Rozmowa z Ewą Stankiewicz

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Po czwartkowej konferencji prasowej Ewy Stankiewicz przeprowadziłem z nią - w warunkach partyzanckich - krótki wywiad dla niepoprawnych.pl. Starałem się unikać pytań, na które odpowiedź mogliśmy przeczytać bądź usłyszeć już wcześniej. Życzę dobrego odbioru.

. Wkrótce postaram się przeprowadzić z Ewą Stankiewicz dłuższy wywiad, na razie przypominam o wcześniejszych materiałach audio, związanych z filmem "Solidarni 2010":
Nagranie z konferencji prasowej z okazji premiery filmu

Krótki reportaż nagrany po premierze, zawierający wystąpienie Ewy Stankiewicz, oraz krótkie rozmowy z widzami, w tym z ks. Małkowskim.

oryginalna data publikacji:
21 marca, 2011 - 12:09

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Bardzo adekwatne określenie tej grupy...

444Polska.bloog.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#145226

Jan Bogatko

...słońca Peru też mi się podoba - doskonale opisuje formację,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#145234

Chce mi się wyć z rozpaczy i złości, gdy słyszę ohydne wypowiedzi takich podłych pomyleńców, jak Bartoszewski, które trafiają, jako znakomite hasełka do powtarzania w głowy młodych, światłych mieszczuchów. Nieraz czuję się, jak zdziwaczały alien z marginesu w swoich poglądach, ale na szczęście przypominam sobie wtedy, że jednak jest dużo osób, które dostrzegają spaskudzenie czołowych mediów i reagują na informacje tam podawane właściwie, czyli generując własną opinię i nie dają się ogłupić tym wstrętnym "autorytetom". Oby było nas - oszołomów - coraz więcej, bo tylko niezależne umysły zdołają wygrać z tą paranoją.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#145245

powiedział to, o czym byłam dawno już przekonana: Kierownictwo PO to ludzie, którzy nie mają sumienia, więc nic ich nie obudzi, ale każdy ma szansę wyrzec się zła , ma czas do śmierci. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#145338