Stadion Narodowy: Ach, jaka piękna katastrofa!

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Dopiero co oddany do użytku, no i sypie się, zerwał, zawalił się sufit nad wejściem na Stadion Narodowy! Mamy stadionowy bubel za dwa miliardy! Dajmy jeszcze jakiemuś Kaplerowi półmiolionowe nagrody, tak się przecież poświęcali ci super specjaliści!

Czy pozostałe 16 innych wejść też grozi śmiercia lub kalectwem? Świetna reklama dla oczekiwanych gości, kibiców z zagranicy? Najbliższy mecz ma być za 30 dni, czy tak? A w piątek kontrola UEFA - czy przymknie znowu oko i pogłaszcze?

Ale były też i inne nader łaskawe dla Stadionu kontrole. Były kłopoty z przyjęciem Stadionu przez straż pożarną i policję, ale jakoś się udało. Potem długo nie dawał pozwolenia nadzór budowlany, ale w końcu dał, pomimo jakichś kłopotów ze schodami. Rząd Tuska robił wokół Narodowego propagandę sukcesu, kilka hucznych i diabelnie drogich imprez otwarcia! Ministra Mucha biegała wokół niego: ach, jaki piękny stadion! Wcześniej jeszcze była kontrola NIK, z pochwałami, z zapewnieniami, że stadiony będą w terminie gotowe na przyjazd kibiców. Wszyscy kryli usterki i niedoróbki, byleby tylko Polska dobrze wypadła w oczach innych. Bo to idzie w świat, bo zły to ptak, co własne gniazdo kala? I wszyscy dali ciała!

A teraz będzie, ale, ach, jaka piękna katastrofa!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Na którymś z portali wyczytałem - nie pamiętam na którym - że nie ma co robić problemu, bo to TYLKO odpadło wykończenie z rigipsu i nikomu nic się nie stało. Paradne. Nie wiem co odpowiedziałby ten ktoś, gdybym zapytał go o reakcję na widok poodklejanych, na drugi dzień po wyjściu ekipy remontowej, tapet w jego mieszkaniu? Wszak też ofiar by nie było. Wiem - inna skala problemu. Niemniej jednak, dla fuszerki nie ma znaczenia wielkość zlecenia. A - powiedzmy sobie szczerze - za TAKIE pieniądze, to już nie powinno być lipy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#253205

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,odpadl-fragment-sufitu-na-stadionie-narodowym,44305.html

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#253299

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

M-)

#253313

Ponieważ zniknęła zamieszczona w komentarzu grafika, zamieszczam ją ponownie...

Niestety, na razie jest zniekształcony...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

M-)

#417888

A poza tym, to prawie wcale nie padało... "

"Miś" nieśmiertelny jak Lenin.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#253387

Alexola

od katastrof!!! Smoleńsk wypadł najlepiej!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Alexola

#253456