"Smoleńsk a sprawa polska"

Obrazek użytkownika spiskowy
Świat

Kapitalnie o Polakach w kontekscie tego co sie dzieje, ze szczegolnym uwzglednieniem Smolenska napisal Ignacy Nowopolski
http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/471759,smolensk-a-sprawa-polska

Mysle podobnie od jakiegos juz czasu. Uwazam, ze tzw "prawica" dala sie zagonic w Smolensk i zaszczuc przeciwko Rosji. Nie rozumiejac kompletnie, ze zagrozenie idzie z zupelnie innej strony.

"Wpuszczenie w smoleńską prowokację ekipy Putina, zaślepionej nienawiścią do Polski, umożliwiło naszym globalistycznym władcom skierowanie całej uwagi Polaków w kierunku "odwiecznego wroga", jakim widzi się nam Rosja. Emocje zaślepiają i dlatego Polacy widzą "rosyjskie niebezpieczeństwo", które de facto jest obecnie mniejsze niż te tworzone przez muzułmańską Turcję, a nie widzą niemieckiego wroga, który we współpracy z finansową oligarchią dokańcza właśnie dzieła likwidacji Narodu Polskiego.

Dobrze by więc było gdyby autentyczni polscy patrioci przezwyciężyli swą awersję do Rosji, zaczęli myśleć i działać pragmatycznie, a rewanż za Smoleńsk, zostawili sobie na deser osładzający ewentualne zwycięstwo nad zachodnim wrogiem, bez którego wszelka zemsta na Rosji pozostanie i tak marzeniemściętej głowy."

Takie myslenie jednak powoduje nerwice u czesci ludzi, ktorzy poswiecili dwa lata na napietnowanie Rosji i tylko poprzez te optyke patrza na problem. Mimo jednak wszystko, warto sie zatrzymac i zastanowic. Warto wiec rozmawiac.

Zakupilem sobie ostatnio (i przeczytalem) ksiazke o "proroctwach" dla Polski. http://gloria24.pl/proroctwo-o-polsce
One ogolnie sa dosc dobre, z tym, ze warunkiem dobrego losu jest nasze trwanie przy Chrystusie. Czego akurat ja nie bardzo widze. Ale zostawmy to. Ciekawie wyglada interpretacja takiego Smolenska (ksiazka wydana po Smolensku). W ksiazce tej napisano, ze moze Bog chce, zeby Polacy cierpieli za innych (sic!). I ze ta naszza ofiara (tazke Smolensk) ratuje dusze. Ze moze powinnismy sie nastawic na cierpienie za innych (sic!).
Najgorsze jest to, ze ta ksiazka jest wydana przez wydawnictwo katolickie.
Katastrofa.
To jest jakis obled, zeby Polacy, ktorych ktos morduje dochodzili do wniosku, ze Bog tego chce. Ze w sytuacji, gdy ktos nas wyzyskuje (wezmy fakt chocby wykupu ziemi na zachodzie Polski o ktorym media kompletnie milcza http://www.bibula.com/?p=65448) - my na to mamy mowic: Bog od nas wymaga cierpienia (sic!). Moze Bog zla - czyli szatan - ale nie przeciez nasz Bog. Pokazuje to jednak do jakich absurdow moze posunac sie nasze spoleczenstwo, ta patriotyczna, katolicka czesc tez. Niemcy beda kupowali pod podstawione osoby Polske a lud sobie wytlumaczy, ze Bog tak chce. Beda nas wykrzystywac, beda nas ekonomicznie okupowac a lud sobie wytlumaczy, ze to wola Boga (sic!).
Otoz nie.
Chrystus wyrzucil ze swiatyni sprzedawcow.
Fizycznie.
Bo obrazali Boga.
I my powinnismy stosowac podobne kryterium.
Powinnismy tworzyc na ziemi w miare mozliwosci krolestwo Pana a nie pozwolic panoszyc sie zlu.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Przepraszam ale tu publikuję także odpowiedź do artykułu o L. Kaczyńskim bo tam dla mnie nie otwiera się stosowne okno.

Jednak mój tekst odnosi się także do tego artykułu związanego ze Smoleńskiem, ponieważ jego autor zapewne nie wie, że „autentyczni polscy patrioci” jeszcze nie są członkami parlamentu, więc nie mamy wpływu na wydarzenia.

L. Kaczyński co innego mówił a co innego czynił. On kłamał tak jak wszyscy parlamentarni partyjniacy i ich poplecznicy.

Dowodem jego kłamstw i kłamstw jemu podobnych są fakty, które częściowo są przedstawione poniżej w Liście otwartym.

LIST OTWARTY

Szanowny Pan Robert Winnicki i Współorganizatorzy oraz Zwolennicy Marszu Niepodległości,

w związku z ważnymi wydarzeniami i Pana zapowiedzią powołania Ruchu Narodowego, proponuję nie tworzenie politycznej partii tylko politycznego Komitetu Wyborczego Wyborców mającego na celu osobiste kandydowanie w najbliższych wyborach do Sejmu RP oraz wygrania wyborów dzięki właściwie opracowanemu programowi wyborczemu.

Cechą faszyzmu jest m.in. pełna kontrola partii rządzącej nad dużą częścią aspektów życia społecznego dlatego to SLD i wszystkie partie, które już były u władzy a także inne monopartie jako ich popleczniczki winny być zdelegalizowane bo te partie są faszystowskimi partiami, ponieważ one uniemożliwiły i uniemożliwiają wolne wybory w Polsce gdyż np. politycznie niezależnemu Obywatelowi RP nie wolno osobiście zgłosić tylko swojej kandydatury np. w wyborach do Sejmu RP, mimo, że partyjniacy stanowią zaledwie nieliczną grupkę społeczną w porównaniu z dziesiątkami milionów bezpartyjnych, niezrzeszonych i politycznie niezależnych Obywateli RP.

Fakty dowodzą, że w Polsce faszystowskie partie i partyjniacy dla ich osobistych korzyści odmawiają nam większości bezpartyjnych Polaków prawa osobistego kandydowania w wyborach i odmawiają nam prawa posiadania własnych przedstawicieli w parlamencie oraz odmawiają JOW w wyborach do Sejmu RP.

Uważam, że najwłaściwszą formą jest powołanie wyborczej formacji politycznie niezależnych Obywateli, do których ja się zaliczam, którzy razem kandydowaliby w wyborach do Sejmu RP pod wspólnie uchwaloną deklaracją i programem wyborczym dla Ruchu Narodowego.

Uważam, że właśnie taki Ruch Narodowy polskich patriotów jest konieczny w celu przeciwstawienia się nacjonalizmowi obcych państw w Polsce, które nielegalnie spowodowały uprzywilejowanie ich patriotów w wyborach do Sejmu RP i tym dowiodły, że my Polacy u siebie w Polsce podlegamy obcym państwom i nie decydujemy o własnych prawach oraz nie decydujemy o własnej przyszłości.

Fakty dowodzą, że rząd w RP nie jest rządem RP bo w Polsce dokonano bezkarnego zamachu stanu.

Konstytucja RP z 1992 r. stanowi przepis prawa o karze dla sprawców uprzywilejowania obywateli ze względu na narodowość a w 1993 r. pseudo parlament w Polsce i bezkarni parlamentarzyści uchwalili nielegalną ordynację wyborczą do Sejmu RP, w której kandydaci z mniejszości narodowych w wyborach otrzymali kolosalnie większe prawa wyborcze niż my rdzenni Polacy nie mający innej Ojczyzny niż Polska.

L. Wałęsa podpisał taką ordynację niezgodną z obowiązującym prawem i ta dyskryminacja nas większości Narodu Polskiego nielegalnie trwa wskutek oczywistej zdrady partyjniaków oraz kolejnych pseudo prezydentów RP.

Ale według obowiązujących przepisów prawa tamta ordynacja wyborcza była nieważną czynnością prawną tak jak następna i tak jak obecny kodeks wyborczy.

Fakty dowodzą, że do teraz włącznie nielegalnymi m.in. posłami są ci wybrani według przepisów niezgodnych z prawem dlatego konieczny jest nowy rząd przejściowy i utworzony z faktycznie bezpartyjnych Obywateli rzeczywistej opozycji – do czasu przyspieszonych wyborów do Sejmu RP i do Senatu RP.

Fakty dowodzą, że każde zainteresowane państwo w dogodnym dla niego czasie może zarzucić Polsce nieważność wstąpienia Polski do NATO i EU oraz panującą anarchię.

Takimi faktami mogą być szantażowani ludzie dotychczas trzymający władzę w Polsce i ci szantażowani dla ich osobistych korzyści oraz dla nielegalnego utrzymania się u władzy mogą wykonywać polecenia szantażującego państwa, albo może już je wykonali i nadal wykonują.

Fakty wystarczająco wykazują kolejny cynizm partyjniaków i władz, które publicznie twierdziły i twierdzą, że rozdzielono funkcję Prokuratura Generalnego od Ministra Sprawiedliwości, a w rzeczywistości Prokurator Generalny nie jest niezależny tylko nadal musi się przypodobać D. Tuskowi albo innemu premierowi, czyli większości w Sejmie RP, jeśli Prokurator Generalny chce dotrwać do końca swojej kadencji na tym stanowisku.

Od 1993 r. ja skarżę do Sądu Najwyższego ważność wyborów do Sejmu RP i moje protesty są zasadne ale niestety one są bezskuteczne, ponieważ orzekający sędziowie naruszyli stan faktyczny i stan prawny na korzyść nielegalnie trzymających władzę w Polsce.

Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu zarejestrował moją aktualną skargę na postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 04.11.2011 r. sygn. akt III SW 157/11 o pozostawieniu bez dalszego biegu mojego protestu wyborczego z 2011 r.

Uważam, że Organizatorzy i Uczestnicy oraz Zwolennicy Marszu Niepodległości także powinni być zainteresowani przebiegiem tego postępowania przed Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu, aby zapobiec niejawnemu rozpatrzeniu skargi przez Trybunał i stronniczemu zreferowaniu skargi orzekającemu Trybunałowi oraz wydaniu decyzji Trybunału bez jej uzasadnienia.

Jan Z. Kondej

jankondej@wp.pl albo janzkondej@gmail.com lub jankondej@aol.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Z. Kondej

#316412