10 Kwietnia 2010 - banner na bloga

Obrazek użytkownika DoktorNo
Blog

Postanowiłem zrobić coś minimalistycznego i prostego:

 

Mniejsza wersja:

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Zamieściłem dzisiaj w sumie 3 wpisy na temat tej tragedii. I nie powiem żebym wyczerpał cały zapas przemyśleń jaki miałem na ten temat.
Najbardziej to mnie w tej chwili rozśmieszają vel wkurwiają media, że taki ciepły i kulturalny człowiek odszedł. I żadnej z tych gnid medialnych nie przyjdzie na myśl co jeszcze wczoraj nadawali na Lecha Kaczyńskiego, lub pozwalali nadawać innym, takiemu Palikotowi, Niesiołowskiemu czy Jaruzelowi i jego przydupasom. Żenua.
Taki ciepły i kulturalny człowiek, a przez 4 lata był "kartoflem", "wstecznikiem", "hamulcowym postępu", "kłótliwym kurduplem" i jeszcze wiele innych epitetów.
To dobrze, że Nas to rusza, to znaczy, że nadal jesteśmy ludźmi w przeciwieństwie do naszych adwersarzy, którzy cechy ludzkie gdzieś zatracili.
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#54832

masz rację, teraz oglądam superstacje i dzwoni p.Dorota z Radomia i powiedziała,że jest jej wstyd bo media i swołocz zaszczuli braci Kaczyńskich, a dziś wszyscy tacy mili.A ci sędziowie jak się czują za chama, durnia.TO BYŁ MÓJ PREZYDENT I MIAŁAM NADZIEJĘ NA REELEKCJE,ALE ŻYCIE PISZE INNE SCENARIUSZE.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#54837

http://wyborcza.pl/1,75968,7756057,Moze_w_krytykach_prezydenta_bywalem_niesprawiedliwy__.Dzień w dzień "GW" opluwała prezydenta. No, to teraz będzie mieć ulgę od tego
opluwania

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#54839

Pozwoliłem sobie wkleić Twój banner u siebie na blogu.

Pozdrawiam

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#54843