Czy tylko popiół?

Obrazek użytkownika BeeSee
Blog

W całkiem sporej ilości wpisów można poczytać o ewentualnej kwestii zamachu na Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Do całego zestawu pytań można dorzucić jeszcze parę, związanych wprost z nieobecnością znacznej ilości "graczy" politycznych. Do czego zmierzam:
Jeśli Prezydent Lech Kaczyński zginął w zamachu, za który odpowiadają Rosjanie to... no właśnie.
Jeśli był zamach (a niektórzy są o tym już przekonani) pozostaje pytanie kto, kiedy i w jaki sposób o tym poinformuje. Oczywiście także najważniejsze pytanie jak tą informację przedstawią media.
Pozostaje kolejne pytanie, czym to będzie skutkowało dla relacji polsko - radzieckich (co do mnie to jakoś nie mogę znaleźć daty porozumienia pokojowego po agresji radzieskiej na Polskę w dniu 17.09.1939, czyli cały czas mamy wojnę)
I tu dochodzimy do całkiem sporej ilości osób, którym się nie chciało przyjechać na pogrzeb.
Tak wiem, to spiskowa teoria dziejów, ale to kolejne pytanie brzmi, czy już wróble na świecie o czymś na tyle ważnym ćwierkają, że niektórzy woleli się nie wychylać?

Brak głosów

Komentarze

17 września 1939 wojska sowieckie weszły do Polski bez wypowiadania wojny. Stwierdzono, że państwo polskie przestało istnieć i ZSRR musi zapewnić sobie bezpieczeństwo.

 

Pewnie przyznają się za jakieś 50 lat, jak z pierwszym Katyniem. Przypominam, że wtedy polska prasa (podziemna i oficjalna) również powtarzała za Rosjanami, że że winni są Niemcy, który w katyńskim lesie zakopali zwłoki pomordowanych przez siebie oficerów i sfabrykowali dowody, żeby nas napuścić na Rosjan...

Vote up!
0
Vote down!
0
#55965

01.09.1939 wojska niemieckie weszły do Polski także bez wypowiedzenia wojny i jakoś nikt nie miał wątpliwości, iż wojna się rozpoczęła. Można tylko potwierdzić słowa prezydenta Czech - w takiej sytuacji widać prawdziwą "solidarność" międzynarodową.

Vote up!
0
Vote down!
0
#56079