Fakty TVN i TVP Gdańsk - PRZYKŁADY ANTY-DZIENNIKARSTWA

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Fakty TVN dały duży materiał o premiach w spółce PL 2012, które wynosiły 1,3 miliona zł (sic!) na osobę i nie wspomniały o projekcie Solidarnej Polski 99% podatku od tych premii. Taki proceder jest możliwy, ponieważ ww. prezesi zagwarantowali sobie premie w zakulisowych rozmowach z prominentnymi politykami rządzącej partii.
http://www.solidarna.org.pl/artykul/zadamy-99-podatku-od-premii-dla-szefow-spolek-euro-2012

Tymczasem w Panoramie TVP Gdańsk skandaliczny komentarz jakiegoś pożal się Boże politologa komentującego propozycję Solidarnej Polski zaostrzenia kar dla morderców - według niego reagowanie na oczekiwania wyborców to coś złego i wręcz przeciw-skutecznego. Aż dziwne, że wszystkie partie nie mają wyborców głęboko w d... Oczywiście nie przedstawiono opinii żadnego innego eksperta czy zwykłego wyborcy. TVP Gdańsk to wzór anty-dziennikarstwa i stronniczości.

W Polsce mamy do czynienia z plagą zabójstw - powiedział szef Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro. SP proponuje zaostrzenie kar za najcięższe przestępstwa oraz dofinansowanie policji. Przypomniał, że w sejmie jest procedowany projekt klubu SP, według którego zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem byłoby karane wyłącznie 25 latami pozbawienia wolności albo dożywociem. Dziś można orzekać karę od 8 lat pozbawienia wolności. SP chce, aby kara dożywotniego więzienia była orzekana bez prawa do warunkowego zwolnienia.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zbigniew-Ziobro-w-Polsce-plaga-zabojstw-potrzebne-zmiany-w-prawie-i-policji,wid,15416860,wiadomosc.html

Filip Stankiewicz

Ocena wpisu: 
Brak głosów