Ohydne kłamstwo. Papież nigdy nie poparł użycia siły w Iraku

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Łże media w Polsce używają jako parawanu swojego  antykatolicyzmu redakcji  Associated Press pisząc że "poparł użycie siły" wobec rebeliantów w Iraku. To podłe łgarstwo. To nie pierwszy raz chazarskie politruki sięgają po manipulację.  W drodze powrotnej ze swojej pielgrzymki do Korei Południowej Papież Franciszek rozmawiając  z dziennikarzami nawiązał m.in. do sytuacji w Iraku. Polskie łże media informują że agencja Associated Pres podała, że Ojciec Święty wypowiadając się  na pokładzie samolotu "poparł użycie siły" w celu powstrzymania islamistów przed atakowaniem mniejszości religijnych, ale podkreślił, że to społeczność międzynarodowa - a nie tylko jeden kraj - powinna zdecydować o tym, jak interweniować. Ogłoszono to w takich kłamliwych tytułach ja ten poniżej.

Papież Franciszek podczas powrotu z Korei Południowej poparł użycie siły wobec islamistów.

A jak jest prawda? 

"In these cases, where there is an unjust aggression, I can only say that it is licit to stop the unjust aggressor," Francis said. "I underscore the verb 'stop.' I'm not saying 'bomb' or 'make war,' just 'stop.' And the means that can be used to stop them must be evaluated."   But, he said, in history, such "excuses" to stop an unjust aggression have been used by world powers to justify a "war of conquest" in which an entire people have been taken over."One nation alone cannot judge how you stop this, how you stop an unjust aggressor," he said, apparently referring to the United States. "After World War II, the idea of the United Nations came about: It's there that you must discuss 'Is there an unjust aggression? It seems so. How should we stop it?' Just this. Nothing more."

"W tych przypadkach, gdzie dochodzi do niesprawiedliwej agresji, mogę tylko powiedzieć, że jest legalne uzasadnione aby zastopować niesprawiedliwego agresora," powiedział papież Franciszek.  "Muszę podkreślić czasownik "stop. "Nie mówię 'bombardować"  lub "czynić wojnę," ale jedynie  "zastopować" (powstrzymać) " I oznacza to , że środki użyte do tego   powstrzymania muszą być rozważne (wyważone , ocenione, określone)."
 
I dopiero wówczas dookreśla swoje stanowisko.


Jednak, powiedział, w historii, takie "usprawiedliwienie" do zastopowania niesprawiedliwej agresji  były używane przez mocarstwa do uzasadnienia "wojny podboju" w których dokonywano podboju całego narodu. Jeden naród (państwo) nie może decydować jak zatrzymać niesprawiedliwego agresora"powiedział wyraźnie wskazując na Stany Zjednoczone.
" Po II wojnie Światowej powstała idea Organizacji Narodów Zjednoczonych po to : aby było to miejsce gdzie trzeba przedyskutować (omówić ) przypadek niesprawiedliwej agresji. Tak to wygląda. Jak powinniśmy to zatrzymać? Tylko  tyle. Nic więcej.
 
Jakim więc prawem antykatolickie politruki nadają słowom papieża sens jakiego nigdy nie miały? Gdzie tu jest wezwanie do użycia siły wobec Islamu?

 
Już wcześniej Ojciec Święty w liście do sekretarza generalnego ONZ, Ban Ki-moona wzywał tą organizacje do działania w kwestii Iraku . Dokument podpisany 9 sierpnia publikowało Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej.

    

 

Słowa Papieża były znaczące, ponieważ Watykan gwałtownie sprzeciwia wszelkiej interwencji wojskowej. Pamiętamy sprzeciw Świętego  Jana Pawła II aktywnie starał się  odsunąć groźbę  wojny w Iraku i obecnego Papieża Franciszka, który wzywał do globalnej modlitwy i do pokoju, gdy USA groziły nalotami na Syrię w ubiegłym roku.

Papieżowi z cała perfidia postawiono pytanie tylko po to aby jego wypowiedź sprofanować, odrzeć z właściwego sensu, odwrócić "kota ogonem" i po raz kolejny skierować przeciw Kościołowi falę nienawistnej krytyki. Niech tych wszystkich manipulatorów szlag trafi.

Podli manipulanci chcą zamienić swoją wojnę o ropę w Iraku w wojnę miedzy religijną.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:11)

Komentarze

"Niech tych wszystkich manipulatorów szlag trafi." - 1:0 dla manipulatorów. Tak się ogrywa Chrześcijan. Sprowadzić ich do swojego poziomu nienawiści i pokonać doświadczeniem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1435583

 

Twoim zdanie chrześcijanie mają iść na rzeź jak owce? Czy powinnismy " miłować nieprzyjaciól swoich dotad dopóki nie zabiją ostatniego z nas albo nie przekabacą na ateizm?

Tak sie ogrywa Chrzesijan? - piszesz. To znaczy że chrzescijaninem nie jesteś. Jesteś pewnie zaraza toczącą polski katolicyzm. A jesli jesteś chrzesciajniem i sędzia (ustalasz wynik na 1:0) to powiedz co w takiej sytuacji zrobisz ty.

Jesteś dobrym kierowca na drodze do piekła?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1435601

Po co tłumaczysz Papieża skoro jesteś przeciwnego zdania niż On? Poziom agresji twoich wypowiedzi i to z jaką latwością sypiesz inwektywami może świadczyć o tym, że masz niewiele wspólnego z chrześcijaństwem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1435603

Wyszedłeś z uśpienia? Manipulujesz jak twoi idole.

 

Jestem ja wyraźnie widać tego samego zdania co mój Papież.

A ty nie troluj, nie na temat bo notka jest nie o mnie, ale o parszywych klamstwach i manipulacjach ateistycznego motłochu. Takich manipulacjach jak twoja w odniesieniu do mojej notki. Spływaj do palikocji. Premii tu zarobisz.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1435605

 SŁOWA PAPIEŻA maja wyjatkowe znaczenie i można je tylko przetłumaczyć!!! Podać PRAWDZIWIE POWIEDZIANE SŁOWA w każdym języku!!!! Manipulacja słowami PAPIEŻA to zwykłe draństwo!!!! i to wszystko!!!!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1435617