Polityczna przyczyna tragedii pod Smoleńskiem

Obrazek użytkownika Jurand
Blog

Nie tak dawno dyskutowaliśmy na forum niepoprawnych o zmianie Konstytucji. Dyskusja została już zapomniana. Muszę przyznac, że nie spodziewałem się aż tak szybko i tak potwornie bolesnego dowodu na to, ażeby zmienic Konstytucję jak najszybciej i za wszelką cenę!

Mówiłem, mówię i będę mówił niemalże do znudzenia. Główną przyczyną, zarówno pośrednią, jak i bezpośrednią Polskiej Tragiedii Drugiego Mordu Katyńskiego jest tylko i wyłącznie obowiązująca Konstytucja w Polsce.

Konstytucja prowadząca do ubezwłasnowolnienia! władzy wykonawczej w Polsce. Konstytucja wprowadzająca zamęt na szczytach władzy i bezhołowie w państwie. Konstytucja pozwalająca na bezkarne korumpowanie już nie tylko polityków ze szczytów, ale również z dołów drabiny. Konstytucja zapewniająca bezkarnośc dla mordów politycznych oraz bezkarnośc kłamiących, rzucających bezprecedensowe oszczerstwa i kalumie , pozwalających sobie znieważac Najwyższy Urzad w Państwie, Urząd Prezydenta MEDIÓW!!!!.

W KOŃCU KONSTYTUCJA POZWALAJĄCA NA PAJĘCZYNĘ ZDRADY ŚCISKAJĄCEJ CORAZ BARDZIEJ NARÓD POLSKI.

Cóż to wszystko znaczy dla przeciętnego zjadacza chleba w Polsce. Oznacza niepewnośc jutra, Bowiem nikt nie dba o dobro kraju. Nikt nie dba o dobro pracownika. Dla pracowników na ogół kończy się to wszystko utratą pracy, podstawy egzystencji. Dla przesiębiorcy kończy się to bankructwem i utratą biznezu. Podstawy egzystencji. Dla ludzi młodych kończy się to nie możnością znalezienia pracy, podstawy egzystencji. Szczególnie, o dziwo są tym problemem dotknięci "Młodzi Wykształceni, z dużych miast"

Tą niepewnośc jutra dla wielu Polaków, tych młodszych i tych starszych potęguje brak bezpieczeństwa wewnętrznego, upolitycznienie organów ścigania. Korupcja, bezhołowie i monstrualnych wręcz rozmiarów upolitycznienie ogromnej rzeszy sędziów i prokuratorów, prowadzących conajmniej dziwne śledztwa i wydających jeszcze dziwniejsze wyroki.

Nie należy przy tym zapominac o bezpieczeństwie zewnętrznym. Obłąkańcze wręcz idee rządzącego PO sprawiły, że granice Polski są kompletnie niestrzeżone, a Wojsko Polskie niemaże znikło.

Jest jeszcze wiele rzeczy, trosk czy problemów, które można tu dodac, a źródło ich jest w bardzo złej, tragicznej dla Państwa Polskiego Konstytucji. Jedyną nadzieją dla Polski i Polaków jest Republika z Prezydentem na czele, wybieranym w głosowaniu powszechnym.

Inaczej.... Boże miej Polskę w opiece, ponieważ Polacy nie potrafią!

Ocena wpisu: 
Brak głosów