Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości? Czy ktoś ma nadzieję na poznanie prawdy?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

Witam
 

Dziś wieczorem Rzeczpospolita podała na swojej stronie taką oto informację: "Prokurator nadzorujący śledztwo smoleńskie odsunięty. Opieczętowano pokój, w którym pracował i zabrano mu akta śledztwa – ustaliła „Rz" ze źródeł zbliżonych do prokuratury. Nieoficjalnie poinformowano go, że decyzja związana jest z jego „kontaktami z przedstawicielami obcych państw". Wiadomo jednak także, że Pasionek od dłuższego czasu pozostawał w ostrym konflikcie z szefem Naczelnej Prokuratury Wojskowej gen. Krzysztofem Parulskim. Pasionek jest cywilem. Według informatorów "Rz" Parulski nie ufał mu, bo utożsamiał go z poprzednimi władzami prokuraturyPasionek był zastępcą Zbigniewa Wassermana jako koordynatora służb specjalnych. Wcześniej jako specjalista od zorganizowanej przestępczości ścigał m.in. tzw. śląską ośmiornicę.Pasionek krytykował Parulskiego m.in. za sposób, w jaki prokuratura wojskowa przygotowała jego wizytę w Moskwie w czerwcu ubiegłego roku. Po przyjeździe okazało się, że nie przesłano do Moskwy wymaganych dokumentów. Z tego powodu dwutygodniową delegację w Moskwie spędził głównie w hotelu, pracując zaledwie trzy dni. Parulski już wcześniej atakował Pasionka za kontakty z przedstawicielami obcych państw. Prawdopodobnie chodzi o to, że prokurator, korzystając ze swoich znajomości z czasów, kiedy był zastępcą ministra Wassermana, zwracał się do Amerykanów o pomoc w śledztwie. Próbował ich przekonać do przekazania stronie polskiej m.in. zdjęć satelitarnych z miejsca katastrofy".

 

Krótka informacja o prokuratorze w Wikipedii: "Marek Pasionek (ur. 7 stycznia 1961 w Gliwicach) – prawnik polski, od 12 grudnia 2005 do 25 maja 2007 podsekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a następnie w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W latach 1989–1991 aplikant Prokuratury Rejonowej w Gliwicach. Następnie był tamże, w latach 1991–1993 asesorem oraz w latach 1993–1995 prokuratorem. W 1995 objął stanowisko prokuratora w Prokuraturze Wojewódzkiej (Okręgowej) w Katowicach – VI Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej. W grudniu 2000 decyzją ówczesnego ministra sprawiedliwości Lecha Kaczyńskiego został powołany na stanowisko prokuratora w Prokuraturze Apelacyjnej w Katowicach (II Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej).W czasie pełnienia funkcji prokuratora w Prokuraturze Wojewódzkiej (później Okręgowej) w Katowicach, prowadził śledztwa dotyczące m.in. słynnej "śląskiej ośmiornicy" – Tadeusza Makulskiego, Profus-Management i Gliwickiego Banku Handlowego czy też oszustwa dokonanego przez Andrzeja Kunę i Aleksandra Żagla w Hucie "Częstochowa". W latach 1993–1997 pięciokrotnie uhonorowany przez ówczesnych ministrów sprawiedliwości nagrodami za szczególne osiągnięcia w pracy śledczej. W 2004 odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. Od 14 czerwca 2007 zajmuje stanowisko prokuratora – Zastępcy Szefa Oddziału Postępowania Przygotowawczego Naczelnej Prokuratury Wojskowej w Warszawie. W 2009 uczestniczył w konkursie na stanowisko Prokuratora Generalnego[1]. W 2010 był jednym z prokuratorów nadzorujących śledztwo Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie w sprawie katastrofy polskiego Tu-154 w Smoleńsku[2]".
 

Pytam wobec tego wszystkich sceptyków i niedowiarków ewentualności zamachu na Prezydenta RP oraz inne ważne dla Polski osoby w Smoleńsku. Pytam także tych, którzy do dzisiaj wyrażają werbalnie sprzeciw wobec zarzutów stawianych polskiemu rządowi o mataczenie w śledztwie. Pytam też obecne władze prokuratorskie oraz władze polskie cywilne z Premierem na przodzie tej hordy!
 

Czy Wy wszyscy uważacie nas, większość Polaków naprawdę za idiotów i kompletnych kretynów?
 

Prokurator Marek Pasionek  "w latach 1993–1997 pięciokrotnie uhonorowany przez ówczesnych ministrów sprawiedliwości nagrodami za szczególne osiągnięcia w pracy śledczej" a teraz poprosił naszych sojuszników z NATO o pomoc...
 

Dlaczego musiał zostać odsunięty? Był widocznie za dobry zawodowo i ośmielił się wyrazić chęć zobaczenia zdjęć satelitarnych z miejsca tragedii smoleńskiej! Mało tego... aby je ujrzeć zwrócił się o wsparcie do ciemnych sił reprezentowanych przez amerykańskich imperialistów, odwiecznych wrogów Sowietów i polskich socjal-komunistów z agentami wszelkiej maści zrzeszonymi m.in. wokół sowowej  "wojskówki"... ale nie tylko jej...
 

W sumie cieszę się, że prokurator nie zobaczył tych zdjęć. Dziwne bywają losy ludzi znających niepotrzebnie zbyt dużo tajnych tajemnic III RP... niektórzy jak śp. Grzegorz Michniewicz wieszają się na klamce drzwi używając przewodu elektrycznego od odkurzacza, wpierw umawiając się z żoną na przyjazd na Wigilię następnego dnia...
 

Czy Ktoś jeszcze ma jakąkolwiek nadzieję na poznanie smoleńskiej prawdy o przyczynach tragedii, jej przebiegu  i prowadzonym wokół niej "antyśledztwie"? Czy ktoś ma nadzieję na postawienie winnych zaniedbań w przygotowaniu wizyty Prezydenta przed Trybunałem Stanu, wskazanie winnych być może zamachu oraz ich surowe ukaranie np. w międzynarodowym procesie karnym a także ukaranie winnych   nieprawidłowości w śledztwie?
....
 

*horda – grupa ludzi koczujących na określonym terenie; wczesna forma organizacji społecznej, typowa dla ludów zbieracko-łowieckich. 

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

 

 

Zmieniam datę - na 12.00  10.05. Hun.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Rzeczywiście uczestniczymy w czymś niepojetym, co tylko mogło się wydarzyć tylko w PRL. Teraz mamy jasny dowód kto rządzi w Polsce: WSI. Pokazano tez przy okazji gdzie jest miejsce prokuratora generalnego. Wojskowa prokuratura über alles! No to czekamy teraz na stanowiska cywilnej władzy. Bardzo groźna sytuacja której efektem mogą być duże zmiany w MON i MSWiA. Również trzeba bacznie uważać na gabinet prezydencki. Uwaga na Rosjan!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Nasza Szkapa

#163682

jak określił Tusk.To określenie kampanii wyborczej PO.
Przy braku oryginalnych materiałów do badania tej katastrofy, nie ma co się spodziewać "cukru w cukrze" czyli prawdy w raporcie.
Jest on tak właśnie przygotowywany , aby spowodować "jatkę" przed wyborami.
PO nie ma argumentów do przekonania Polaków. Wszystkie sztuczki już były użyte. Teraz oni bedą "grać trumnami".
I obawiam się ,że wielu to kupi.
Pozdrawiam 10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#163690

Czego jeszcze trzeba, aby niedowiarków przekonać do konieczności osądzenia tego rządu i popleczników.
Przecież takie działanie jest swoistym podpisem zamachowców, jest przysłowiową "kropką nad i"
germario

"Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie,
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie..."
CKNorwid

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#163692

zginęli tragicznie w zderzeniu czołowym z ciężarówką marki Jelcz.
Do wczoraj za bardzo nie wierzyłem w hipotezę zamachu. Chyba się myliłem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#163693

A walnij się w piersi i na kolana!. Zmów pacierz, za bestialsko pomordowanych. Kiedy poczujesz w oczach łzy, znaczy żeś nie całkiem stracony!....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#163697

Teraz widać dla czego,Tusk i Komorowski tak bronili WSI,dla mnie jest już wszystko jasne

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#163702

Wczoraj wieczorem pisałem już o tym w polecankach. Dziś w TVP i TVP info widać najlepiej jak odzyskane merdia mają współdziałać w dożynaniu watahy oraz zacieraniu śladów: w 1-ce goście z PO i z PSL a w info goście z PO i SLD. PO co w TV mają być goście z opozycji skoro oni tylko mącą lemingom w głowach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#163699

Witam

Pomijając całą sprawę prokuratora, która już całkowicie uwiarygadnia duże prawdopodobieństwo graniczace z pewnością zamachu oraz mataczenie w sledztwie...

...Horda, czyli grupa ludzi koczujących na określonym terenie; wczesna forma organizacji społecznej, typowa dla ludów zbieracko-łowieckich... az sam się zaskoczłem, że tak celnie trafiłem: PO - lud zbieracko-łowiecki... hm... "kręcenie lodów" - to wychodzi PO najlepiej..

Pozdrawiam
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#163701

i zdrajcami.
Takich odsuwa się od władzy kijami, a nie wyborami!
Ciekawa jestem, co by zrobił taki Tusk, gdyby kilkanaście tysięcy ludzi zaczęło okupować jakiś plac w czasie jego zasranej prezydencji?
Wojska by użył, demokrata z bożej łaski czy tylko policji???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163705

Towarzysz  Parulski,tajny prokurator,

Ściemy Polszewickiej,pierwszy nawigator.

Bolszewicka szkoła,egzaminy zdała,

Lotem Tupolewa,dostał gienierała.

http://www.youtube.com/watch?v=2cU1bPYVy1w

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#163714

Panie Seremet - prokurator generalny RP i prkurator Parulskij przesluchalem youtube i sie nasluchalem Palikota i pytam was czy wolno publicznie nawolywac do mordu drugiego obywatela w obecnej Polsce i na podstawie jakiego prawa? Po co jestescie w tym panstwie? Posluchajcie na youtube "zastrzelimy Jaroslawa Kaczynskiego". Przed Smolenskiem; Sikorski "wyrzniemy watachy PIS" i wyrzneli, Tusk "wyginiecie jak dinozaury" tu sie nie udalo w calosci! Mord w Lodzi do dzis nie osadzony - na co czekacie?, na nastepny? Z dzisiejszych doniesien PAP wynika ze prokurator, ktory sie kontaktowal z Amerykanami dopuscil sie zdrady, a wasze kontakty na kleczkach z Rosja postsowiecka to nie zdrada, kogo prezentuje Parulski w oczach Polakow i swiata, czyim jestescie wy sojusznikami????? USA czy Rosji??? a moze bez zgody Narodu Polskiego chcecie nas za jakies srebniki sprzedac Rosji??? Jako Polak mam prawo to wiedziec!!!Chce wiedziec jak Tusk i Arabski przygotowali lot Sp.Pana Prezydenta L.Kaczynskiego do Smolenska, czy tak samo jak Miedwiediewa Moskale do Polski? Dlaczego nie dopuszczacie do sledztwa NATO, przecie w tym zamachu zgineli NATOWSCY generalowie???? ITD....... Panowie cwaniacy, to wedlug waszego idola narod = bydlo - Nijaki Bartoszewski glosil to w Polsce i nie tylko! Glosil on tez ze jestesmy matolami, ale on sadzil to wedlug siebie bo nawet rzetelnej matury nie sklecil nie mowiac o studiach. Jaki autorytet Bartoszewski taka "ELYTA" Pamietajcie narod ma dobra pamiec!!!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#163738

Niech się Pan nie martwi prawda jest dokładnie znana na zachodzie, co pan myśli po co wulkan został wybuchnięty, to znaczy pył w komputerowej symulacji zatoczył krąg nie do przebicia wokół Polski?

No i jeszcze ten serial o uprowadzeniu samolotu "The Event".

W dzisiejszych czasach praktycznie nie potrzeba już dowodów materialnych.

A "obce mocarstwo" wie swoje:

Dowódca operacyjny Sił Zbrojnych generał Bronisław Kwiatkowski, który zginął w katastrofie smoleńskiej, został pośmiertnie uhonorowany amerykańską Legią Zasługi (Legion of Merit). Order odebrała wczoraj wdowa po generale - Krystyna Kwiatkowska.

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110610&typ=po&id=po13.txt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#163720

Wiem o tym... Pytanie kolejne: Dlaczego Obama przedsięwziął takie niespotykane wprost środki ostrożności i bezpieczeństwa odwiedzając sojusznika z NATO, Polskę?
itp, itd...
Pozdrawiam
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#163722

zanim nie potrącił pana Pasionka samochód. Chyba już mamy tajny stan wojny!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Petrus

#163742

Pan Macierewicz oraz pan Ścios na pewno nie mają żadnych wątpliwości, że kiedyś dojdą do prawdy w sprawie katastrofy smoleńskiej. Skąd u nich ta pewność?

Już wkrótce PiS wygra wybory w Polsce i dzięki temu będzie można wreszcie wymóc na Stanach Zjednoczonych pomoc w tej sprawie, całe NATO stanie za Polskę w tej konkretnie sprawie w jednym szeregu z Polską oraz z całym PiS-em i pomoże w wyjaśnieniu przyczyn tej katastrofy. Wezmą w tym również swój udział na pewno władze izraelskie oraz ich Mosad, tego można być pewnym. Dodatkowo o pomoc w tej sprawie trzeba wystąpić do Grupy Bilderberg, Komisji Trójstronnej, Banku Światowego oraz Funduszu Walutowego oraz Fundacji Batorego i naszego dobrodzieja pana Sorosa :)

A wszystkich winnych tej katastrofy trzeba postawić przed Trybunałem Stanu albo nawet przed Trybunałem międzynarodowym w Hadze, który sądził już Radovana Karadžića, Ratko Mladića albo do innych trybunałów narodowych, które osądziły już Husajna a już wkrótce będą sądziły morderczego Kadafiego, Łukaszenkę oraz Mahmuda Ahmadineżada.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163744

Witam

Gorzko napisane, mimo wywołania lekkiego uśmiechu.

pozdrawiam

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#163749

kiedy na czyjeś pytanie zasłaniają się tajemnicą.Niby tajemnica to tarcza-a okazuje się deską klozetową.Ile tych tajemnic juz się narobiło by przykrywać świństwa nierządu i innych instytucji.Wymienię tylko kilka: tajemnica państwowa,sądowa,handlowa, itd. itp.Rozumie samo przez się że tajemnica zachowana być musi- ale jak to jest wykorzystywane by ukrywać wszystko co jest niekorzystne w danej chwili dla danej instytucji. pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#163754

Bajki Pan opowiadasz. Ale to są takie piękne bajki, ze az serce rośnie. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163783

a że się przejechali na KGBowskim modelu obwinienia pilota (bo. mjr Protasiuk był geniuszem i pedantem - nie bylo się do czego przyczepić) to z zemsty oskarżyli mjr Wosztyla że śmiał Jakiem wylądować!!

I te steki bredni emitowane przez Gównianą i ŁzeVN (oraz WSI24) których nawet nie łaska sprostować - to jakaś tragifarsa, jako Polak wstydzę się że jestem członkiem społeczeństwa tak ogłupiałego, że jeszcze nie wywlekło tuska&co z ich nor i nie postawiło pod trybunał - hańba!! 

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#163756

to co my już prawie wszyscy wiemy: ZAMACH!
Już swoich czerwonych tyłków nie uratują,bo zaczyna to docierać nawet do lemingów. Chyba, że wprowadzą stan wojenny, a wszystko na to wskazuje. Tak było w latach 80-tych przed wroniarzami. Tak się zaczynało.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#163798

Ciekawe, co im zrobisz?
Cha cha cha ...
Dysponujesz jakimiś stosownymi mocami?
Sądzisz, że w GWnie się tarzają żeby przegrać "wybory"?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163820

Nie ,ja nie mam żadnych wątpliwości jakie są przyczyny i kto stoi za zamachem smoleńskim.Jestem przekonana,że podobnie myślą setki tysięcy Polaków.Ciągle jednak jest nas za mało. Atak na prawicową opozycję i ludzi zatroskanych o Polskę jest tak brutalnie skomasowany z wszystkich stron;od PO i SLD poprzez sądy i prokuraturę a nawet niektórych hierarów kościelnych i dziennikarzy,że oni wszyscy już nawet się z tym nie kryją.To jest otwarta wojna ,wypowiedziana przez UKŁAD.Boją się tak strasznie,że gotowi są do najpodlejszych czynów aby tylko nie oddać władzy.Zbyt dużo mają na sumieniu i zbyt dużo do stracenia.Mam ogromny żal do wielu wysoko postawionych ludzi/Seremet,wysocy rangą oficerowie WP.,że tak mozna sprzeniewierzyć się dla własnych interesów,lub ze strachu.Myślę też,że dużo winy jest w nas samych.Często czytam na różnych stronach internetowych o pospolitym ruszeniu Społeczeństwa Obywatelskiego,w postaci różnych prawicowych stowarzyszeń-tyle tylko,że z tego nic nie wynika.Nie mamy SPOŁECZNEGO przywódcy,który pociągną by za sobą tłumy.To nie może być J.Kaczyński.On jest politykiem i to pod silnym obstrzałem od kilku lat.Każde Jego gwałtowne ruchy -mogą skutkować tym,że uzna się Go za osobę niezrównoważoną psychicznie i zamknie na obserwacji w odpowiednim szpitalu.Wybory jesienne mogą odbyć się bez Niego.Uważam,że jesteśmy zbyt łagodni.Nie przedstawiamy swoich myśli wprost,nie demaskujemy z nazwiska osób które dokonały małych,dużych przekrętów ,osób,które podjęły jakieś decyzje na niekorzyść naszego kraju itd.Powinniśmy chyba walczyć tą samą bronią co przeciwnik/wiem ,ma narzędzia/.Na przekonywanie nieprzekonanych,bądź czekanie aż druga połowa społeczeństwa sie obudzi,nie ma już czasu.Cza do wyborów szybko minie,a my jesteśmy niezorganizowani.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163815

Witam
Jest wiele racji w tym o czym piszesz. Niestety zawsze w historii bywało tak, że to własnie raczej młodzi ludzie byli najbardziej zdeterminowani, wołali prawdy nawet na ulicach, byli bezkompromisowi i żądali prawdy oraz wolności. Im jesteśmy starsi, tym mniej w nas rewolucji a raczej więcej ewolucji, doswiadczenia i mądrości, które niestety hamują emocje i krew juz tak sie nie burzy... Niestety młodzi ludzie w Polsce zostali spauperyzowani, odmóżdżeni, to nie jest pokolenie walki i zwycięstwa, to jest pokolenie przegrane... stąd godza sie na wszystko, wola nie wiedzieć niż dowiedzieć się goszkiej prawdy... to dla nich za trudne... Szkoda...

Pozdrawiam
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#163833

Dygresja...

Witam po raz kolejny

Odsunięcia od śledztwa w.s. tragedii smoleńskiej prokuratora M. Pasionka to fakt, z którego winniśmy wyciągać daleko idące wnioski. Tak jawne odsunięcie prokuratora jest kuriozalne i tak naprawdę zamyka pewien etap tzw. "demokracji w Polsce" po 1989 roku. Argumentacja o powodach w postaci kontaktów z "wrogim" NATO jest jasnym przekazem: tak naprawdę to całe NATO I UE to była jedna wielka "ściema" postkomunistów! Rządzący Polską po 1989 roku nigdy nie przestali "lizać dupska Sowietom"!!! I to jest najważniejszy przekaz wypływający z faktu pozbycia się prokuratora! Powtórzę: OD 1989 ROKU W DALSZYM CIĄGU NASI RZĄDZĄCY SĄ PODDANYMI ROSJI I NASI PRZYWÓDCY (za wyjątkiem braci Kaczyńskich i większości ludzi wokół nich skupionych) od 20 lat "LIŻĄ CAŁY CZAS SOWIECKIE DUPSKA" i są niechybnie zdrajcami Polski i Narodu Polskiego.
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#163864

gość z drogi

Panie Krzysztofie ,nie miałam ich od samego początku

Dramat Smoleński zaczął się juz w grudniu 2009,śmiercią sp Grzegorza

Michniewicza

nie mam równiez wątpliwości na temat panów Grasia,Arabskiego,Millera

czy Klicha,

pomijam tuska i komorowskiego/krol jest nagi i nawet Dziecko to widzi i wie/

dożynanie watachy TRWA,

Psychiatryki,Podejrzewanie o szpiegostwo,co jeszcze nam zaserwują z dawnych sowieckich praktyk?

Dzisiaj w Kosciołach modlilismy się kolejny raz za Ofiary  Smoleńskiego Dramatu,

a czy tuskoPOdobni 

zamarzą Naszą o Nich Pamięć,to zależy TYLKO od Nas,od tej troszkę mniejszej Połowy Polski,mniejszej ale uczciwszej i myślacej

Zagle,Kuny ,ktore Wiatry przygnały nam z Wiedeńskich śniadań,wciąz

działają na szkodę Polski i Narodu

Na polskich drogach 

giną Ludzie od zderzeń z białoruskimi tirami

poczynając od sp W.Panki,Karpia,albo umierają jak Michał Fallzmann,czy 

chorują jak pan Gruszka

zamachy,dziwne śmierci i wypadki i TAK od lat

aż po 10 Kwietnia 2010

serd pozdr

z dziesiątka w rece

ps re H.Częstochowa,casus wart przypomnienia,dziwne śmierci,kombinacje i 

wciąż ci sami ludzie i te same metody działania,skutki Też

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#163873