Antysemityzm bezkarny, bo nieświadomy

Obrazek użytkownika Okowita
Blog

Tym tytułem (choć zmienionym bo w oryginale było coś o aryjskiej hordzie – żałuję, że screena sobie nie zachowałem) uraczył mnie portal "Gazety Wyborczej" w wigilijny poranek.

Brzydzę się wszelkiego rodzaju rasizmami.

Z taką samą siła brzydzę się wpajaniu ludziom z gruntu fałszywej idei, że antysemityzm jest najgorszym rodzajem rasizmu i powodem, dla którego Żydzi podlegają jakiejś szczególnej ochronie. Co tam antypolonizm, antyeskimosizm czy antyfrancuzizm. To małe miki nie warte wzmianki. ANTYSEMITYZM jest najgorszym z rasizmów. Musi być.

Antysemityzm jest bezkarny bo nie jest uświadomiony. Nie można ukarać za antysemickie hasła bo wynikają z niewiedzy. Z nieuświadomienia.

No to niniejszym uświadamiam.

Ostatnio pewien ”The head of rabbinic authority in Israel and former chief rabbi” powiedział, że „goje są po to by służyć Żydom. Będą orać, siać i zbierać a my (Żydzi) będziemy siedzieć jak panowie i jeść.”. Nie przypominam sobie by „Gazeta Wyborcza” poinformowała swoich czytelników o tym fakcie mimo, że pisały o nim gazety w Izraelu i „Rzeczpospolita.”. A może jednak był jakiś tytuł (wielkimi literami pisany) na pierwszej gwstronie? Może ktoś przypomni?

Tenże „head of rabbinic authority” oznajmił światu, że „dla Żyda moralnym jest zamordować goja by zdobyć jego serce czy wątrobę”. Skandaliczna wypowiedź, prawda? A kiedy to mieliśmy niusa o haniebnym procederze handlu organami ludzkimi, w który zamieszanych było kilkunastu rabinów? By zdobyć serce czy wątrobę goją…

Inny rabinacki autorytet oznajmiał – „różnica między duszą Żyda a duszą goja jest większa niż różnica między duszą człowieka a duszami BYDŁA. Pamiętamy „bydło” pana Bartoszewskiego?

Dowiadujemy się również o czymś co nazywa się „hasbara”. Czy Eli Aflalo, minister ds. intergracji imigrantów rządu Izraela powiedział - „W ostatnich latachministerstwo zainwestowało sporo środków w rozwój działalności w cyberprzestrzeni, rozumiejąc że internet jest kluczem do przyszłości. Postanowiliśmy odpowiedzieć na wyzwanie i spróbować stworzyć zasób komentatorów, którzy w różnych językach będą w stanie polepszyć PR Izraela w przestrzeni wirtualnej i odpowiedzieć siejącym nienawiść wrogom Izraela.”?

I jak to się ma do znanego listu do Młodych Demokratów Platformy Obywatelskiej, wzywającego „wszystkie ręce na pokład” w walce o internet?

Wolińska przypomniała sobie o swoich korzeniach wówczas gdy tą komunistyczną hydrę chciano WRESZCIE pociągnąć do odpowiedzialności za jej zbrodnie.

Szechter śmieje się w twarz swoim ofiarom. Jego brat pamięta o antysemityzmie.

Michnik nie widzi rasizmu żydów. Jako Michnik czy Szechter?

Polacy to (jak oznajmił kolejny rabbi) „antysemici, którzy nienawiść do żydów wyssali z mlekiem matki”.

Bandytę nazywam bandytą. Złodzieja złodziejem. Mordercę mordercą, rasistę rasistą - niezależnie od tego czy jest Polakiem, Niemcem, Żydem, Czukczą czy Suahili. Ale głęboki sprzeciw budzi we mnie nazywanie mnie „antysemitą” wówczas gdy mówię o mordercach, rasistach, bandytach czy złodziejach a ktoś nagle oznajmia, że moje „nazewnictwo” jest wynikiem wyssanego z mlekiem matki antysemityzmu. Bo rasista, morderca, bandyta czy złodziej wymaga jakiegoś „lepszego” traktowania tylko dlatego, że jest Żydem?

"Dawcy"... "Bydło"... "Którzy wyssali z mlekiem matki..."...…

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Krzysztof J. Wojtas
Przyznam, że zadziwiony jestem tym tekstem; w końcu to już 65 lat po wojnie wygranej przez judaizm i dalej jakieś zadziwiajace zastrzeżenia.
Skoro Żydzi są narodem wybranym, kapłańskim dla innych nacji, to oni są źródłem prawa - tylko oni maja prawo określać, co słuszne i właściwe. I jeśli racje bedą sprzeczne, to i tak oni stanowią o interpretacji.

No, jeśli wreszcie uświadomilem - to do roboty - "siać i orać" i prowadzic oszczedny tryb życia - nie za duzo pić i jeść tylko koszerne - żeby części zamienne były w dobrym stanie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Krzysztof J. Wojtas

#118946

choćby odrobinę sympatii dla ludzi głoszących nienawiść i pogardę dla innych.Jest to niemożliwe.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#118957

Im nie chodzi o sympatię tylko o posłuszne uczestnictwo w realizacji ich zamierzeń.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#118990

"Выступая в популярной телепередаче на Mega TV в Греции, Митрополит Пирея Серафим заявил: евреи заказали и оплатили Катастрофу, чтобы оправдать свою претензию на независимое государство. "Барон Ротшильд финансировал одновременно и еврейскую колонию в Палестине, и предвыборную кампанию Адольфа Гитлера", - с апломбом заявил митрополит.
Митрополит Серафим обвинил евреев и в экономическом кризисе, доведшим современное греческое государство до банкротства, а также распространил на евреев ответственность за глобальный экономический кризис 2008-2009 г.г. "
http://www.newsland.ru/news/detail/id/604825/cat/42/

======================

wg. naszych, tzn. GW kryteriów, wstrętny antysemita - kto mu da odpór?

Nu..., hajda na Greczyna!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#118987

Uciekłem z Onetu i co widzę? Okowita. Pozdrawiam i dodaję jeszcze jeden cytat: "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pocztax

#118995

http://pl.wikipedia.org/wiki/Israel_Singer
"14 marca 2007 roku Singer został odwołany z pełnionych funkcji przez przewodniczącego Światowego Kongresu Żydów Edgara M. Bronfmana za sprzeniewierzanie środków finansowych."
No ... w kwestii kasy to zawsze można na nich liczyć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#119182

W takiej chwili Żydzi raczej winni czuwać nad swym postępowaniem, żeby nie ściągać na siebie niepotrzebnych klęsk. Widocznie jednak nie umieją panować nad swym temperamentem. I bodaj nawet nie próbują.Zdarza sie dziś słyszeć na Zachodzie Żydów reprezentatywnych , którzy z rezygnacją przewidują nowy okres krawych walk z Żydami w naszej części świata.
Dla nas jest interesujące,iż niektórzy z nich mówią głośno
,że gdy przyjdą na nich ciężkie czasy ,wtedy skoncentrują się w Polsce, bo tam ich jest najwięcej.Dziwna rzecz,jak ci ludzie, pod wieloma wzgledami tacy zdolni,pozbawieni sa wyobraźni...
Roman Dmowski "Przewrót" 1933

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#119072

nie są w stanie zapanować nad swoją naturą.
http://www.bibula.com/?p=29736

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#119184

DEDAL
Ja nie chciałbym od żyda żadnego organu ..Dlaczego ???
Bo stałbym się zapewne antysemitą , choć dziwię się im - to takie z ich strony niekoszerne...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

DEDAL

#119177