Nożyce czyli jazgot

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Jazgot „zaprzyjaźnionych” mediów, związany z wczorajszą publikacją Rzepy, to miód na moje serce. Uderzono w stół – odezwały się nożyce.

Po katastrofie pod Smoleńskiem, „zaprzyjaźnione” media hurtem fabrykowały „zaniepokojone doniesienia” – czystej wody fałszywki, których celem nigdy nie było dążenie do prawdy bo cel miały jeden – chronić tyłki Tuska i jego przybocznych. I dziś robią to nadal. Dla nich dalej istnieje wersja „niewiedzy” rządu o planowanej wizycie śp. Lecha Kaczyńskiego i bolszewicka retoryką nazywająca wielu ludzi „tak zwanymi naukowcami” tylko dlatego, że ich obliczenia nie są zgodne z raportami MAK i Millera.

Ten jazgot nie jest przypadkowy. On ma przykryć nierzetelność, niekompetencję i sprzedajność jazgoczących. Artykuł Rzepy i konferencja prokuratorów u jazgoczących powinna przynajmniej zrodzić pytania - dotyczące urządzeń pomiarowych wykorzystanych przez prokuratorów, marginesu błędu pomiarowego tych urządzeń, opisu wyniku (w tym nazwy substancji wykrytej) na monitorku detektora. To tylko kilka z pytań, które powinny dziś paść z ust czy klawiatur tych, którzy jazgoczą. Ja takich w antyrzepowym jazgocie nie znalazłem. A jazgot trwa nadal. Jazgoczący bronią się rękami i nogami przed zadawaniem pytań bo może się okazać, że pytania mogą spowodować niepoprawne odpowiedzi.

Prokuratorzy spieprzali z konferencji niczym rącze łanie. Bali się, że może paść wiele pytań, które obnażą niewygodne fakty?

Prokurator twierdzi, że sprzęt wykrywa namiot z PCV czy lakier do paznokci jako materiał „wysokoenergetyczny”. I tu zastanawia mnie jedno – nic nie przeszkadzało prokuratorom stwierdzić „urządzenia wykryły namiot i lakier ale badamy próbkę dalej celem weryfikacji i wykluczenia pomyłki”. Nic takiego nie padło. W zamian dostaliśmy bełkot zakończony ucieczką.

Wielu internautów zadało sobie trud sprawdzenia jak działają detektory substancji niebezpiecznych, stosowane przez prokuraturę. I wyszło na to, że urządzenia te są w stanie nie tylko określić zawartość m.in. materiałów wybuchowych w próbce ale nawet je nazwać, przy marginalnym poziomie błędu. Badanie trwa kilka minut. Skąd więc półroczna karencja? A może jest właśnie tak, że wykryto substancje wybuchowe a teraz trzeba czasu na… No właśnie, na co? Lotniskowe detektory powinny uziemić KAŻDY lot. Uziemiają?

Taki proces myślowy jest obcy jazgoczącym. Bezradnie jazgoczą bo nie są w stanie wyzwolić się z klatki PO-prawności. Chcą w niej dalej siedzieć, uważając ją za huxleyowski Nowy Wspaniały Świat, w którym wszystko jest jak najlepiej i nie ma w nim miejsca na wątpliwości bo Prawdomin wszystko wytłumaczy. A jak coś przeczy faktom to się to wrzuci do pieca a potem zobaczy się ileś tam palców i będzie się wmawiać, że palców było skolko ugodno – byle nie pięć. W odwodzie zawsze jest Maszyna Trurla. Wynik z góry zna. Tak jak zna go bezmyślny jazgot.

Brak głosów

Komentarze

Bardzo słuszne spostrzeżenie. Dla rządzących matołów to najprostsza i logiczna (bo poparta naukowo-technicznie) droga do stwierdzenia, że jesteśmy WSZYSCY piromanami, terrorystami i niebezpiecznymi bandytami, bo nie rozstajemy się z materiałami wysokoenergetycznymi nawet kiedy śpimy. Każdy, nawet najgłupszy, detektor to potwierdzi! Stąd już prosta droga do zainstalowania na granicach ogrodzeń z drutu kolczastego pod napięciem (ogrodzenie wykonają potomkowie eses-wafenowców, napięcie z elektrowni atomowej z obwodu kaliningradzkiego w ramach pomocy prawnej dostarczą potomkowie kagebistów, a potomkowie żobowców będą robić "złote żniwa"), masowej eksterminacji i dołów z wapnem.

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#302768