Szajba komuś odbiła ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Ewidentnie komuś odbiła szajba w związku z tekstem Lotnej na temat Ukrainy i komentarzami do niego. Nadmiar adrenaliny i nieumiejętnść analizowania ? Przecież analiza wyklucza ingerencję adrenaliny. Więc może tu chodzi nie tyle o kwestię ustalenia faktów, lecz o czyjś interes ?Ale wróćmy do abecadła, ABECADŁA. Wiadomo, że każdy kraj może robić na swoim terytorium, co mu się podoba i wara innym od tego. Są wyjątki, ale taka jest reguła. A próba ingerencji w wewnętrzne spawy innego kraju jest niedopuszczalna i strona ingerująca ponosi odpowiedzialność za dalszy nieprzewidywalny rozwój wydarzeń i możliwy chaos. A taki przecież był wpływ Rosji na sytuację na Ukrainie.Tu warto sobie przypomnieć casus Jedwabnego i zbrodni tam dokonanej. Odpowiedzialność za dokonaną tam zbrodnię spada całkowicie na stronę ingerującą, inspirującą i wspomagającą zbrodnię, czyli na Niemców.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:9)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

w Jedwabnem ?Bo jak dobrze zrozumialem to co napisales ze jednak zbrodni dokonali Polacy, ale wine ponosza Niemcy?

Polscy swiadkowie mowili ze tam Polakow nie bylo tylko ze sie bezradnie przygladali ,a to nie to samo jak brac udzial mordowaniu.

To moze tez Ukraincy z

sa bez winy jak mordowali Polakow na Wolyniu ?Ukraincy byli aljantami Niemcow  i o tym tez nie mozna zpominac.Tak ze ich rola w mordowaniu Polakow mimo ze byla sterowana z zewnatrz nie moze byc przez Polakow w jakis sposob wytlumaczana i darowana.

Zgadzam sie ze na Ukrainie za cale te zbrodnie odpowiada Putin bo to typowa KGBowska  swolocz.

Majdan byl przeciw proruskiej polityce utrzymania Ukrainy pod kacapskim butem,przeciw majdanowi wystapil Putin i zaczeto mordowac Ukraincow u wladzy byl Janukowycz putinowski pacholek taki sam jak Tusk czy Komoruski ktorego Ukraincy pogonili.

W odwecie i w ciezkiej sytuacji Ukriny Putin napadl ja i okupuje Krym, zdobyl tez flote ukrainska.

Dowodem na to ze za to co sie dzieje na Ukrainie odpwiada Moskaw to fakt ze za Juszczenki nie bylo zadnych separatystycznych ruchow.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1424668

Tyle co wiadomo z dochodzeń, które rozpoczęły się po II WŚ, w sprawie Jedwabnego, była to zbrodnia niemiecka z pewnym udziałem Polaków. Do końca nie ustalono, bo dochodzenie przerwano, gdy zaczęto znajdować łuski po niemieckiej amuncji. Więc sprawstwo kierownicze nie ulega wątpliwśći - wiadomo, kto kontrolował dany teren. I te same kryteria należy zastosować do działań Rosji.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1424689