Lasek i jego latający cyrk

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Widzę, że ludziom brak poczucia humoru. Ktoś poważnie traktuje Laska i jego latający cyrk ?
Ze zdziwieniem słyszę, że wielu oczekuje spotkania superhiperekspertów Laska z ekspertami Zespołu Parlamentarnego Macierewicza. Mieliśmy przecież okazję, wręcz masę okazji, bo cały internet o tym huczał, porównać zestawienie kompetencji obu zespołów, więc wystarczy. Myśleli Państwo, że ta Laskowa zbieranina zdecyduje się pójść na wymianę ciosów z ekspertami Macierewicza ? To byli Państwo w mylnym błędzie.

To jest niewytłumaczalna naiwność. Nie po to została zwołana ta ekipa by toczyć fachowe debaty z prof. Biniendą czy dr.Szuladzińskim, tylko po to by gonić króliczka albo go przegonić, a nigdy złapać. A przy okazji poszerzyć front walki z badającymi kwestię smoleńską, tak by obserwatorów wprawić w większą konfuzję.

Ludzie, czy się Wam ustroje nie pomyliły ? Nie zauważyliśćie różnicy standardów w stosunku do badań naukowych władz uniwersytetu w Akron i rektorów polskich uczelni ?

Wydaje mi sie, że te wszystkie dywagacje i rozważania na temat ewentualnej, lecz mało prawdopodobnej debaty, służą jedynie do odpędzenia przykrej świadomości faktu, że jesteśmy robieni w konia i że w tej sprawie należałoby zrobić coś konkretnego, do czego mało kto się pali.

Lasek i jego cyrk to efekt powstania dziury w łajbie i panicznej próby znalezienia jakiejkolwiek zapchajdziury. Sporo ludzi takowe pozorowane działania akceptuje, bo cała "III RP" funkcjonuje na zasadzie bylejakości i zadawalania się wyrobem czekoladopodobnym z podrobioną metką "RP".

Obie strony sporu powinny zdać sobie sprawę z faktu, iż mówienie o Lasku, obojętnie czy dobrze czy źle, to obciach. Kosmiczny obciach.

Brak głosów

Komentarze

To prawda że to cyrk!! Ale dyrektorem tego cyrku nie jest żaden-lasek..Tym kieruje niejaki-ryży pajac-a lasek robi u niego za małpę.

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#383570

 

lasek mówi tak:

- Pan poseł Macierewicz otoczył się amatorami, jeżeli chodzi o badanie wypadków lotniczych. Ani on, ani żaden z jego ekspertów nie byli na miejscu wypadku i nie mogą się autorytatywnie wypowiadać na temat tego, jak wyglądał wrak po zderzeniu z ziemią - stwierdził Lasek. I dodał: - Członkowie komisji Millera, którzy tam byli i wykonali ciężką pracę, mają zarówno prawo, jak i wiedzę do tego, żeby powiedzieć: "Proszę państwa, to była zwykła katastrofa".

 

 

Kazek

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazek

#383576

Pal licho gdyby Lasek ze swoimi "ekspertami" robili te wszystkie świństwa z przekonania, byliby tylko śmieszni, ale oni zgodzili się uniemożliwiać jakąkolwiek merytoryczną dyskusję, ośmieszać naukowców z potężnym dorobkiem, kłamać i mataczyć za pieniądze z kancelarii premiera.
Lasek np. 15 000 PLN miesięcznie.
To jest cena jego upodlenia.

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#383578

niestety nie w dziedzinie lotnictwa.

Kazek

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazek

#383586

Po pierwsze Lasek i ekipa z pomocą dziennikarzy będą sterować w strone emocjonalnej pyskówki (podnoszenie głosu,przerywanie itp) Po drugie będą się pytać czy był pan na miejscu, czy czytał raport MAK itd.Może też o pogodę , stan lotniska czy wyszkolenie pilotów co pośrednio sugeruje katastrofę. Na rozmowę o konkretach nie ma co liczyć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#383683