Treści z tagiem: happening

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee

Nie rozumiem głosów oburzenia na happening narodowców z wizerunkami europosłów PO głosujących za rezolucją przeciw Polsce?. Użyto w happeningu ostrej formy, przyznaję. Jednak w jaki inny sposób ludzie uczestniczący w Marszu Niepodległości mogą się bronić?   

 

Jak można się bronic przed takim pomówieniem? 

"PE "apeluje...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Władza ściąga z nas haracz już nie tylko na swoje utrzymanie, ale wręcz na własne kaprysy. Co więcej ściąga tę forsę by móc nam efektowniej dokopać. Przypatrzmy się chociażby wyczynom władzy sądowniczej, która zabrania nam posługiwania się zwrotem "rozwydrzone smarkacze". Płać i sieć cicho. Trzeba przypomieć sobie sędziów Tuleyę, Rysińskiego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

W reakcji na hałas wokół spalonej tęczy, wydało mi się najpierw, że nie byłoby od rzeczy, gdyby środowiska niezależne, konserwatywne także pomyślały o rozmaitych happeningach, performance'ach, czy instalacjach. Mogła być postawiona tęcza, no to, symetrycznie, nie powinno być nic nadzwyczajengo w happeningu pod nazwą "spalenie tęczy". Skoro...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gaba
Kraj

6 października na zakończenie ponad 2 miesięcznej pikiety demaskującej ekipę Tuska,Poznański Klub Gazety Polskiej zorganizował happening pt.Sprzatamy PO rządach Tuska.
Akcja nasza spotkała się z dużym zainteresowaniem przechodniów, niestety media nie wykazały żadnego zainteresowania - co stało się już normą /do czasu/.

Poniżej link...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Działacze Młodziezy Wszechpolskiej urządzili w Gdańsku happening - wypę dzenie Eriki Steinbach.

Zatopili w Motławie marzannę - kukłę ubrana w żółta koszulkę,z twarzą zrobioną z tektury,na którą wklejono zdjęcie Steinbach .

Swoje postępowanie tłumaczą tym,że w ten sposób wyrazili sprzeciw...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Krzysztof Boruszewski
Humor i satyra

Przed chwilą wyczytałem na pardon.pl, że posłanka Joanna Senyszyn przykłuła się łańcuchem do psiej budy na gdańskim rynku.

Od dawna zastanawiałem się w jaką rolę pani poseł mogłaby wcielić się w najnowszej adaptacji filmu "Folwark Zwierzęcy".

Teraz już wiem, że najodpowiedniejsza dla niej będzie rola malego, wrednego,...

0
Brak głosów