Strzeżcie się! Władza może do was strzelać już bez ostrzeżenia...

Obrazek użytkownika 2-AM
Kraj

Od dziś Policja czy inne spec-służby mogą „walić” bez zbędnych zahamowań z broni ostrej zarówno do kobiet w tzw. widocznej ciąży jak i do małoletnich dzieci o innych nawet nie wspominając. Nie trzeba będzie już nawet tracić czasu na zwyczajowo rytualne okrzyki w rodzaju „stój bo strzelam !” vel „gleba!”

– tak krzyczał pewien detektyw poseł z pamiętnej Samoobrony. Podobnym anachronizmem staje się również wymagany dotychczas strzał ostrzegawczy. Jak podał serwis BIBULA.COM mamy wreszcie oficjalne zatwierdzone rozporządzenie MSWiA a sygnalizowane wcześniej w tekście p.t. "Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych" plany zwiększenia uprawnień służb porządkowych wszelkiej maści.

Usprawiedliwienie jest jedno i zawsze to samo – „wzrost zagrożenia terroryzmem ” i wzrost poziomu bezwzględności terrorystów poprzez posługiwanie się w walce nieletnimi dziećmi i kobietami w ciąży lub udających że są w takowej.

Poza strzelaniem bez żadnych ograniczeń amunicją ostrą do obywateli nie zależnie od płci, wieku i stanu odmiennego (dotyczy kobiet a nie pijanych polityków ) służby porządkowe mogą razić „elementy wywrotowe” przy pomocy nowych rodzajów broni wcześniej nie dozwolonych.

Na czoło plejady nowego „orużja”, do którego wzdychała cała nasza postępowa władza i reprezentujące ją siły przymusu bezpośredniego należą działka akustyczne LRAD, które w ciągu sekundy są w stanie ogłuszyć osobników, w których zostaną wycelowane na odległość nawet i do 300m niszcząc przy okazji trwale słuch zaatakowanych (zależy od inwencji operatora jaką moc fali dźwiękowej nastawi oraz jak długo będzie raził wiązką akustyczną poddany obróbce „obiekt lub ich grupę”). Co ciekawe polska Policja kupiła działka LRAD jeszcze jesienią 2010 kiedy nie było przepisów pozwalających na używanie takiej broni i instalowała je na platformach terenowych pickup’ów . Widać wszyscy decydenci wiedzieli, że przepisy są elastyczne i do czasu zmontowania urządzeń na platformach samochodowych i przećwiczenia na poligonie uda się usunąć tą drobną niedogodność jaką był zakaz użycia nowych zabawek. Więcej informacji o broni typu LRAD w artykule na portalu BIBULA.COM "BIBULA.COM - Trąbka sygnałówka M134D"

Poza działkami LRAD interesująco wygląda również sprawa instalowania nowoczesnych systemów nagłaśniających, które jak podejrzewa się mogły by pełnić rolę tym razem nie kierunkowej broni LRAD służąc do rozpraszania tłumu poprzez emisję bardzo głośnych i bolesnych dla słuchaczy dźwięków. Temat opisano na NP w części wpisu p.t. "Totalna inwigilacja, przygotowania do tłumienia zamieszek" a rozwinięto potem bardziej szczegółowo we wpisie BIBULA.COM - Przygotowania do tłumienia zamieszek?

Warto również wspomnieć o innych rodzajach broni „akustycznej” jaką są działka emitujące kierunkowo mikro fale (analogiczna technologia jak w kuchence mikrofalowej ale precyzyjnie ukierunkowana). Takie działko mikrofalowe nakierowane na obiekt powoduje gwałtowny wzrost temperatury rażonego promieniami mikro fal celu często aż do jego zapłonu. Mało kto jest w stanie znieść choć przez dłuższą chwilę przypiekanie takim „reflektorkiem” podczas gdy skóra zaczyna mu skwierczeć niby kiełbaska pieczona na patyku nad ogniskiem. Wiemy że działka takie są wykorzystywane przez amerykańskich żołnierzy w Iraku czy Afganistanie, najczęściej do niszczenia potencjalnych min-pułapek.

Ciekawe jest, że podobna technologia została przedstawiona już w roku 1956 i to przez polskich autorów powieści s.f. Krzysztofa Borunia i Andrzeja Trepkę w pierwszym tomie kultowej trylogii gwiezdnej zatytułowanym "Zagubiona przyszłość" (polecam miłośnikom s.f. ). Wygląda na to, że mityczne w tamtych czasach reflektory „Green-Bolta” są już również na wyposażeniu naszych sił porządkowych i czekają by zmierzyć się z tłumem demonstrantów. Można być pewnym że będą równie skutecznie w działaniu jak były ich odpowiedniki w "Zagubionej przyszłości" ..

Brak głosów

Komentarze

gdzie jest link do rozporządzenia??? czy może jest tajne ;)))

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#173216

Władza ma obywateli przed sądami stawiać? Przecież sądy są niewydolne i za długo to trwa. Efektywniej do kobiet w ciąży bez ostrzeżenia.

Pozdrawiam...

Vote up!
0
Vote down!
0
#173217

Dobosz
pierwszy raz oficjalnie LRAD uzyto do ochrony konwecji PO w Gdańsku ale nie zastosowano w praktyce...

Vote up!
0
Vote down!
0

Dobosz

#173222

Nie to sa poprosu przecieki z tajnych posiedzen swiatowych grup globalistycznych . Konkretne zapisy na temat konkretnych dzialan ktore bede podejmowane przez "rzady" czyt(bandy rzadzace) w poszczegolnych krajach na rozkaz sil globalnych. Nic co sie dzieje w polityce nie jest przypadkiem, "polski" rzad okupacyjny relizuje plan exterminacji narodu polskiego na wielu plaszczyznach jednoczesnie. Juz tzw :rzad SLD zlikwidowal polska armie zeby na wypadek wyjscia polakow na ulicedo akci weszly obcy, ktorzy bez wyrzutow sumienia , zadnych zachamoan beda mordowac polakow w majestacie prawa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#173241

to se pogadamy

Vote up!
0
Vote down!
0

Dobosz

#173274

Wojna

Wojna! Wojna musi trwać!
Trzeba z kimś w tę wojnę grać!
Terroryści, ekstremiści i kibole
muszą pełnić wyznaczoną przez nas rolę!

Nie ma sensu walczyć z wiatrem na pustyni,
gdy jesteśmy własnym dzieciom ten świat winni,
a dorośli są i głodni i nas zmienią!!!
Trzeba ruszać na kampanię przeciw cieniom.

Terrorysta, ekstremista, ideowiec,
fanatyk, pewnie faszysta, prawicowiec,
ten, kto nie ma i ten. kto jest zagrożony -
jest dziś wrogiem dla spokojnych - ułożonych!

Wojna! Wojna musi trwać!
Wciąż wybuchać i świat rwać!
Trzeba pałą, trzeba siłą zgnieść dziś młodych!
Zgonić wszystkich jak to bydło do zagrody!

Po kolei!... I spokoju już nie będzie!
Terrorystę trzeba wyhodować wszędzie!
Trzeba wrogiem pokazanym świat nastraszyć.
Kontrolować, by się bunt nie miał gdzie zaszyć!

Każdy musi się obawiać, że coś gruchnie!
Każdy musi się obawiać, czy nie cuchnie
terrroryzmem, ksenofobią, odmiennością.
Trzeba zęby im pokazać z całą złością.

Najgroźniejsze jest wewnętrzne zagrożenie!
Zwykli ludzie oraz gangi i podziemie!
Najgroźniejsze są protesty i ulice,
co się Nowej sprzeciwiają polityce!

Wojna! Wojna musi trwać!
Musi kasie obrót dać!
Bez wojenki gospodarka się zatrzyma!
Wszyscy ludzie mogą przecież wyjść nam z kina.

Vote up!
0
Vote down!
0

Marek Gajowniczek

#173360

Ameryka już dawno "ograniczyła demokracje", buduje obozy zagłady dla swoich obywateli, morduje i terroryzuje.

Polska podobnie jak Ameryka jest sterowana przez reżim Izraela.

Tusk dokładnie kopiuje "pomysły" Obamy:

http://niepoprawni.pl/blog/2293/tusk-chce-aby-policja-mogla-strzelac-do-polakow

Europa sie zmienia w wielkie państwo policyjne kontrolowane przez Żydów.

Żeby zrozumieć postępowanie żydów trzeba dogłębnie zagłębić w ich mentalność i zachłanność do władzy nad światem:

http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/wszystko-o-zydach-od-a-do-z/

Żydzi wmawiają nam antysemityzm, chronią przed terrorystami ograniczając nasza wolność osobistą a później będą nas gazowali w obozach koncentracyjnych.

Historia lubi się powtarzac

Vote up!
0
Vote down!
0
#391892