Zagwarantowany wypoczynek i wiele atrakcji. Zapraszamy do SPA Auschwitz -turyści z Niemiec wala drzwiami i oknami

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Reklama dżwignią! nie tylko handlu! cyt. za DGP: "Zagwarantowany wypoczynek i wiele atrakcji. Zapraszamy do Auschwitz - tak jeden z hoteli w Oświęcimiu reklamował swe usługi dla zagranicznych turystów. Wszystko przez błąd tłumacza, przygotowującego ofertę - ujawnia Radio Kraków. Eksperci językowi, jak i historycy są oburzeni. Ich zdaniem nazwa Auschwitz zarezerwowana jest dla niemieckiego obozu koncentracyjnego, a nazwy miasta się nie tłumaczy.

Po interwencji dziennikarzy Radia Kraków hotel zmienił swą stronę internetową i już poprawnie zaprasza do Oświęcimia."

pzdr

Brak głosów

Komentarze

dziki kraj i panoszace się bydło

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#231637

 Kiedy bolek był w Anglii, tłumaczka angielska o mały włos pożegnałaby się z pracą. Bolo mówił o OKP (to chyba był  Obywatelski Klub Parlamentarny) i zaczął coś bajać o "okapie", więc ta biedna się pogubiła nieco......Zarzucili jej bardzo słabą znajomość języka polskiego....Dobrze, że nieboraczkę obronili polscy emigranci starej daty.... i powiedzieli, że  bolek taką polszczyzną  bajdurzy, że nawet  rdzenni Polacy nie zawsze go rozumieją.

Tak było. Taki jest fakt.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#231646

Buchachaaa. Prosimy o więcej takich kwiatków. Trzeba to wkleić do polecanek. Buchachaa.:):) Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#231687

 Wilku!

Teraz możemy się pośmiać, ale wtedy był to obciach niesamowity. A tak w ogóle, to on wtedy w Anglii kilka numerów wyciął; a to poklepał po kumplowsku Królową Elżbietę II , a to znów, kiedy rano zapytano go podczas spaceru po królewskim parku, jak się wyspał - ze szczerością prostaka odpowiedział, że doskonale, tylko łoże było tak duże, że Danki nie mógł znaleźć.

Kto pamięta numery wycinane przez bolka, tego bron-bull nie zaskakuje, bo już odporny na takie jaja ......dyplo - MATOŁECZNE. i nic mu już nie straszne, ani skandaliczne.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#231690