Połowa Adventu! Gaudete! a wy bp Pieronek i kx Boniecki "Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie.."*"Menażeria zła!

Obrazek użytkownika antysalon
Idee

"Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie. Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie. Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła."

III RP ma już wyspecjalizowane instytucje do gaszenia naszego, polskiego ducha.
Salon, warszawka wraz z przyległościami bardzo sprawnie zastąpili i zaadoptowali wszelakie prl'owskie, antypolskie, antychrześcijańskie- komunistyczne prorządowe przybudówki do schynchronizowanej walki z tym wszystkim co stanowiło od wieków jądro polskości!
Nie dali rady zaborcy, nie poradzili Hitler ze Stalinem, Bierut, Gomułka z Jaruzelskim, to kontynuuje Michnik z różnorodną antypolska koalicją!
Maja wszystko co niezbędne do wynarodawiania, maja potężny potencjał; program, zasobne fundusze, ludzi, przyjazne, mocno zaangażowane łżemedia, instytucje naukowe, teatry!
Czyli jakby rzekli towarzysze, siły i środki!
Do tego pomoc najróżniejszych środowisk i instytucjo-organizacji z zewnątrz!
Ba!
Mają nawet wsparcie tzw ludzi kościoła, którzy swą służebną wulgarną bukolicznością, swoistym in usum Delpfini na rzecz salonu dokonują straszliwego zamętu i spustoszenia w chwiejnych umysłach!
Tak więc wrogowie tego co w Polsce i Polakach najszlachetniejsze, najbardziej wartościowe mają wielką siłę rażenia!

A co nam pozostaje wobec takiego przeciwnika, wobec takiego potężnego wroga?
Pozostaje broń potężna!
Wiara.
Nadzieja.
Przesłanie przodków!

"Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie. Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie. Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła."

pzdr

* tytuł trochę zmieniłem o 20,00

Brak głosów