Ości zostały rzucone rzekł Ignac l. 38 gwałcony przez Kingę l. 60! A 13 000? i czemu tak drogo?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Kinga lat 60 jurniejsza, bardziej jurna od pary młodych baraszkujących osiołków. Organy Michnika i Paradowskiej Janki aż zatkało.
A Jacek Żakowski już od kilku dni nie opuszcza gabinetu-pracowni Starowicza Lwa.
Nawet odreczne zapiski Wisłockiej znów analizują.

A ja zastanawiam się w jakiej konwencji ująć dzisiejszy wpis! Purnonens, jaja, jaja jak berety, kazirodztwo, skandal w rodzinie!?
Ale komu do śmiechu? Na pewno nie tylko krytyce politycznej!

Niespełna 40 letni Ignac upublicznia nie tylko molestowanie przez 60 letnią kobitę! Twierdzi, że był wielokrotnie gwałcony! Za wikt, opierunek, stancję był obiektem przemocy!
I nie była to klasyczna przemoc, nawet taka po pijaku jaką usprawiedliwia RAZ! Ta przemoc, te gwałty miały charakter zaplanowany systematyczny, metodyczny! Perfidnie zaaranżowane! Tak twierdzi Ignac! I to przez kobitę silną, taką monster chyba z brodą?, bo feministkę, bardzo postępową lewaczkę!

Ona! lat 60, gwałcicielka to niby znana lewaczka, podobno nawet postępowa.
On! lat 38, podobno wzięty nawet pisarz, bo co rusz dostawał od Janki i Baczyńskiego jakieś paszporty! ( nie mogę potwierdzić jego talentu, bo od twórczości tych paszportowo-nike,owców trzymam się z dala, skoro tyle mam jeszcze uznanych perełek klasyki literackiej do przeczytania, że nie grozi mi branie do ręki tego nagradzanego badziewia! Pozostaję więc jako ciemnogrodszianin przy swoich tradycyjnych ulubionych pisarzach ).

Czy ta Kinga lat 60 to coś? ktoś? jakby kobita-chłop-baba z brodą jak Conchita czy insza tralala. A może nawet jak mawiają z ... jajami! skoro dużo młodszego, mogącego być jej synem, niepełnego czterdziestolatka molestowała i gwałciła kiedy tylko chciała?

Co za czasy!? I gdzie ta słaba płeć!

Może Hartman, ten od kazirodzccych nowinek mógłby coś doradzić?, Kindze oczywiście! Profesor , etyk więc tą, tę Kingę może by jakoś uświadomił. Może na poczatek niechaj Kinga l. 60 zrezygnuje z dochodzenia długu 13 000 od Ignaca l. 38! A Ignac l. 38 nie pisze wulgarnie do niej, Kingi l. 60 s........j!
Mogłyby się oczywiście zaangażować na zasadzie wolontariatu, non profit, panie profesorki Płatek i Fuszara oraz dr hab. Środa Magda. One trzy plus Hartman może załagodzą ten jakże nieszczęsny dla postępowej awangardy spór!

To na początek! taka moja rada też non profit.

A na koniec?!
Czy dorosła, zdrowa ryba może zgwałcić ... wieloryba! Ależ tak! czemu nie!

Skoro Kinga lat 60 mogła zgwałcić Ignaca l. 38! to w przyrodzie wszystko jest możliwe!
Cała ta sprawa prócz przykrego dla Ignaca oczywiście przypadku ( Bo to on twierdzi , że jest ofiarą przemocy, na dodatek jego prześladowczyni domaga się jeszcze 13 000 zł! tytułem czego nie do koca jasne! Może wydawała na jakieś afrodyzjaki, wspomagacze?! A wystarczało poradzić się Rafała Zyy. Pół litra i na Ignaca!)) ma wydaje się jeden wątek ... pozytywny!

Otóż łżeorgan Michnika matecznik Kingi De l.60 i nie tylko jej!, bo może i Ignaca l. 38 też! przestanie może wreszcie zajmować się seksem pary osiołków, a przeprowadzi gruntowne studium zachowań seksualnych 60 letniej postępowej i to bardzo! kobity w temacie molestunku-gwałtanku na mogącym być jej synem 38 latka też bardzo postępowym!

pzdr

p.s. naprawdę mam problem w jakiej tonacji to ująć! jaja! czy też poważnej, na serio!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:3)