Jak długo jeszcze mamy wywieszać flagi z kirem, zapalać znicze? D.Tusk PO trzech latach ma na sumieniu więcej ofiar niż Jaruzel

Obrazek użytkownika antysalon
Blog

PO trzech latach rządzenia D.Tusk ma na swym sumieniu więcej ofiar, więcej krwi na rękach niż Jaruzel z Kiszczakiem po dziewięcioletnich rządach komuszej junty!
Jak długo jeszcze będziemy uczestniczyć w pogrzebach po przeróżnych "katastrofach"!?
Ile razy będziemy jeszcze wywieszać flagi narodowe obleczone kirem!?
Ile jeszcze zniczy zapalimy, zanim tego łobuza Polacy odsuną od władzy!?
Jak długo jeszcze POtrwa ta męczarnia?!
pzdr

Brak głosów

Komentarze

Jaruzel i kiszakiem POwinni zawisnąc przed KC najlepiej 13 grudnia,"owocem" i radosnej działalności nie są setki zabitych, lecz miliony Polaków. Statystyka jest nieublagana, w latach junty średnia wieku Polaków zmniejszyła się drastycznie bo o 7 lat.Ile to daje milionów skróconych istnień w skali Narodu?
Tuszczyzna sama, nie biorąc POd uwagę promkotorów nagradzanych dziś najwyzszymi odznaczeniami państwowymi,to przy swoich mistrzach tylko drobne "rympałki".
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#104088

dozą należytej... ostrożności!
Jednakże licząc ofiary dosłownie nie mijam się z prawdą.
To czym piszesz a propos Jaruzela, to zbrodnia natury zapaść-cywilizacyjna!
Zresztą Tusk tez to czyni!, powiel;a czasy Jaruzela, tyle, że w innej konfiguracji.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#104176

Dobrze zdobywamy władzę i wsadzamy nasze gwiazdy za kratki. I co dalej? Nie da się wsadzić za te kraty wszystkich nadawców komercyjnych telewizji zmienić redakcji gazet i Salonu. Skąd wziąć tych ekonomistów z Bożej łaski i jakie ustawy nas zadowolą wszystkich. Jak i co naprawić? Jak pogodzić dyrektywy UE ze zdrowym rozsądkiem? Gdzie te pomysły na wygranie wyborów, na rozwiązanie problemów? Co w ogóle da się naprawić? Wszyscy wiemy, że jest źle, ale ta świadomość to za mało.

Vote up!
0
Vote down!
0

amica

#106203