Ciężki los frajerów-jak łatwo głuPOta może sie zemścić i ośmieszyć

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Zanim na dobre zakręcili się przy kolejnej lodziarni, przy aplikacji ZIO w Krakowie to już po całej niemal POszedł smrodek, gdyż mąż Jagny nie wytrzymał nerwowo i POpełnił falstart!
Premier i jego krakowskie wilczki muszą na gwałt przeorientować swoją dotychczasową strategię wyciągania kasy z publicznego mieszka.
A to czasochłonne! I straty bezpowrotne.
Plus smrodzik rozchodzący się po kraju i szkodzący ich kandydatom w najbliższych wyborach do PE.
Jak znam życie i lepki system Tuska to już otwarli kolejną kopertę, bo życie czyli grabienie Polski nie znosu próżni za rządów tej ekipy.
Ale ta ekipa jest tak sprawna w drenowaniu środków publicznych, że i tak coś jeszcze ugrają.

Senyszyn, Wielowiejska plus cały pracowity dekanat czerski chwilowo nie będą mogli usługiwać swymi diabelskimi ogonami ks. Lemańskiemu, który nawet Wielkiego Postu
nie ma zamiaru uszanować.
On im sprzyjający mu wierni zakłócili liturgię Niedzieli Palmowej w parafialnym kościólku.
I dlatego przełożony, bp praski postanowił wydać decyzję o jego zamknięciu, aby w czasie Wielkiego Tygodnia nie mogło dojść do profanacji i blużnierczych zachowań ludzi wspierających za PODPUSZCZENIEM czerskiej szatanerii zbuntowanego w sutannie.

Ojciec jednej z ofiar, aktywista PO wysłał ostry w formie list otwarty do prezesa PiS za publikację zaproszenia na obchody 4 rocznicy smoleńskiej tragedii.
Mimo iż zapewne doskonale wiedział, że to stary spot, znany sprzed dwóch lat oraz znał okoliczności zmuszające PiS do oznakowania go jako materiał wyborczy, to jednak bezpardonowo zaatakował Jarosława Kaczyńskiego za wykorzystywanie tej katastrofy w grze wyborczej.
Nawet najgłupszy oglądacz tv wiedział, że ten list był autorstwem bardziej samego Tuska czy innego Grupińskiego niżli tegoż prowincjonalnego radnego to zrobiono wielkie hallo!
I!!????
Dzisiaj PO wyemitowała w internecie swój materiał wyborczy -filmik z Tuskiem składającym 10 kwietnia b.r. kwiaty na Powązkach ofiarom smoleńskiej tragedii!!!
I rozszedł się smród straszliwy, jak od czerwonoarmiejca zdejmującego kalesony!
I tak oto po raz kolejny Tusk wpadł we własne sidła.
Filmu, spotu wyborczego już nie można oglądać .
Został zablokowany? Usunięty?
Tak została ukarana buta!
I co na to ten frajer, radny z PO tak ostro atakujący J. Kaczyńskiego?
Czy starczy mu uczciwości i odwagi zrugać Tuska i PO?
A frajer Grupiński? czy zbeszta Tuska za granie trumnami!?
A może starczy nu odwagi i wreszcie wytrze swoje buty w marynarkę ... Tuska?

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)