Już ...tylko 362 dni! Spotykamy się 11 listopada 2012r. na Marszu Niepodległości! Lucyfer i jego nietoperze nam nie przeszkodzą!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wirus komunizmu jest jeden! Tak jak główny Lucyfer III RP.
I nadal będą usiłować go przenosić przeróżni plugawcy; z postkominternowskiej czerskiej enklawy, kawiorowi cwaniacy dojeżdżający jaguarami na blokady patriotycznych manifestacji czy też ci młodsi, którzy za pieniądze nie tylko podatnika warszawskiego zapewnili niemieckim bandytom-bojówkarzom azyl-schronienie w centrum naszej stolicy!
Centrum tego antypolskiego tałatajstwa jest tam, gdzie od dwóch dekad sam najgłówniejszy Lucyfer pitrasi SŁOWO!
To słowo odpowiednio przyrządzone, spreparowane podawan3e jest dalej!
Potem słowo to na swój jedyny, właściwy sposób wedle nauki Lucyfera jest dalej interpretowane tak, aby jego zaprojektowana właściwość odpowiednio znaczeniowa została przyjęta jak lekkostrawna zhomogenizowana papka!
Pierwszy Lucyfer jeszcze nie skończy mówić, gdy czujni Nietoperze jego słowa już roznoszą dalej!
Pierwszy Lucyfer to filar!
On ma jakiś sekretny dostęp do swoich nietoperzy.
To coś w rodzaju klucza-wytrycha, który z jednej strony
otwiera dostęp do najpodlejszych zakątków duszy tych nietoperzy, z drugiej zaś odbiera im zdolność do samodzielnej oceny, możliwość do własnej, indywidualnej analizy rzeczywistości!
Po pewnym czasie Lucyfer może już sobie pozwolić na nieobecność, nawet dość długą bez ryzyka, że nietoperze się zreflektują i zaczną samodzielnie myśleć zamiast powtarzać i roznosić zmutowaną papkę!
Lucyfer wie, że nietoperze roznosząc jego rozbestwione kłamstwo wypełniając nim już nawet najodleglejsze zakamarki swej nędznej, zaprzedanej duszy będą brnąć dalej!
Jednocześnie nietoperze zostali jak gdyby wessani w te tryby Lucyfera poprzez funkcje oraz przynależne im serwituty, apanaże!
I dlatego nie bawią się w subtelności!
Walą z góry, walą słowem jak pałką!
A gdy mają wątpliwość, że słowo-pałka może nie wystarczyć, to nie maja żadnych oporów, aby zaprosić tych, którzy w operowaniu pałami są bardzo wyćwiczeni, nie bacząc już na jakiekolwiek złe skojarzenia czy konotacje!
Miniony 11 listopada ukazał jak nietoperze od Pierwszego Lucyfera reagują w sytuacji, gdy na ich słowo-wirus Polacy mają skuteczne serum!

pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów