grupiński

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Gdy PiS ogłaszał swoją reakcję na "aferę taśmową" był powszechnie krytykowany, ośmieszany. Rządowe media twierdziły że jest nieskuteczny, politycy innych partii kpili...

Błaszczak wyjaśnił, że wniosek PiS - składany dzień po uzyskaniu przez rząd wotum zaufania - będzie "drugą szansą" dla posłów, aby odcięli się od nadal niewyjaśnionych spraw ujawnionych w podsłuchanych rozmowach polityków...

3.5
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (19 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Zanim na dobre zakręcili się przy kolejnej lodziarni, przy aplikacji ZIO w Krakowie to już po całej niemal POszedł smrodek, gdyż mąż Jagny nie wytrzymał nerwowo i POpełnił falstart!
Premier i jego krakowskie wilczki muszą na gwałt przeorientować swoją dotychczasową strategię wyciągania kasy z publicznego mieszka.
A to czasochłonne! I straty bezpowrotne.
Plus smrodzik rozchodzący się po kraju i...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Rekonstrukcja rządu w zamysłach propagandystów Tuska miała polegać na wymianie wypalonych ministrów na takich którzy tchną w rząd nowego ducha, pchną robotę do przodu. Jeszcze nawet nie doszło do zaprzysiężenia nowych ministrów, już poznajemy o nich prawdę. Prawdę która pochodzi z ich własnej partii, najwięcej dowiedzieliśmy się o nowym ministrze sportu..

Biernat, niestety, nie wypełniał...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Zazdroszczę mieszkańcom Warszawy.
Zazdroszczę im tego, że w imieniu wszystkich nas – zawiedzionych, oszukanych i wystawionych do wiatru przez PO, mogą w referendum warszawskim pokazać Platformie środkowy palec i odwołać wiceprzewodniczącą tej partii z fotela prezydenta Warszawy. Korciło mnie by napisać – ... pokazać Platformie, że mają ją w ..., ale nie chciałem, by i mnie posądzono, że niecnie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Telewizje pokazały, jak młody Ukrainiec roztarł na ramieniu prezydenta Polski jajo w rozmiarze XXL. Służby nie zareagowały – widać nie mają opracowanych szczegółowych instrukcji – jak działać w sytuacji, gdy ktoś robi sobie takie jaja.

Choć scenę z jajem puszczano wielokrotnie, jak na meczu piłkarskim, z różnych ujęć kamery – nie dało się obronić wielokrotnie powtarzanej tezy komentatorów, że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

W przyrodzie chyba się nie zdarza, aby poczwarka po wyjściu z kokonu pokazała swoją gorszą twarz. W polityce niemal zawsze, co moim zdaniem potwierdzają ostatnio działacze Platformy.

Słupki poparcia dla partii władzy kruszeją, podbita pijarem ziemia usuwa się spod nóg, a padające deszcze podtapiają resztki społecznego zaufania.
Wybory w Rybniku i Elblągu, wydarzenia w Warszawie i Wrocławiu coraz...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Takie pytanie zadałem sobie mając wątpliwą przyjemność obserwowania wystąpienia Przewodniczącego klubu PO - Pana Posła na Sejm RP Rafała Grupińskiego.
Specjalnie używam tu dużych liter, by podkreślić rozwagę, mądrość, kulturę i godność jako te cechy, które powinny być tożsame z zaszczytnym stanowiskiem Posła na Sejm RP. Czy cechy te w jakimkolwiek stopniu są tożsame z tym, co reprezentuje Pan...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Zdumiałem się, gdy wczoraj w imieniu PO głos zabrał Tuska karbowy, R. Grupiński! A jeszcze bardziej zadziwiło mnie to co mówił, czyli te jego wyPociny, straszne gnioto- bzdety!
Co prawda jest on niby jego przewodniczącym tego klubu, ale jest nie tylko mało wymowny, gorzej bo jest cieniasem. leszczem!
Ale to dobrze, bo mogliśmy zobaczyć i usłyszeć jak genialne oratorskie zaplecze ma złotousty...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Z prawdziwym wzruszeniem usłyszałem o przyjaznej ofercie Donalda Tuska do Jarosława Kaczyńskiego z ofertą debaty i ponadpartyjnej zgody. Ach, aż się ręce składają do oklasków! Jest taki jeden drobiazg, no, nie wiem, czy należy psuć nastrój państwowotwórczy i przypominać, że do poprzedniej takiej oferty została natychmiast dołączona, niczym asparagus do kwiatka na dzień Nauczyciela, zapowiedź...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

We wtorek mogliśmy poznać co szef klubu PO sądzi o zachowaniu swego kolegi Stefana N. Oczywiście mieliśmy typowe dla PO, jeśli chodzi o ich ludzi zdania. Słowo "won", jest niedobre, jednak oczywiście powodów do karania Stefana, Grupiński jednak nie widzi. Ciekawszy jest jednak dalszy wywód szefa klubu PO.

Grupiński ocenił też, że Ewa Stankiewicz nie jest już dziennikarzem, tylko "politykiem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

 

Wiem, pewnie przecieracie oczy ze zdumienia, że ktoś wreszcie na to się odważył, i to nie na „niepoprawnych”, czy „salonie 24”. Przeczytałem o tym akcie heroicznej odwagi na stronie rp.pl – ekonomia 24. Trafiłem tam na felieton Pana dr Michała Zielińskiego, zatytułowany

"Już trwa rozmywanie reformy emerytalnej". Przed czym może przestrzegać kolejny ekspert piszący o reformie emerytalnej, jak...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Thomas Jefferson
Kraj

Platforma Obywatelska resusytowała sztandarową, acz bledniejącą, ideę postawienia Kaczyńskiego i Ziobry przed Trybunałęm Stanu. Tym razem chyba na pierwszym miejscu nie będzie hasła o „wytwarzaniu atmosfery”, a raczej będzie mowa „o łamaniu konstytucji”. Do jaskrawego łamania miałby dojść poprzez m.in przyzwolenie, aby Ziobro został „superministrem”.

Trudno nie odnieść wrażenia, iż jest to...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika AdamDee
Kraj

Drobiazg z wywiadu z Rafałem Grupińskim w Rzepie:

[...]

RZ: Jeżeli premier ani prezydent nie pojadą na Wawel, to PiS powie, że tylko oni czczą pamięć Lecha Kaczyńskiego.

RG: Nikt z polityków PO nie zawaha się być w danym dniu na Wawelu czy w Smoleńsku, jeżeli takie będzie oczekiwanie społeczne.

Czy to może wstrząsnąć wyborcą PO ?

A jeśli nie to, to co ?

Czego jeszcze trzeba więcej ?

0
Brak głosów