cwelowanie kiboli

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

wielu widziało kibola, kopiącego ITIotkę z kamerą i wielu zastanawiało się dlaczego podobnego „HALO!” nie robiono z prześladowania babć i dziadków Pod Krzyżem, wszak kopanie tam także miało miejsce i to miejsce permanentnie monitorowane...

 

wielu się może żachnąć, że kopanie to ostateczność i to ostateczność naganna moralnie oraz niegodna Chrześcijanina, więc Katolik-Narodowiec powinien się zdecydowanie odciąć od barbarzyńskich zadym na stadionach. w przeciwnym wypadku można popaść w talmudyczny relatywizm, gdzie dobre jest to, co służy poszerzaniu wpływów Wspólnoty Narodowej i niszczy jej antagonistów.

 

z powyższym twierdzeniem mogę się zgodzić i zapewniam, że nie zamierzam bronić nikogo, kto czuje niechęć do ITIotów, tudzież AGORAntów i daje się filmować w świetle reflektorów podczas agresywnego jej demonstrowania. owszem, zgoda – to zachowanie niegodne Chrześcijanina i wbrew Cywilizacji Łacińskiej, którą Katolicy-Narodowcy starali się od początku XXw. obronić i zachować nad Wisłą, Niemnem, Prypecią i Dniestrem...

 

tak więc,ja z góry potępiam publiczne flekowanie ITIotów i liściowanie AGORAntów, którzy świadomi antypatii jaką wzbudzają w Polakach niemal rzucają się pod nogi krewkich kiboli tylko po to, by zdobyć „ujęcie dnia” i przy okazji udowodnić tubylcom „faszyzm”, „brak tolerancji”, „zbydlęcenie” itp... ja zamierzam się jedynie skupić nad brakiem konsekwencji przy stosowaniu represji wobec tych samych przejawów agresji u odmiennych (nazwijmy umownie) „grup uderzeniowych”.

 

a/ tzw. grupa uderzeniowa „biłgorajska”:

poświadczone zeznaniami świadków i do sprawdzenia w monitoringu Krakowskiego Przedmieścia publiczne lżenie, plucie, kiepowanie, liściowanie, kopanie, załatwianie się wprost na i wobec grupki Obrońców Krzyża.

opisane powyżej czyny karalne trwały przez wiele miesięcy i usprawiedliwiane są jako bunt wobec nielegalnych demonstracji religijnych oraz patriotycznych.

skutki:

 • liczba zatrzymanych, oskarżonych i potępionych agresorów: ZERO *

 • liczba zatrzymanych, oskarżonych i potępionych ofiar: przynajmniej 3 osoby **

 

b/ tzw. grupa uderzeniowa „kibicowska”:

poświadczone zeznaniami ochroniarzy i do sprawdzenia w monitoringu stadionów publiczne śmiecenie, lżenie rządu Tuska, AGORAntów oraz ITIotów.

ganianie , liściowanie i kopanie się z ochroniarzami oraz personelem „medialnych kombajnów” podejrzewanych o utylizację i pranie pieniędzy zdegenerowanych służb specjalnych PRL.

opisane powyżej czyny karalne usprawiedliwiane są jako bunt wobec nikczemnej nagonki w anty-polskich mediach oraz protest przeciwko sowietyzacji i korupcji w PZPN.

skutki:

 • liczba zatrzymanych, oskarżonych i potępionych agresorów: kilkadziesiąt,***

 • liczba zatrzymanych, oskarżonych i potępionych ofiar: ZERO ****

 

i tu nasuwają się pytania zasadnicze z punktu widzenia jurysdykcji III.RP, o ile nie fundamentalne:

 1. dlaczego jednych się ignoruje, a drudzy są ścigani, blatowani i skuwani przed kamerami niczym rzekomy filar transplantologii - „Dr G” (a'propos skutecznie skazany niedawno za spowodowanie śmierci) ???

 2. dlaczego kopanie ITIotycznego personelu jest bardziej naganne niż spowodowanie śmierci ŚP. Jana Klusika ???

 3. dlaczego JEST ŚCIGANY ktoś, kto okazuje agresję spontanicznie z powodu bezsilności wobec korupcji i w proteście przeciwko materialnemu promowaniu w III RP funkcjonariuszy sowieckiego aparatu zbrodni na Narodzie Polskim ???

 4. dlaczego JEST BEZKARNY ktoś, kto okazuje agresję wobec modlących się za Naród Polski staruszków i robi to merkantylnie za piwko, poczęstunek (co łaska?) sponsorowane m.in. przez opętanego kolegę obecnego prezydenta III RP ???

 

po zadanych pytaniach zasadniczych czas na spekulacje – zaznaczam SPEKULACJE, a nie stwierdzenia, żeby nie było potem procesu vide masakra sądowa Krzysztofa Wyszkowskiego. aby było jeszcze mniej oficjalnie pojadę z koksem, mówiąc wprost kolokwialnie ;)))

może tuskofaszystom chodzi o:

 • sprofanowanie (np. poprzez cwelowanie) w pierdlowych sitwach coraz bardziej popularnych Nacjonalistów niebezpiecznie konkurencyjnych dla obecnych „sponsorów” PO,

 • wyraźny znak dla prymitywnego, parakryminalnego elektoratu PO, okazujący kto trzęsie "Bolandią" i kto ma największe, to co ma być największe u "szefa szefów" ;)))

 • złamanie lub likwidację zbyt niepokornych lub idealistycznych liderów ruchów kibicowskich oraz przejęcie kontroli tamże przez „legalnych gangsterów”,

 • odciąganie najbardziej żywiołowej i zdeterminowanej młodzieży od wartości patriotycznych oraz chrześcijańskich w kierunku materialistycznego darwinizmu środowisk kryminalnych

 • likwidację (tudzież zawłaszczenie) widowiskowych i spontanicznych przejawów inicjatyw grupowych, będących poza kontrolą takich guru namaszczonych lewackim trądem vide „kupa oblastowski i ten drugi”, „kurdupel nadęty z rybą w nazwisku”, „ju-ru-bta-co-chce-ta”, „siwobrody w kapelutku” itp. itd...

 

 

i żeby nie było, iż wybielam rogate dusze na stadionach oraz dorabiam pozytywną ideologię do niebezpiecznej chuliganki – ja żałuję utraconych korzyści dla Ojczyzny. żałuję, że tzw. „świeże mięso” zostanie zmarnowane - urobione i wchłonięte do mafijnego nowotworu, toczącego Kraj nad Wisłą od powstania PKWN...

 

a przecież mogliby stać się czymś wartościowym dla Narodu, jak tysiące innych wysportowanych HOOLIGANS, którzy odnajdują się świetnie w elitarnych jednostkach szturmowych Wielkiej Brytanii, Legii Cudzoziemskiej lub Marines. zamiast po zcwelowaniu i załamaniu organizować handel narkotykami, czy prostytucję mogliby realizować się w Wojsku Polskim oraz rozwijać Cnoty Obywatelskie podczas służby dla Kraju. wszak nasi potężni sąsiedzi wydają coraz więcej na zbrojenia, a u nas w armii nędza i na etacie prawie sami oficerowie-gryzipiórki, zajmujący się głównie fałszowaniem kolejnych zaświadczeń o odbytych szkoleniach...

w armii udałoby się ich ucywilizować i wpoić Odwieczną Polską Hipostazę:

Bóg + Honor + Ojczyzna

i byłby z nich pożytek dla Kraju :)))

 

a tak – tuskofaszyści ich przymkną, kiziory koleżków Drzewieckiego zgnoją, przerabiając w pierdlach na gotowe mięso dla gangów i będzie Meksyk. dodatkowo i w międzyczasie degeneraci, co szczają na znicze i plują na modlące się staruszki dalej biegają bezkarnie po warszafce...

nic z tego dobrego nie będzie i żal Polski :(((

 

ps.

a co na to PiS?

Błaszczak i PiS w obronie kibiców. Chcą sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka

  - tu się najwyraźniej okazali bardziej wolnościowi niż w kwestii Akcji "Nóż to narzędzie" :)))
vide: 3kr@n

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#162966

z zakresu jurysdykcji odpowiedź jest prosta: w świetle kamer ściga się i ściga tych, którzy nie należą do rodziny ITI. Proste jak drut.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#163026

Kibice jako grupa patriotyczna , "nie pękająca" i dobrze zorganizowana są przewidziani jako pierwsi "do odstrzału" przez Służby.
Poza tym robią " rozróbę" w samym sercu kurnika tych służb.
W sporcie. Nie w byle jakim ale korupcjogennym, kasochłonnym , dającym niezłą przykrywkę. Od finansowej, poprzez personalną , a na inwigilacyjnej i operacyjnej kończąc. Socjotechnika i korupcja razem wzięte nawet nie usprawiedliwiają budowy stadionów. To co robi się teraz z kibicami pod pozorem walki z chuligaństwem w imię przyszłego EURO , jest zapowiedzią tego co stanie się z całym społeczeństwem I jeśli ICH nie powstrzymamy, to jutro stanie się to faktem.
Oni leją ciepłym moczem na wpływy z biletów , pikiety , protesty i bojkoty.
Ten interes nie opiera się bowiem na opłacie za usługę.
Tak samo jak powinność ich służby nie opiera się na służeniu Państwu od którego biorą żołd , broń i plenipotencje.
Bynajmniej. Tu sprzedaje się o wiele więcej i komu innemu. Kibice w tym wszystkim stanowią jedynie "tło". Wiem , że to może brzmieć cynicznie ale taka jest optyka tych , którzy "kręcą tym pierdolnikiem". Kwaśniewski , Schetyna i inni "robili w sporcie" ile się dało . DO tego dochodzi realna , wirtualna i polityczna bukmacherka. Hazardnicy , Miry , Zbychy , Rychy i cmentarze.
Kibice grają w samym sercu bardzo ciemnego podwórka bardzo brutalną i perfidną grę i niewielu z nich chce jeszcze to dostrzegać.
Tym większa chwała Ci za ten wpis.
I moje skromne podziękowania jako Polaka , choć nie - kibica.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#163071

póki co tylko tak można kierować uwagę społeczeństwa na "szetynę-i-jego-kamandę", wszak gangi tzw. "przesiedleńców" - spadkobierców konfidentów gestapo i szmalcowników przejęci przez Bundeswehrę po 1981 roku MUSZĄ być na celowniku uwagi publicznej!!! trzeba przerwać bezwzględne gnojenie podnoszących głowę Polaków, trwające tu od 1944. zanim nas nie wyduszą po cichu i pojedynczo...

to niedopuszczalne żeby garstka bezczelnych gangsterów nadal trzymała prawie 40 milionowy Naród Polski rzucony na glebę i zakneblowany...

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#163077