Dziękuję Ci, Donaldzie

Obrazek użytkownika Jacyl
Kraj

               Już myślałem, że nigdy w życiu nie napiszę nic w czym mógłbym pochwalić Pana Rząd. Jednakże, zgodnie z zasadą – nigdy nie mów nigdy – dziękuję Panu panie Premierze za podjęcie się tej walki z kibicami sportowymi.

              A swoje podziękowania przesyłam Panu z dwóch powodów.

             Po pierwsze, dzięki działaniom Pana podwładnych oraz MO, przepraszam Policji duża, bardzo duża grupa ludzi zobaczyła te patriotyczne oprawy na stadionach z hasłami „Szechter przeproś za ojca i brata”, „”01.08.1944 – 63 dni chwały – Pamiętamy” i wiele, wiele innych. Dzięki Pana działaniom wielu ludzi przekonało się co znaczy w naszym kraju wolność słowa. Jest dopuszczalna tylko wtedy gdy nie jest skierowana przeciwko „władcom i panom” tego kraju.

             Po drugie gratuluję Panu tego, że jako jedynemu politykowi w ostatnich 20 latach udało się Panu zmobilizować ludzi którzy nie chodzili na wybory. Tym razem pójdą i będą głosować. Pamiętam, jak „autorytety moralne” we wszystkich mediach po ostatnich wyborach biadoliły, że z wyborów na wybory spada frekwencja wyborcza. Dzięki Panu ta frekwencja będzie większa i to w większości wśród ludzi młodych. To jest Pana zasługa i za to dziękuję. To, że akurat ludzie którzy będą głosować dzięki Pana zaangażowaniu w niszczeniu wolności słowa i wypowiedzi, wybiorą inną opcję polityczną niż Pan reprezentuje nie powinno Pana boleć. W końcu polityka polega także na podejmowaniu działań które nie zawsze są zgodne z medialnym PR-em.              Mając nadzieję na spełnienie jednego z modniejszych ostatnio haseł stadionowych, powstałego wśród kibiców Legii „Donald matole, Twój rząd obalą kibole”, załączam wyrazy wdzięczności i podziękowania za zwrócenie uwagi tysięcy ludzi na oprawy kibicowskie oraz na to w jakim kraju naprawdę żyjemy;

                                                                                               Jacyl

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pozdrawiam

PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#161761

Otworzymy stadiony i zamkniemy Donka.
Kurcze,kto mi pozwala takie rzeczy wypisywać?
O szóstej rano na pewno przyjdą po mnie!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kangur69

#161763

A ja dziękuję Ci za ten tekst, i podłączam się do podziękowań panu Donaldowi. Kurczę, nie wiedziałam, że aż tyle dobrego w Polsce zrobił ;)
Nie wszyscy kibice są kibolami. Wielu z nich jest patriotami, wystarczy popatrzeć na ich transparenty. Aż serce się człowiekowi raduje!

" Donald matole, twój rząd obalą kibole" Tak trzymać! :)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#161766

Nie wierzyłem. A jednak to prawda. POlszewickie ścierwojady przechodzą samych siebie.
(cyt)
"Wczoraj przypadkiem znalazłem się w parafii Świętego Stanisława, przy grobie księdza Jerzego. Jeszcze niedawno nagrobny napis informował, że spoczywa w nim kapłan „zamordowany przez SB”. Obecnie pozostało już tylko „zamordowany”.

Kto i kiedy ocenzurował nagrobek błogosławionego? Formalnie sprawa należy chyba do proboszcza i jego należałoby spytać. Czy to jego inicjatywa, czy ktoś naciskał? Czy obiecywał w zamian załatwić blachę na pokrycie świątyni, czy też straszył? Jak do tego doszło, że ksiądz Jerzy stał się ofiarą nie wiadomo kogo, jakichś ślepych sił historii − i to mniej więcej w tym samym czasie, kiedy sąd w majestacie RP ogłaszał, że generał Kiszczak nie odpowiada za śmierć górników z „Wujka”? Bardzo proszę, żeby ktoś zajął się wyjaśnieniem tego skandalu."

Rafał A. Ziemkiewicz 28.05 2011

http://www.bibula.com/?p=38596

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

siliconcom

#161768

Szczerze mówiąc uroczystość uratował śp. Prezydent Lech Kaczyński. W trakcie beatyfikacji ks. Jerzego nie padło nazwisko Prezydenta, który był przecież największym jej orędownikiem(nie powiedziano też ani razu, że - w gruncie rzeczy - ks.Jerzy walczył o PRAWDĘ i za NIĄ zginął !). Obawiano się wyraźnie wiadomej reakcji zgromadzonych. Warto posłuchać nijakiej homilii arcybiskupa Nycza i niezwykłej mowy Lecha Kaczyńskiego. Łza się w oku kręci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#161792

Okazuje się, że ta sprawa zmienionego napisu to bzdura. Ziemkiewiczowi się po prostu pomieszało. Więczej na toyah.pl

pozdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#161835

DONALD ma Tole, czy chciałby mieć jej kibić i jej kibiców ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#161782

Jej kibić i Jej Kibiców.

Pozdrawiam
J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#161784

To i ja przyłączam się do podziękowań! :)
Ja pozwolę sobie dopisać podobne dziękczynienie do Jedynego Nam Miłościwie Panującego Donalda:
Dziękuję, że strzelając sobie w stopę po raz n-ty otwiera Pan oczy lemingom! Ziarnko do ziarnka... jak powiadają!

___________________________________
...Tobie Polsko!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________ ...Tobie Polsko!

#161838