O jednym takim co straszy Polskę

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Wpadł mi wczoraj w ręce wywiad z prof.Bugajem, traktujący o ostatnich wypadkach w Polsce -  o wysiłkach rządu w celu zamiecenia  pod dywan afery z podsłuchami, o  usłużnej pomocy mediów głównego ścieku, o hipotezie premiera Tuska jakoby za podsłuchami stała Rosja. Prof.Bugaj na pytanie redaktora - „Czy myśli pan, że ten ruch, który zastosował premier – z próbą zjednoczenia opinii publicznej przeciwko wspólnemu wrogowi, który pisze „scenariusz innym alfabetem” - można przypuszczać, że cyrylicą, się opłaci? Warto pamiętać, że sam Tusk takie teorie spiskowe z rosyjską agenturą w roli głównej do tej pory wyśmiewał…odpowiada tak:

"Wszystko będzie zależeć od tego, czy znajdzie cokolwiek co uprawdopodobni tę hipotezę. Jeżeli wie, że nie znajdzie nic - takiej wersji wypadków nie wykluczam – to igra naszym narodowym interesem. To jest zaostrzanie stosunków z Rosją, które są przecież i tak złe – bez istotnej potrzeby. Z powodu krajowych interesów politycznych.”

 

...Tak się dziwnie składa, że gdy pan premier Tusk czuje się zagrożony na swym fotelu  albo w ogóle boi się, to zaczyna straszyć Polaków. Straszy ich głównie złym Kaczorem. W dzień i w nocy, w świątek i piątek, na okrągło od 7 lat.  Wniosek z tego wypływa tylko jeden -  premier - czasem mniej, a czasem więcej ale się nieustannie boi.  Jest  to nieracjonalne zachowanie ale o tym za chwilę... Premier miewa  również momenty,  w których czuje się  bardzo bardzo bardzo zagrożony. Wtedy zły Kaczor odchodzi na dalszy plan, a pan Donald zaczyna straszyć Polaków... ruskimi ! I straszy nie na żarty – że dla Polski lepiej znać prawdę i nie mieć wojny, niż nie znać prawdy i mieć wojnę, że przez ruskich polskie dzieci mogą nie pójść 1 września do szkoły i takie tam. Nawet udało się panu premierowi kilka lat temu przestraszyć ruskimi  samego naczprokwoja Artymiaka, który trzęsącym się głosem zaczął powtarzać  w kółko  „Rosja to mocarstwo”  na usprawiedliwienie różnych podejrzanych działań swoich podwładnych i do dziś mu tak zostało....

Dlaczego D.Tusk nie straszy nigdy np. Brukselą, która przecież może nałożyć i nakłada  na Polskę różne kary pieniężne w miliony euro idące za jego, Tuska, niegospodarne rządy, a straszy akurat ruskimi, którym wciąż płaci dobrowolnie ? Co za dziwny zbieg okoliczności, prawda ? No ale  zbiegi okoliczności to domena tych rządów tuskich. Patent – można powiedzieć.  

Straszy zatem D.Tusk Polaków różnymi ruskimi babami Jagami, wyimaginowanymi przez jego znękaną głowinę ale nie pomyślał o jednym – że takiemu straszeniu brak jakiejkolwiek racjonalności, a sam straszący pozbawia się wiarygodności bo  kto właściwie  straszy Polaków  ruskimi ? Straszy akurat ten – już pomijam te różne pojednania, żółwiki itd. -  który na każdym kroku od lat podkreśla, że jest jedynym i niezastąpionym gwarantem bezpieczeństwa Polski i Polaków, tylko on jest macho z takiiiimi cojones (polityczne cojones mam na myśli oczywiście) i dopóki  ma władzę włos Polakom z głowy nie spadnie. Za to właśnie lemingi cmokały z podziwu i głosowały,  za to media ochów i achów zachwytu mu  nie szczędziły i nie szczędzą, a on co ? Straszy ich, że przyjdzie zły miedwied’ i ich zje ?! No luuudzie !!!  - że zacytuję innego naszego sławnego przy wódce,  pardon – przywódcę, z cesarsko-rzymskim rodowodem - no llludzie !  Przecież to bez sensu by posiadacz  takich  plusów dodatnich, taki mocarz z żelazną piersią, zdolną powstrzymać każdą nawałnicę, każde niebezpieczeństwo, Polaków straszył ! 

...Jeśli jednak straszy to jak można i czy warto mu wierzyć w te wszystkie auto- i kryptoreklamy grand macho, w te grandes cojones, które okazują się wytworem jego chorej wyobraźni ?  Czy warto mu wierzyć w cokolwiek ? Przecież to zwykły tchórz, hipnotyzujący socjotechnicznymi sztuczkami tłumy tylko po to by nie dostrzegły, że.... 

A zresztą... zamiast dokończyć, wica opowiem ! W końcu nam też się należy trochę krotochwili w tych czasach pieprzonych ośmiorniczek i jagniątek... Przychodzi pewien minister do „Puchacz&amigos”, siada przy stole, z butonierki wyjmuje trzęsącego się ze strachu rudawego mysza. Sadza go na stole obok i mówi do kłaniającego się kelnera :

- Setka dla mnie, coca cola  dla mysza...

Na to mysz:

- T...t...t...eeż ch...ch...cę wó...wóóó...dkę ! I cy..yyy...gało ! Paaa...aaaweł mia..aał doo..doo...obły pooomysł z tym prze..eee...błaniem to se dziś moo...ooogę.

Na co pan minister do kelnera:

- No dobra, setka dla mnie, setka dla mysza. I cygaro !

Za chwilę to samo:

- Setka dla mnie i setka dla mojego mysza. I cygaro.

I tak z 5-6 razy, aż w końcu kelner mówi:

- Panie ministrze, nie chciałbym pana obrażać niską ceną trunku ale setka tej wódeczki u nas kosztuje 200 zł, a cygaro 150.

Na to minister :

- Nie pier... pan, q....,  tylko przynoś bo jak przyjdziemy po was to z knajpy zostanie tylko  ch..., dupa i kamieni kupa ! Już, gazem, q...., słyszał ?

Na to mysz, już kipiący animuszem:

- I koo...(hep)oootu też, q....łwa, nawpieł...(hep)dalamy, co nie ?

 

http://wpolityce.pl/polityka/203056-prof-bugaj-nie-mozemy-dac-zamiesc-afery-tasmowej-pod-dywan-premier-tusk-w-koncu-zaplaci-za-to-cene-pytanie-jaka-nasz-wywiad

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:12)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jestem zniesmaczony. Kolejny odcinek z cyklu   Obrzydzanie Tuska "

 Z przykrością stwierdzam, że powoli tego nie daje się czytać. Czy można jeszcze bardziej obrzydzić już doszczętnie  obrzydzonego ?

Naprawdę, nie rozumiem dlaczego rozumni patrioci poświęcają tyle swojego czasu i energii na Tuska. Co to jest ? Jakaś obsesja, choroba, czy inne tatałajstwo ?

Smutne jest to, że ci zakręceni ludzie nie widzą tego, że tworzą jedynie wsteczniactwo,  destrukcję (przynajmniej próbują) i niszczą, a nie ma w tym pisaniu odrobiny konstruktywności,  budowy,  tworzenia. Chyba wylewają swoje kompleksy, niemoc  i fobie ?  Tyle i tylko tyle.

Nie lepiej napisać coś pozytywnego o Jarosławie,  o PiS,  że werbuje na potęgę nowych członków, przeprowadza kampanię prawdy, agituje, że planuje wyprowadzić ludzi na ulice, albo, że Jarosław jeździ po kraju i namawia  do nieposłuszeństwa obywatelskiego, strajków, demonstracji, etc ?

Tylk Tusk i Tusk wdrukowany w wasze głowy. Nuda panie nuda, dno i wodorosty.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429803

chodzi mi o głosoawnie w Sejmie w maju 2010 i kwietniu 2012 odnośnie katastrofy w Smoleńsku ,

polecam wiersz K. Wierzyńskiego -chyba- pt ' Na rozwiązanie Armii Krajowej"  

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

piciubata

#1429812

Pamiętam, jak "waaadza" straszyła za komuny.
Nawet chciała niepokornym... obcinać ręce.
Myślę, że Tuskolini osobiście jest w potrzasku.
Z jednej strony ma świadomy Naród Polski,
zaś z drugiej... cara Władzimirowicza i Makrelę.
A jak się nie podporządkuje, to nawiedzi go...
seryjny samobójca i będzie "po ptokach" (ptoku?).

 

Pozdrawiam,

   
 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1429804

HEHEHE . Świadomy Naród Polski. Kpisz, czy o drogę pytasz  ? Gdyby był świadomy zmiótłby ten rząd z powierzchni ziemi.

Czego świadomy niby jest ten naród ? 

Co z bzdury.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429806

AMEN!!!!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1429844

myszor

 

ty z rudym myszorem

cygara spokojnie palisz

a od kwaśnych bełtów

puchnie strasznie Kalisz

 

Chyba się przerzucę na kubańskie cygara!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1429808

W poprzednim swoim komentarzu napisałem,
cyt.: "Myślę, że Tuskolini osobiście jest w potrzasku.
Z jednej strony ma świadomy Naród Polski, 

zaś z drugiej... cara Władzimirowicza i Makrelę".

 

Określenie, "świadomy Naród Polski"
spotkało się z drwiną... etatowych kpiarzy.
Jeśli już dzisiaj ponad połowa dorosłej
populacji Polaków domaga się ustąpienia
(nie)rządu Tuskoliniego, to z całą pewnością
można mówić, iż są świadomi tego, że rządzi
Rzeczpospolitą mafiozo Tuskolini - użyteczny
dureń cara Władzimirowicza i pięknej Makreli.

 

Wobec powyższego, - jeśli owi kpiarze wątpią
w świadomość Polaków, to właśnie tę część
Narodu obrażają. A to już jest pospolite draństwo! 
No cóż,... tak już etetowi kpiarze mają.
Są nawet zdolni wykpić wartości katolickie
i patriotyczne wiersze. 

 

      

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1429852

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429863