Donald Tusk - ciężko doświadczony człowiek

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Czym doświadczony ? Ano podłymi bo niesprawiedliwymi opiniami – o nim, o jego wyjątkowych i tak bardzo cenionych zagranicą umiejętnościach rządzenia państwem.

Sam jestem ciężko doświadczonym człowiekiem, jeśli chodzi o niesprawiedliwe opinie, kłamstwa i potwarze. Coraz częściej zaczynam rozumieć, dlaczego potwarz jest opisywana w Biblii jako jedna z najcięższych zbrodni. Kłamstwo wypowiedziane na czyjś temat może zabijać”.

Tak wczoraj był rzekł w Elblągu. Że co – że woooow, „tuskobus” wreszcie po polskich drogach znów  mknie ? Nie, nie ! Pan premier woli latać bo nie ma zaufania do polskich dróg ale wstydzi się do tego przyznać, a poza tym nie ma czasu odpowiadać na pytanie „panie premierze, jak żyć?” bo mu się sypie elbląski bastion. A się sypie bo obywatele już mieli dość rządzenia jego pupili. Tak się zastanawiam bo jeśli w niedzielę w Elblągu wygra kandydat PiS to może dojść  do swoistego samobójstwa (spokojnie – tylko politycznego) kandydatki PO, jej sztabu i lidera jej partii  bo... parę kłamstw  pod adresem  kandydata PiS  w Elblągu padło ze strony PO w kampanii wyborczej, a pan premier z Biblii przecież wie, że Kłamstwo wypowiedziane na czyjś temat może zabijać”. 

Tusk powinien uważać co mówi bo jak tak dalej będzie mówił co myśli, zamiast myśleć co mówi, to jego ostatnie bezczelne  kłamstwo o winie  śp.Prezydenta Kaczyńskiego w kwestii pakietu klimatycznego może zakończyć się... ostatnim w życiu poklepaniem po pleckach. I nie będzie to bynajmniej klep jakiegoś kacyka z Brukseli, ale klep łopaty grabarza  na mogile  politycznego trupa.

W ogóle to w zaświatach...

 

Donalda czeka smutny  los,

za epitafium – Pinokia nos.

 

Że co – że ja tu jakieś spekulacje, czarny humor, coś, tego ? Ależ skąd ! Wyobraźcie sobie – jest rok 2053, do domu wraca pijany jak woźnica i klnący jak szewc  grabarz, pardon pracownik zakładu zieleni miejskiej. Oczywiście  żona wyjeżdża z awanturą :

-  Ty pijusie, ty chamie ! Mam już dość, wyprowadzam się do mamusi ! Od 10 lat dzień w dzień to samo....

- Ależ kochaaanie, szczęńście ty moje - jakbyś musiała tak jak ja codziennie od lat zasuwać łopatą bo jednemu nieboszczykowi wciąż nos z grobu wyłazi, to byłabyś zadowolona ?

 

No, ale ja o Elblągu miałam pisać bo z tym Elblągiem to są dziwne rzeczy. A właściwie nurtują mnie pewne niejasności wokół  elbląskich  wizyt Donalda Tuska no bo tak - dwa tygodnie temu, przed pierwszą turą elbląskich wyborów premier był w Elblągu aż dwa razy. Z jedną wizytą (w piątek  21.06.) to tak bardzo się spieszył, że opuścił ważne głosowania w Sejmie i rzecznik Graś musiał go usprawiedliwiać przed posłami – „Przekaże zwolnienie marszałek Ewie Kopacz w ciągu 7 dni. Wziął urlop”.

Trochę dziwnie rzecznik go usprawiedliwiał bo  tu niby „przekaże zwolnienie”, a za chwilę – „wziął urlop”.

To co w końcu – zwolnienie czy urlop ?? Przypomnę, że kilka dni przed elbląską wizytą premier fatalnie skręcił nogę haratając w gałę (szpital, konsylia, korytka itd.) i  wg Grasia wyszło tak jakby premier (by jechać na cito do Elbląga)  miał usprawiedliwić swą nieobecność w Sejmie... L-4 za nogę, ale że Graś się szybko zreflektował iż właśnie wyłożył szefa, to szybko sprostował urlopem.

Nie byłoby tych moich dociekań gdyby p.Graś, który twierdzi, że „pan premier nigdy nie kłamie” (a pan premier z kolei wielokrotnie publicznie deklarował, że ma pełne zaufanie do Grasia)  nie był powiedział w końcu maja b.r., że pan premier „(...) pracuje na okrągło i w każdym miejscu oraz czasie spełnia swoje funkcje konstytucyjne..                             Zatem pan premier nawet jak śpi to też spełnia swe funkcje konstytucyjne i  zupełnie niepotrzebne są  mu duperele typu L-4, podania o urlop  itd. Jeśli  jednak takowe składa  to zachodzi prawdopodobieństwo, że otrzymuje z nich świadczenia równolegle do  poboru 100% pensji bo przecież realnie wciąż jest w pracy.

Jako kto był w owy piątek w Elblągu  - jako premier RP, poseł na Sejm, lider partii, osoba prywatna ?

Pytam bo ministrowie ruszają na kolejne  poszukiwanie kasy do łatania Wielkiej Dziury Vincenta i znów będą jej szukać w kieszeniach obywateli.                                    

Pytam bo 22.06. podczas obowiązującej ciszy wyborczej ob.Tusk Donald, syn Józefa ją złamał sugerując ile unijnej kasy może dostać taki na ten przykład Elbląg  jeśli wybory na prezydenta miasta wygra kandydat PO.... Oczywiście nie powiedział tego wprost, ale podtekst  jego wypowiedzi  na posiedzeniu Rady Regionu Pomorskiego był właśnie taki.

Premier Donald Tusk rzeczywiście jest ciężko doświadczonym człowiekiem. Nie dość, że zewsząd słyszy niesprawiedliwe opinie, kłamstwa (bo np.kłamstwem jest, że oddał śledztwo smoleńskie Rosjanom) i potwarze  (np.że obiecał nie podnosić podatków i podnosi) podczas gdy on sam jest do bólu uczciwy, nigdy o nikim niesprawiedliwej opinii nie wydał, nigdy nie skłamał, nigdy nie spotwarzył, to w dowód wdzięczności za to  każdy jego krok, słowo, gest brane są pod najnowszej generacji mikroskop opinii publicznej.

No jak tak można – takiego człowieka czystego jak łza noworodka.... ? Przecież on te garnitury zakupione za pieniądze podatników to tylko i wyłącznie  jak leci do Brukseli albo do inszego Lagos....

 

Foto: PAP/EPA

Źródła cytatów:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/57348-tusk-na-spotkaniu-z-mieszkancami-elblaga-jestem-ciezko-doswiadczonym-czlowiekiem-jesli-chodzi-o-niesprawiedliwe-opinie-klamstwo-wypowiedziane-na-czyjs-temat-moze-zabijac

http://niezalezna.pl/42667-tusk-pojechal-bronic-starej-kliki

http://niezalezna.pl/41640-co-tusk-ukrywa-przed-polakami

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Elblążanie - nie dajcie się!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368294

PDT na bocznicę... Już czas...

Pozdrawiam
Polak2013

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#368474

się w rękaw Michnika"...

"Mamy dziś przeciwko sobie, co widać gołym okiem, i Kościół w swej przewadze, i związki zawodowe w komplecie - od Solidarności '80, przez "S", po OPZZ - i potężną opozycję polityczną. Mamy kryzys gospodarczy w Europie i wreszcie dość nieprzyjazne media. Nie skarżę się na dziennikarzy, (...) stwierdzam tylko na marginesie obiektywny fakt - choć takiego łomotu, jaki dostaje Platforma od mediów nikt nigdy nie dostawał, zaskakuje mnie powszechna gotowość dyskredytowania jedynej siły, która umiejętnie powstrzymuje radykałów"

Chlip, chlip, no a jakże - wciąż ten wstłętny Kaczoł ! Dyzio własną piełsią chełlawą mężnie błoni Polski przed jego ładykałami, kałdynałami, a mainstłim zamiast klepać po pleckach kopniaki mu rozdaje.
Czyżby Dyzio miał czarną wizję, że za jakiś czas zacznie go rozjeżdżać jak śp.Prezydenta Kaczyńskiego ?

http://wpolityce.pl/wydarzenia/57371-premier-znow-zali-sie-wyborczej-tusk-apeluje-do-michnika-byc-moze-czesc-elit-otrzezwieje-i-przestanie-dzialac-na-rzecz-kaczynskiego

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#368493

Tusk ciężko doświadcza Polskę i Polaków. Po doświadczeniach z Tuskiem długo Polska i Polacy będą dochodzić do normalności.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368504