UNIA EUROPEJSKA to JEDNO WIELKIE OSZUSTWO ! ! !

Obrazek użytkownika PLK
Świat

Niestety większość krajów Europejskich na czele z Polską, została oszukana przez twórców tak zwanej "Unii Europejskiej" (UE).

Byliśmy przekonywani że UE ma być zrzeszeniem wszystkich demokratycznych krajów Europy, ale mało kto się interesował szczegółami, bowiem prawie wszyscy uważali integrację w ramach UE jako coś tak oczywistego jak choćby oddychanie. Te dwa czynniki (małe zainteresowanie i wielki entuzjazm) pozwoliły specjalistom od machiawellizmu* stworzyć antydemokratyczną organizację pod fasadą zjednoczenia Europy.

Chyba najlepszą ilustracją wielkiego oszustwa w jakie zostaliśmy wprowadzeni jest flaga UE. Czy to jest flaga UE?

Jeszcze kilkanaście dni temu bym bez wahania odpowiedział: tak! W końcu 1 maja 2004 roku w Polsce zostały oficjalnie i uroczyście wywieszone w całym kraju flagi UE (w niektórych miejscowościach na Opolszczyźnie nawet przy tej okazji całkowicie pozdejmowano flagi polskie).  Problem polega na tym że TO NIE JEST FLAGA UE !!!

To bowiem jest flaga europejska! Powie kto: "jak zwał tak zwał". Otóż nie jest to drobiazg z dziedziny nazewnictwa tylko fundamentalna sprawa, bowiem flaga europejska NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z UE! To jest FLAGA CAŁEJ EUROPY!

Ale powie ktoś inny: "zaraz zaraz, jak to, przecież Europa to Unia Europejska!". I tu kolejny błąd! Prawdziwą organizacją zrzeszającą państwa europejskie jest: Rada Europy (patrz: www.coe.int) która nie ma nic wspólnego z UE. Rada Europy (RE), ze względu na (nieprzypadkową?!) zbieżność nazw oraz siedzib, jest tylko przeważnie mylona z "Radą Europejską" lub "Radą UE" i tym samym mylnie brana za część UE!

Ale to RE, która jest o wiele starsza od UE, bowiem powstała po wojnie na wniosek Winstona Churchilla, początkowo bez udziału Niemiec, jest prawdziwą organizacją wszystkich państw Europejskich. To też Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy zatwierdziło 8 grudnia 1955 powyższą flagę jako flagę Europy! Tak więc poczynając na zachodzie od Wielkiej Brytanii poprzez Norwegię a kończąc na wschodzie na Rosji, włączając wszystkie inne państwa pomiędzy, każde państwo Europy może wywieszać flagę europejską, bowiem wszystkie państwa europejskie są członkami RE! (Z małym wyjątkiem na Białoruś, która jest przejściowo wykluczona z rodziny państw europejskich)

Z flagą europejską wiąże się też pewien "szczegół", a mianowicie ukryta symbolika tej flagi. Jest to bowiem flaga Maryjna! 12 gwiazdek symbolizuje wieniec Maryi, kolor niebieski symbolizuje także Maryję a została zatwierdzona 8 grudnia, czyli w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

 

Witraż** z katedry NMP (budowa: 1176-1439) w Strasburgu (także siedziba RE) ufundowany przez RE. Okręg 12 złotych gwiazd na niebieskim tle (na samej górze), identyczny jak na fladze Europy.

I tak samo jak UE przywłaszczyła sobie flagę Europy, tak samo przywłaszczyła sobie też prawo do występowania w imieniu całej Europy! Ale najważniejsze jest że UE NIE ŁĄCZY EUROPY TYLKO DZIELI. Dla czego? To jest oczywiste, od momentu kiedy UE a konkretnie jej dyrektoriat w postaci Niemiec i Francji postanowił nie przyjmować reszty państw europejskich do UE. Tym samym postanowili oni podzielić Europę na dwie części, na członków bogatej UE i na resztę. Polska najbardziej cierpi na tym podziale, ponieważ granica UE przebiega na naszej wschodniej granicy. Tym samym Polska została odcięta od naszych bratnich sąsiadów na wschodzie i od naszej naturalnej strefy wpływów! 

Ale jak by tego dzielenia było mało to teraz UE postanowiła jeszcze podzielić państwa członkowskie UE na lepsze i gorsze. Członków Euro-grupy i reszty. Wielka-Brytania, jako inicjator RE, nigdy nie miała w UE znaczącego miejsca i dzisiaj jest po raz kolejny wykluczana z jej grona.

Nie rozciągając dalej, a można by było lekko jeszcze napisać 10 razy tyle, jak choćby o absurdzie stwierdzenia "że Polska (wreszcie) wchodzi do Europy", można wyciągnąć następujące ogólne wnioski:

- RE jest prawdziwą organizacją skupiającą państwa Europejskie a nie UE

- UE to nie Europa lecz organizacja podszywająca się pod Europę

Moje wnioski:

- UE powstała w celu przejęcia właściwych celów RE i wykorzystania ich w interesach Niemiec przy jednoczesnym zmarginalizowaniu i zniszczeniu RE

- Wszystkie Państwa poza dyrektoriatem UE (Niemcy, Francja, Belgia) powinny jak najszybciej wystąpić z unii walutowej Euro oraz z UE i budować zjednoczoną Europę w ramach RE razem z państwami będącym do tej pory poza UE!

 

*Polega na mówieniu tego czego lud chce słyszeć przy jednoczesnym robieniu tego czego się chce. Pod żadnym pozorem nie wolno zdradzać swych prawdziwych celów.


**Inspiracją dla tego projektu był dla rysownika Arsène Heitz znany w sztuce chrześcijańskiej motyw wieńca gwiazd nad głową Maryi Panny, będący odniesieniem do Niewiasty obleczonej w słońce z Apokalipsy[3][4]. Wspomnieć należy, iż w 1953, a więc w czasie prac nad projektem flagi, Rada Europy ufundowała witraż dla Katedry Najświętszej Marii Panny w Strasburgu, na którym widnieje wieniec dwunastu gwiazd[5]. Heitz, jako gorliwy katolik, wyznał przed śmiercią, iż pomysł umieszczenia dwunastu gwiazd maryjnych zaczerpnął z wizerunku widniejącego na Cudownym Medaliku znanym z paryskich objawień św. Katarzynie Labouré[6].

 

Według słów Najświętszej Maryi Panny wypowiedzianych do Katarzyny Labouré podczas objawienia z dnia 27 listopada 1830 roku ci którzy noszą Cudowny Medalik "dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli go będą nosili na szyi. Tych, którzy we mnie ufają, wieloma łaskami obdarzę".

Brak głosów

Komentarze

marcopolo

Szanowny Panie ! Prosze wpisac w Google RADA EUROPEJSKA i tam pisze jak byk(przepraszam za to okreslenie) ,ze Traktat z Maastrcht ustanawiajac Unie Europejska zmienil umocowania RADY,ktora w 1993 stala sie organem Unii,a nie Wspolnot!!Co nie zmienia mojego zdania ,ze wolalbym Rade Europejska niz ten dzisiejszy "RAJ" EU!!Ale byl czas,przed przystapieniem POLSKI do UE,ze marzylo mi sie ,aby stworzono UNIE EUROPY SRODKOWO-WSCHODNIEJ,przeciez te regiony sa tak bogate i zasobne w rozne "cudenka",ze bylibysmy "PERELKA" tej czesci swiata i kto wie czy wreszcie Narody wchodzace w sklad tej UNII nie poczuli by,ze zyja ,ze sa traktowani jak LUDZIE ,a nie jak bydlo!!Z podniesiona glowa zwiedzali by kraje,ktorych w zyciu nie widzieli i chyba juz nigdy nie zobacza!!Dzis ,boje sie czegos,nie o siebie ,o dzieci,mlodziez i tych ,ktorzy chca zyc jakos -GODNIE i to zyc za SWOJE -pieniadze ,ale "jak wyjasnic w prosty sposob paradoks,ze Polacy w wyborach przekazuja wladze ludziom,ktorzy dzialaja na ich szkode"?(Prof.dr.hab.Rafal Broda)!!Zbliza sie cos ,czego nie potrafie wytlumaczyc,ale to ,ze ktos chce i robi "przekret "XXI wieku ,a z tego moze wyniknac jakas TRAGEDIA -to pewne!!Ktos kiedys powiedzial"Ze ekonomiczne problemy tego swiata ,rozwiazuja WOJNY"Pozdrawiamj !!jeszcze nie zwariowalem!!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#208577

Panie marcopolo

dziękuję za Pana komentarz, ponieważ pozwolił jeszcze raz uściślić wpis. Pod wpływem Pańskich wątpliwości zmieniłem nieco zdanie o zbieżność nazw. Proszę przeczytać. W każdym razie RADA EUROPY nie ma kompletnie nic wspólnego z UE ani z żadnymi podobnie brzmiącymi nazwami różnych gremiów UE takich jak Rada Europejska czy Rada UE. To wszystko powstało dopiero dużo później a RE istnieje od 1949 roku!

Póki co we wpisie wszystko się zgadza!

pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#208581

marcopolo

Tzn,ze tam pisza bzdury ,jak do tej pory Pan swoje ,a ja swoje,a moze prawda jest gdzies ,o czym nie wiemy ,czyli ta cala REi EU jest jednym WIELKIM PRZEKRETEM,a ja dalej marze O WIELKIEJ UNII EUROPY SRODKOWO -WSCHODNIEJ-Jestem rdzennym Polakiem ,ale marzyla mi sie taka ESW sielanka, bo tak generalnie to MY jestesmy ulepieni z jednej prawie gliny,ale to juz niedlugo rozwinie nasze watpliwosci sytuacja ,ktora sie wydarzy,ale moze byc tragicznie dla nas wszystkich,czego Panu ,sobie i nam wszystkim nie zycze!Dobrej Nocy!Pozdro.!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#208597