Bojkotujmy Grecję! Żadnych produktów

Obrazek użytkownika Realista777
Świat

Grecja jakoś wmanewrowała się (lub ją wmanewrowano) w kryzys finansowy, który zagraża obecnemu rządowi i gospodarczej jakości korporacyjnego życia w Grecji, jeśli zrealizowana zostanie historyczna odpowiedź MFW i Banku Światowego. Tak więc, do kogo się zwróci o pomoc?

Czyż można się dziwić, że podjęła się wykonania brudnej roboty dla Izraela?

Audacity of Hope [Zuchwalstwo nadziei], amerykańska flotylla do Gazy nazwana jak tytuł książki Obamy, została zatrzymana na morzu przez grecką straż przybrzeżną 20 minut po opuszczeniu portu.
Kapitan Klusmer odmówił zawrócenia mimo próśb kapitana straży. Po około 2 godzinach, greccy komandosi dołączyli do statku straży przybrzeżnej i zapadła decyzja, aby zawrócić.

W sobotę po południu kapitan Klusmer został skuty i osadzony w więzieniu. On i organizatorzy początkowo rozumieli, że zarzuci się im wykroczenia. Po przybyciu na posterunek okazało się, że stawiane mu zarzuty to przestępstwa.

* * *

Bojkotujmy Grecję! Żadnych produktów, żadnej turystyki. Grecja jest na skraju upadku. Bojkot zepchnie ją z krawędzi i obali rząd, który postanowił działać jako izraelski korsarz przeciwko statkowi pod amerykańską banderą!

Przekazuj tę informację: bojkotujmy Grecję!

Umieść wezwanie do globalnego bojkotu wszędzie gdzie rząd Grecji może go zobaczyć. Niech wiedzą, że 30 srebrników które dostali za wydanie oflagowanego statku Izraelowi, nie pokryje ich strat, kiedy reszta świata przestanie kupować ich produkty, lub podróżować do Grecji.

Bojkotujmy Grecję!

http://whatreallyhappened.com/

Brak głosów