POLSKA W ROZBIORZE

Obrazek użytkownika PLK
Kraj

Muszę przyznać że platforma wymyśliła do tego rocznej kampanii wyborczej na prawdę genialne hasło. Hasło "Polska w rozbiorze" jest wręcz idealnym podsumowaniem prawie czteroletnich dokonań rządu tej formacji. Każdemu kto się choć trochę interesuje sprawami kraju chyba nie muszę przypominać jak szybko postępuję rozbiór Polski od momentu przejęcia władzy w 2007 roku.

Na dobry początek udało się rozebrać polski przemysł stoczniowy. Potem była próba rozmontowania telewizji polskiej, niestety nieudana ponieważ intencje zostały rozpoznane przez blogerów. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Bardzo dobrze postępuje za to rozbiór polskich kolei państwowych! Świetnym pomysłem było odstawienie 80% wagonów na bocznice aby tam zostały zniszczone przez wandali pod pretekstem braku ważnych przeglądów technicznych. Udało się też odebrać PKP większość pieniędzy z unii. A w ogóle najważniejszym rozbiorem który się właśnie dokonuje, jest rozbiór wojska polskiego. Rozwiązanie spec-pułku lotniczego to tylko swoista wisienka na torcie, najpierw była likwidacja poboru i przede wszystkim zastopowanie zakupu jakiejkolwiek broni. A na rozbiór GROMu też przyjdzie jeszcze czas. I tak można by wyliczać bez końca gdyby nie te świetne hasło które zawiera to wszystko w sobie.

Pozostało jednak na przyszłą kadencję jeszcze trochę do zrobienia, jeszcze jest co nieco do rozebrania zanim rozbiór Polski zostanie dokonany.

Przepraszam że co? Że przekręciłem hasło? Nie wcale nie przekręciłem, to sztabowcy P0 coś przekręcili!

Brak głosów