Dziękuję Panu Igorowi Janke za wyrzucenie mnie z S24

Obrazek użytkownika PLK
Blog

Wyrzucony zostałem swego czasu prawdopodobnie za rzekome łamanie ciszy wyborczej w czasie wyborów prezydenckich ale faktyczną przyczyną było zaatakowanie przeze mnie bezpośrednio Igora Janke oraz Krzysztofa Leskiego. Wpis nosił tytuł: "PLK: 1 - Igor Janke & Leski: 0" (Leski z resztą już także zaprzestał swego trollowania).

W ubiegłym tygodniu przez blogosferę a nawet media przeszła fala oburzenia na S24 i dużo zacnych blogerów zawiesiło swe blogi na salonie. Nie śledziłem tej afery bo i nie ma się kim ani czym pasjonować (chodzi o portal i właściciela). W końcu nie buduje się na piasku.

W tej chwili właściwie tylko blog FYM'a jest na S24 cenny a także powiązani z nim blogerzy. Ale myślę że on nie został jeszcze tylko dla tego wyrzucony bo ma... własny portal i kopię bloga. Tak więc właściciele S24 wiedzą że wyrzucając FYMa przenieśli by jego działalność tylko w inne, nie kontrolowane przez nich, miejsce. Tym sobie tłumaczę dla czego ten wartościowy blog jeszcze tam jest. (Oczywiście wszyscy którzy uważają FYMa za ruskiego agenta mają inne, proste wytłumaczenie. Ale to już inna sprawa.)

Tak więc każdy bloger wyrzucony z S24 może się chyba uważać za uhonorowanego!

PS.
Dodam że przez Pana Terlikowskiego zostałem także zablokowany na jego Frondzie.pl i to po bardzo krótkiej działalności blogerskiej. W analogicznej sprawie jak u Pana Igora Janke. To tylko tak na marginesie a pro pos dziwnych podobieństw. Ta sama szkoła się kłania! (I nie mam na myśli podstawówki.)

Brak głosów

Komentarze

"Tak więc każdy bloger wyrzucony z S24 może się chyba uważać za uhonorowanego!"

I tak też się czuję ! :)
Mimo, iż FYM to nie moja bajka.
Pozdrawiam !

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#261927

Jeden z Pokolenia JPII

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#262000

Podnieta Jankego i jego ekipy banowaniem, blokowaniem, zaciemnianiem i wypierda****** blogerow na zbity pysk  jest juz  tradycja tego nieciekawego  portalu.

Znamy nazwisko naczelnej cenzorki portalu, dzialaczki harcerskiej, Agaty Lustyk.

Zagladam tam, ale coraz rzadziej.

Incydentalnie ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#261944

to tylko 30% przyjemnosci, bo ta twarz... a o cialoksztalcie nie wspomne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#261960

Ale że tak powiem, czego innego można było się spodziewać?
Jeden z Pokolenia JPII

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#262001

Tak jak ostatni raz wziąłem do ręki Gazetę Wyborcza w 1997r (od tego czasu ręce mi przestały śmierdzieć kałem)tak przeszło rok temu przestałem pisać na salonie 24 ponieważ jest to salon III RP i prawica jest tam pod specjalnym nadzorem. Cenzura, blokowanie i usuwanie komentarzy jest na porządku dziennym.
Mnie tam nie ma i nie płacze z tego powodu.
bialogwardzista

Vote up!
0
Vote down!
0
#261959

RomanS.Od wielu lat nie oglądam tV.To Chyba zrozumiałe.Wczoraj znalazłem się w sytuacji,gdzie zostałem zmuszony do obejrzenia TVN24 w godzinach przed południowych.Po prawej stronie ekranu było pokazane-trening jakiejś drużyny piłkarskiej,a po lewej stronie ekranu pokazano dyskusję publicystów,w której też brał udział W/W.To co tam starano się wpić słuchaczom tego programu,chyba wiernym tak sądzę-przerosło moje nerwy.ZAPRZECZANO BESZCZELNIE FAKTOM HISTORYCZNYM.A przede wszystkim wiele faktów jawnie przekręcano.TVN24 -stwierdzam,walczy uparcie nadal by nie ukazać prawdy.Cała dyskusja była na takim poziomie bezczelności jakiej się nigdy nie spodziewałem.Poniosło mnie w końcu i przegryzłem mojemu klientowi kabel antenowy.

Vote up!
0
Vote down!
0

RomanS

#262097

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#264181