„Misja Specjalna” – uciąć Wildsteina

Obrazek użytkownika thaer
Idee

Szanowni Państwo!

Jak podaje serwis www.niezalezna.pl programy: „Misja specjalna” Anity Gargas oraz „Bronisław Wildstein przedstawia” mają zniknąć z anteny publicznego nadawcy TVP. Jak wynika z informacji zawartej na niezalezna.pl twórcy programów dowiedzieli się o tym od swoich producentów. No cóż, było to przewidzenia szczególnie patrząc na ostatnie odcinki obu programów. Bronisław Wildstein, a dokładniej jego gość prof. Krzystof Rybiński pokazał panu posłowi Sławomirowi Neumannowi, że jego miejsce jest w piaskownicy i to najlepiej takiej, która nie ma piasku. Dlaczego? Ano dlatego, wypowiedzi pana posła były na poziomie dziecka, które jak wiadomo czasami jest głuptasem i może najeść się piasku, a to zaszkodzi. (A przecież nie chcemy krzywdy dzieci, tak więc lepiej jak piasku nie będzie w piaskownicy pana posła.) Z kolei „Misja Specjalna”ukazała bezczelność sowieckich władz federacji rosyjskiej oraz jeszcze większą bezczelność ( o ile nie nazwać tego gorzej ) połączoną z totalną ignorancją strony polskiej w sprawie „Operacji Smoleńskiej”.
Oczywistym jest przekaz jaki dano innym twórcom programów publicystycznych. Ano taki, że mówiąc kolokwialnie „fikać” nie należy, bo was utniemy i skończy się „wesołe rumakowanie”. Przekaz ten rzecz jasna, ma trafiać do tych „radykalnych”twórców jak np: Janek Pospieszalski, Rafal Ziemkiewicz. Bo ci „normalni” czyli tak naprawdę radykalni lewicowcy, czyli po prostu pożyteczni idioci, są już od dawna zaprogramowani dzięki rodzicielskim genom wyniesionym z KPP oraz PZPR. I tak oto spełnia się mit o wolnej od prawicowych i konserwatywnych radykałów Polsce. Jeszcze bardziej potwierdza się znane od lat przeświadczenie, że za mówienie prawdy, pokazywanie niewygodnych dla łże-elit zdjęć, jest się karconym. Wspiera się oraz kreuje na autorytety ludzi miernych, sterownych, uległych i wskazujących na poziom intelektualny ameby albo pantofelka. „Witaj komuno z ludzką twarzą”, ciśnie się na usta. Można było się tego spodziewać od dyktatury miernoty. Ciekawi mnie tylko jedno? Jak długo musimy czekać, kiedy popełniając „myślozbrodnie” obywatele zapełnią więzienia, zastępując w nich twardy elektorat „ciemniackich wydmuszek”?

Źródło grafiki:
http://niezalezna.pl/photos/thumbnails2/aac8cf2e72b16e7e17b66553d6fad07a.jpg

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ktoś kręci bat na swoją d...
Nie da się zakneblować głosu połowy aktywnego politycznie społeczeństwa w Polsce.
Jeśli nie będzie tego głosu w " oficjalnych " mediach, to dopiero się zacznie zabawa.
Odnoszenie rządów Platformy do najgorszych czasów PZPR będzie uprawnione na 100%

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mirek603

#94457

No więc właśnie, aż dziwi takie zachowanie. Przecież i tak ogłupiono społeczeństwo do tego stopnia, że z tymi programami czy bez i tak by dalej mogli spokojnie siedzieć na pupach.

Być może ktoś inny kręci bata na wesołków.

Warte rozwagi, szczególnie, że nic nie dzieje się przypadkiem.

Dziękuję za odwiedziny oraz Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94463

wiadomo, podawali niewygodne fakty to likwidują :/

 

Ale prawda zwycięży

http://felietooon17.bloog.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94476

Szczerze mówiąc to dla mnie, po troszę starającego się zrozumieć obecne czasy i działania naszego nierządu, nie jest to żadnym zaskoczeniem.

Zaraz po pierwszej Misji Specjalnej o katastrofie pod Smoleńskiem pisałem w moim wpisie
http://niepoprawni.pl/blog/2112/wnioski-dla-kowalskiego-po-misji-specjalnej

"...
Punktów i wniosków zapewne jest więcej, ale pisze to niejako "na kolanie", dlatego ograniczyłem się do tych najważniejszych. Pomimo niedociągnięć, uważam, że program po raz pierwszy pokazał choćby częściowo prawde o sledztwie. Nawet, jeśli data jego pokazania jest bezpośrednio związana z mydleniem oczu ludziom podczas negocjacji umowy gazowej z Rosją, czy kłopotami z finansami publicznymi, to z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój wypadków. Po pierwsze: ciekawi mnie co to za materiał ze służbami specjalnymi posiadają realizatorzy programu. Po drugie: ciekawe jak długo po tej emisji (jeśli nie była odgórnie zaplanowana, jak napisałem wcześniej) program Misja Specjalna (i jego twórcy) utrzyma się na antenie TVP ?

Pozdrawiam

uaktualnienie: Ciekawe, czy ta informacja dzisiaj ma jakiś związek z wczorajszą emisją programu Misja Specjalna ? Ech te teorie spiskowe...
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zarzad-tvp-odwolal-janeckiego,1,3699738,wiadomosc.html

..."

Odwołanie Janeckiego po wyciągnięciu jakichś brudów z przeszłości było preludium. Teraz to się dopiero zacznie zabawa.

Czasy PRL ? No cóż, ja ich nie zabardzo pamiętam. Mogę jedynie powiedzieć, że jeśli nie powiemy głośno WSZYSCY DOŚĆ, będzie coraz gorzej.

Jutro obciachowa akcja. Może dla niektórych będzie to pierwszy krok sprzed szklanej tuby do rzeczywistego, szarego, smutnego jak p..da Świata ?

I oby było nas jak najwięcej.

...nie dość prawdy się dorobić, trzeba ją jeszcze obrobić i obronić, i piersiami zastawić, i pieczęć swą położyć jej na piersiach...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

****** "Not Every Conspiracy is a Theory" ******

#94477

Moje życiowe motto, choć brzmi dziś w zderzeniu z brutalną rzeczywistością jak wyświechtany slogan brzmi i nadal będzie brzmiało w duszach tych, którzy mają odwagę krzyczeć o zbrodni na Narodzie Polskim, na jego kulturze i wolności w każdej postaci, którzy mają odwagę bronić jej niepodległości nawet za cenę życia, którzy brzydzą się "uniżonymi wasalami"
HONOR i PRAWDA jest wyłącznie głoszeniem i poszukiwaniem prawdy przez ludzi honoru. Czy może ją głosić i uczciwie szukać jej ktoś inny?
niezależny Poznań

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#94484

Bardzo dziękuję za wspaniałe, proste ale jak wiele mówiące słowa. W prostych i płynących od serca słowach jest więcej prawdy, a jeżeli w najlepszym pijarowskim słodkim puszczaniu bąków.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94489

nie siedzacy przed szklaną tubą. Trzeba obserwatorów tej akcji zainteresowac co czytamy i dlaczego. Ja jestem przygotowana. Zabieram obrazek "czytelnia" i będe rozdawać.

_________________________________________________________ „Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#94497

1. Byłaby zrobiona uczciwie, a nie sfuszerowana, lustracja ->
2. Byłby opublikowany "Aneks" ->
3. Byłaby rozliczona złodziejska prywatyzacja ->
4. Byłyby prześwietlone majątki różnych aferałów ->
5. Byłyby wyjaśnione "zagadkowe" zgony przed i po '89 ->
6. Byłyby przewietrzone sądy, prokuratura, PKW, TK i TS ->
7. Byłaby wyjaśniona historia, tzw. I solidarnościowej gazety ->
8. Byłaby nie rozpieprzona koalicja i nie ogłoszona kapitulacja ->
9. Byłoby SLD zdelegalizowane ->
10. ....

to.
A. Tamta kadencja doszłaby do końca.
B. Po wyborach w '09 PiS-SO-LPR (lub ogólnie koalicja IV RP) wygrałaby w cuglach 60-65 proc. Reszta to Platfusiarnia i PSL.
C. Można byłoby rozpocząć proces robienia porządku z Platfusiarnią.
D. Smoleńsk nie wydarzyłby się.
E. Lech Kaczyński miałby reelekcję w kieszeni (może nawet już w I turze).
F. ....

Eh, aż się łza w oku kręci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94502

kwestia koalicji z SO jest dla mnie zupełnie chybiona z wielu względów. A słowa te piszę z punktu widzenia konserwatysty i prawicowca.

Dziękuję za odwiedziny i Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94507

I pozbyć się z wszelkich urzędów państwowych, administracyjnych, samorządowych większych miast Żydo komunistów.Każdy "olak inaczej" o rodowodzie żydowskim, powinien być odsunięty od rządzenia w naszym państwie, obojętnie jakie stanowisko do tej pory piastował.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94509

Ale. Wielki brachol -nacisnął przycisk.

Czy nie jest to podobne do "Węgierskiej Rewolucji 1956r."

Kadar- wzorzec dla " bandy gajowego"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94522

co te ekipy rządzące grzebią w tvp, jedna robi to druga co innego, a czy oni myślą o nas telewidzach płacących abonament??????......10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#94519

bo w mediach jest wolność od.....PiS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94520

Nie sprawi władzom żadnego kłopotu. Mają media!. Wszystkie najważniejsze. Ilu czytelników, ma gazeta Polska czy Niepoprawni?. W skali kraju to nisza!. Nowy regulamin portalu, wprowadza po raz pierwszy, autocenzurę. Rząd już produkuje ustawy, cenzurujące internet. Niebawem wejdą w życie. Waltery z Wejchertami, dwoją się i troją, by zatruć do reszty życie opozycji pisowskiej. Żeby zeszmacić do reszty, wizerunek naszych idoli. Żeby przytłaczającą masą oddanego, forumowego chamstwa, nakryć nas jak chińskimi czapkami!...Zrobią co zechcą, nie bacząc na nasze rozpaczliwe miauczenie. Źle to widzę!.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94543

a zaraz potem pierwszy gajowy wygrał wybory, to się zastanawiałam czy te pożegnania "do września" nie są aby zwycięstwem nadziei nad doświadczeniem.
I niewiele się pomyliłam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94552