Niewidzialna ręka demokracji dusi Donalda Tuska

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Kraj

Nie od dziś wiadomo, że wśród wszystkich resortów najpełniejszą wiedzą - w tym nawet najbardziej tajemną z tajemnych - na temat naszego państwa dysponuje Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Nic więc dziwnego, że akurat szef MSW Bartłomiej Sienkiewcz potrafi najbardziej zajmująco i prawdziwie opowiadać o Polsce. Prawdziwości tej dowodzi zresztą zgodność słów i działań ministra, który nie zważając na konwenanse poustalał sobie co nieco z Markiem Belką.

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że choć teoretycznie istnieje coś takiego jak państwo polskie, to w praktyce decyzje dotyczące funkcjonowania państwa podejmowane są niezależnie od jego władz.

- Uwa­żam za rzecz skan­da­licz­ną, że tego typu pry­wat­ne roz­mo­wy osób, które maja prawo się spo­ty­kać, są w jakiś spo­sób re­je­stro­wa­ne. Jeśli re­je­stru­je to ktoś na uży­tek me­diów czy uży­tek ja­kichś roz­gry­wek we­wnętrz­nych, to rów­nie do­brze może być to ro­bio­ne na uży­tek ob­cych służb -stwierdził były szef WSI gen. Marek Du­ka­czew­ski.

W sieci rozhulały się dyskusje. Rząd premiera Tuska próbują obalić "Amerykanie" czy "Rosjanie"? Możliwości są więc przynajmniej trzy, bo wciąż nie można odrzucić tezy, że to jedynie "niewidzialna reka demokracji wzięła się za duszenie pana premiera.

Jakkolwiek by nie było, siła jakaś sprawcza zdaje się dążyć  do przedterminowych wyborów parlamentarnych.

Panie Premierze, czas rozejrzeć się za nowym zajęciem!

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Oj naiwni, naiwni. Nie po to ujawnia się aferę, żeby rządzącym zaszkodziła, tylko po to, żeby tę władzę wzmocnić.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428090

W takim razie z "miłości" zagłaszczą Donalda Tuska na śmierć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1428112