Poloneza czas zacząć

Obrazek użytkownika 1Maud
Kraj

Ruszyła wreszcie zapowiedziana strona internetowa Ruchu Społeczny Lecha Kaczyńskiego.
Strona będzie miejscem kontaktowym dla autorów wszelkich inicjatyw społecznych, stowarzyszeń i grup nieformalnych, utworzonych w dużej mierze po 10 kwietnia 2010 r., ale także znanych z działalności patriotycznej i solidarnościowej sprzed daty Katastrofy Smoleńskiej. Pod egidą Ruchu znalazło miejsce wiele osób z List poparcia Jarosława Kaczyńskiego na prezydenta RP.
W swojej działalności wymienione grupy zajmują się różnymi przedsięwzięciami edukacyjnymi, integrującymi środowiska patriotyczne, a uczestnictwo w nim nie wymaga zapisania się do PiS.

Znakomita większość reprezentantów jest bezpartyjna.
Szczegóły dotyczące idei ruchu można znaleźć w deklaracji ideowej:
Adres http://www.lechkaczynski.pl/
To świetny krok na drodze do stworzenia skoordynowanych działań, w których jedynym kryterium wyboru aktywności będzie Dobro Państwa. Dobro Polski. Nie wstydząc się kultywowania tradycji i wartości naszych Dziadów i Ojców -wnieśmy w styl rządzenia naszym krajem nowoczesność, tolerancję i sprawiedliwość. Przecież Polak jak chce, a da mu się szansę tworząc przyjazne warunki – to wszystko potrafi. Potrzebny jest kolejny wielki zryw Polaków. Egzekwowania prawa do prawdy, godziwych warunków życia i budowania pozycji Polski w świecie zgodnej z jej uwarunkowaniami. Nie musimy żyć w upodleniu i wiecznie na kolanach.
Panie i Panowie: Poloneza dla Polski
czas zacząć!

P.S.
W Gdańsku działa prężnie Klub Dobrego Państwa, zrzeszający ludzi nauki i biznesu.Kilku jego przedstawicieli wzięło udział w spotkaniu pod egidą Ruchu w hotelu Victoria w Warszawie w dniu 8 maja 2011 r.


http://www.youtube.com/watch?v=Vq-VmzcJa3Y

Podaj informację dalej!

Brak głosów

Komentarze

:-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#159329

przyłączam się do podziękowania za informację.\

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#159425