Linki do antypolskich portali

Obrazek użytkownika Gawrion
Ogłoszenie

Obserwując działalność wielu Blogerów, Komentatorów, w szczególności tych krytycznych dla antypolskich mediów działających w polskim internecie - mediów siejących obcą propagandę i dezinformację - odnoszę wrażenie, że ci Blogerzy, Komentatorzy kompletnie nie wiedzą jak działa internet oraz pozycjonowanie stron w internecie, a w szczególności w Google.Im więcej w internecie wzmianek i linków do danego medium, w im lepszych mediach (z wysokim tzw. pagerank'iem), tym lepsze pozycjonowanie takich linkowanych i wzmiankowanych stron. Z drugiej strony linkowanie w dobrym serwisie do marnych serwisów (o słabym pagerank) powoduje także degradację pagerank'u tego dobrego serwisu. Wzmiankując więc wszelkie antypolskie media, ich domeny działacie nie tylko na korzyść tych mediów ale również na niekorzyść mediów z których linkujecie.

Tak więc apeluję do Blogerów, Komentatorów - nie promujcie antypolskich witryn. Wam się wydaje, że je dyskredytujecie i krytykujecie, ale to nieprawda - robiąc to wykonujecie im rewelacyjną promocję. Ja z pozycji admina takie linki będę po prostu usuwał, albo modyfikował.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (21 głosów)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tylk npprwn.pl t jdyn w cłj glktyc wtryn prplsk :)))...pdsz t wtryny, bm ckw krtn :))

Vote up!
9
Vote down!
-15

http://trybeus.blogspot.com/

#1602974

z politrukiem pseudo "trybeus" - miłośnikiem sowieckiego zbrodniarza płk. KGB Putina...

Vote up!
13
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1602976

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1602978

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ciekawe kto zaopiniował te "antypolskie" witryny :)))Józek zatrzaśnięty w londyńskiej budce, zabiedzony w kolorach banderowskich, konfabulator z dyni jakiś ostatnio anemiczny, no chyba, że satyryczny Jaś z żoncią spreparowali listę :)))  ...jeśli takowa oczywiście lista jest, jeśli nie ma, to jest to niestety tylko zwykłe pisanie bredni, aby tylko pisać, a pono boss nie ma czasu :))...

...ale wiesz, wybory za miesiąc, to już nie pierwszy raz, kiedy bolszewicki zamordyzm zostaje narzucony ludziom tutaj przebywającym, a mającym odmienne zdanie...

Vote up!
9
Vote down!
-12

http://trybeus.blogspot.com/

#1602991

KYSZ!!!

Vote up!
4
Vote down!
0
#1603006

Mam w związku z powyższym pytanie techniczne. Czy pozycjonowaniu owych portali podlega zamieszczenie linków do nich w wersji wywoływalnej, (np tu w wersji autolinku: Niepoprawni),  czy też już samo słowne zamieszczenie nazwy czy adresu takiego serwisu?

Jeżeli to pierwsze, to nie powinniśmy pisząc nawet krytycznie o artykule na wybroczna.pl (błąd w adresie umyślny), dawać linku do artykułu, który komentujemy. W zasadzie dzięki temu ograniczamy ich "klikalność", ale z punktu rzetelności komentatora popełniamy pewien delikt, bo nie pozwalamy czytającemu komentarz zapoznać się z krytykowanym czy komentowanym tekstem. Jest oczywiście możliwość, żeby komentowany fragment skopiować i zamieścić w swoim wpisie. Tyle, że Google odnajdą wtedy wraży tekst na Niepoprawnych i przypiszą w wyszukiwarce lewackie bzdety temu serwisowi. Poza tym, dobry obyczaj nakazuje podawać źródło cytatu, więc znowu kółko się zamyka - wypadało by zamieścić link :-(.

Jeśli to drugie, to mamy już zupełnie przechlapane, bo trudno pisać o czymś, nie powołując się na to, o czym się pisze. Tak więc wystarczyło by samo zamieszczenie informacji, że np. komentuję tekst z Wybrocznej, żeby tej gazecie zapewnić wyższy ranking w wyszukiwarce. Oczywiście zostaje nam to, co w uporem maniaka robię w tym wpisie, czyli wprowadzanie do nazw serwisów czy linków literówek, co dla uważnego czytelnika nie będzie zbytnim utrudnieniem w ich identyfikacji, a automatom Google może trochę pomieszać szyki. Nota bene widzę, że metodę tą stosują komentatorzy w automatycznie cenzurowanych serwisach takich jak np. Intweria.pl, wpisując w słowa "nie spełniające standardów serwisu" dodatkowe litery, a wtedy wpisy przechodzą moderację.

Nie jestem aż takim znawcą Googli, żeby znać odpowiedzi na powyższe pytania, więc oczekuję od lepiej zorientowanych merytorycznej odpowiedzi.

Zaś co do pozycjonowania na Google, to podam jeszcze pewną autentyczną historię. Szukając materiałów do zajęć lekcyjnych wprowadziłem związane z ich tematem hasła do wyszukiwarki. Ku mojemu zdziwieniu, wśród kilku pierwszych linków podsuniętych przez Google znalazłem... własną stronę www! Okazało się, że materiał, z którego nie byłem zadowolony i który chciałem rozwinąć, okazał się tak wysoko oceniony, że Google zaproponowały mi go jako jeden z lepszych. Fakt, na poszukiwany temat w sieci rzeczywiście nic innego nie było...

Vote up!
11
Vote down!
0

M-)

#1602983

Linki nieaktywne (będące tak naprawdę tylko tekstem adresu strony) nie mają teoretycznie mocy, ale tak czy siak spełniają funkcję promocyjną, reklamową. Po co? Z drugiej strony algorytmy dla botów zależą wyłącznie od producentów botów/wyszukiwarek i w każdej chwili mogą wziąć pod uwagę tekst o składni podobnej do domeny lub adresu lub w sposób inteligentny takie frazy indeksować i wyciągać wnioski dotyczące popularności tak wzmiankowanego serwisu. Nie znamy do końca algorytmów Google i ich przeznaczenia.

Jeśli chodzi o linki aktywne - te można podzielić na dofollow i nofollow - oznaczane za pomocą specjalnego parametru kodu "href". Nofollow teoretycznie nie przekazuje mocy pagerank. Dobrze opisuje to wikipedia:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Linkowanie

Vote up!
9
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1603005

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Gawrion i ja jestem przeciwny promowaniu antypolskich stron ale nie idź w zamordyzm. Jeśli się ktoś powołuje na jakiś tekst to musi podać źródło, inaczej gadka z tą osobą staje się jałowa. Oczywiscie trzeba apelować aby każdy jak najmniej powoływał sie na antypolskie stronki i wybierał te polskie, które często o danej rzeczy także piszą.

Jednak Gawrion juz tutaj sam pokazałeś, że musiałbyś usuwać także własne linki - nie zdajesz sobie sprawy z tego, że wikipedia także jest antypolska i lewacka?

a Google - piszesz o tym antypolskim i lewackim ścierwie i nawet się nie zająkniesz o możliwości korzystania z ich konkurencji

No i nie zapominaj, że na Niepoprawnych sam reklamujesz (i linkujesz) antypolskie i lewackie ścierwa jak szajbook, google, twiter, onetowe nk, czy youtube - więc jak chcesz usuwać, to zacznij od siebie.

Vote up!
3
Vote down!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1603045

Kompletnie się nie rozumiemy. Ja piszę o portalach i stronach, których działalność jest głównie, wprost i bezpośrednio nakierowana na propagandę, dezinformację antypolską. Tu i teraz. O stronach, których działalność zarazem jest nieco ponad niszowa i które praktycznie nie istniałyby, gdybyśmy w nich nie uczestniczyli, nie mówili, nie linkowali. Zostaliby tam tylko agenci zarządzający prowadzący je, płatni trole na akord i pożyteczni idioci, dla których nie ma raczej nadziei.

Nie ma co tu porównywać światowych gigantów, których ani głównym, ani bezpośrednim celem nie jest walka z Polską, z którymi nie ma szansy wygrać, a których potencjał i narzędzia, póki co, możemy paradoksalnie wykorzystywać do naszej własnej sprawy przeciwko nim.

Nie masz kompletnie wyczucia właściwej strategii postępowania. Nie jesteś chyba nakierowany na skuteczność i zaślepia Cię czysty niepragmatyczny idealizm. Inaczej się walczy z muchą a inaczej ze słoniem czy dinozaurem. Szczególnie jeśli walkę musisz prowadzić w tym samym czasie. O wiele lepiej skupić siły by wytępić gryzące nogawki wściekłe psy i szczury, zyskać pola - zostawiając na chwilę czającą się w oddali bestię, zajetą innymi sprawami. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi.

Wśród polityków byli już tacy ślepi idealiści, którzy ogłaszali i realizowali bojkot głównych polskich mediów. Bojkotowali, póki odkryli że działają na własną szkodę ;)

Vote up!
10
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1603052

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Gawrion już wiemy, że potrafisz bardzo oględnie, ogólnikowo mówić - a teraz tak konkretnie?

Ps. jeśli bojkotujesz małe prawie nie znaczące antypolskie ścieki a promujesz duże antypolskie ścieki - to mówienie o bojkocie ścieków, jest w takim przypadku czystą hiPOkryzją. I proszę nie mów, że wykorzystujesz te duze antypolskie do własnych celów, bo to tak jak byś mówił, że wykorzystujesz dziwkę, zapominając o tym, że to ona bierze kase od Ciebie i na Tobie zarabia oferując Ci tylko to co sama chce - swoje usługi.

Vote up!
3
Vote down!
-7

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1603062

Kompletnie się nie rozumiemy. Porównujesz orzechy do dyni - nawet nie gruszki do jabłek. A przy fałszywych założeniach otrzymasz zawsze fałszywe wyniki. Dalsza dyskusja nie ma sensu.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1603095

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

znów brak konkretów...

Vote up!
3
Vote down!
-8

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1603097

jutro napiszę do Googla aby wykasowali mnie z wyników wyszukiwania. Skasuję konto na fb z 11 000 śledzących. Skasuję konto na Twiterze - tam jest tylko ponad 2 tysiące. Nie ma to jak genialni doradcy ;) Przenikliwi i dalekowzroczni stratedzy :D 

Vote up!
11
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1603109

Ciągle na FB 11 000?

To znaczy tyle ile było, jak mnie przegnałeś kilka lat temu. Marnie. A ja to zbudowałem w niecały rok Szefie.

Vote up!
0
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1603135

Wystarczy na początek, że wywalisz tą ikonkę reklamową lewacki antypolonizm u góry: "bądź z nami na google+"

Łał całe 11 tysi masz na szajsbooku i 2 tysie na twiterze - nie no to weź zostaw, bo się portal rozpadnie ;P Wszakze co tam, że szajsbook itp. utrzymuje się właśnie z tych odwiedzajacych, a ty im podsuwasz kolejne tysiące, przecież ważne abyś ty miał lajki, a kogo obchodzi, ze tym samym wspomagasz antypolonizm i lewactwo.

Ps. powiedz czy to ty doradzałeś ukraińcom aby sprzedawali broń ruskom? Bo to jest podobne rozumowanie.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1603161

Gratulacje

 https://www.stopfake.org/en/fake-russia-top-importer-of-ukrainian-arms/

Przyznasz, skąd bierzesz kacapską propagandę?

Bo kto rozsiewa dalej, to już wiemy.

Vote up!
4
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603164

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

bardzo prosze banderowcu (tylko nie wiem, czy admin nie wykasuje) ;)

https://dorzeczy.pl/kraj/53669/Konflikt-rosyjsko-ukrainski-To-przedziwna-historia-w-dziejach-swiata-zeby-kraj-napadniety-eksportowal-bron-do-agresora.html

https://www.rp.pl/Przemysl-Obronny/302209891-Najwiecej-broni-Ukraina-sprzedaje-Rosji.html

https://kresy24.pl/skandal-na-ukrainie-sprzedaja-rosji-bron-przeciwko-samym-sobie/

http://isakowicz.pl/oligarchowie-z-ukrainy-sprzedaja-bron-rosji-i-kto-tu-jest-frajerem/

I jak się do tego ma twój obcojęzyczny link banderowcu? ;P

Ps. "Wystarczy? Czy mam ci jeszcze w oczy napluć?" - rzekł Kmicic do zdrajcy :)

 

Vote up!
2
Vote down!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1603166

Naprawdę wierzysz, że najpiękniejsza Rossijuszka najwspanialszego Jego Eminencji Katechona Putina potrzebuje kupować jakiś złom od tych banderowskich faszystów?

To brzmi jak bezczelna ukropska antyrosyjska propaganda i to z polskich źródeł, tej niewdzięcznej Polski, zdrajczyni Słowiańszczyzny, służącej USA!

Na pewno jesteś rusofobem czyli banderowcem czyli faszystą i sługą atlantyzmu!

 

Vote up!
2
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603170

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wiele broni jeszcze poradzieckiej jest ciagle produkowana na ukrach. Przykład pierwszy z brzegu: największy transportowy samolot świata, jest produkowany na ukrach - ruski tylko wszędzie gderaja, ze to ich (bo jeszcze za zsrr go zaczęli produkować).

Ps. twoje ściemy nic nie dadza i tak każdy tu wie, że jesteś onucą banderowską i antypolską - kapiszi?

Vote up!
2
Vote down!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1603180

Gawrion ma rację, a ty nie rozumiesz.

Tu nie chodzi o czystą antypolskość, które mają nawet giganty Google, czy FB. Tu chodzi o polskojęzyczne portale opiniotwórcze.  To one dają pokarm takim ludziom, którzy zawsze lubią się przyp..lać do wszystkiego co dobre dla Rzeczpospolitej. To wbrew pozorom nic nowego, bo 400 lat temu w czasach stanisławowskich było identycznie przed pierwszym rozbiorem. Zdrajców i chcących Polsce szkodzić było multum. Teraz jest podobnie, tylko ta kompradorska banda ma nowe narzędzia komunikacji. Więc wszędzie, gdzie się da, gdzie jesteśmy w stanie, musimy przecinać łącza rozpowszechniania antypolskości.

To nie cenzura, bo każdy idiota może sobie na ten neon skoczyć. Lecz autorzy patrioci nie mogą wszystkim czytelnikom podsuwać prostą drogę do wrogów kraju. Można zauważyć, że już wielu dziennikarzy nie nazwie GieWu tylko powie Ta gazeta, albo Wiadoma gazeta, nie powie TVN tylko Konkurencyjna stacja.

Używanie nazw własnych wrogów, a co gorsza propagowanie przez podawanie łącza (linkowanie), to bezmyślna propaganda tych ścierwomediów.

 

.

Vote up!
5
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1603134

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

tak nie rozumiem jak można być takim hiPOkrytą

Vote up!
2
Vote down!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1603159

czerwone koguty

 

pieją czerwone

Putina koguty

by mogły nosić

polskie buty

Vote up!
12
Vote down!
-2

jan patmo

#1602984

test

 

czerwona gwiazda

mu przyświeca

test na antypolskość

gorąco poleca

Vote up!
10
Vote down!
-2

jan patmo

#1602992

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Halina44 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nby są l ch n m...
Vote up!
1
Vote down!
-8

H44

#1602997

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603018

z tymi linkami jest tak, jak ze "złym" i "dobrym" cholesterolem? Zsumowane, nie dają wykrytego i oznaczonego "całkowitego", a wszyscy się na ten jeden ( "zły")  leczą, jak zaczadzeni. Nie mówiąc już o trójglicerydach. Przepraszam za banalne porównanie, ale coś mi tu trąci sterowaniem  w "słusznym" kierunku. Może się mylę, mając tyle lat i sporo zwapnionych neuronów w sieci mózgowej ;-)) ?

Vote up!
5
Vote down!
-1

yenom

#1603044

ja chyba nie do końca zrozumiałem o co chodzi. Też już stary się robię ;)

Vote up!
7
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1603053

( po tym minusie!) , że nie chodzi o nofollow, ani dofollow, tylko follow me ......

Vote up!
2
Vote down!
-1

yenom

#1603056

"Silnirazem" - wilcy...

"wielcy- samorządowi" - drapieżni egoiści...

"Nosił wilk (antypolskość - w owczej skórze) - razy kilka, POniosą i wilka"...

Manifestujący - radykalną antypolskość (kalającą rozsądek Polaków)  - "Silnirazem" , prowokują, narzucają się siłą - do dostania  razem, sumaRycznych razów - POtężnych cięgów od wyborowych Polaków - godnych pospolitej Prawdy i Sprawiedliwości.

Pozdrawiam J.K.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1603049

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1603073