Płemieł- bohateł i piraci ( drogowi)

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Ponieważ histeria z dopalaczami po pierwsze, nie udała się specjalnie, po uwolnieniu przez sąd głównego dealera, oraz wzroście obrotów w internecie, a po drugie ileż można podgrzewać jedną aferę, publika na trybunach Koloseum domaga sie nowych rozrywek, zatem najdalej jutro niewyspany Płemieł ogłosi nową krucjatę- przeciwko piratom drogowym!

Alternatywa były cukiernie, ale, jak na złość nie zdarzyło się ostanio żadne większe zatrucie salmonellą, ani norowirusem, więc na razie cukiernicy i lodziarze mogą spać spokojnie. Nie na długo, oczywiście, bo młyny sprawiedliwości mielą powoli, ale nieubłaganie. Langsam, langsam, aber sicher!

Ich kolejka przyjdzie, jak juz wyczerpie się lista celów dwutygodniowych kampanii Tuska- po pedofilach ( iluż to wykastrowano, liczył ktoś?), po wchodzeniu do Euro ( jesteśmy od Euro dalej, niż kiedykolwiek, zresztą , to dobrze!), po zmanach w konstytucji ( ma się dobrze!), po niezliczonych innych akcjach- zrywach, po których już nawet pamięć nie została. Pamięta ktoś listę obietnic Tuska z wyborów? Tą wielką, co to ją podpisywał przed kamerami? Chyba juz tylko na tuskwatch można ja sobie obejrzeć.

Zatem niewyspany ( bo tylko mięczaki podejmują decyzję w dzień, twardziele podejmują decyzję w nocy, wśród słabego światła lamp, dymu papierosów, zmęczonych, ale rozognionych wolą walki i zwycięstwa oczu, nad rozłożona na stole mapą drogową Polski, na której minister – dozorca domu Graś zadecydowanie, żeby nie powiedzieć, brutalnie rozstawia matchboxy imitujące radiowozy) bez krawata, w skórzanej kurtce z opaską na ramieniu ( nie dojrzałem, czy opaska jest biało- czerwona, czy niebieska z gwiazdkami, była przysypana pyłem) , z włosami przysypanymi tynkiem z ostrzału artyleryjskiego piratów drogowych oblegających kancelarię Rzeszy, to jest , chciałem powiedzieć Rządu, przemawia nasz Płemieł- bohater.

W tle, zamiast zwyczajowej mapy z zielona wyspą wielkie zdjęcie rozwalonego busa i ofiar wypadku.

-„Dosyć piractwa drogowego. Straszna tragedia busa musi być dla nas wszystkich sygnałem! Wczoraj w nocy specjalny zespół rządowy z moim udziałem podjął stosowne decyzję i tę kwestię rozstrzygniemy w trybie błyskawicznym, w sposób zdecydowany, żeby nie powiedzieć brutalny. Nie będzie litości dla tych, którzy życie młodych obiecujących ludzi chcą zamienić w piekło śmierci i kalectwa w wypadkach drogowych! Potraktujcie ten komunikat także jako swój komunikat, bo wasz wybór waszej drogi życiowej jest największym, najmocniejszym i najmądrzejszym uzasadnieniem takich decyzji, jakie my podejmujemy, kiedy trzeba walczyć ze złem! Dla takich ludzi jak wy, warto podejmować nawet najtrudniejsze decyzje" - powiedział szef rządu.

„Podkreślam, nie będę więcej namawiał kolegów, ani starał się namawiać parlamentarzystów, ani starał się przekonywać ministrów, PODJĄŁEM DECYZJĘ , o q.. ale to brzmi, aż mi ciarki po plecach przeszły, muszę to robić czesciej!

Na wszystkich drogach i rogatkach staną wzmocnione zdwojone, potrojone, poczworzone patrole, wzmocnione siłami ABW, CBA, Sanepidu ( na wszelki wypadek, gdyby przewożono kanapki bez zachowania norm sanitarnych). Chciałem też rozstawić żołnierzy z koksownikami, ale zapomniałem, że najbliższa jednostka zdolna do samodzielnego wyjazdu z koszar stacjonuje w prowincji Ghazni.

Wspomniane patrole maja surowe rozkazy zdecydowanie, żeby nie powiedzieć brutalnie kontrolować wszytkie pojazdy.
Wszyscy uczestnicy wypadków i kolizji drogowych, niezależnie od winy, będą dożywotnio tracić prawo jazdy. Dożywotnio podwójnie, to znaczy również w przyszłym życiu tracić będą prawo jazdy ci, którzy przewożą pasażerów niezgodnie z przepisami. To znaczy na przykład większą ich liczbę, niż dopuszcza samochód.

Oczywiście, będę namawiał również, by przyspieszono budowę dróg, będę się starał przekonac moich ministrów do przyspieszenia prac nad przygotowaniem założeń do ustawy o przygotowaniu przyspieszenia prac nad przygotowaniem podstaw prawnych przygotowania projektów budowy autostrad.

Ale to, jak wszyscy rozumiemy, musi troche potrwać, zwłaszcza wobec jątrzącej i dzielącej Polaków destrukcyjnej postawy szefa opozycji.

Tymczasem podjęte zdecydowane, zeby nie powiedzieć brutalne działania przyniosą z pewnością zdecydowany, żeby nie powiedziec brutalny skutek- radykalne zmniejszenie liczby samochodów na drogach, zatem , siłą rzeczy także i liczbę wypadków.”- zakończył przemowę Płemieł- bohateł

Kilkanaście starszych pań- fanek ukochanego Szkiełka Kontaktowego omdlało w tym momencie z zachwytu , po czym zaczęło wydzwaniać pod doskonale znany numer, by ponownie wyrazić uwielbienie dla Grzesia i dla Pana Premiera Donalda Tuska, a nienawiść do pokurczów i parchów z PiSu.

http://seawolf.salon24.pl/

Przy okazji namawiam do przeczytania notki:

http://www.niepoprawni.pl/blog/1489/sonda-w-swiatyni-antypisa

która przeleciała niezauważona

Brak głosów

Komentarze

minister Kopacz, zapytana, czy wybiera się na miejsce wypadku, powiedziała (słyszałam to!) że nie ma takiej potrzeby, że „jej ludzie” (cokolwiek by to znaczyło) już się tym zajmują. Gensek też się nie pojawił – no, ale nie było szans na spotkanie tam Merkel, więc należy go zrozumieć, tym bardziej, że ma przecież teraz tyle pracy przy jesiennej ofensywie legislacyjnej...!Nie chcę przez to powiedzieć, że ich obecność miałaby tam jakikolwiek sens (tak jak nie miała go w Niemczech) widać jednak jak bardzo instrumentalnie traktowane są przez nich ludzkie dramaty. Lans, lans i jeszcze raz piar.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#93450

Dobrze napisane, a do tego w sposób zdecydowany, żeby nie powiedzieć brutalny.
Jeżeli Płemieł nasz zastanawia się, czy namawiać.................................................................................podstaw prawnych przygotowania projektów, to jestem pewien, że autostradami będziemy śmigać już za jakieś 100 lat.

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#93507