... a technicy rozmontowują instalacje wyborcze w sztabie Myśliwego...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam

Już po ciężkiej pracy ze spokojem sobie oglądam drugą część studia wyborczego w TVP (jest 23:27, 20.06.2010)... i piszę niniejszy tekst...

Najciekawszym był dla mnie widok pustej całkowicie siedziby Sztabu Wyborczego B. Komorowskiego.

Jakże ogromny dysonans poznawczy (powyborczy) musieli przeżyć Ci wszyscy, którzy już o godz. 20 w sztabie tego zapalonego Myśliwego mrozili szampany i powtarzali w pamięci wyuczone zawczasu teksty ku czci Nowego Prezydenta B. Komorowskiego. Przecież, według ich świętej wiary i nadprzyrodzonego daru manipulowania ludźmi, byli pewni, że ich ulubieniec - namaszczony przez Donalda (Słoneczko) Tuska oraz jaśnie panującego SOWOWEGO i WSI-owego M. Dukaczewskiego - ma pewna wygraną w pierwszej turze!.

Oni naprawdę w to wierzyli (albo uwierzyli), że 5 lat "lemingizowania: i "lasującego odmóżdżania" wyborców zostawiło w tych wyborcach jasny przekaz: Kaczory i PiS są "be" natomiast wszyscy z PO są "cacy": chociażby z PO miałaby i kandydować gorylowata małpa to i tak wyborcy mieli przecież nakazane oraz zakodowane na nią głosować! (pamiętajmy, że zanim Tusk zrezygnował lub musiał zrezygnować z kandydowania w wyborach to Komorowski miał około 3% poparcia... więc jednak to odmóżdżanie się trochę powiodło niestety).

Ten cały sztab Myśliwego i bezwiednie oraz bezmyślnie na niego głosujący wyborcy naprawdę nic nie zrozumieli z wymowy odrodzenia polskości i poczucia wspólnoty Polaków po tragedii smoleńskiej...

Każdy mierzy swoją miarą... Oni - nie rozumiejąc uniesienia potriotyzmu i odrodzenia siły polskiej wspólnoty narodowej - żyją obok Nas, w swoim wirtualnym, globalistycznym świecie socjalistycznej zunifikowanej JewroEuropy, która dla mnie - jak wielokrotnie pisałem - jest prostą kontynuacją i spełnieniem marzeń komunistów z ZSRR.... (teraz ta idea realizowana jest w UE czyli dla mnie Związku Socjalistycznych Republik Europejskich).

Jakże musieli Oni wszyscy być zaskoczeni, co było dobitnie widać chociażby na twarzy Tuska, który zaskoczony udawał niezdarnie uśmiech i jak zwykle mową ciała udowadniał, iż znów kłamie mówiąc, że to bardzo dobry wynik B. Komorowskiego. Zresztą trudno poważnie traktować słowa D. Tuska. Od czasów obiecanek dokonania przez samego siebie Cudów Cudacznych ten Cudotwórca żyje w swoim Cudacznym świecie wiecznych nierealnych i paranoicznych Cudów, w których spełnienie ten Cudotwórca naprawdę wierzy... stając się Czarodziejem Czarodziei, którym tylko wydaje się, że Czarują ale jakoś zwykli, normalni ludzie tych czarów nie widzą... Ja osobiście mogę tylko współczuć...).

Doprawdy więc... o skali szoku i dysonansu powyborczego PO-wiaków naprawdę świadczą... technicy rozmontowujący instalacje wyborcze w sztabie Myśliwego już w trzy godziny po zamknięciu lokali wyborczych oraz właśnie te PO-we pustki ludzkie wokół nich... Gdyby nie dziennikarze to Ci technicy pracowaliby w kompletnej samotności i grobowej ciszy...

Jako idealnie wprost wyrażający zapewne obecne myśli zwolenników i sztabowców B. Komorowskiego pozwolę sobie przytoczyć parafrazę wiersza/trenu napisaną na forum fronda.pl przez blogera "gnidadworska" pt. Bronisław Komorowski – Tren VIII.

Wielkieś mi uczynił pustki w sercu moim,
Mój drogi elektoracie, tym zniknieniem swoim!
Pełno nas w Platformie, a jakoby nikogo nie było:
W tą niedzielę wyborczą tak wielu nas ubyło.
Tyś jeszcze wczoraj prezydentem mnie czynił,
Za moje wpadki, lapsusy nigdyś nie winił.
Nie dopuściłeś nigdy Donkowi się frasować,
Ani myśleniem zbytnim mej głowy psować.
W OBOP-ie procentów pięćdziesiąt, a nie raz i więcej było,
W TVN-ie i Wyborczej wielu już prezydentem mnie czyniło.
Teraz wszystko umilkło, miny w sztabie nieszczere,
Nie ujrzę żyrandola w tą wyborczą niedzielę.
Z każdego kąta tylko głos się jakowyś dobywa,
Elektorat, jak woda: zbiera się… i spływa.

P.S. Według danych PKW z 15 % lokali wyborczych J. Kaczyński dogania B. Komorowskiego a różnica zbliża się d dwóch procent! 

J. Kaczyński WYGRA i razem z nami będzie budował Naszą Polskę... bo przecież "POLSKA jest najważniejsza!"
 

Brak głosów

Komentarze

już ulepszyli wyniki, ale chyba nie powiększą różnicy więcej niż o te 5%.     Ciekawie wyglada mapka wg.województw z Faktu. Wyglądałoby na to, że Polska zbliża sie kształtem do Ksiestwa Warszawskiego.I mam prośbę, nie pisz PO-wiaków, peowiacy na to nie zasłużyli.

Życzę Tobie i wszystkim wygranej JKaczyńskiego

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#66874

Witam

Masz rację... już nie będę używał nazwy PO-wiacy, bowiem to jakoś blisko historycznie pozytynie propolsko brzmi... wymyślę inną nazwę... oddającą moją dla nich pogardę i politowanie...

W II turze musimy rzucić wszystkie siły aby pilnować liczenia głsosów.... (sprawdzę, ale może istnieje możlwiwość zastępstwa męża zaufania w Komisji gdy np. musi skorzystać z toalety?)

Pozdrawiam serdecznie

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#66901

 Jest bardzo dużo wspólnego pomiędzy tymi Bestiami żądnych krwi i grabieży .Niestety Mamuty czerwone zmieniły tylko kierunek swego zadu , myśliwy tymczasem im huśta jaja niczym w PGR to robił - teraz to się nazywa Wielkoobszarowy Producent Rolny -zazwyczaj były agent SB.WSI itd w nim szefem -właścicielem . 

Vote up!
0
Vote down!
0
#66908

Nie mówię, że myśliwy poleciał po instrukcje do moskwy, ale domyślam się, że wróci z nową strzelbą, tym razem na grubego zwierza, bo takim okazuje się J.K.
Przy okazji proponuję nazwę wiadomej "renegacji po",
po-lszewiki.
A więc po-lszewiki szykują coś niespodziewanego.
Obawiam się, że J.K. musi teraz być bardzo pilnowany.
Oni są zdolni do wszystkiego, aby zdobyć władzę absolutną. Piszę jak jest 41,22 do 36,78 według pkw-iu.
Strach utraty władzy absolutnej ma wybałuszone oczy tuska. Polacy mądrze zagłosują, a Bóg da, że nie oddamy całkiem Polski po-lszewikom. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Stańczyk 1980

#66941

 choć gdyby był Bronek jest to bez znaczenia dla mnie , mam lasy ,góry ,rzeki ,żródła od setek lat ale czuje że mogę pomóc Polsce a Jarek dość wiarygodny , gorzej jeśli zacznie tylko żerować w moim lesie jak jego brat -to nie żarty -(błotko ,mgła i PO nas.) i święty Wojtyla nie PO może  ..Myślę wiec jestem o tym pan boso Polski zapomniał .

Vote up!
0
Vote down!
0
#67829

 ja jako duża ranga ZHP ,oddałem głosy na Jarka na tą Polskę aby była Polska ,co to oznacza ? ,..mam wpływ na GRU  Rosja chce przyjażni z Polska , nie zmarnujmy tej szansy . 

Vote up!
0
Vote down!
0
#67835