Putin i jego jaja

Obrazek użytkownika jazgdyni
Świat 

Rosjanie, jak wiadomo, mają fantastyczne poczucie humoru. A Putin między nimi jest doprawdy wielkim mistrzem. Specjalizują się szczególnie w kawałach praktycznych. Jak to mówią angole – w pranksach.

 

No bo przypatrzcie się uważnie.

W weekend, kiedy ta cała, światowa biurokratyczno – polityczna banda rozjechała się do domów na zasłużony odpoczynek, by oglądać sobie spokojnie Taniec z Gwiazdami, spożywać kiełbaski, czy jak prezydent Obama, biegać po korytarzach, Putin, tak scichapęk, pyta się swoich kumpli z Rady Najwyższej, czy może pobawić się żołnierzykami. Ci bez mrugnięcia łapią dowcip i kontynuują jajca, wyzywając chochołów, jak nazywają swoich braci (sic!) Ukraińców, od faszystów i wichrzycieli.

Ta zabawa, podobnie, jak gra w dupniaka, albo w kogo wsadzimy do łagra, nigdy im się nie nudzi. Czy to w związku z Czeczenią, czy Gruzją, grają w to z upodobaniem.

 

Putin ma nowych żołnierzyków. Dwa lata temu podwoił budżet na wojsko. Zmienił im stare kałasznikowy na lepsze kałasznikowy. Uszył nowe by Discount Dragon">mundury. Wyposażył w nowe zabawki. I cały czas aż przebierał nogami, żeby sprawdzić jak to działa. A Chochoły sami się podłożyli. Chcieli tańczyć i świętować bez starszego brata. Tak się w rodzinie nie robi.

 

Więc w tą weekendową sobotę Putin, kawalarz, postanowił się rozerwać. Jak to u niego – szybka piłka, kumple współgrają (niech by spróbowali inaczej) i patrzy na ogłupiały świat.

Lekko licząc to chyba zepsuł odpoczynek z setce tysięcy, polityków, dyplomatów i innych biurokratów.

Natychmiast trzeba było zwołać różne tam rady, prezydia i inne gremia.

Obama, który nie cierpi gadać przez telefon, musiał odbyć półtora-godzinną rozmowę z Putinem, podczas której tenże cały czas robił sobie z niego jaja, na co Obama jest szczególnie wrażliwy.

ONZ się naprężyło, by wydać z siebie zwyczajowy bełkot. Ale parę godzin musieli posiedzieć przy stołach i jeszcze na by Discount Dragon">dodatek słuchać kompletnie niezrozumiałego i usypiającego, jak Kaszpirowski, ambasadora Rosji.

Wyciągani z wygodnych kapci, szlafroków, czy dresów politycy całego świata zaczęli się krzątać, spotykać, wydawać oświadczenia i co najgorsze, czego bardzo nie lubią, zmuszano ich do zajęcia stanowiska.

 

Donek Tusk, Komorowski i Sikorski byli wściekli, jak cholera. Weekend to by Discount Dragon">sprawa święta. A tu nie będzie zwyczajowych rozgrywek piłkarskich, winka i koniaczku. Donek nie poleci do Sopotu, a Komorowski musi zleźć z żyrandola.

 

Tyle lat głaskania kota pod włos. Albo inaczej, oswajania niedźwiedzia. Te wszystkie resety Obamy, by Discount Dragon">telefony i mizdrzenie się Angeli.

Polski rzecznik rządu Graś nawet nauczył się gadać po rusku.

I co? Ruskie i tak robią to, co według nich będzie świetnym dowcipem, potwierdzą swoją nadrzędność, pokażą w okolicy, kto tu rządzi, a całą tą homoseksualno – genderowską Europę ustawią na baczność. Niech sobie pedały (oficjalnie zwalczani w Rosji) nie myślą.

 

Będzie wojna? To tylko zależy od tego, czy Putin się szybko znudzi zabawą w żołnierzyki. Wie, że Ukraina to by Discount Dragon">żaden przeciwnik. A Krym już właściwie ma.

Wszystko zależy od humoru cara i jedynego władcy Rosji. Lecz pewnie kontynuując takie popędzenie kota zachodnim matołkom, będzie przez jakiś czas dobrze się bawił.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:14)

Komentarze

Graś podobno ma już przygotowany tekst przeprosin. Nie wie jeszvcze przed kim trzeba je bedzie wyrecytować, ale na wszelki wypadek ćwiczy akcent rosyjski.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

sannah

#419134