Mongolscy dresiarze czyli z archiwum antysalona cz.2 i ...nie osttania

Obrazek użytkownika antysalon
Świat

< dresiarze, Klasa prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Nicolas Sarkozy na mękach.

antysalon - 13 Sierpień, 2008 - 00:23

Ostatnie wydarzenia na Kaukazie jako żywo skojarzyły mi sie z akcją warszawskich, brutalnych dresiarzy demolujących restauracje i bary na Starym Mieście.Zastraszeni rastauratorzy nie mieli odwagi przeciwstawić się aby nie narazić sie na jeszcze ostrzejszą demolkę. Rosja zachowała sie podobnie, mongolscy dresiarze uzbrojeni dużo lepiej od tych warszawskich tez postanowili zastraszyć malutką Gruzję demolując ich terytorium. A wielu także w Polsce tak zwanych znawców od wschodu w typie paputczyków Cioska czy Iwniskiego zalecało wręcz siedzieć cicho aby nie narazić się mongolskiemu dresiarzowi.Dopiero odwazna inicjatywa prezydenta Lecha Kaczyńskiego poparta przez kraje nadbałtyckie i Ukrainę byc może nie tyle ośmieliła co zmusiła urlopowiczów z UE do aktywniejszej kontrofensywy. wielkie dzieki za to naszemu prezydentowi, że nie tylko nie pozostawił Gruzji osamotnionej ale i zmusił rząd Tuska, wywołał go do tablicy w sprawie tarczy. Domorośli politycy z zaplecza Tuska musieli zawiesić swoje PR'owskie bzdety na przysłowiowym gwożdziu w toalecie urmu! Znamienne sa reakcje i komentarze prasy niemieckiej, wszystkie szanujące sie tytuły bez ogródek potępiły Putina trafnie odczytując zamiary kremla. Co zrobi biedna Angela?
Ale to już jej problem.Reakcja Berlusconiego nie dziwi! To wielki fan Putina i może dopiero kolejna dawka polonium dodana w pizzerii mediolańskiej do sosu przez jakiegoś agenta fsb wyleczy go z urojonej admiracji cara Rosji.
Biedny Nicolas Sarkozy zamiast poklepywać gdzieś na zacisznej plaży swoją Carlę po zgrabnej, jędrnej dupci musi tłuc się w kanikułę do Moskwy i Tbilisi! To już druga od lipca paskudna wizyta; pierwej jechał rugać Irlandczyków za ich NO a teraz jedzie aby być zruganym przez Vladimira! A jak tu można przywołać sławetne/ noblesse oblige'!
Pocieszające jest to ,że wyczucie Lecha Kaczyńskiego okazało się prorocze. jego inicjatywa, w sumie niebezpieczny wyjazd i dobre przemówienie na wiecu do Gruzinów może okazać się jakże pozytywnie znamienne!Kraje nato, Ameryka, opinia publiczna może uratować Gruzję przed demolką! Może uchronić nie tylko Gruzję przed losem Czeczenii!
Przy okazji Tusk zostanie przymuszony zaakceptować tarczę a małostkowi politycy koalicji popędzeni, zagonieni do pracy na rzecz naszego bezpieczeństwa. Zenujące, żałosne były te wypowiedzi tych tuskowych łapserdaków, pr'aków!
A takich jak Wałęsa, Ciosek, Iwinski i Niesiołowski należałoby po prostu na czas tego kryzysu ...internować. jednych za sprzyjanie Rosji a pozostałych za POspolitą głupotę!
pzdr>

pzdr

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (1 głos)