PROWOKATOR

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kultura

Prowokator

To nie była łatwa praca. Plecy go bolały, kark mu drętwiał, a oczy go piekły i zachodziły mgłą, tak, że wydawał majątek na krople do oczu i musiał je zakrapiać co dwie godziny. Wpatrywanie się w ekran i przeszukiwanie czasami wprowadzały go w stan katalepsji. A musiał być dobrze skoncentrowany.
Miał pod opieką trzy portale społecznościowe, których głupota przyprawiała go o paroksyzmy wściekłości, a w których, wbrew poleceniom służbowym i jego przykrywkom, chciał od siebie nabluzgać, nawyzywać i się rozładować. Oczywiście, to było ściśle zabronione. Musiał dokładnie grać przydzieloną mu rolę. Zdawał sobie sprawę, że tu nie było miejsca na emocjonalne improwizacje. Marnie płacili, ale mieli na niego tego gównianego haka i nie mógł tak po prostu, jak to powtarzał w marzeniach, powiedzieć: - panowie, mam was wszystkich w dupie, i walnąć komputerem o podłogę. To mogło by być bardzo przykre dla niego.

Jednakże poza momentami depresji i wścieklicy nawet lubił swoją pracę. Szczególnie, jak dostawał blogera do rozpracowania. Zazwyczaj chodziło o takie prowokowanie i wyszydzanie gostka, by facet sam zrezygnował z pisania. Lecz czasami trzeba było wpieklić chama tak, by podprowadzić go pod paragraf i przygotować powiastkę dla dyżurnego prokuratora. To były najlepsze operacje, choć kosztowały dużo zdrowia, morze kawy i nieprzespane noce.
Nigdy nie odgadł klucza, jakim centrala się posługiwała do wystawiania mu konkretnych celów. Czasami wydawało mu się, że to kompletny nieudacznik, albo rozanielony katol, czy nawet jeszcze gorzej, rozhisteryzowana baba. Jednakże dyskusja z centralą nie wchodziła kompletnie w grę, i z cichutkim – tak jest, wykańczał kolejną ofiarę.

Kilka miesięcy temu dostał podwyżkę, nędznych parę groszy. Wraz z zespołem wykończyli cały durny portal oszołomów. Tak podkręcili i namącili, że zaglądali na niego tylko spragnieni bijatyki zatwardziali internetowi hardkorowcy. Właściciele strony w końcu musieli się poddać i ogłosić sromotną porażkę. Oszołomy rozpierzchły się na cztery strony świata, wić sobie nowe gniazdka na innych powalonych witrynach.
Robili już takie rzeczy parokrotnie, bo centrala chciała żeby był ciągły ruch w interesie i żeby nikt nie urósł ponad dozwoloną miarkę. Poniżej limitu niech się walą i naparzają wykrzykując rozpaczliwie co chwila: Bóg – Honor – Ojczyzna. To ich durne, powszechne zawołanie.

Znowu mu kark zesztywniał. Przeciągnął się, pomasował zmęczone oczy i dopił resztkę coli. Chyba będzie trzeba zrobić coś do żarcia, pomyślał, choć specjalnie nie miał apetytu. Żywił się nędznie i na chybcika. Nie dbał też o elegancję francję. Głowę golił dwa razy w tygodniu i wtedy też przycinał rzadką szczecinę porastającą jego brodę, szyję i policzki. W ten sposób wyglądał niemal klasycznie, gdy w samych gaciach siedział zapracowany przy kompie.

Od paru dni było nieco bardziej nerwowo i bardziej niż na posiłkach leciał na adrenalinie. Bo to była jego prywatna vendetta. Przypadkiem nadepnął mu na odcisk i boleśnie ośmieszył jeden z jego wielu nicków, pewien arogancki palant piszący o dupie Maryni. Miał już od dawna na niego oko, ale wydawał się raczej niegroźny. Nie wrzeszczał i nie wzywał na barykady. Tak jak wszyscy nabijał się z tego lub owego rządowego buca. Wyglądało na to, że centrala kompletnie nie była nim zainteresowana. Mimo tego, ten marny kret zgromadził już sporą grupkę takich samych jak on miłośników kreciej roboty. Sytuacja by nie była warta splunięcia, gdyby ten buc nie zaczął się jego czepiać i naśmiewać się, że pewnie jest nieogolonym, łysym karkiem, siedzącym bez przerwy przed ekranem. Prawdziwość tych insynuacji ubodła go strasznie. Wstał nawet na chwilę od pracy i udał się do łazienki, by tam przed lustrem, długą chwilę poprzyglądać się sobie. Fakt, nie da się zaprzeczyć, był łysym, nieogolonym karkiem. Ale, kuhwa, ten arogancki buc nie ma prawa tak do niego mówić!

Ja cie synku rozpracuję – pomyślał mściwie. Wybrał inny ze swojej kolekcji nicków i rozpoczął podjazdową wojenkę, cicho pogwizdując przez szparę w górnych jedynkach. Jest przecież w swoim mniemaniu, jednym z najlepszych prowokatorów całej służby. Robota była misterna, wprost koronkowa, ze wznoszącymi się akordami, tak by tego głupka podprowadzić na określoną pozycję, a potem go zaatakować z grubej rury. Po tym, nie pozostanie mu nic innego, jak tylko sperdzielać z podkulonym ogonem, a fama rozniesie się po blogosferze i bucowi nie pozostanie nic innego, jak tylko zaszyć się w mysiej dziurze na długi, długi okres...

Do ostatecznej zagrywki pozostały tylko godziny i dzisiaj zada końcowy, mistrzowski cios. Trzeba tylko poczekać na sprzyjającą okazję. Ten arogant bez wątpienia wkrótce ją dostarczy.

Jest! Jesteś rybko – pomyślał prawie z rozczuleniem, gdy ten mu wprost podłożył się następnym, idiotycznym wpisem, - teraz już ciebie nie wypuszczę – zachichotał podniecony, jak zawsze przed decydującym starciem. Wymierzył pierwszy werbalny cios i czekał na odpowiedź.

Leżący obok na biurku służbowy blackberry Q10 zaświergolił cichutko.
- Nie teraz – podniecony zamruczał, ale spojżał na ekran: - Kuhwa, szef.
- Tak szefie, o co chodzi? – Już normalnym, zdyscyplinowanym głosem rzucił do telefonu.
- Co ty sobie kurwa wyobrażasz?! – ryknęło w słuchawce – rok cały pozycjonujemy człowieka na tym portalu, a ty teraz zaczynasz go rozpieprzać!? Kto ci kazał?! Nie wiesz co robić? Zdurniałeś, czy co!
Jak mi tą operację rozwalisz, to wypierdolę cię na zbyty pysk i zostaniesz zwykłym krawężnikiem do końca życia!!!

Trzask..., telefon zamilkł. Wściekłość w najlepszym prowokatorze (w swoim mniemaniu) cichutko bulgotała. Koniuszki palców aż go piekły, bu skończyć, jak zaplanował z cholernym bucem.
Po dobrej chwili jednak się opanował. Cóż, służba nie drużba.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (6 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika lupo nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

była to odpowiedż dla tych co podejrzewają Cię o "zusamenarbeit" z PRL. Jestem pewien,że kiedyś wyłożone przez Ciebie karty pokażą prawdę.  Jedno mogę powiedzieć,że są tu tacy ,którzy myślą ,że walczyli tylko im coś nie wyszło.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-2

lupo

#391756

To jest ciekawe z tą wiarygodnością.
Przecież można się pytać, jak potrzeba.
Tylko, że ja na żadne stanowisko nie kandyduję.

Paranoja?

Vote up!
2
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391764

Mówiąc, że powinienieś pisać.
Obrazek jak żywy, razem z tym typem przed kompem: w gaciach, nieogolony, niedomyty i niedożywiony, opity kawą i z papierosem przyklejonym do warg. Budujący swoje ego kosztem Polski.
:)))

Pozdrawiam.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-3

Lotna

 

#391768

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... autoportret!:):):)
PS
Na miejscu autora postu (robiącego furorę, co widać, słychać i czuć) ostrzegłbym koleżanki i kolegów "z całkiem innej wsi", żeby mu nie robili obciachu.
O ile nie chce poprzestać na "jestem tu nowy"...:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
2
Vote down!
-4

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#391771

ja jestem długodystansowiec.
Jeżeli oczywiście nie wywalicie mnie wcześniej.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391803

ktoś umieścił "Dixi" na szalecie i bardzo mnie to zniesmaczyło. Dziś pewnie bym tak nie uważał.

Vote up!
2
Vote down!
0

lupo

#391982

A tak chciałem, żeby to była satyra...
A tu okazuje się, że wszyscy to widzą, jako coś naturalnego.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391802

Patrzą w lustro i - voila!

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
-1

Lotna

 

#391818

Hehehehe, pięknie to ujęłaś :)))

Swoją drogą, po nerwowej aktywności i nickach, wyraźnie widać kto jest kto.

A pamiętasz Lotna, od czego zginął bajkowy bazyliszek ? :)))

IEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#391884

Tak samo, jak kiedyś blog Toyaha?

Tak pewnie, kiedy po kolejnej prowokacji wylecisz stąd z hukiem, będziesz komuś na jakimś tam Nowym Ekranie odpowiadał.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#391770

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... "ruchu w interesie"!
Wystarczą nieliczne... nieloty.
Za głupie, żeby się kamuflować:):):)
Bardziej niż tajni (nomen omen) "dziesiątkowicze":):):)
Swoja drogą "punktacja" pokazuje stopień aktywności... szczurów (roznoszących zarazę) na NP.
Część artystyczna (poświęcona "rewolucyjnym patriotom z Bogiem za pasem):


PS
Ja też zrobiłem nieco ruchu, przepraszam!
To się więcej nie powtórzy.
Nauka już opisała pewien, dość obrzydliwy, proces - g.wno zbija się w kupki.
Co nam do tego???
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Vote up!
0
Vote down!
-3

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#391774

Dostałeś przecież właśnie pozwolenie od Smoka wykidajły, powiedział ci, że dostaniesz wszystko "co tam sobie zażyczysz" za pochwałę mordu na Muzułmanch, więc nie żałuj sobie!
I tak wiadomo, że jesteś tu świętą krową i cokolwiek byś z siebie nie zwymiotował i tak będziesz mógł robić do woli, co tylko twoja obleśna duszyczka zapragnie. Masz błogosławieństwo wysoko latających smoków, nie przejmuj się nielotami.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
2
Vote down!
0

Lotna

 

#391776

jesteś pewna, że czytasz ze zrozumieniem? Czy może swoje wyobrażenia i fobie przenosisz z realu, tu na portal? Ależ tak, rzeczywiście, z satysfakcją patrzyłem na dobijanie biednych muzułmanów pod Poitiers, zacierałem łapki przy zdobyciu Jerozolimy, a ostatnio kopałem ich nieszczęsne zadki w Guantanamo i w Klewkach... Zastanów się, co Ty piszesz. Odleciałaś?
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
-1

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#391777

... głowy konia w pościeli nad ranem!:):):)
Słowo!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#391779

Obama morduje biednych muzułmanów!
Dixi, 22 listopada, 2013 - 12:15

Naszych (młodszych) "braci w wierze".
"Ojczyznę wolną racz im wrócić, Panie"
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

odpowiedz
drzewo
zgłoś naruszenie
cytuj
Dixi, za ten komentarz masz u mnie
Smok Gorynycz, 22 listopada, 2013 - 12:36

co tam sobie zażyczysz:)))
Tak mało chwil radości człowiek ma, więc wdzięczny jest za każdą :)))
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

odpowiedz
drzewo
zgłoś naruszenie
cytuj

?

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
1
Vote down!
0

Lotna

 

#391780

morduje muzułmanów oraz wyraża nadzieję, że odzyskają swoją utraconą ojczyznę (Jerozolimę?). Ja Go pochwaliłem. A Ty co zrozumiałaś z naszej niewinnej wymiany zdań?
Znasz dowcip?
Wychodzi generał Żukow od Stalina i cedzi przez zaciśnięte zęby: "Ten cholerny wąsaty ku.as!" Stojący przy drzwiach oficer NKWD chwyta go za ramię i mówi "Oooo towarzyszu generale, wszystko słyszałem! Wracamy do Generalissimusa i zaraz sobie wszystko wyjasnimy!" Wracają do gabinetu Stalina i enkawidzista mówi "Towarzyszu Stalin, generał Żukow wychodząc od Was powiedział "Ten cholerny wąsaty ku..s!" Stalin zwraca się do Żukowa "Naprewdę tak powiedzieliście?" "Tak" odpowiada Żukow. "A kogo mieliście na myśli?" pyta dalej Stalin. "Oczywiście tego swołocza Hitlera" - odpowiada Żukow. "A wy - Stalin zwraca się do oficera - kogo mieliście na myśli?"
Kolorowych snów życzy polatujący wysoko Smok-wykidajło
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
1
Vote down!
-1

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#391784

dla mnie to satyryczna nowelka. Czy Ty traktujesz to jak kartkę z pamiętnika oficera operacyjnego? Poważnie?
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
-1

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#391778

... uwiarygodnienia się.
Przez kontratak.
Widziałem kto P.T. Autora wspierał.
Widziałem jak.
Komu na to pozwalał...
Ty nie widziałeś?
Trudno.
Poczekam rok, dwa..
Może zmienię zdanie.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#391781

Rany... co ty z tym uwiarygodnianiem???
Są jakieś zaburzenia tożsamości?
Sprawdzasz, jak się obudzisz, czy to ciągle ty?

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391806

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Traube (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Będzie zaraz, że tropię biednego jazgdyni.
A ja tylko przeczytałem tekst o prof. Bartyzelu i jego synu, co to jest działaczem ruchu Palikota.
I nagle trafiłem na jakiś mi dotychczas nieznany portal, gdzie nasz nowy kolega kłóci się z administracją i, tak jak w tym durnym tekście, insynuuje o płaceniu w dolarach itp.
Koledze adminowi promującemu na niebieskim ową "nowelkę" polecałbym lekturę komentarzy bohaterskiego jazgdyni:

http://jazgdyni.neon24.pl/comments/

To chyba modus vivendi osobnika przedstawiającego się:

jazgdyni - Navigational Officer, Marine Engineer, Trained Lifeguard, Electrical Engineer, Radio Officer, Medical Advisor, Firefighter, A Lifesaver, A Leader..A MARINER. The Workplace rated among the Top 3 Most Hazardous Places to Work. No Fixed working hours, No Hol

Się kurna pode mną nogi uginają...

Vote up!
0
Vote down!
-2
#391782

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Traube (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Może jestem niesprawiedliwy, bo zapoznałem się tylko z pierwszą stroną komentarzy nowego kolegi na tym dziwnym portalu:-)

Vote up!
0
Vote down!
-2
#391783

oraz Wieczór Tropienia Zła Ukrytego Pod Niewinnymi Notkami...
Najpierw Nathanel, potem Lotna, teraz Ty i Dixi...
Można i tak... O portalu Opary mam swoje zdanie (którego nie wyrażę wprost, bo może nieletni są na portalu), o czwartym biegu Parola również. Ale nie będę w każdym, kto tam pisał dopatrywał się agenta FSB, Mosadu czy funkcjonariusza Hasbary.
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
-1

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#391785

Słowo daję, że jeszcze pół godziny temu nie wiedziałem, że taki portal istnieje.

Chodziło mi tylko o komentarze jazgdyni na linkowanej stronie.

Znamienne w kontekście burd, które zdołał w czasie tak krótkiego pobytu na np wywołać.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#391786

Obawiam się tylko, że takie oderwane od kontekstu zdania mogą być dla czytelników dośc mylące. Pomyślałem sobie, co zrozumiałby ktos czytający moje dzisiejsze komenty bez ich kontekstu. Mógłby być niezły ubaw. Albo wręcz przeciwnie.
Jazgdyni burdy? Obserwuję niemal wszystko i prawdę mówiąc burd nie zauważyłem. A zresztą, niektórzy mają wiekszy temperament niz inni, a inni dla odmiany nie posiadaja poczucia humoru (na przykład)
Pozdrawiam wieczornie SMok-wikidajło
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
1
Vote down!
-1

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#391788

To bardzo ciekawe spostrzeżenie - czytanie komentarzy bez kontekstu i wyciąganie z tego wniosków.
To tak, jak ocenianie zupy na podstawie wyciągniętego z niej liścia bobkowego.
Traube, człowieku... postaraj się bardziej. Zmień metodykę śledztwa.

Vote up!
0
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391810

Ty chyba masz coś z trawieniem...
Jakich burd tutaj???
Pewnie w twojej głowie, bo nie daję ci się zaszufladkować i ci się nie przymyka.

Vote up!
1
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391809

że argumenty ad personam są sprzeczne tak z ogólnymi zasadami dyskusji (równiez w sieci), jak i z regulaminem Niepoprawni.pl.
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#391869

Słusznie

Więc proszę zwrócić uwagę Traubemu i Dixi, by przestali mnie natychmiast atakować ad personam.

Nic nie robię, tylko się bronię.

Szacunek

Vote up!
0
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391872

... tylko na to zasługujesz.
Zresztą nikt normalny nie sika pod wiatr:):):)
PS
"Skarżypyta bez kopyta, język lata jak łopata":):):)
Nie jesteśmy w przedszkolu, więc żadna pani nie będzie mnie karcić.
Nie pozwolę na to ani "natychmiast", ani nigdy.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#391874

Ani Dixi, ani Traube chociaż dyskutują z Tobą ostro nie użyli zwrotów typu:
"Ty chyba masz coś z trawieniem..."
"Pewnie w twojej głowie, bo nie daję ci się zaszufladkować i ci się nie przymyka."
"Są jakieś zaburzenia tożsamości?
Sprawdzasz, jak się obudzisz, czy to ciągle ty?"
Poznajesz te słowa? Dlatego uprzejmie proszę Ciebie. To nie są moje kompetencje - ja tylko proszę - ale Dział Naruszeń nie zajmuje sie rozstrzyganiem kto pierwszy komu sypnął piaskiem w oczy, a uderzenie łopatką w głowę było atakiem czy obroną. Dział Naruszeń ocenia inkryminowany tekst.
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
1
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#391883

Śmiesznie się czyta takie teksty pisane przez admina, który w tej samej dyskusji pyta innego użytkownika czy "odleciał". :-) Nie wiem co gorsze - mieć problem z trawieniem czy odlecieć. Dla mojej nieposzlakowanej opinii wolałbym aby ludzie mówili na mieście, że mam problemy z trawieniem niż z odlatywaniem. Podwójne standardy admina? Szukanie pretekstu? Nieladnie.

Dodatkowo pamiętam Twoje ostrzeżenia dla komentatora przekrecającego nicki - Lotna - odlot? Jak to wyjaśnić wszystko? Da się?

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392237

Portal, dla którego niewiele zrobiłeś, poza "piastowaniem"?
Portal, który naprawdę stworzyli prawdziwi blogerzy?
Chcesz zaprzepaścić tysiące godzin naszej bezinteresownej pracy, starań, poświęceń?
Do tej pory obowiązywała lojalność administratorów.
Oszalałeś?
Otwierasz wrota dla trolli i agentów?
"Uczta Sardanapala"???
Albo agenci i trolle, albo Niepoprawni.
Albo natychmiast znika z Niepoprawnych ruska ambasada Bibrusa (mam nadal nadzieję że nie jest ona akredytowana), Attache Kulturalny ambasady Jazgdyni, pomniejszy sowiecki pomiot i złośliwe insekty albo My, Niepoprawni.
"My, Naród..."
A Ty gospodaruj sobie resztkami, czyli zdrajcami, prowokatorami i pomniejszym badziewiem, z którym teraz idziesz ręka w rękę.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392250

Patrz na siebie Dixi, Gawiron portalu nie rozwala, tylko wyraża swoją opinię. Nikt tobie nie dorównuje w rozwalaniu portalu, o który tak się rzekomo martwisz.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
-1

Lotna

 

#392251

Znamienne i ważne dla mnie, jakkolwiek bezczelne w sposób charakterystyczny dla Ciebie, chamskie, to, co napisałeś. Jesteś widzę osobą bardzo dobrze poinformowaną - w bardzo wielu kwestiach jak widzę :-) Dziękuję - jeden komentarz od miesięcy a jak wiele się można dowiedzieć!

Vote up!
1
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392256

... który nic nie "piastował" a ciężko pracował na sukces niepoprawnych.
Od momentu, kiedy tu jeszcze "psy d.pami szczekały".
Daj linki do Twoich znaczących, albo przynajmniej w jakikolwiek sposób wartościowych postów!
Mój profil jest dostępny, zanim go usuniesz ku uciesze agentów, prowokatorów i trolli.
PS
Nadal twierdzę, że z powodów, których nie chcę dociekać, wpuszczasz do sedesu naszą, naszą - Niepoprawnych(!), ciężką pracę i trwonisz potencjał budowany przez lata.
Udowodniłeś to ponownie.
Pogadaj sobie z Lotną.
Nie ma to jak lotne osobowości!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392260

Cóż za poświęcenie.. Porównywalne do setek milionów poświęcających godziny dziennie publikujacych kotlety schabowe, dla Sukcesu Zuckerberga.. :-) Stworzyłem Ci miejsce, w którym lubisz przebywać. Pisałeś tu, bo nikt inny by tego Twojego chamstwa nie przepuszczał Dixi. Ile razy odchodziłeś na skutek zwracania Ci uwagi że przeginasz, by wrócić za chwilę? Nie muszę Ci dawać żadnych linków, bo nie mam najmniejszej potrzeby z Tobą konkurować we wkładzie - znam go bardzo dobrze. Naprawdę :-) Nie ta kategoria wagowa, przykro mi.. W piórkowej nie startuję..

Insynuujesz, oczerniasz, wiesz rzeczy, których wiedzieć nie powinieneś i nie wiesz wielu, pomimo że to i tamto uslyszaleś z którejś ręki. Czy to nie jest znamienne, że po jednym moim komentarzu odzywasz się stawiając tak daleko posunięte i precyzyjne tezy? Gdzie ochrona informatorów? Oj brak ci dyplomacji.. Musisz poćwiczyć jeszcze tego rodzaju "uderzenia". Za szybko się wypstrykałeś z kapiszonów. :-) Postrzelamy jeszcze? :-)

Vote up!
1
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392262

Jakbym czytał Lotną.
Żenua!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392263

Dobranoc..

Vote up!
0
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392266

... spokojnie.
Zawsze byłem wierny swojej maksymie:
"Dixi et salvavi animam meam".

Vote up!
1
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392269

Przepraszam,
ja tu nowy jestem.
To Pan Dixi jest twórcą tego portalu?

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392440

Nie nie jest. Natomiast jest jednym z pierwszych użytkowników i blogerów.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392502

"Dostałeś przecież właśnie pozwolenie od Smoka wykidajły, powiedział ci, że dostaniesz wszystko "co tam sobie zażyczysz" za pochwałę mordu na Muzułmanch, więc nie żałuj sobie!"

Rozumiem, że powyższy tekst świadczy o  twardym stąpaniu po ziemi i bardzo realistycznym oglądzie świata.
Gdzieżby odlot, skąd...

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart
Ps.33,5

Vote up!
1
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#392253

Odpływasz (oddalasz się) od sedna, które opisałem w pierwszym komentarzu. Przeczytaj ponownie co napisałem. Piszę o konkretnych zachowaniach tu żywo obecnych. Nie bardzo mnie interesują muzułmanie :-)

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392257

Z "drzewa" wstawianych komentarzy wynika, że słowa Smoka o "odlocie" dotyczyły min. zacytowanego przeze mnie fragmentu.
Jak widać, nie odpływam, komentarz przeczytałam dokładnie, zapewniam ;)

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
-1

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#392259

Ok. Próbujesz udowodnić, że podwójne standardy uzasadnione są tym co kto napisał kilka komentarzy wcześniej? Przecież to właśnie Redakcja - nikt inny - zapowiadała, że Temida nie będzie patrzeć na przyczyny łamania regulaminu. Czy próbujesz postawić postulat aby było inaczej? Cytuję:

"Na portalu Niepoprawni.pl jest zawsze miejsce dla osób o zróżnicowanych poglądach, natomiast nie ma miejsca dla wulgaryzmów, dla wypowiedzi niekulturalnych czy wręcz chamskich. A takie się zdarzają, jak wielokrotnie dało się zauważyć. Wolności słowa nie należy rozumieć jako wolności obrażania innych użytkowników. Nawet drastyczne różnice w poglądach nie są usprawiedliwieniem dla tego typu zachowań. Tłumaczenia "zostałam/em sprowokowana/y", "bo przecież on/ona jest (...)", itp., również nie będą uwzględniane"

http://niepoprawni.pl/blog/394/ogloszenie

Vote up!
1
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392265

panu jazgdyni udanego desantu.
Widać, że jest szansa, że się panu i pańskim towarzyszom z NE naprawdę uda tutaj coś rozwalić.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392281

Ten portal był właśnie tworzony z zamysłem ściągnięcia jak największej ilości ludzi aby mogli dyskutować swobodnie. Nie po to abyś prowadził w zamkniętej grupie cenzurę i badał polskość, pochodzenie każdego nowego użytkownika. Jeśli myślisz że jest inaczej, to nie jest tak :-)

Jeśli masz jakieś zarzuty, dowody, podobnie jak inni, powinieneś je ujawnić. Inaczej tego rodzaju oskarżenia to nic innego jak insynuacje. Brakuje Ci wrogów, to sobie ich tworzysz? Przecież to ma znamiona obsesji, zaburzeń percepcji. Każdy kto ma inne zdanie nie ma prawa bytu? Tu na "Twoim" portalu. Ten portal, jeśli chodzi o przysługujące prawa i obowiązki, wynikające z regulaminu jest w takim samym stopniu Twój, jak nowego blogera jazgdyni..

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392485

...uważasz Niepoprawnych za SWOJĄ własność, a nam coś udostępniasz wedle własnego widziMIsię.
Mylisz się głęboko.
PS
Dajcie sobie buzi z Bibrusem:):):)
Wolność słowa dla agentury i jawnych Rusków???
Dla tych,którzy wolność słowa zwalczali po trupach, a teraz chcą z niej korzystać???
Przyzwoity człowiek nie zadaje się z bydlakami.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392487

Zataczamy koło. Nie będę przerabiał kolejnej iteracji tego samego. Odwołuję do regulaminu.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392500

Myślisz, że nadeszła pora zbiorów wypracowanych przez robotników,którzy tyrali, "bo to lubili"?
Obawiałem się, że Niepoprawnych czeka taki sam los, jak agenturalny "projekt" zwany Nowym Ekranem.
Kiedy "dojrzeją"i staną się atrakcyjnm kąskiem.
Jesteś Opara czy Parol?
Jest jeden szkopuł.
Istnieją prawdziwi Niepoprawni.
Na własne oczy widziałem, jak robactwo z NE wiło się i kombinowało, co dalej,kiedy ich statek tonął.
Stworzyć nowy portal czy przejąć inny.
Potem był desant na Niepoprawnych.
Parę dni temu - pojawił się drugi.
Chcesz ukraść Niepoprawnych wspierając się desantowcami?
Mam ten luksus, że pisałem w Sieci, zanim jeszcze ktoś wymyślił blogi, potem miałem pierwsze miejsce w rankingu popularności na Onecie (zanim powstały inne portale)w kategorii blogów politycznych (oj, nie lubili mnie, ale nie mieli wyjścia), silnie wsparłem Niepoprawnych, kiedy tylko powstali (nie agregowałem się na Salonie24, gdzie "wszyscy piszą jak równi z równymi obok znanych publicystów i celebrytów, też wszyscy politycy czytają... wypociny sfrustrowanych i niedorobionych mędrków", nie dałem się nabrać na Nowy Ekran.
Nie wyjeżdżaj mi tu z regulaminem!
Nie wiem zresztą, o który punkt Ci chodzi.
Jest regulamin, jest zwykła przyzwoitość.
Także honor.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392509

Ja traktuję niepoprawnych identycznie jak w dniach gdy spedzałem całe noce i dnie nad budową, rozwojem portalu. Jak w dniach gdy cieszyłem się jak dzieciak z każdego blogera. Ja chciałem tworzyć to miejsce z potrzeby serca, z potrzeby realizacji pewnej idei. Wtedy byłem otoczony ludźmi, którzy wydaje mi się mieli zbieżne cele. Zawarliśmy pewną umowę. Okresliliśmyś misję. Potwierdziliśmy wspólnie główny cel, cele poboczne, określiliśmy pewne ciała, hierarchię. Miałem nadzieję że słowo tych ludzi to coś poważnego. Dziś słyszę że nie widzą ze mną dalszej współpracy bo domagam się realizacji umowy po mojej przymusowej półrocznej przerwie, bo od pół roku po powrocie krzyczę jak szaleniec o korzeniach, zasadach, umowie. Od paru miesięcy bezskutecznie próbuję zorganizować rozmowę o kontynuacji umowy wśród założycieli.

Jestem ignorowany, to przyszedłem jak zwykły user pogadać z "plebsem", któremu nie należy się prawda, bo jest zbyt szczerze zdolny do odróżnienia jej od klamstwa. Przynajmniej tu nie trzeba czekać półtorej tygodnia na odpowiedź.. Jakąkolwiek - tak jak w poważnych pytaniach mailowych do kolegów niektórych ojców założycieli :-)

Już dostałem dziś zjeby od kilku z Redakcji za publiczne wytykanie adminowi chodzenia ze spodniami zdjętymi do kolan. Problemem jest to że śmiałem publicznie to zrobić, a nie że on chodzi ni to w spodniach ni w gaciach..

Jestem zwykłym userem :-)

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392521

... błąd, pisząc o tym wszystkim publicznie.
Na Niepoprawnych działają siły (dzięki "wolności słowa"), których jedynym celem jest przejęcie lub rozwalenie naszego portalu.
Proszę, nie rób tego więcej!
I tak mleko już się rozlało...
Sam nie wiem, czy da się pozbierać.
Pewnie nie.
Dobranoc.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392522

Ja nie lubię obłudy. Nie lubię dzisiejszego mega poprawnego świata. Nienawidzę G5, G20, GB. Wolałbym prawdę. Nie potrzebne portalowe wynurzenia aby wiedzieć co się dzieje. Nie czekałbym od sierpnia na łaskę to bym się nie stał whistleblowerem. Zresztą jedynym efektem mojego wynurzenia będzie to, że dowiecie się Wy :-) Gdyby służby miały wiedzieć już dawno by wiedziały.

Ale będzie dobrze - to zbyt ważny i zbyt mocno zakorzeniony w ideologii projekt bym go odpuścił. Jestem, pomimo kierunku w jakim to zboczyło, dumny z tego serwisu. Jest to dowod na to że jeśli się bardzo chce można w kilka osób zmieniać duży kilkudziesieciomilionowy kraj :-)

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392525

gość z drogi

a że szczupak troszkę chciał nas powychowywać,to już inna bajka...za stare my są ,by nas tresowano...:)

może take numery dobre są z małymi dziećmi,albo tymi,którzy nie mają własnych poglądów...ale nie z dorosłymi,dojrzałymi ludzmi..

dlaczego mam dziwne wrażenie,ze kolejny raz rodzi sie jakaś odnoga tzw "nogi Trzeciej" ?

obym sie myliła...przeżylismy juz nie jedną wojnę ,złożyliśmy w ofierze świetne NIKI...więc uważajmy ,bysmy KATARu nie dostali od tego świeżego POwietrza...

mój mąż w takich sytuacjach zawsze mawia...świeże powietrze już niejedną armię wykonczyło,przekonał się o tym Napoleon i Hitler,też...

 Dobrego Dnia Polsko...

Dobrego a raczej ...lepszego Dnia Niepoprawni...:)

 

 

 

 

 

 

pozdrowienia :)

 

Vote up!
0
Vote down!
-1

gość z drogi

#392527

Nie chodzi o to by po kąpieli wychodzić na świeży mróz. Chodzi o to by wyzbyć się fobii, obsesji, kompleksów. Chodzi o to by mieć zdolność polemiki z każdym - bez stosowania nieczystych chwytów, obrażania, bez uprzedzeń.

Portal nie jest projektem politycznym i nie ma reprezentować żadnej opcji politycznej.

A może zrrobilibyśmy poważną analizę mocnych, słabych stron, korzyści, zagrożeń związanych z otwarciem/zamknięciem okna? Podejdźmy do tematu poważnie. Spróbujmy dojść do wniosków biorąc pod uwagę elementy zarządzania ryzykiem, czy cele, funkcje jakie spełnia portal.

Ja stawiam śmiało tezę, że polityka izolowania portalu, ograniczania jego oddziaływania, ograniczania społeczności jest polityką szkodliwą. Dowód jest w miarę prosty - nie znam żadnego medium, ośrodka oddziaływania (prócz mediów Hajdarowicza, które są celowo niszczone), które zgodnie z instynktem samozachowawczym izolowałoby się, hermetyzowało, bało nowych blogerów, czytelników, komentatorów. Zwróćmy uwagę na fakt że administracja portalu posiada pełne prawo i kontrolę nad materiałem promowanym, niepromowanym, itp.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392709

Nie znam czasopisma, które ma łamach publikowałoby spory w redakcji lub wydawnictwie.
...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#392714

Nie trzeba daleko szukać. Pierwszy przykład z brzegu i historii:
http://wpolityce.pl/artykuly/40049-ujawniamy-list-dziennikarzy-presspubliki-wyrazamy-glebokie-zaniepokojenie-ta-sytuacja-stawia-ona-pod-znakiem-zapytania-sens-calej-naszej-pracy

Teraz Ty też znasz - myślę że napisałeś z przekory -
przecież wszyscy dobrze znamy tę historię.

Tak się składa że sprawa dotyczy właśnie medium Hajdarowicza, które postanowiło właśnie się zwinąć, także analogia jak najbardziej uprawniona do niepoprawnych, którzy chcą trwać w zwiniętym stanie i nie otwierać się.. Nie daj Panie Boże.. Tylu agentów, prowokatorów wszędzie..

Ja moje dzieci, chroniąc je przed dorosłym, groźnym światem, straszę dziadem. Groźnym dziadem z worem.. No i Babą Jagą. Dzieci trzeba chronić!

Na niepoprawnych straszy się dorosłych (i chyba ponadinteligentnych), i wydawałoby się odpornych na manipulację ludzi, wszędzie czającymi się, strasznymi agentami ruskimi, agentami Tuska. Biada temu, kto ich spotka. Jak wiadomo jedno zrozumienie tekstu agenta, a w skrajnych przypadkach komentarza agenta, zamienia rozum w papkę. Agent z którym wymienisz później kilka wydawałoby się rzeczowych i merytorycznych komentarzy, zwabia później na PW, wyłupia w trakcie wymiany PW oczy, przez oczodoły wysysa wcześniej przygotowaną papkę. Ciało i duszę porzuca, a w nicka wstępuje kontakt operacyjny.. Ci którzy cudem przeżyli, do końca życia leczą HIV, syfilisa, rzeżączkę, nawracającego świerzba i owsiki.. Zanotowano 2 przypadki bez tych dolegliwości, jednak wtedy występowała bezsenność, koszmary, duszności, halucynacje nocne i zwidy. Ludzie już nigdy nie wracali :-(

Najgorzej że taki agent ma dwa główne sposoby albo pisze porywający, logiczny, dobry prawicowy tekst - nie wierzcie wtedy - to koronkowa intryga! To tzw. uwiarygodnienie! Pierwsza zasada. Trzeba zwalczać dobre teksty obcych. Dobre teksty to tylko nasze teksty.
Z drugiej strony będzie udawał nieprzekonanego! Za żadne skarby nie wolno go przekonywać! Nieprzekonanych od razu zgłaszamy do adminów! Druga podstawowa zasada - przekonywać można tylko przekonanych!
To główne dwie zasady chroniące przed agentami!

Dość!! Przypomina mi się scena z Seksmisji gdy wychodzili na powierzchnię. Zapraszam na powierzchnię :-) Wychodzimy wycieczko.. :-)

Czy uważasz, że oczekiwanie od 2 sierpnia na spotkanie z kolegami i wielokrotne zabieganie o to, a następnie wspomnienie o tym publicznie, to objaw ADHD czy umiarkowanej cierpliwości? :) Mamy zaraz grudzień :-)

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392731

Takie sytuacje są objawem poważnego kryzysu, a później medium upada. Może o to chodzi???

Powiem inaczej: nie znam dobrego, trwałego, cieszącego się uznaniem czasopisma, w którym ...patrz mój poprzedni koment.
...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
-1

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#392732

Złap związek przyczynowo skutkowy - przyczyną kryzysu nie jest upadek, a skutkiem. Przyczyną kryzysu jest najczęściej nagła zmiana destabilizacja pewnych zasad, dewaluacja wartości, które do tej pory gwarantowały brak kryzysu. Natomiast objawem, a nie przyczyną kryzysu, jest to, że publicznie o kryzysie ktoś publicznie po prometejsku powie, przebąknie.. Tak wyglądają te relacje. Możemy iść głębiej z analizą.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392735

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Szary kot nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

na dalsze rozwijanie tego wątku, nawet miejsca brak. Wyraziłam tylko opinię o wyciąganiu na forum spraw, które powinny być rozstrzygane na priv.
EOT
...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
-2

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#392743

W normalnych warunkach, kiedy obowiązuje lojalność, oczywiście że takich rzeczy się nie robi. Ale ja lojalność, szacunek daję, gdy dawna jest także mi. Umowy traktuję z wzajemnością. Posiadam wszelkie dowody wielokrotnego wyczerpania instancji. Uwierz mi bez żadnych uprzedzeń do mnie.

Zresztą nie będę przecież przytaczać żadnych szczegółów. Troszkę prawdy Wam się też należy jako osobom, bez których nie byłoby tego miejsca. Niektórzy nawet twierdzą że to Wy jesteście właścicielami - tym bardziej powinniście cokolwiek wiedzieć.

Dziękuję za dyskusję :-)

Vote up!
1
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392750

... pisze konsekwentnie "niepoprawni"(z małej litery).
No... "plebs"...
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392746

wlasnie
tego potrzeba NIErzadnikom
: syfilisa, rzeżączki, nawracającego świerzba i owsiki..

Nie wydaje Ci sie Gawr0nie,
ze wlasnie zadaniem Hajdara bylo :
- Rzeczke przejac
- nastepnie rozwalic ¬!?
by przestala istniec, zostala zmarginalizowana, zeszla po prostu na psy?
Bo zmarnowana "Rzeczka" to ...celowe wykonczenie pewnego medium, ktore przez ok 20 lat bylo bardzo dobre z roznorodnymi piorami ale podawalo sporo faktow niewygodnych dla obecnej waadzy!?
Ostatecznie ludzie stalina PO 44' POkazali jak wejsc agenturalnie w struktury, rozwalic od srodka, przejac i wykonczyc - maja w tym wiele dziesiatkow lat doswiadczen, bardzo bogatych doswiadczen w rozprzestrzenianiu
MEDIALNEJ RZEZACZKI I SWIERZBA

Vote up!
1
Vote down!
0
#392745

Masz rację. To jedna z opcji. Druga to jest przejęcie kontroli z utrzymaniem pozycji i wpływów. Ja jestem bardziej za drugą. Myśleli że przejmą to bez większych strat, nie udało się. Na tej operacji Tusk i Hajdarowicz dużo stracili energii a strasznie mały zysk z tego. Zauważ także to że migracje z tej spółki stały się katalizatorem przeobrażeń na rynku mediów informacyjno-publicystycznych z których można się cieszyć. Nie wyszło to wladzy zgodnie z planem. Tak uważam.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392753

Nie udalo sie ?
Tymczasem zaraz Rzeczka bedzie gadac jezykiem michnikowszczyzny skoro juz tam sie rozpisuje synalek Światły .....
Ma byc kolejna koszerna gazeta dla gojow pisana przez POtomkow UB-ekow?

I to uwazasz wtedy za swietne?
Bo dla mnie to porazka !
Nowy Front Jednosci Narodowej
w wykonaniu prasowym?
Waadzy jak najbardzie wlasnie to wychodzi.
Czytalem Rzezczke wiele lat i widze jak bardzo sie zmienila.
Jak przejeto powazna gazete - przeciez mozna tak samo przejac inne medium - np. portal i calkowicie go zmienic wygryzajac zdrowa tkanke - tak robia korniki ze zdrowym drewnianym domem zamieniajac go po cichu w kupe pruchna !
Wiec nie dziwie sie , ze ludzie protestuja przeciw prowokacjom do jakich nalezy min ten tekscior.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392792

Troszkę się nie zgadzam - tekścior to ewentualnie raczej przykład dzięcioła.

Robale robią swoje pod korą :-)

Vote up!
1
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392973

jesli juz ornitologicznie jechac - nie mam dziupli, mam ptaka
= please, nie pisz do mnie "kocie".

Korniki i inne wszy w tekscie tez mozna wypuszczac - nieprawdaz?
One niektorym wchodza gleboko w kore ( mozgowa)
i za nic stamtad nie wylaza , jeszcze sie medialnie rozsiewaja z eterem lub do drucikach ....i zarazaja kolejnych

Vote up!
0
Vote down!
0
#393322

Muszę napisać, że podziwiam Twoją kulturę dyskusji, rzeczowość i przede wszystkim cierpliwość.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392737

Dziękuję - czasem mnie poniesie jak każdego, ale się staram :-)

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392742

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przyszedłem na ten portal ze względu na jego renomę - renomę intelektualną. Przyjemnie jest pisać dla ludzi mądrych i wykształconych. Jest wówczas nadzieja na inspirującą dyskusję. Po to chyba wszyscy piszemy. Z nadrzędnym celem - dobro Polski.
I z czym ja się spotykam? Kłamstwa, insynuacje, bezpodstawne oskarżenia. Nie zdążyłem jeszcze zagrzać miejsca, a już jestem sklasyfikowany jako agent, prowokator, kłamca. A moim celem jest, albo rozbicie portalu, albo jego przejęcie.
Doprawdy, nie mam takiej mocy, a co najważniejsze zamiarów...
Nikogo nie obrażając, istnieje tu syndrom oblężonej twierdzy, gdzie bramy są zatrzaśnięte na głucho, a każdy wchodzący musi zdać test skomplikowanych kodów i kluczy. To bardzo marna postawa na chwilę obecną.
Bo brakuje nam ludzi! Cała moja działalność w blogosferze polega na próbach przyciągania na prawicę antyrządową nowych ludzi, niezdecydowanych i wątpiących. Nie widzę sensu zajmowaniem się twardym elektoratem prawicowym, bo oni są już przekonani. Choć mają taką wadę, że powtarzają w koło tylko swoje mantry i zaklęcia. Tymczasem obecnie potrzebny jest inny język i świeże argumenty. Ciągłe marudzenie o agentach, chasbarze i czujności nie przysparza nam nowych zwolenników.
Każdy portal musi się rozwijać. Jednym z takich wskaźników postępu jest napływ nowych ludzi. Może to być denerwujące dla rdzennych, zasiedziałych uczestników. Ale nie może się to przeradzać w ksenofobię.

Burzyć jest znacznie łatwiej niż budować. Zburzono szybko polską gospodarkę, a zbudowano zaledwie parę stadionów i parę kilometrów dróg. Więc starajmy się coś budować. Pnijmy się do góry, żeby przekroczyć magiczne 28% notowań prawicy. To ciągle za mało, żeby przeorać Polskę.

Wypowiedzi paru osób mają na celu tylko jedno - stworzyć dla mnie tak nieznośną atmosferę, żebym się jak najszybciej wyniósł stąd. Otóż takie działanie, abstrahując od mojej osoby, jest dla portalu niekorzystne.
Celem każdego przedsięwzięcia jest jego rozwój i otwarcie.
Mały angielski klub dla wybranych członków jest dobry, jak już się spoczywa na laurach.
Nie wtedy, gdy trzeba ciężko walczyć o zmianę status quo.

Vote up!
0
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392529

Zgadzam się z Tobą. Niepoprawni obecnie sa serwisem, parafrazując, przekonanych dla przekonanych. Nie ma kompletnie sensu tracić czasu na bicie piany o złym Tusku wśród swoich. Bez sensu! Ciekawe dyskusje powinny zachęcać, intrygować, tych których trzeba przekonać, u których trzeba wzbudzić dysonans, których trzeba zmusić do zadawania sobie pytań, skłonić do samooceny i do wstydu.

Ale ludzie - jak chcemy przekonać watpiacych, skoro nasze fobie są nie tylko utrudnieniem - są przeszkodą w jakimkolwiek konstruktywnym dialogu.

Biorąc powyższe fakty, logikę pod uwagę, raczej należy zadać sobie bardziej pytanie jakimi motywami kierują się Ci wszyscy nawołujący do niechęci do otwarcia? Może niektorym zależy aby portal zniechęcał każdego, kto chce się tu zarejestrować, pisać, przyciągać swoich znajomych, rodziny, czytelników? Tylko jaki z tego pozytek? Jaka z tego szkoda i utracone korzyści?

Przemyślcie to..

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392716

Dobry portal, to portal otwarty.
Powinna zawsze być wymianą poglądów. Zamknięcie, prowadzi do zwijania się i uwiądu.
Wrogość odpycha i odstręcza.
Czy o to chodzi?

Jak tworzę portal, to chcę mieć jak najliczniejsze grono, mądrych, ale kontrowersyjnych blogerów i dużą rzeszę czytelników. To podstawa.

Niepoprawni jest witryną opiniotwórczą. Więc dostarczajmy świeże opinie. Inaczej czytelnicy odejdą.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392723

Przenieś się na jakiś "przyjazny" i pełen "wolności słowa" portal.
Taki "trzeciodrogowy".
Jeden już jest reklamowany przez V kolumnę, którą tu nam zapuszczasz i pielęgnujesz.
"Szczupaki" i "świeża krew" prosto z Moskwy?
Dziękuję!
Może nawet pozwolą Ci tam "administrować".
Prawdę mówiąc - wątpię.
PS
Miałem się nie odzywać, bo najwyraźniej nie warto, ale...
Wsadź sobie te teksty o "fobiach" tam, gdzie... masz ( na co wszystko wskazuje) ośrodek myślenia:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392724

Tak się składa że jestem u siebie - szczytem chamstwa jest mówić gospodarzowi co ma robić, mówić że ma wsadzić sobie cokolwiek w dupę, w której ma rozum..

Szczytem łagodności, cierpliwości, tolerancji i otwarcia jest znosić takie chamstwo. Mógłbym 2 kliknięciami Cię stąd wywalić, ale tego nie zrobię. Wiesz dlaczego? Bo nie masz zdolności wyprowadzenia mnie z równowagi, obrażenia. :-)

Mówiąc naturalistycznym językiem - siedź sobie tam u siebie obsmarowany tym czym dookoła smarujesz, upajaj się zapachem tego czym bryzgasz, rozmazuj to po sobie.. Do mnie docierają tylko znaki, informacje o tym.. Przykro mi z tego powodu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392733

Po raz pierwszy bloger "zgłasza" Wysokiego Admina.
Jakoś mnie to nie cieszy, ale nie mam innego wyjścia.
PS
To ja jestem tu u siebie,tak jak inni Niepoprawni.
Nie u Ciebie.
Twoje miejsce jest... gdziekolwiek indziej.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392736

Wolność słowa...:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392739

Owszem, jesteś u Siebie, albo byłeś. Nie lećmy sralonem24. Jak już coś stworzyłeś i zaprosiłeś gości w specyficzne miejsce, to trzeba się liczyć z tym, że się i rozgoszczą, ale również miejsce to żyje dzięki blogerom. To nie właściciel fabryki robi łaskę robotnikom i fachowcom. Tylko dzięki nim zbija kapitał. Bez nich mógłby sobie kręcić licznik dla własnej radości.

Myśmy Wszyscy Gospodarze.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#392782

Coś Ci Się totalnie pokiełbasiło..

Portal to nie tylko korzystanie z niego. Ktoś musi opłacać z czegoś serwer, domenę, administrować usługami, obsługiwać poczte, administrować adserwerem, administrować backupami, usuwać awarię, obsługiwać partnerów itp, itd, właśnie po to żebyś mógł sobie za darmo pokerzystać. Organizacyjnie jest to około 20 obszarów do obsługi. Jesteś użytkownikiem, beneficjentem prywatnego serwisu non profit, w którym akurat to ja byłem dłuższy czas mega robolem. Ja dla Ciebie. Nie Ty dla mnie. Mój wkład dla serwisu, abyś mógł sobie pokorzystać, pisać bez cenzury, do tej pory wyceniam na conajmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wszystko po to byś Ty, Dixi, inni, mogli tu pisać co chcecie.

Przemyśl dobrze następnym razem to co wypisujesz..

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392983

Właśnie wywaliło komentarz, nie będę się powtarzał.

Choć może warto...

Chyba jednak Tobie się pokiełbasiło.

Nie musisz mnie pouczać czym jest prowadzenie poratalu, coś o tym wiem i nie tylko o tym.

Nie korzystam za darmo - daję swoją wiedzę i pracę. To dzięki naszym wpisom i odwiedzaniu naszych blogów macie oglądalność i reklamy.

Nie wypada byś się zachowywał lekceważąco wobec nas. Nawet najlepsza zabawka nie przyciągnie ludzi, jak jej ktoś nie potrafi wykorzystać.

Nie pouczaj, bo to nie przystoi - "...Przemyśl dobrze następnym razem to co wypisujesz...".

Portal jest na fali odpływowej dzięki "Naszej Wspólnej Pracy".

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393072

Z całym szacunkiem, ale nadal nic nie rozumiesz..

Dzięki Twoim wpisom, masz oglądalność Ty. Ne ja. Ja nie miałem nawet czasu bloga pisać.. A Oglądalność Twoich wpisów masz dzięki synergii, dzięki portalowi, który ktoś musiał stworzyć, musi obsługiwać, który ktoś musi z czegoś opłacać (częściowo z reklam, częściowo ze swojej prywatnej kasy). Wystarczy że nie starczy na opłacenie hostingu, domeny - portal znika. Wystarczy że zabraknie nas, ludzi obsługujących to miejsce i nie będzie tego miejsca..

Dodatkowo - żebyś nie miał żadnych wątpliwości - za pracę dla portalu nikt nigdy nie otrzymał wynagrodzenia. Ani jednego złamanego grosza. A osób przewinęło się kilkadziesiąt. Pracę wolontariuszy można przez 5 lat wycenić na kilkaset tysięcy złotych. Gdyby to miał być serwis, w którym obsługa otrzymuje wynagrodzenie, to by go juz dawno nie było. Więcej szacunku dla tych wszystkich ludzi..

Dlatego powtarzam jeszcze raz - robolami, dzięki którym to działa, dzięki którym istnieją niepoprawni, są skromne osoby pracujące w tle. O wielu z nich nigdy nie uslyszysz..

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#393305

Wszystko się pozornie zgadza.
Poza tym, że portal i blogerzy, to organizmy współzależne. Jak jeden jest słaby, to oba zdychają, chodzi i funkcjonalność, treści i poziom.

Masz autobusy i zaplecze techniczne, nie masz ciekawych tras, dobrych przewodników i kierowców - autobusy stoją i rdzewieją.

A gdzie zauważyłeś brak szacunku, ja się tylko troskam.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393318

Ja zgłosiłam, bo tylu kalumnii i wyzwisk w komentarzach nie da się spokojnie czytać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392734

Skierowaną do mnie uwagę o badaniu polskości i pochodzenia traktuję jako równie głupią, co obraźliwą.
Dobranoc

Vote up!
0
Vote down!
0
#392489

Dobranoc. Badaj co chcesz.. Tylko zanim porządnie zbadasz nie wyskakuj z diagnozą.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392504

Powtarzam.
Nie mam pojecia co Ciebie upowaznia do skierowania akurat do mnie tej konkretnej uwagi:

"Nie po to abyś prowadził w zamkniętej grupie cenzurę i badał polskość, pochodzenie każdego nowego użytkownika."

Ja to traktuje jako wyjatkowo absurdalny i krzywdzacy zarzut.

Uwage o wyskakiwaniu z diagnoza zastosuj zas, z laski swojej, w pierwszej kolejnosci do siebie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392637

Wydaje mi się że czytałem Twoje komentarze, w których piszesz o sprawdzaniu komentarzy na obcych forach. Piszesz cos chyba o jeżeniu się włosów, bo coś tam wyczytałeś strasznego. Jeśli tak mi się wydaje, że to Ty, to przepraszam.

Jest to moja obserwacja i na tej obserwacji opieram wniosek - na niepoprawnych jest grupa bardzo ksenofobicznie nastawionych użytkowników. Traktują portal jak swój, roszczą sobie prawa do weryfikowania nowych. Atakują stadami. Patrząc na zjawisko nie są dla mnie istotne nicki. Oceniam to zjawisko nie tylko jako niebezpieczne dla tych osób, dla stanu ich sprawności percepcji, ale głównie jako szkodliwe dla portalu, jego zdolności oddziaływania, zdolności bycia medium funkcjonującym zgodnie z jego misją.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392738

Chyba nie chcesz mi wmówić, że sam fakt iż ktoś gdzieś tam pisał był moim głównym argumentem w jakiejkolwiek dyskusji?
Blogerowi jazgdyni wypomniałem służalczą, wręcz masochistyczną, postawę na portalu Toyaha nie wtedy, kiedy zaczął tu pisać, ale wtedy gdy opisywał siebie jako honorowego bohatera.
Nawet w tej dyskusji w odpowiedzi na nazwanie mnie kłamcą cytuję komentarz samego jazgdyni u elig na innym portalu. Odpowiedzią nie są przeprosiny, ale kolejne chamskie wycieczki pod moim adresem.

http://niepoprawni.pl/blog/7858/prowokator#comment-452005

Nie zauważyłem Twojego zniesmaczenia tym ewidentnym chamstwem autora komentowanego wpisu.
Tobie samemu też nie wadzi, że BEZ ŻADNEGO UZASADNIENIA zarzuciłeś mi sprawdzanie czyjejś polskości i pochodzenia. Dla mnie jest to obrzydliwa obelga. Brak klasy jest dla mnie oczywisty u jazgdyni co do niego nie miałem oczekiwań. Po Tobie spodziewałem się nieco więcej.
Dobranoc.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392758

To Ciebie jednak miałem na myśli. To Ty jesteś od tego "śledztwa". To Ty badasz przeszłość blogera, badasz miejsca skąd pochodzi. Z tym Polakiem, to może zastosowałem, mało czytelną konstrukcję. Chodzi mi o to, że "kto nie Polak, to nie ma tu co robić". Dlatego się sprawdza, weryfikuje ludzi. Oczywiście nie chodziło mi o etniczne, genetyczne pochodzenie. Jak byś miał to w necie sprawdzać. :-)

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392761

Nie badam miejsc, skąd ten czy inny bloger pochodzi.

Przy okazji jazgdyni odkryłem jakieś zupełnie mi nieznane portale, na których działał i jest mi zupełnie obojętne, że na nich działał.

Cytuje, nawet w tej dyskusji, jego komentarz u elig, która również pisuje gdzie się da, czasem w bardzo dziwnych miejscach i mi to nie przeszkadza.

Na blogu Toyaha pisałem przez kilka lat i nie musiałem niczego badać w tej kwestii odnośnie blogera jazgdyni.

Sprawdzałem natomiast CO jazgdyni PISAŁ NA TYCH INNYCH PORTALACH.

Bo dla mnie to ma jednak pewne znaczenie, że facet, który jeszcze niedawno za najważniejszą wadę dwóch znanych blogerów uważał to, że są pisowcami, dzisiaj na Niepoprawnych sam się jako pisowiec prezentuje.

To żałosne, że nie potrafisz dostrzec różnicy.

Reagowałem też na jego wymiany serdeczności z paroma innymi kolegami z NE. Wspierali się w konfrontacji z "nimi", jak określali użytkowników portalu, na którym się postanowili właśnie zadomowić, a o których wyrażali się z pogardą, "róbmy swoje" pisali o tym swoim desancie.

Piszę to, choć trochę mi czasu szkoda, bo Ty i tak, mimo przykładów w postaci linkowanej wymiany zdań między mną a jazgdyni, nie tyle nawet, że dostrzegasz jakąś symetrię, ale to raczej mnie za chama uważasz niż jazgdyni, z którym generalnie się zgadzasz.

Wklejam to raz jeszcze, a jeśli trzeba mogę podać całą masę przykładów chamstwa jazgdyni:

http://niepoprawni.pl/blog/7858/prowokator#comment-452005

Czysta symetria i full kultura aż biją z tego króciutkiego, acz typowego dla jazgdyni, wątku.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392807

Dla mnie analizowanie każdego zdania, wyłapywanie ubolewania, że ktoś jest zatwardziałym partyjnym działaczem i tworzenie z tego powodu zarzutów, obrażania, jest nienormalne.. Chore..

Ja głosowałem i pewnie będę głosował na PiS, ale nie lubię zatwardziałych wyznawców partyjnych i też ubolewam nad takimi niesamodzielnymi postawami. I co? Jestem agent? To się nie trzyma kupy. Niepoprawni nie są portalem tylko dla zatwardziałych pisowców.. Więcej szacunku do ludzi. Poglądy i sympatie mi się zmieniają cały czas, cały czas dochodzę do nowych wniosków. I co jestem agent? Bo nie oddałem duszy Kaczynskiemu?

To chore!

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392986

Poddaję się.
Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że Ty nie rozumiesz o czym ja piszę.
Ja sam nie jestem żadnym zatwardziałym pisowcem i nie wymagam od nikogo tu piszącego, aby kimś takim był.
Z wspominanym tu Toyahem rozeszły się nasze drogi z powodu różnic w ocenie pana Dubienieckiego, ale też Marty Kaczyńskiej. Nie wmawiaj mi więc dziecka w brzuch.
Nigdzie też nie napisałem, że jazgdyni jest agentem, ani tym bardziej nie przytaczałem wygrzebanych w necie jego opinii jako dowód.
Naprawdę nie pojmujesz, że mi nie o PiS albo Kaczyńskiego chodzi, ale o FAŁSZ I OBŁUDĘ blogera jazgdyni!?
Dziś jedynie PiS jest dla niego opcją, a wczoraj głównym zastrzeżeniem do pary blogowych kolegów było to, że oni są pisowcami.
Do chamstwa jazgdyni nie odniosłeś się ani razu, mimo iż chyba dwukrotnie podawałem Ci link do typowej wymiany zdań. Jego komentarze we wszystkich dyskusjach to przykłady głębokiego i szczerego szacunku dla ludzi. W Twojej opinii, jak rozumiem, bo do niego jako biednej ofiary napaści zastrzeżeń nie masz.
Wyrazem zaś Twojego szacunku do ludzi jest przypominanie, że ja czy Dixi niczym się na niepoprawnych nie różnimy od faceta, który tu przyszedł tydzień temu i zdążył wywołać kilka grubych awantur.
Ciekaw jestem, czy znasz zakład pracy, organizację społeczną czy partię polityczną, gdzie nowozatrudniony/przyjęty ma identyczne prawa i jest przez szefostwo traktowany dokładnie tak samo, jak człowiek tę firmę/partię/organizację tworzący. Bo Dixi i ja jesteśmy tu od samego początku.
To wcale nie oznacza, że ja się dla siebie domagam innych praw. Natomiast innego traktowania z pewnością. Ot, zwykła przyzwoitość i rozsądek nakazuje mi z większą rezerwą odnosić się do blogera xyz123, który jest obecny na portalu od przedwczoraj niż do np. Danza, Huna albo Ciebie.

Naprawdę uważasz, że przez lata na portalu nie zapracowałeś sobie na szacunek większy niż jest tego wart pierwszy z brzegu ledwo zarejestrowany troll?

Dodam też, że wywlekanie wewnątrzredakcyjnych sporów i atak na kolegę admina przy okazji dyskusji na świeżo założonym blogu było zachowaniem bez klasy.
Jeśli nie udawało Ci się do jakiś tam swoich racji przekonać kolegów z redakcji i uważałeś, że sprawę należy dla dobra portalu upublicznić, to trzeba było zrobić na ten temat wpis czy napisać jakiś list otwarty, ale nie podpinać się pod dyskusję pod wpisem o tytule "Prowokator".

Vote up!
0
Vote down!
-1
#393018

Nie jest moją winą, że kojarzę Cię z nagonką na nowego blogera. Po prostu Cię kojarzę. I tyle.. Widocznie byłeś aktywny jako osoba prześwietlająca. A oceniam, że jest to nagonka i uszanuj to. Zdania nie zmienię. Wlazłeś pomiędzy wrony, krakałeś podobnie, to uznałem że jesteś wrona. A może są subtelne różnice pomiędzy zachowaniem Twoim a innych wron. Za nadinterpretacje, nadużycia wszystkie przepraszam.

Co do uwagi do standardów kolegi admina. W sumie to można powiedzieć, że wyszło z innej sprawy, z innego zarzutu innego Redaktora co do innego zachowania tego admina.. Musiałem przeanalizować na skutek tego wszystkie wpisy jazgdyni. W trakcie analizy tego wątku po prostu nie wytrzymałem.. Nigdy nie było tu takich standardów, że po blogach chodzi admin, niby uczestniczy w dyskusjach z jednymi żartuje, innych poucza i stawia po kątach, odnosi się i ocenia czyjeś "fobie z Realu", "odloty", jednych złych zachowań nie widzi, inne tak i poucza za to samo co sam wyczynia.. itp. Od początku my admini staraliśmy się tu być tylko technicznymi adminami, zwykłymi użytkownikami, a nie milicją od wyważania i tłumienia nastrojów. Mój publiczny głos jest głosem protestu dla wprowadzania nowych zasad bez jakichkolwiek ustaleń. Wobec braku zajęcia jakiegokolwiek stanowiska przez starszyznę portalu. Tyle. Żadna tajemnica.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#393309

Nie, nie szanuję tego, że Ty mnie z czymś tam kojarzysz.
Dla mnie ten bloger nie był nowy i nie musiałem go prześwietlać.
Mój pierwszy komentarz na jego blogu był neutralną emocjonalnie uwagą, a sam jazgdyni się ze mną przywitał nawiązując do dawnych naszych kontaktów, a były to kontakty na portalu Toyaha:

http://niepoprawni.pl/blog/7858/papkozercy#comment-450683

Zareagowałem wtedy, kiedy zaczął prezentować się jako ktoś zupełnie inny niż postać znana mi z tamtego portalu. Nie bardzo wiem, co w tym złego.
Podobnie, nie rozumiem dlaczego nagonką ma być przypomnienie, także samemu jazgdyni, że nie tak dawno pisał na jakiś temat - tutaj na temat PiS - zupełnie coś innego niż deklaruje dziś.

Jeśli na niepoprawnych zarejestruje się np. bloger Azrael i będzie się przedstawiał jako sympatyk Antoniego Macierewicza to też powinienem milczeć i nie wypominać mu jego wieloletniej aktywności o zupełnie innych wektorach? Też nazwiesz wówczas atakujących Azraela wronami organizującymi nagonkę na nowego blogera?

Zwracałem Ci wielokrotnie uwagę na wyjątkowe chamstwo jazgdyni. Prawie każda uwaga polemiczna w jego wydaniu jest okraszona insynuacjami i wycieczkami osobistymi.
Podawałem link do przykładowej wymiany zdań ze mną oraz podawałem przykład jego "dyskusji" ze Smokiem Gorynyczem, któremu sugerował zaburzenia psychiczne tylko dlatego, że miał inną opinię na temat autoplagiatu.

Nie spotkało się to z żadną reakcją z Twojej strony.

A ja przykładów na to chamstwo "nowego blogera" mogę Ci w kwadrans podać cały szereg.

Jeśli chodzi o admina, to trochę się plączesz.

Niedawno tłumaczyłeś, że nikogo nie usprawiedliwia, ze był sprowokowany. A sam się w identyczny sposób tłumaczysz.
Co to niby za różnica w stosunku do kogoś, kto sprowokowany zaczyna kurwami rzucać? Jeśli kolega admin łamał jakieś zasady, to należało to przedyskutować z innymi adminami, a nie np. ze mną lub z jazgdyni. Tak jak w każdej poważnej instytucji. Po ochrzanieniu proboszcza kardynał poczeka, aż inni proboszcze sobie pójdą zanim opieprzy biskupa. Tak samo dzieje się w wojsku. Kaprala nie napomina się, kiedy szeregowcy słuchają. Lekarz nie powinien komentować krytycznie zleceń kolegi w obecności pielęgniarek itd. itp.

Co zaś do wprowadzania nowych zasad bez jakichkolwiek ustaleń, to dla mnie to jest jakaś tajemnica. Mimo iż bardzo często jestem na portalu, a nawet miewam kontakt mailowy z kilkoma z adminów, nigdy o tego typu problemach nie słyszałem. Były jakieś dyskusje o nowym kształcie portalu, prośby o zgłaszanie swoich propozycji, ale nie przypominam sobie, abyś się wówczas jakoś szczególnie udzielał.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393331

Podtrzymuję to co napisałem. Nie przekonamy się. Dla mnie jesteś przewrażliwiony. Dla Ciebie bezpodstawnie Ci to zarzucam. Zostawmy to tak. Mi nie zależy abyś się ze mną zgodził. Natomiast mam nadzieję że brak zgody w tej kwestii nie zaowocuje uprzedzeniami, jakąś formą agresji przeniesionej na inne tematy.

Co do admina. Zrobiłem to świadomie. Dlatego że wyczerpałem wszystkie możliwości i dość cierpliwie czekałem na zajęcie stanowiska przez osoby decyzyjne przez prawie 4 miesiące! Z całym szacunkiem do Ciebie - kontakty z osobami z Redakcji, adminami, nie będą oznaczać że z automatu poznasz zasady czy obecną sytuację w Redakcji.. :-) To chyba oczywiste? Wydaje mi się że jeszcze wielu rzeczy nie wiesz :-)

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#393337

1. OK

2. " Wydaje mi się że jeszcze wielu rzeczy nie wiesz :-)"

Wiem. I uważam, że tak powinno być. Właśnie dlatego zareagowałem na taką formę upubliczniania wewnątrzredakcyjnych sporów. Nigdy nie oczekiwałem, ze przy okazji korespondencji na tematy mniej lub bardziej luźne będą admini wprowadzać mnie w tajniki kuchni niepoprawnych, skarżyć się na kolegów i o nich ze mną plotkować.

3. Pozostaję zatem przy swoim zdaniu i w tej kwestii. Jeśli chciałeś jakiś tam spór między wami adminami upublicznić, to trzeba go było upublicznić tak, jak już pisałem. Poprzez jakiś wpis, list otwarty itp., ale nie w ramach polemik na blogu nowego użytkownika.

Zwrócę Ci jeszcze na koniec uwagę, że wywołując nieco szumu, nie sprecyzowałeś nigdy o co tak naprawdę w Waszym sporze chodzi. Bo chyba chodzi o coś więcej niż to, że Smok Gorynycz się źle zachował:-)

Myślę, ze dalsza wymiana zdań w tym miejscu nie ma sensu. Ja przynajmniej odczuwam pewien dyskomfort nabijając licznik odsłon pod tym nieciekawym wpisem. Proponuję zatem zamknąć tę dysputę.

Jeśli uważasz iż na niepoprawnych się źle dzieje - to moja sugestia tylko, więc się nie oburzaj:-) - to zrób o tym osobny wpis. Będzie to z pewnością lepsze miejsce do dyskusji niż wpis prowokatora o prowokatorze.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0
#393344

1. Ok.
2. W normalnej sytuacji tak powinno być.
3. Forma nie jest najlepsza. Tzn. są zdecydowanie lepsze. Masz rację. Głupio byłoby bronić innej tezy. Trudno wyszło tak.. Mógłbym tego bronić ale musiałbym wtedy zdradzić troszkę więcej szczegółów, na razie nie chcę tego robić. Powiem tyle - i albo mi wierz albo nie - mam swoje powody..

Zgadzam się co do propozycji i uzasadnienia zakończenia dyskusji w tym wątku.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#393353

Nie jest moją winą, że kojarzę Cię z nagonką na nowego blogera. Po prostu Cię kojarzę. I tyle.. Widocznie byłeś aktywny jako osoba prześwietlająca. A oceniam, że jest to nagonka i uszanuj to. Zdania nie zmienię. Wlazłeś pomiędzy wrony, krakałeś podobnie, to uznałem że jesteś wrona. A może są subtelne różnice pomiędzy zachowaniem Twoim a innych wron. Za nadinterpretacje, nadużycia wszystkie przepraszam.

Co do uwagi do standardów kolegi admina. W sumie to można powiedzieć, że wyszło z innej sprawy, z innego zarzutu innego Redaktora co do innego zachowania tego admina.. Musiałem przeanalizować na skutek tego wszystkie wpisy jazgdyni. W trakcie analizy tego wątku po prostu nie wytrzymałem.. Nigdy nie było tu takich standardów, że po blogach chodzi admin, niby uczestniczy w dyskusjach z jednymi żartuje, innych poucza i stawia po kątach, odnosi się i ocenia czyjeś "fobie z Realu", "odloty", jednych złych zachowań nie widzi, inne tak i poucza za to samo co sam wyczynia.. itp. Od początku my admini staraliśmy się tu być tylko technicznymi adminami, zwykłymi użytkownikami, a nie milicją od wyważania i tłumienia nastrojów. Mój publiczny głos jest głosem protestu dla wprowadzania nowych zasad bez jakichkolwiek ustaleń. Wobec braku zajęcia jakiegokolwiek stanowiska przez starszyznę portalu. Tyle. Żadna tajemnica.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#393311

Czytając Twoje komentarze odnoszę wrażenie, takie małe deja vu - że już kiedyś ze sobą korespondowaliśmy.
Chciałbym się mylić, ale styl i logika identyczna.

Mogę się mylić.

Mogę jednak już teraz zadeklarować, że ja na portalu opartym o Twoje idee być nie chcę.
Nie chcę bo byłem już na Salonie24, który w pierwszym okresie prawie odpowiadałby Twojemu ideałowi, gdzie RRK mogła się kłócić z Marylą, a Triarius z Galopującym Majorem lub Azraelem (gdyby miał na to Triarius ochotę). Było niewiele cenzury, a cały portal był z dużą przewagą prawicy i ludzi poczciwych.

Potem wiązaliśmy duże nadzieje z projektem ŁŁ. Nowy Ekran miał byc taki jak S24, ale bez jego wad. Wyszło, jak wyszło.

Nie wmówiszm, a pamiętam Niepoprawnych od pierwszego tygodnia, że ktokolwiek tutaj oczekiwał, że się nam Galopujący, prof. Sadurski albo Chevalier zaloguje albo, że będziemy tu polemizować z chłopakami z Krytyki Politycznej.

W każdym razie, wiele z tego o czym marzysz znajdziesz nadal na Salonie24. Sprawdź. Z pewnością Ci się tam spodoba.

Jeszcze raz dobranoc,

Vote up!
1
Vote down!
0
#392764

Nikt Cię nie zmusza.. Zasady, umowę masz w regulaminie. Jeszcze raz - ten portal nie ogranicza możliwości rejestracji nikomu. Jeśli zakceptujesz regulamin możesz korzystać na podstawie regulaminu. Dodatkowo możesz zajrzeć w misję która wymienia konkretne cele - cel główny jako wolność słowa, poglądów, oraz dalsze, między innymi promowanie patriotyzmu. Jeśli nie odpowiada Ci ten profil, to przecież masz masę innych portali.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392989

jazdgyni:
(Pierwszy akapit to cytat z Traube, który jest tylko wprowadzeniem do tej kuriozalnego oświadczenia:

Traube: "Ponieważ jazgdyni opisał swoją chyba paroletnią aktywność na portalu Toyaha jako eksperyment":

jazgdyni: "Nie możesz na przykład wiedzieć o tym, że ja prowadziłem pewnego rodzaju eksperyment związany z granicami wypowiedzi i możliwości prowadzenia dialogu.
Gdy osiągnąłem to co chciałem, czyli poznałem stopień arogancji i chamstwa (fakt, świadomie prowokowanego) to odszedłem, mądrzejszy o jedną naukę."

Gawrion, może to jest dla Ciebie jakiś dowód? Nie wiem, ręce mi opadają.
jazgdyni jest tutaj trochę ponad tydzień, w tym czasie prowokuje (wiesz, dyskutujemy w poście pt. - nomen - omen - PROWOKATOR) i skłóca ludzi w sposób ewidentny, pisze nieprawdę, co mu również udowodniono, a Ty to nazywasz "swobodą wypowiedzi"...
Ja zaś wcale bym się nie zdziwiła, gdyby się okazało, że jazgdyni nas łaskawie opuści jak już pozna stopiń arogancji i chamstwa (świadomie prowokowanego). I znów będzie mądrzejszy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392491

Jak go zwał, tak zwał,nawet jeśli używa "metody naukowej" i prowadzi "eksperymenty".
PS
Był już u nas jeden pseudoprofesor "boungiorno-sayonara", nazywał się Semper Idem.
Był inny pseudowykładowca uniwersytecki, niejaki Satyr.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392496

Nie interesują mnie za bardzo eksperymenty jazgdyni. Bardziej interesuje mnie znaczący stopień przewrażliwienia na wszelkie przejawy inności, wyimaginowane zagrożenia. Bardziej interesują mnie podwójne standardy adminów. A niech sobie jazgdyni jest z Mosadu, Ty możesz być z ruskiego FSB. Szanuję swoją inteligencję - naprawdę nie musisz mnie chronić przed Światem Służb. Dziękuję za nadopiekunczość. Gdyby tu jeszcze jakieś tajemnice były do wykradzenia, jakiś wzór na bozon Higgsa.. Szanujmy się, nie jesteśmy dziećmi. Nie musisz prowadzić nikogo za rękę..

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392505

z odpowiedzi do Traube wychodzi mi rada: radźcie sobie sami.
Właściwie to masz rację. Wydaje się, że przemilczanie i brak komentarzy pod wpisami autorów, którzy nam nie leżą jest najlepszą metodą.
Co niniejszym czynię :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#392651

z odpowiedzi do Traube wychodzi mi rada: radźcie sobie sami.
Właściwie to masz rację. Wydaje się, że przemilczanie i brak komentarzy pod wpisami autorów, którzy nam nie leżą jest najlepszą metodą.
Co niniejszym czynię :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#392652

Niepoprawni to nie tylko blogerzy i komentatorzy.
Są jeszcze czytelnicy.
Trzeba dbać o własny wizerunek.
Jakie świadectwo wystawiają na, niektóre posty i komentarze?
Milczenie to (milcząca) zgoda na zło.
Grzech zaniechania.
Nie chcę,żeby Niepoprawni upodobnili się do forum Onetu czy GW!
Wolność słowa polega na tym, że istnieją wolne media.
Nie na tym, że mamy obowiązek tolerować każde ku.ewstwo we własnym domu i na klęczkach witać nieproszonych gości (którzy nas,już od progu, obrażają).
Paranoja!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392654

Dixi:
1. I Ty piszesz o dawaniu świadectwa przez komentarze :-)?
2. Zasadą jest że odpowiadam tylko za swoje słowa. Dlaczego mam odpowiadać za Twoje? Ja się na nic z Tobą nie umawiałem. Pisz swoje, dawaj świadectwo; pozwol pisać mi i dawać moje świadectwo, daj pisać innym.
3. Ten portal nie zakłada uniformizacji poglądów, ocen. Wręcz przeciwnie zaklada dyskusje. Dyskutować można mając odmienne punkty widzenia. Im bardziej odległe poglądy tym ciekawsze dyskusje. Trzeba tylko umieć nie uciekać się do manipulacji, obrażania, języka chlewu.. Ten portal nie zakłada produkowania ustalonej propagandy..

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392741

... Wysoki Admin?:):):)
Chciałeś się "strzelać"?
No to masz.
A próbowałem Cię oszczędzać...
PS
Nawet "szczupaki" (we własnym mniemaniu) muszą być bardziej ostrożne z "plebsem".
Tu przykład użycia słowa "plebs" (odnośnie nas, Niepoprawnych):
http://niepoprawni.pl/blog/7858/prowokator#comment-451992
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392744

Nudny jesteś..

"plebs" - chodzi o to, że po 5 latach funkcjonowania portalu Redakcja troszkę zamknęła się w wieży, wydając tylko czasami komunikaty odtwarzane z magnetofonu. Po ulicach zaś przechadzać zaczął się gruby nieprzyjemny milicjant..

Wybacz Dixi, ale jeśli będziesz nadal chamski, będziesz próbował mnie obrażać, będziesz spamować nic nie wynoszącymi komentarzami, to nie będę nic odpisywał.. Nie lubię jak wieje nudą, nie lubię jak ktoś się powtarza, poniżej określonego poziomu pisanie mnie nie bawi.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392766

Publicznie.
Teraz bierz to "na klatę".
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392768

// jazgdyni jest tutaj trochę ponad tydzień, w tym czasie prowokuje [...] i skłóca ludzi w sposób ewidentny, pisze nieprawdę, co mu również udowodniono, a Ty to nazywasz "swobodą wypowiedzi"...//

To nieprawda.

Proszę podać choć jeden fakt.
To są insynuacje.

Jedyne co zrobiłem, to uwolniłem wasze kompleksy i obawy. Właściwie to tylko tych trzech, czy czterech osób, bardzo emocjonalnych i bardzo podejrzliwych.

Vote up!
1
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392530

O czym ty bredzisz?!

Zwrócenie uwagi strojącemu się na bohatera pyszałkowi, którego się pamięta z innego portalu jako wyjątkowo wręcz pozbawionego godności płaza, ma świadczyć o jakiś kompleksach?!

Reagowanie na obraźliwe teksty opisujące kogoś kogo można porównać ewentualnie do przypadkowo goszczącego na przyjęciu chama, którego sposób bycia nakazuje obrażanie wszystkich gości do "szczupaka wpuszczonego do stawu z karpiami", też ma być przejawem kompleksów?

Z góry uprzedzam pytanie o dowody. Najjaskrawiej widać tę czystą agresję pod niedzielnym, pogodnym wpisem ossali. Tamten komentarz był poprzedzony paroma innymi awanturami, które jakby na chwilkę wygasły.

Praktycznie wszystkie twoje komentarze, nazwijmy je polemiczne, zawierają chamskie uwagi pod adresem interlokutorów, którym sugerujesz słabość umysłową, choroby psychiczne, ukończenie kursów służb itp.

No, ale widać, że wg Gawriona to wszystko się mieści w ramach wolności słowa, byle by to słowo brzydkie nie było.

Pozostaje mi życzyć powodzenia w mieszaniu w stawie karpi przy pomocy Bibrusa i tych paru innych, co się ostatnio uaktywnili. Jak widać macie szanse, aby tu na dłużej zagościć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392535

Tu cytat z naszego kolegi z niepoprawnych Ravena59. Nie przepadam, ale tu się z nim zgadzam:

"@jazgdyni jest na NE niedościgniony ostatnio z przestrzeni jak jest do zagospodarowania pomiędzy lizaniem dupy a robieniem kupy w salonie jest bliższy temu pierwszemu.
No i jest głęboko zawiedziony Jarosławem, mnie z tego powodu kOpara nie opadła.
Trzecia droga zwycięża.
14 grudnia 2012 17:58"

http://toyah1.blogspot.se/2012/12/co-sadze-o-blogerze-seawolfie.html

Sam wpis blogowy, nb. bardzo znamienny, ale z innych powodów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392536

gość z drogi

co prawda,smutne to podziekowanie...ale ...no cóz ,czas nie pozwala ,by wszędzie byc  wsieci...

moja śp MAMUSIA zawsze mawiała "nic tak nie plami jak atrament" i sprać się tego nawet proszkiem ixi ,nie da...

pozdrowienia 

pochmurny dzień,nie nastraja optymistycznie...ale garść promyków słonecznych zarezerwowanych na takie dni posyłam Ci z pozdrowieniami a Naszemu Kapitanowi,serdeczną modlitwę...ON juz wszystko wie i niczemu się nie dziwi...

 Kapitanie ,żegluj radośnie po błekitnym oceanie,i nie martw się .damy radę...mimo,że ciężko nie raz...

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#392592

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

//... strojącemu się na bohatera pyszałkowi...//

//...którego się pamięta z innego portalu jako wyjątkowo wręcz pozbawionego godności płaza...//

//...kogo można porównać ewentualnie do przypadkowo goszczącego na przyjęciu chama...//

Witam o poranku.
Wypiłem kawę i wypaliłem papierosa... Jesteśmy w tej samej strefie czasowej? To znaczy, dopiero co wstałeś.
Nie spałem dzisiaj dobrze, ale nie do tego stopnia, żeby mieć paskudny humor.
Czy tobie takie obelgi nie przeszkadzają?

Doprawdy, nie potrafię ciebie zrozumieć...

Vote up!
0
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392542

Nie tylko Coryllus jest Kosmicznym Bogiem - "...Jedyne co zrobiłem, to uwolniłem wasze kompleksy i obawy...".

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#392785

Free Your Mind też kiedyż pod wpływem lampy na stole pisał o badaniach.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#392784

Serdecznre dzięki!

Szkoda, że nie przytoczyłać cytatu, ukazującego dlaczego tak napisałam. Wygodniej było pominąć?

http://niepoprawni.pl/blog/7858/prowokator#comment-451139

Komu się podlizujesz tym razem, Smokowi, który nie tylko pozwala obrażać ale i sam to robi, czy Dixi cierpiącemu na manię prześladowczę?

Może ja mam odloty, ale za to widzą tu towarzystwo, które jest nieprześcignione w pełzaniu.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#392258

się nie podlizuję. Zawsze piszę i mówię, to co myślę.

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#392261

załatwiane między adminami a nie na forum. Takie jest moje zdanie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392277

Jestem za pełną jawnością!

Vote up!
1
Vote down!
0

markiza

#392279

np. nie pozwalają ochrzaniać pracownika przy innych pracownikach przez dyrekcję. Admini to admini. Powinni załatwiać sprawy między sobą tym bardziej, że intencje wielu nowych zjawisk na NP są zgoła zagadkowe.
I rzecz nie w tym, co jazgdyni sądzi o autoplagiacie i czy wie o jego istnieniu. Różnimy się w poglądach (żeby daleko nie szukać - niczym Ty i ja), ale jeśli naszym polemikom przyświeca cel jakim jest dobro Polski a miejscem do manifestowania tego w postach mają być min. niepoprawni, to możemy się posprzeczać.
Wiesz jak to jest: nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale oddałbym życie, abyś mógł je głosić. (chyba Voltaire, nie mam teraz czasu sprawdzać).
Popatrz jednak, w którym kierunku poszła słowna "nawalanka". I gdyby tylko Autor był uprzejmy (wiem, że nie musi, ale tak byłoby elegancko wobec nas) gdzieś tam przebąknąć, że prezentuje swoje refleksje już wcześniej prezentowane - to w ogóle nie byłoby sprawy.
Jeszcze raz podkreślam: wiem, że nie musi.
Ja np. mam swojego bloga, ale ponieważ na NP byłam wcześniej - zawsze, ale to zawsze, wpis najpierw publikuję tu, a potem (czasem 10 minut, czasem kilka, w zależności od nastroju :-)) umieszczam go u siebie.
Może za wysoko ustawiłam sobie poprzeczkę, ale uważam, że tak jest uczciwie wobec Was, kolegów-blogerów.
Tylko tyle i aż tyle.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392288

Jest takie stare powiedzenie na Twój stan - "...jak Ci zimno, to się rozbierz...".

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#392786

Ossala mnie uprzedziła.
Jestem tego samego zdania, a już zwłaszcza nie powinien admin w takiej dyskusji stawać po stronie faceta, który będąc od tygodnia na forum nawet nie ukrywa, że wraz ze swoimi kolegami chce tutaj zdrowo namieszać.
Bloger jazgdyni, tuż powyżej, w swojej polemice ze Smokiem Gorynyczem sugeruje zaburzenia psychiczne tego ostatniego. Bo mają odmienne zdanie w kwestii autoplagiatu.
Praktycznie każdy głos tego nowego kolegi zawiera wycieczki osobiste w tym stylu pod adresem polemistów.
Rzeczywiście, jest kogo bronić...

Vote up!
0
Vote down!
0
#392280

Nie pomyślałeś,że Gawrion chciał być obiektywny i nie stanął po waszej stronie?

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#392298

opamiętajta się.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#392301

portalu, że mógł wcale nie komentować (ja się go nigdy nie spodziewam) a kwestię standardów adminów wyjaśnić sobie ze Smokiem.
Wiesz, jakby obowiązku komentowania nie ma, a w tej konkretnej sytuacji był nawet administracyjny obowiązek przemilczenia na forum.
Poza tym tu nie ma żadnej strony. Tu chodzi o pryncypia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392401

Jestem prostą kobietą i nie znam się na pryncypiach.

Vote up!
1
Vote down!
0

markiza

#392416

Niech przychodzi ze wszystkimi kolegami. Niech miesza zdrowo tematami, dyskusjami. Czego się boisz Traube? Jesteś podatny na wpływy? Nie masz własnego zdania? Jakieś dzieci na portalu? Wyzbądź się lęku. Admin ma prawo vitae et necis. Prawo promocji, zdejmowania wpisów niezgodnych z misją, prawo odebrania bloga. Ma rację że obrosliśmy w tej sadzawce mulem. Ja najbardziej. Będzie ciekawie, a nie lubię nudy, to będę komentował :-)

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392507

Nie rozbawiaj mnie, bo dostanę zajadów!!!:):):)
"Szczupak wpuszczony do stawu z tłustymi karpiami"?
To typowy SB-cki tekst.
Wiem to, bo miałem okazję rozmawiać (pełen obrzydzenia) z komunistyczną "wierchuszką".
Prowokacja, dezinformacja, dezintegracja...
Jeśli nie wiesz, o czym mówię, zajmij się czymś innym niż administrowanie Niepoprawnymi.
My nie damy sobą administrować pod dyktando agentów i trolli!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392510

Dixi - nie musisz się uwiarygadniać :) Na mnie to nie działa.. Szanuj że własny intelekt, mój intelekt. Ty się boisz że zostaniesz sprowokowany przez agenta? Boisz się że ktoś Cię zdezinformuje? Boisz się dezintegracji? Siebie z sobą? Bądź że powazny.. Niepoprawni to nie portal dla baranów wymagających ochrony.. Nie uwłaczaj blogerom, komentatorom, czytelnikom..

Naprawdę nie musisz nikogo chronić przed desantami. Uwierz mi. Weź głęboki oddech. Otwórz okno.

Mam kolegę który zakleja wszelkie kamery w laptopach, komórkach, boi się kamer miejskich, uważa że go śledzą.. Jeszcze żeby był kimś ważnym w jakiejś organizacji. On tylko głosował na Pis i nie lubi PO. No i nic złego nie robi.. Tak ma :-)

Vote up!
1
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392513

Jesteś lekarzem?
W razie czego poproszę o pomoc doktora Traube:):)::)
Wyznajesz wolność słowa, więc powinieneś docenić to, że piszę szczerze i bez ogródek.
Prawdę mówiąc ja też mam wręcz obsesją:):):)na tym punkcie.
Jednak... agentów Moskwy nie zapraszam do stołu.
To nie cenzura, tylko święte prawo wybierania sobie towarzystwa.
My home is my castle!
PS
Serdecznie polecam film Milosa Formana "Skandalista Larry Flynt".
Jest o czym podyskutować.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392515

To nie porady medyczne. To taka szczera koleżeńska porada zaszyta w formie ekspresjonostycznej. Chodziło mi o przestrzeń, pełne płuca świeżego powietrza. Tu jest nudno!

Szczerze - jestem największym obrońcą wolności słowa w Redakcji. Lubię Twój styl i czasami mnie tylko razi. Mam grubą skórę własną, cudzej nie mam ochoty mierzyć. Nadgorliwość i interpretacja, kwalifikacja odczuć osób trzecich to nie moje hobby. Uważam taką uniformizację za nad wyraz szkodliwą. Jestem zwolennikiem adminów, moderatorów jako nocnego stróża. Obecne nasilenie moderacji jest pełzającym zamordyzmem i cenzurą.

Nie można zakładać że każdy kto jest od Opary, to agent. A niech se sam tajemniczy Opara przychodzi, z Parolem. Zresztą lepiej żeby agenci siedzieli w miejscu gdzie ja narzucam tematy, a nie ja u nich.. Jest coś takiego jak mimowolny przekaz podprogowy i jego konteola. Chyba wiesz o czym piszę - jesteś inteligentny..

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392517

... ich poznacie".
PS
Chcesz hodować te "owoce"???
Naprawdę potrafisz tolerować rosyjską dyspozyturę (to już niemal ambasada) na Niepoprawnych???
Wolność słowa?
Jeszcze Urbana tu u nas brakuje?
I Piotrowskiego (gdybyś nie wiedział - to jeden z zabójców bł. ks. Popiełuszki, publicysta)???

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392519

Wolałbym żeby Urban siedział u mnie niż żebym ja był skazany na siedzenie albo wogóle, albo u Urbana. Źle by się zachował to dostalby Ur bana. Jakkolwiek warto by było go tu pokarmić jakimś polonem, postymulować jakimiś prądami w formie fundamemtalistycznych katolskich tekstów na czołówce.. Niech by cierpiał.. Trudno..

Wiem że Ty byś nie wytrzymał, dostał bana za Urbana. Ale to w sumie by była piękna opozycyjna karta :-)

Myślisz że Walter cierpi, jak go prawicowe oszołomy oglądają, że cierpi jak mu oszolomstwo esemesy śle na sondę, w obronie Macierewicza, po czym w wyniku manipulacji okazuje się że tych głosów jest 5%..?

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392523

gość z drogi

ciemna noc,a ja wspominam jak mi pomagałeś się logować :)

wspominam z sentymentem ,,,bo była to wielka radośc...zawsze szanowałąm Waszą prace non profit...poswiecenie czasu prywatnego i nerwów...

Dzisiaj,gdy obserwuję ta burzę ,która przetacza się przez Niepoprawnych ...przypominaja mi sie nasze,czyli solidarnościowe burze w szklance wody...tak nazywalismy te niekończące sie dyskusje...szczególnie jeden temat rozpalał nasze głowy...czy przyjmować do komisji i do związku tych z PZPR,czy nie ?

ja zdecydowanie twierdziłam ,ze nie....

na szczęscie nigdy nie przyszło nam do głowy by dpuścić do naszej Druzyny 

mo ,lub bezpieke...

wręcz przeciwnie...wystrzegliśmy się ich jak ognia a rozmowy z nimi były ...KARALNE...:)

ale stare to i niemodne czasy..i środki ostrożnosci nie zawsze się spełniały...co potwierdziła historia...

Nasza małą społeczność na Niepoprawnych...jest wyjątkowo zrożnicowana i jak na takie warunki...i tak dzięki Bogu istniejemy nadal...czy jednak eksperyment typu ...nowgo wydarzenia...jest 

papierkiem lakmusowym na NAS,czy na ...?no właśnie na naszą cierpliwośc ,testowanie jak gruba mamy skóre, i jak mocno jesteśmy leniwi ? to dobry pomysł ?nie wiem..ale ja w nim nie mam zamiaru brać udziału...a np Urbana nigdy bym do mego  domu nie zaprosiła ...wręcz przeciwnie,zrzuciłabym go ze schodów,gdyby przypadkiem się wtoczył do mego domu...

Ale jak zaznaczyłam do mojego domu...

szanuję Cie bardzo i serdecznie pozdrawiam...ale mimo szeroko otwartego okna ..znikam na jakiś czas...za stara juz jestem ...na eksperymenty..a na Urbana szczególnie..

URBAN..to taki skrót myślowy..i prosze nie kojarzyć nikogo z nikim..."wszelkie podobienstwa" i etc :)

jak więc napisałam..za stara jestem na kształtowanie mnie...i zbyt nieprzemakalna na nie moje klimaty.....

tak juz mam od zawsze..niestety...

bardzo sobie ceniła zaproszenie  na Niepoprawnych :) naprawdę...ale ja ..jestem Ja i nikt mnie nie będzie obmywał ani z mułu..ani z przekonań...

Kocham Polskę ,nie nawidzę tuskolandii i nie wspieram mieszadła..

 ot take moje TRZY przykazania ,acha i wspieram PIS,/do którego nie należę /od zawsze/,bo żadna inna trzecia siła,czy droga mnie nie przekonuje...kanapki,kanapiątka ,czy taboreciki również,nie....eksperymenty typu wiwisekcja,również,nie

serdecznie Cie pozdrawiam,dziekuję i nie zapominam pomocy i zyczliwosci...ale eksperymentowi się nie poddam,jak i zreszta nikomu...

:)

Dobrej Nocy...spokojnych snów ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#392526

Zgadzam się.

Na chwilę obecną PIS jedynym, możliwym sposobem by wyrwać się z zaklętego kręgu korupcji, kolesiostwa i degrengolady władzy.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392531

Aha, i pisze to ktoś zmartwiony tym, że Seawolf i Toyah, to dobrzy blogerzy, ale niestety pisowcy...

Wyczułeś, co tu jest w dobrym tonie i już wiesz.

Ponieważ obowiązuje nas bon-ton nie piszę co mi się chce w obliczu tego faryzejstwa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392537

//Seawolf i Toyah, to dobrzy blogerzy, ale niestety pisowcy...//

Konfabulujesz?

Vote up!
0
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392653

Kazdy moze sobie sprawdzic, czy jestem klamca. Oto cytat:

"jazgdyni

18 lutego 2013 godz. 08:57

Obu blogerów poznałem dość dobrze. Był okres, ze nawet byłem wiernym uczestnikiem blogu Toyaha. A seawolf to kolega po fachu i sąsiad ze Świętojańskiej. Bystrzy i inteligentni ludzie. Niestety, zatwardziali PISowcy. Racji mają tylko trochę. Częęsto niestety się mylą w swoich diagnozach. Co ich wyróżnia, to to, że świetnie piszą."

A oto zrodlo:

http://www.ekspedyt.org/elig/2013/02/17/4810_dwa-alfabety-seawolfa-i-toyaha.html

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#392655

... jak mi odpowiadał na każde pytanie niejaki Aleksander Merker, specjalista o d "dialogu",a potem... wciskał swoje.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Merker
Ładna ta notka biograficzna:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392657

śp. Seawolf i Toyah są/byli działaczami PIS. Tzw. Twardy elektorat.
Ja wybieram PIS, krytykując ich przysłowiową nieskuteczność.

Zrozumiałe?

Vote up!
1
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392659

Z mojej strony to koniec dyskusji.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392677

Jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwy.
Przestaniesz mnie prześladować i nocne zmory ciebie opuszczą.

Pozdrawiam, spij dobrze w swoim łóżeczku z IKEI i zacznij się cieszyć życiem, którego niewiele nam pozostało.

Vote up!
0
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392700

Dziękuję za miłe słowa. Skąd wiesz że Urban nie czyta? :-)

Ja nie mówię o czynieniu z Urbana naczelnego. Się nie zrozumieliśmy. Bardzo bym chciał mieć większy wpływ na Urbana niż on na mnie. Chodzi o to by gonić psa a nie być gonionym przez psa. Chodzi o to, by rozdawać karty. By dominować, a nie być zdominowanym. By rządzić, a nie być rzadzonym. By być w większości nie w mniejszości.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392769

byla kiedys baba , ktora wchodzila do zatloczonego autobusu z kilkoma psiakami powiazanymi na sznurkach - natychmiast kolo babiny robil sie dziwny luz bo :
- od baby po prostu waliło...
- psy jakies z liszajami i strupami na przerzedzonej siersci byly = dzieki za towarzystwo takich psow, takiej baby lub takiego Urbana,

Wszyscy odsuwali sie z obrzydzeniem i pragneli by baba z zastrupialymi psami wysiadla z autobusu !
Baba z psami miala wplyw na ludzi .....

Vote up!
0
Vote down!
0
#392790

Dokładnie - u mnie w mieście była taka podobna, bez psów. Ale każdego kto się na nią spojrzał ublizała niemiłosiernie, wyzywała strasznie.. Efekt był bardzo podobny!

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392996

Pewny jesteś, że piotrowskiego jeszcze tu nie ma?
Właśnie tego przez male p.

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#393354

... może na NP pisać Urban, to Piotrowski też.
Zresztą SB-cy piszą tu bezkarnie.
Kiedy protestuję, jestem oskarżany o świra i fobię.
Bezkarnie.
PS
Kiedy zapytałem komu/czemu służy "ruch w interesie", zostałem postraszony paragrafami.
Ja, co łatwo udowodnić, zawsze poświęcałem Niepoprawnym czas, energię i serce bezinteresownie.
Nie tyrałem na jakiegoś "właściciela"(straszącego mnie dziś sądem).
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393366

Niestety nie dało rady

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392506

że ta zasada nie obowiązuje wszystkich blogerów i komentatorów. Szczegślnie nie dotyczy ona Dixi, który pod Twoim łaskawym okiem i za Twoim przyzwoleniem może obrażać kogo mu się podoba i ile mu się podoba.
Jeśli znowu nie wiesz o czym mówię i za jego przykładem zaczniesz mówić o odlotach, to poczytaj sobie jego wpisy, co drugi zawiera impertynencje albo insynuacje albo jedno i drugie. Aby było sprawiedliwie, to nie on jest zawieszany, ale ci, których on obraża, których nazywa trollami, agentami itp. Albo po prostu poruszaj myszką do góry, tam zobaczysz jak się Dixi odnosi do mnie na porządku dziennym, razem z nieodłączną wklejanką z youtube, której jeszcze mi się nie zdarzyło oglądać.
Jestem przekonana, że się znowu dobrze ubawisz, a więc życzę miłej lektury.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#391876

Smok-wykidajło
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
-1

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#391885

... w każdym.
Bardzo proszę, żebyś nie zarzucał mi tego samego, co trolle (i agenci), czyli świra.
To zdecydowanie poniżej Twojego poziomu.
Dobranoc!
PS
A teraz wyobraź sobie, takie ćwiczenie przed snem, kto się teraz cieszy.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#391787

I jak wiesz jestem jedną z ostatnich osób, która mogłaby Ci zarzucać świra. I nie ważne czy w dzień, czy w nocy.
Dobranoc
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
1
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#391790

Dobranoc!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#391792

Przypominam, że pisali tam i śp. Seawolf i całkiem niedawno Coryllus.
A jedno tam trzeba przyznać, że maszyna portalu jest stokrotnie lepsza, niż tutaj. Niestety.
Widać, że tam zakładali fachowcy.

Vote up!
1
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391808

Dziękuję za wzbudzone zainteresowanie...

Nie martw się Traube, to nie moje ego, to cytat. Możesz sobie odszukać, jakżeś taki śledczy.

Vote up!
0
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391807

Zainteresowania było raptem parę minut. Więcej czasu zabrało mi pisanie tych kilku komentarzy. Nie schlebiaj zatem sobie.

Przeczytałem ciekawy komentarz Tomasza A.S.:

http://niepoprawni.pl/content/w-oczekiwaniu-na-bunt-akademikow-profbartyzel-juz-sie-zbuntowal#comment-451115

Zainteresowałem się profesorem. Wbiłem google jego i tego Palikota. Wyskoczył mi m.in. ten tekst z dotychczas mi nieznanego portalu (domyślam się, że to kolejny klon NE):

http://gallux.neon24.pl/post/67209,bartyzel-jacek-manipulant-i-trzesidupa

Tam, ku mojemu zdumieniu, na samej górze po prawej dostrzegłem znajomy nick. Kliknąłem. Ot i wszystko.

Co do burd zaś to nie wiem czym innym niż prowokacją ma być wpis "zabawna nowelka" o prowokatorach? Zwłaszcza w kontekście twoich "polemik", gdzie co i rusz bredzisz coś o śledczych i służbach.

Jeśli chodzi o Nowy Ekran to nie tylko Seawolf i Coryllus (marna marka na niepoprawnych, ale pewnie się jeszcze nie zorientowałeś), ale i spora część z piszących na niepoprawnych tam pisała. Łażacy Łazarz był aktywnym blogerem na tym portalu, a jego projekt śledzono tu z dużą sympatią wiążąc z nim spore nadzieje. Miała to być konkurencja dla S24, a ŁŁ obiecywał stworzyć portal, który zachowując zalety Salonu będzie pozbawiony jego wad.

Ja sam zrezygnowałem z pisania na NE po kilku tygodniach, kiedy po kolejnej polemice z ŁŁ na temat plagiatów uznałem, że lepiej z mądrym stracić niż z głupim zyskać. Poza tym, już wtedy, a były to pierwsze miesiące istnienia portalu, pojawiły się bardzo nieciekawe informacje o wspólniku ŁŁ.
Potem była jakaś trzecia droga itp. I na tym etapie już naprawdę mało ludzi przyzwoitych tam pisało. Tobie to wszystko, co było o NE wiadomo nie przeszkadzało, za to tutaj przejawiasz wybitne uczulenie na agentów i służby...

Każdy z nas ma swoje doświadczenia życiowe. Ty się włóczyłeś po świecie i wykazywałeś wielką odwagą, a ja wiem, że ludzie naprawdę odważni nie muszą się dowartościowywać chwaląc się swoją brawurą przed anonimową blogową publicznością. Przed żadną publicznością, nie tylko blogową, się nie chwalą.
Dotyczy to, rzecz jasna, różnych zalet, nie tylko odwagi. Jeśli ktoś opisuje siebie jako człowieka bardzo dobrego, to prawie na 100% jest to wyjątkowa kanalia.
Niedawno mieliśmy tu blogera, który podawał się konsekwentnie za doktora habilitowanego dwóch uczelni. Przy bliższym sprawdzeniu (nie przeze mnie, przez innych "śledczych") okazało się, że takiej figury w polskiej nauce nie ma wcale. Ot, kolejny bufon.

Tyle na dziś. Sprawdź sobie w wolnej chwili w słowniku wyrazów obcych, co oznacza słowo "bufon".

Vote up!
0
Vote down!
0
#391817

Nie zamierzam poświęcać tobie tyle czasu, ile ty mi poświęcasz. Nie znam ciebie i nie zamierzam bliżej poznać. Mam sprawdzone grono przyjaciół.
Bufonadą zajmują się zazwyczaj ludzie z defektem. A za bufonadę uważają wszystko ludzie o niskiej samoocenie.
Rozluźnij się i wzbogać swoje własne życie.
Żebyś bez przerwy nie musiał zajmować się innymi. Np. profesorami z dwoma fakultetami.

I nie zaczepiaj więcej, jak umiesz tylko brudno walczyć.

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391821

pojawiają się tutaj ludzie, przypisujący swoim oponentom, że poświęcają im dużo czasu, pilnie czytają ich wypowiedzi, ogólnie zajmują się nimi.
Czyżby deficyt uwagi???

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#391863

Mam na myśli tylko jednego, jedynego pana Traube, który przejawia niezdrową ciekawość i instynkt łowczy wyżła azjatyckiego.
Do nikogo więcej nie mam pretensji.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391865

Pewnie, że to satyryczna nowelka.
Czy zawsze trzeba pisać na końcu, że przedstawione zdarzenie nie miało miejsca i wszelkie podobieństwo... itd.

Świat jest taki różnorodny, że zawsze można niechcąco w kogoś trafić.

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391805

Całe życie jest eksperymentem.
Zawsze coś robimy pierwszy raz i nie wiemy, jakie będą tego rezultaty.
Ja już na Nowym Ekranie nic nie opowiadam. Nie da się.

Vote up!
0
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#391804

Poruszyłeś bardzo ciekawy temat.
A że nie tylko dla mnie ciekawy, to widać po ilości komentarzy i aktywności niektórych nicków.

ZAWRZAŁO :))))

Daję 10 :)
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#391891

gość z drogi

nie było mnie więc w śród ników biorących udział w "warsztatach" czyli experymencie...

 i załuję...jedynka jest ode mnie ...na pożegnanie...marynarzu ...dopiąłeś swego....eksperymentując ...

 cieszysz się....? kiedyś zostaniesz sam...z swoim experymentem...

"gratulacje" trzy dni i rozwalenie strony...

 

 bez pozegnania...świat jest wielki na szczęście

PS byłam na stronie "moje komentarze...jazg.... gratuluje dobrego samopoczucia:(

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#392271

I taki sukces! Ho, ho, ho... To się nazywa "wejście smoka", za pozwoleniem, oczywiście, wiadomych Smoków ;-)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#392270

Sam także po przeczytaniu tej nieźle "skrojonej" nowelki , przez dłuższą chwilę zastanawiałem nad pytaniem , które nie daje mi do tej pory spokoju ..

Po jaką cholerę ,(za przeproszeniem) , ów kij - w szprychach (NP)?

Z wielką uwagą także zapoznałem się z całością dyskusji.

Konkluzje :

- zachowam dla siebie ...

ps.
Dixi , Smoku , Kocie , G. z Drogi ,

/miłego wieczoru życzę :-)/

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#392421

trafne określenie: "kij w szprychy"!

Również życzę miłego wieczoru!
...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#392424

Kij w szprychy ? Raczej kubeł zimnej morskiej wody dla otrzeźwienia (niektórych).

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392427

Proszę Ciebie, jako jednego z bardziej zdroworozsądkowych i spokojnych ludzi tutaj, byś mi powiedział, co tu do diabła się wyrabia!?
Czy zawsze są takie kłótnie, czy to pierwszy raz i to, nie daj Boże, z mojego powodu?
Czy tutaj nietolerancja i zakaz swobodnej wypowiedzi są tysiąc razy gorsze niż np. na Neonie24???

Poziom emocji przysłania zdrowy rozsądek. Ochota do sporów wypiera chęć zrozumienia.

Inwektywy i kalumnie...

Przecież wszystkim nam chodzi o to samo. A jak się żremy i kłócimy, to wróg się tylko cieszy.

I o co te kłótnie? O pryncypia? Nie, o duperele!

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392445

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Prawdę mówiąc słabo orientuję się w przyczynach tego, co się tu od pewnego czasu wyprawia. Mimo zaczepek, staram się nie włączać w tutejsze spory i wzajemne animozje . Funkcjonuję jak gdyby poza społecznością NP, na jej obrzeżach i mam wrażenie, że wewnątrz się nie da. No chyba, że się ślepo pokocha PiS i Jarka, powtarzam ŚLEPO. A ponieważ tego nie potrafię przylepiono mi łatkę takiego małego skrzata na literę T.

Zauważyłem, że NP to rodzaj wyspy, pięknej zresztą wyspy, bujnej i bogatej, tak w osobowości jak i tematy. Osobowości te podzieliły się na szczepy a z tych powstały plemiona, których skład ciągle ewoluuje.
Brzegów tego raju przed inwazją i abordażem pilnuje kilka burków czy myszy. Szczególnie nielubiani (za 'zdradę " ?) są przybysze z wyspy która zatonęła, NE.
Są groźni, bo inteligentni, aktywni i kreatywni i mogliby obalić samozwańczych kacyków, którzy z mozołem ugruntowywali swoją pozycje na wyspie kilka lat.

To tylko moje prywatne obserwacje i wcale nie muszą być w 100% prawdziwe.
Na szczęście, tutejsi szamani zrozumieli już (tak mi się wydaje), że czas dopuścić do karłowaciejących plemion nowej krwi i z wolna wszystko się uspokoi.

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392467

No tak... taka mała ksenofobia.
Zdarza się.
To ja też będę się trzymał na obrzeżach, chyba tam najbezpieczniej.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392468

Dawno się tak nie uśmiałem!:):):)

-------------------------

"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
-1

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392471

Fotka prosto z Twojego prywatnego archiwum rozumiem ?

.........a półki pełne marksizmu i leninizmu.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392473

z Ciebie:

"Mimo zaczepek, staram się nie włączać w tutejsze spory i wzajemne animozje".

Aby na pewno? A czymże jest odpowiedź na fotkę zamieszczoną przez Dixi (którą można znaleźć w sieci wszędzie!) jak nie włączaniem się?

"No chyba, że się ślepo pokocha PiS i Jarka, powtarzam ŚLEPO. A ponieważ tego nie potrafię przylepiono mi łatkę takiego małego skrzata na literę T."

A skąd u Ciebie przekonanie o ślepej miłości do PiS lub Jarosława Kaczyńskiego? Bo rozumiem, że J. Kaczyński Twoim kolegą nie jest i spoufalenie w stylu "Jarek" jest nie na miejscu.

Nigdy nie czytałeś tu krytycznych uwag i postów na temat PiS? To widać mało czytasz lub po prostu jesteś niesprawiedliwy. Ot, takie małe kłamstwo pod publiczkę.

Ja np. (za innych się nie wypowiadam) ślepo kocham Polskę, a nie PiS. Z tego, co jest w menu wyborczym wybieram to, co jest najbardziej zbliżone do moich poglądów. Tłumaczyłam to już tak wiele razy, że mi język kołkiem staje od powtarzania.

"Brzegów tego raju przed inwazją i abordażem pilnuje kilka burków czy myszy."

No, proszę. Jak grzecznie i pokojowo. Tak, żeby się nie dać wciągać w tutejsze spory. Gratuluję Ci taktu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392483

Nie dam się miła Ossalo wciągnąć w udowadnianie tego, że nie jestem wielbłądem, trollem, agentem (podstaw sobie co chcesz).

Fakt, że nie przeszkadza Ci próba ośmieszenia Jazgdyni i mnie przez Dixi "braterskim" pocałunkiem, natomiast ubolewasz nad tym, że o Jarosławie, mówię ciepło i rodzinnie Jarek, świadczy o Twoim wybiórczym nastawieniu do komentujących a może nawet o uprzedzeniach. Szkoda.

Każdy portal ma swoich "bramkarzy", "burków" lub myszy, to nic nowego.
Bez odbioru ale mimo wszystko z pozdrowieniami.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392608

gość z drogi

teraz to juz nie miłego wieczoru,ale spokojnej Nocy..:)

ktoś otworzył okno i zrobił sie przeciąg...a my pochorowałiśmy się od nadmiaru swieżego powietrza...

 

serdeczności :)

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#392524

Vote up!
0
Vote down!
0
#392740

Dezinformacja, dezintegracja...
Sukces pozorny, bo wrzód pękł.
Nie mam już cierpliwości czytać komentarzy "w pionie" (za chwilę będzie po literce)
Moje postulaty to:
Agenci won!
Trolle won!
Gawrion, wspierający powyższych, won!
PS
Korzystam z wolności słowa:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392759

To może od razu :
Wszyscy won !

Zostanie Dixi i wierne przybudówki.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392815

Wszyscy won oprócz smierdzącej baby z psami! :-)

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392997

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Będzie gadała z psami....i cały autobus jej :))NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393006

Szanowny Panie,
jako człowiek bywały, nie tylko na morzu, winien Pan wiedzieć, że nie wchodzi się nigdzie na własnych zasadach.
A tak niewiele trza było starania, by zostać przywitanym i zrozumianym.

I nie będę wchodził w żadną polemikę, gdyż i tak jest już po przysłowiowych "ptokach".

Pozdrawiam Wszystkich

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#392780

To nie takie jasne. Znam profesorów, uczonych, którym ta zasada jest całkiem obca. Co więcej ustawiają po kątach gospodarzy :-)

To nie buwalość, wykształcenie decyduje - to raczej zasady wyniesione z domu..

Vote up!
1
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#392999

No i jest zgoda.

Tyle, że wielu nic nie jest w stanie wynieść z domu, a raczej są wyszkoleni w wynoszeniu co popadnie z cudzego i wnoszą walonkami inne wartości.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#393362

Projekt kanalizacji "ludeczków" poprzez nie tylko blogosferę, ale też inne "sieciowe" narzędzia dawno dopięty i realizacja idzie pełną parą, a portale już dawno obnażyły swoje oblicze. Facebooki, Google i inne "cugle" siedzą nam na metkach koszulek, a towarzystwo się zgodnie naparza. Są setki kroków przed nami, a My drepczemy w miejscu. Wszędzie trzeba być człowiekiem, więcej jednak warto w kontakcie bezpośrednim. O co chodzi, o kliknięcia, a ambicje niespełnione i wiele innych rojeń na temat lub nie... I tak oglądalność - czytaj przełożenie na efekt w tzw. Realu - leci poniżej "pyska". Siły źle ukierunkowane, jak i dywersyfikacji brakuje. Prawdziwe Budowle powstają gdzie indziej, a to co tu, to już tylko krzykliwe i puste ozdobniki. Już nie świnia leży i kwiczy, ale My z tą całą "pracą twórczą" w sieci. Ani zmora z jeziora, ani sen skrzydlaty, Lecz Łąka nawiedziła wnętrze mojej chaty! Trwała ze mną na tej ławie, Rozmawiając głośno prawie - Na ścianach moich - rosa, na podłodze - kwiaty... Nie grążyłem ja w niebie ni steru, ni wiosła, Lecz mnie radość swym prądem zmiotła i uniosła. Wieczność ku nam znikąd zbiegła, U stóp naszych, warcząc, legła, A pierś moja tej nocy chabrami porosła. I było już wiadomo, że pułap sosnowy Wonnym deszczem, jak obłok, pokropi nam głowy, Bo nie snem się sny płomienią, Jeno deszczem i zielenią - Duch mi zbłąkał się w ciele, jak wpośród dąbrowy. Przeto Bóg, co mnie stworzył, zbladł podziwem zdjęty, Żem uszedł jego dłoniom w tych pokus odmęty! W kształt mię ludzki rozżałobnił, A jam znów się upodobnił Kwiatom i wszelkim trawom i źdźbłom gorzkiej mięty. Nawołujcie się ludzie, pod jasnym lazurem, Chórem w światy spojrzyjcie, zatrwóżcie się chórem! Miłość, wichrem rozpędzona, Wszystko złamie i pokona, Zaś tych, co się sprzeciwią, w śnie skrępuje sznurem! A opaszcie świat cały ścisłym korowodem, Aby wam się nie wymknął, schwytany niewodem... Zapląsajcie, zaśpiewajcie, Pieśnią siebie wspomagajcie, Toć wejdziemy w świat - próżnią, aby wyjść - ogrodem! Niechaj dusza wam będzie błękitami czynna, Stoi przed nią otworem ta jasność gościnna, Czegokolwiek zażądacie, To się zjawi w waszej chacie, Bo nastała godzina taka, a nie inna... Ludzie - mgły, ludzie - jaskry i ludzie - jabłonie, Rozwidnijcie się w słońcu, boć na pewno płonie! Dla mnie - rosa, dla mnie - zieleń, Dla was - nagłość rozweseleń, A kto pieśni wysłuchał - niech mi poda dłonie! Dobrej Nocy i Jeszcze Lepszego Dnia jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#392794

2 lata temu pisałem, że na niepopkach dzieje się źle. Uważano że przesadzam. Nie miałem wpływu na istniejący wtedy układ, więc zrezygnowałem z pisania tutaj.
Dzisiaj pragnę z ubolewaniem stwierdzić, że profil niepopków niepokojąco zbliżył się do niezależnej. Czy uważacie, że mimo dysponowania zdecydowanie mniejszymi środkami warto iść w tę stronę? Czy takie dążenie pozwoli Wam przetrwać?

Życzę powodzenia, bo przecież stanowicie pewną wartość w blogosferze.

Vote up!
0
Vote down!
0
#392800

Jest taki problem natury psychologicznej, że cham rzadko zdaje sobie sprawę z tego, że jest chamem. - Ja, cham? - Ja, profesor, z definicji nie mogę być chamem! Otóż nic bardziej mylnego - chamy istnieją na wszelkich szczeblach drabiny społecznej. Podobnie, jak łajdak. Niejeden książę był łajdakiem.
U podłoża chamstwa i łajdactwa leży zawsze nieliczenie się z drugim człowiekiem. Nawet więcej - pogarda dla drugiego człowieka. Pogarda jest bardzo złą emocją. Pogarda to stan uczuciowy będący mieszaniną braku szacunku i niechęci. Zbliżony do nienawiści, ale zawierający komponent poczucia wyższości wobec osoby pogardzanej.[wikipedia].
Zdrowy człowiek stara się takie negatywne emocje tłumić w sobie.
Jednakże, jak chory musi być człowiek, który w sobie takie emocje świadomie kultywuje?

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392811

gość z drogi

serdeczne pozdrowienia,następna strona rozpada sie na naszych oczach...

serd pozdrowienia 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#392816

Rozpada ? Ja widzę jedynie remont, bardzo potrzebny remont.

Ktoś widocznie miał w planie zbudować piękny, przestronny wielokomnatowy pałac ale wyszła z tego kamienna, średniowieczna oblężnicza twierdza z małymi okienkami, otoczona fosą, zasiekami, i wilczymi dołami.
A więc remont i powrót do pierwotnych architektoniczych planów jak najbardziej wskazany.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392820

... wspiera się na desancie z najbardziej wszawych miejsc w Sieci.
Mamy do czynienia z próbą wrogiego przejęcia Niepoprawnych.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392822

Ale się nie rozpadnie, pomożemy w remoncie. Tylko najpierw należy przegonić ksenofobów i szkodniki.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392826

...ha ha ha...aleś mnie rozbawił Dixi...powiem Ci tak, pisać na bardzo "wszawym" portalu i przekazywać wartości (te prawdziwe) to jest naprawde sztuka...natomiast nie sztuka jest pisać artykuły w miejscu gdzie wszyscy zgadzają się ze sobą i se przytakują i sobie kadzą itd.

...sztuką jest przyjmowanie na siebie obelg typu katol, moher, katotalib, hasbarowiec, itd, i sztuką jest merytorycznie wychłostać trolla..nie wiem dlaczego tak walczysz z wiatrakami..zaloguj się na NE i spróbuj przekazać jakieś wartości i zmierz się z oko w oko ze Spiryto Libero, Wojtasem, Nikandrem, z całym tym obłąkanym towarzystwem...a potem wróć na Niepoprawnych i przyjmij wieniec laurowy...albo chłostę śmiechem...

..wrogie przejęcie Niepoprawnych...śmiech na sali... przez Kogo ???:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Vote up!
1
Vote down!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#392827

To na NE wymiatają teraz SL i Wojtas? Już im ten własny portal nie wystarcza? A długo to trwa? Nie, żeby to było dla mnie ważne, ale to taka zaskakująca ciekawostka... ;)

Pzdr, Hun

Vote up!
0
Vote down!
-1
#392828

gość z drogi

bo chciałam się odnieść do formuły"wrogie przejęcie" nie za bardzo chce mi po RAZ drugi pisać...ale

KU pamięci ,ku przestodze...

była sobie kiedyś bogata,prywatna spółka,co to kredytów nie brała ,ba sama nawet wspierała innych...ale komus zamarzyło sie przewietrzenie ..otworzyli więc szeroko okna,by przewietrzyc społke,bo zatęchła...:) i stało się,wpadli "strategiczni "

i zrestrukturyzowali spółke ,czyli...szlak trafił Kasę,Ludzi...i Kapitał...PO czym strategiczni odfrunęli bezkarnie pod opiekunczymi skrzydłami ,wiadomo kogo...zostawiając wydmuszkę..która za chwile i tak znikneła ...z Powierzchni

                                 życia Gospodarczego...

/a pierwsi wylecieli z niej ci co ja chcieli przewietrzyc ,zdumieni,nie wierzący w to co ich spotkało,sic!/

to tak ku pamieci i przyblizeniu okreslenia kodeksowego formuły wrogiego przejęcia w "naturze"przykład z życia wzięty..a ślady w licznych sądach

czy podobny do naszego casusu? niech na to pytanie ,każdy sam sobie odpowie...

Problem natomiast jest w czym innym,...Od kilku dni zajmujemy się "biciem piany" i nabijaniem punktów nic nie znaczącym tekstom..na niektorych stronach,wiem,ze za coś takiego płacą..u nas chyba ,nie...

Skoro bicie piany, to ma byc ten nowy Cel,to dziekuję ale ja sie w to nie "bawię"szkoda mojego czasu i nerwów..

A że mam rację,to prosze zobaczyć,co się dzieje..

@Grzech PISze o straconym Swinoujściu..na rzecz Niemiec...Pani Jadwiga o ważnym wydarzeniu w Kijowie...

Wrocław ściąga do siebie dawnych wojaków,ktorych z takim trudem wypędzilismy,a G.Śląsk marzy o "swej ojczyżnie"

Polska na naszych oczach rozpada się na kawałki ,ale co tam...byle była klikalność,byle ników nam nikt  nie przekrecał..i byle był szum w sieci 

i  by stalinowców  nie zabrakło na maturze,

 ale radochę musi mieć adam z raną na czole.brat stefana ,sędziego stalinowskiego.. chyba pęka ze śmiechu..:(

 jaki mają te "PUSTE" tematy  oddżwięk..? jaką "klikalność" ?:(

no mają ,,, ,większą niż Swinoujscie...juz praktycznie niemieckie,bo nam nagle zachciało sie przewietrzyć...no to przewietrzajmy się,

 tylko za jaką cenę...?

chyba czas sie pożegnać...załozyć opończę ,kij wędrowca zarzucić na plecy i wyruszyć w świat,a świat jest wielki ...może spotkam po drodze starych przyjaciół,tych żyjących i tych ,co odeszli na zawsze...

Dobrego Dnia Polsko,Dobrego

bo co raz Cię mnie w Polsce...nienormalności...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#392833

I mądrze.
Jak zawsze:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392836

...przez wpuszczenie smrodu, to czysta paranoja:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392838

Przykre, że kilka wpisów popsuło Ci zazwyczaj świetny humor.

Równie przykre, że nie zauważasz podczas swoich wizyt, że portal powoli obumiera dusząc się we własnym sosie.

Jestem tu około półtora toku i doprawdy, nie piszę tu z zamiarem codziennego wysłuchiwania, tak właśnie - przekrącania nicka, obelg, impertynencji i insynuacji pod moim adresem. Ani niczyim, bo przecież nie o to tu chodzi a o dyskusję, wymianę poglądów i poszerzenie horyzontów. Oczywiście, Ciebie to nie dotyczy, więc trudno oczekiwać zrozumienia.

Przykre także, że nie widzisz, że choćby patrząc z perspektywy czasu, od kiedy tutaj jestem, coraz mniej osób pisze i włącza się w dyskusje, bo nikt nie ma ochoty na takie samo traktowanie, jakie spotyka mnie i inych blogerów i komentatorów, którzy nie należą do grona wzajemnego poparcia i adoracji. Jest to bardzo subtelny rodzaj cenzury, przykre, że tego nie widzisz.

Przykre, że nie widzisz trollowania, kiedy pod interesującymi wpisami ktoś się czepia detalu zamiast odnieść się do meritum, co zazwyczaj przyczynia się do nabicia wielu punktów przez osobę pzywiązaną do detali i wieloma bezsensownymi wpisami, a kończy tradycyjną nawalanką ad personam.

Jak chodzi o przywitanie nowych blogerów, jwp napisał coś na temat wchodzenia nie na swoich zasadach. Nie wiem, jakie są w takim razie zasady przyjmowania, bo pamiętam dokładnie chrzest bojowy, jaki przeszłam na samym początku, który nie był ani grzeczny, ani przyjazny, ani tym bardzej przyjemny. Oczywiście, starym zwyczajem dokonany grupowo, co nigdy nikomu z grupy nie przeszkadza, przeszkadza natomiast i to bardzo, jeśli ktoś spoza Towarzystwa Wzajemnego Poparcia, Pomocy i Obrony Portalu Przed Desantem, popiera stanowisko osoby, którą Towarzystwo właśnie zwalcza. Na samym wstępie odniosłam wrażenie, że powinnam po prostu odejść, im szybciej, tym lepiej i niejednokrotnie zauważyłam, że nowi blogerzy są traktowani podobnie, atakowani grupowo, a kiedy stracą cierpliwość, są zgłaszani i albo się ich wyrzuca, albo przestają pisać, bo potem o nich więcej nie słychać. Czy faktycznie tak powinno wyglądać przyjęcie nowych blogerów i komentatorów?

Przykre, a zarazem dziwne, że tego typu bicie piany, jak to nazywasz, Ci nie przeszkadza.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
-1

Lotna

 

#392846

...he he...ich portal jest duszny, w sumie gadaja tam tylko chyba trzy, albo cztery osoby ze sobą...Wojtas chce na NE przeforsować swoją Cywilizację Polską, a SL jest jego przybocznym giermkiem trollem*

*niepotrzebne skreślić :)) pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
2
Vote down!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#392895

Trzeba się zbroić!

"Mamy do czynienia z próbą wrogiego przejęcia Niepoprawnych."

A gdzie są wrogowie, Dixi? Znowu zapomniałeś wziąć lekarstwo.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#392840

Zgłoszone.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392842

gość z drogi

Tak kiedyś spiewałam z moimi Rodzicami,tą zabroniona wtedy pieśń...tak również zatytułowałam kiedys jeden z moich wpisów,na moim Blogu...nie tu ..

czy mam Dobre samopoczucie ? TAK ..i to ja o tym decyduje  i nikt inny...

Co do znikniecia wielu wspaniałych blogerów...TAK,żal mi ICH ,i jesli pamietam... :)to wiem Dlaczego odchodzili...

i moje Dobre samopoczucie nie ma z tym nic wspolnego...

Bicie paniny szanowna Pani..bicie piany bez\produktywne i to wszystko..ja zbyt szanuję swój czas i swoje SAMOPOCZUCIE,by go rozmieniac na drobne, na nic nie wnosząca "dyskusję "

 żegnam Panią,bez żalu...a szkoda,bo zdarzało sie nam wymieniać całkiem słuszne uwagi,gdy dotyczyły FAKTÓW,a nie personalnych wycieczek...

jestem starym solidarnosciowcem i nie zamierzam ciągnąć tej jałowej dyskusji

 Dając na pozegnanie tego watku...ku przestrodze ,

            przykład z życia,chciałam tylko powiedzieć jedno..niczego się nie uczymy...Niczego, ale żeby to wiedzieć,to trzeba byc TU, z nami ,na tej pełnej goryczy ziemi,z cmentarzami Ludzi za młodych na śmierć, z Górnikami pomordowanymi na Wujku..i dzisiejszą paranoją tuska i pREZYDENTA z ruskich bud...

nie szanowna pani ,nie mam dobrego samopoczucia,bo "marnując zdrowie" w nielegalnych pochodach i" czas mojej Rodziny,widzę,ze przegraliśmy Polske,tą na ziemi ,w realu a nie w wydumanych wpisach w sieci...

Polskę familoków,smutnych Matek ze strachem odliczających ostatnie grosze na czynsz...i Ojców pełnych przerażenia,że jak stracą Pracę,/ na Slasku to codzienność,/to  wrogie panstwo obierze IM Dzieci,za karę,że są biedni...

czy to DOBRE Samopoczucie szanowana Pani ?

jestem jedną z fundatorek pewnej Fundacji i biedę Rodzin i Dzieci widzę na codzień i nie w internecie,siedzac wygodnie w fotelu,

 

zegnam...i prosze nie odpisywac,bo właśnie dzięki Pani dla mnie ta dyskusja ..skonczyła się...na zawsze...stoimy po dwu stronach lustra...

"Oj czyznę wolna racz nam  zwrócic Panie" tak spiewałam jako Dziecko a Stryj Kapłan..usmiechał sie i milczał wymownie..moze i dzisiaj usmiecha się z daleka..ale nie  z radością,o nie

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 .

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#392852

Po dłuższej przerwie witam Niepoprawnych.
Nie wszystkich oczywiscie, ponieważ nie uważam za Niepoprawnych ludzi, którzy dążą wszelkimi sposobami do marginalizacji tego portalu, a może wręcz do likwidacji?
Jest tutaj takich bojowników kilku, jeden taki potrafi wyczuć nosem bolszewika nawet przez ocean.

Z jego to powodu już dawno chciałem zlikwidować swoje konto, ale na wyrażną prośbę redakcji nie zrobiłem tego.
Od czasu do czasu wchodzę więc tutaj, aby przeczytać interesujące notki kilku autorów, którzy mają dar nauczania w taki sposób. Można się wiele od nich nauczyć.
Natomiast od takiego osobnika, który ma rozwinięty zmysł węchu jak nikt inny, można co najwyżej nauczyć się chamstwa i brzydkich wyrazów.

Dziwne tylko, że administracja tego portalu zachowuje się w stosunku do niego tak jak by to on był włascicielem Niepoprawnych.
Dlatego myślę,że z powodu tego jednego osobnika wielu naprawdę dobrych blogerów opusciła to miejsce.

Pozdrawiam wszystkich Niepoprawnych, którzy są życzliwi dla innych.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#393377

Tak. Niestety. to straszny szkodnik..............i pupil jednocześnie.
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#393392

wijącemu się w komentarzach Autorowi.
Przychodzi mi to z trudem, bo się zarzekłam i dałam sobie słowo, a słowo dane sobie jest najgorsze. Trzeba się go trzymać.
Nic to. Jakoś przeżyję.
Więc tak sobie poczytałam, tak autora jak i jego adwokata z urzędu, przepraszam z Gdyni, to przyszła mi do głowy odpowiedź na poziomie wpisu jak również rozlicznych komentarzy:
SRALI MUSZKI, BEDZIE WIOSNA.

I tym optymistycznym akcentem (bo odchodzić w niezgodzie nie lubię) żegnam się tak z autorem, jak i z adwokatem (diabła) z Gdyni jak również ze wszystkimi wpisami w/w.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393571

... fragment - zapowiada się naprawdę znakomicie! Szkoda tylko, że na moje stare oczy i dysleksję nie ma tu choćby pustych linii między akapitami. To mi spowolni lekturę.

W każdym razie to wygląda na strzał w samo sedno.

(Jedno mnie zaszkokowało... Gość goli łeb dwa aż razy w tygodniu?! Chciałbym być takim elegantem! Może się, dzięki Tobie, spróbuję teraz podciągnąć do tego poziomu, bo na razie z tym marnie. Mordę za to faktycznie golę tak często jak on, przynajmniej okresami.)

Vote up!
0
Vote down!
-1

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#1431507

... końca. Super!

Znakomita pointa. Niby oczywista, jak się już wie, ale zwala z nóg.

Fajnie że nie jestem jedynym zapoznanym geniuszem podziemnej literatury! ;-)

Vote up!
1
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#1431508

Mam nadzieję pobudzać ciebie intelektualnie ;-)

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1431513