Skąd nacjonaliści w Polsce? Zapytajcie Gazetę Wiecie-Którą

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Skąd się biorą nacjonaliści w Polsce ? Jeżeli chcecie wiedzieć zapytajcie Gazetę Wiecie-Którą.

Sie wydało.
Z importu.
Gazeta Wiecie-która bierze ich z importu. Konkretnie importuje ich z Niemiec.
Niestety wydało się, bo niemiecki autor artykułu, na który Gazeta Wiecie-która się powołała, zaprotestował,że o żadnych nacjonalistach w Polsce nie pisał.

Taki drobny kiks w twórczej działalności, bo z reguły jest to re-import. Zapomniano widocznie tym razem, wskutek rutyny, dopiąć uzgodnienia. Najpierw Gazeta Wiecie-która lub koledzy coś wyprodukują, eksportują gdzieś na Zachód, po czym, w "europejskim" opakowaniu reimportują do kraju jako karmę dla lemingów.

http://wpolityce.pl/artykuly/62322-alez-manipulacje-skad-ten-nacjonalizm-w-polsce-czyli-jak-sie-tlumaczy-i-powiela-obcojezyczne-publikacje

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Na czerskiej znajomość języków obcych jest na bardzo wyskoim poziomie o czym świadczy fakt wydawania gazety po polsku, natomiast  zastrzeżenia  autora  artykułu co do zawartości tłumaczenia  to nie ma pojęcia owa  niemiecka dziennikarzyna  iż translacją obcojęzychnych tekstów  na język autochtonów zajmują się w gazecie nie zwykli tłumacze ale "przetłumacze"  a już w samej nazwie gazety  "wyborcza" zawarta jest ich metoda pracy  .

  

 

 

 

Zaraz wracam.Bumerang

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zaraz wracam.Bumerang

#380363