Tylko PiS uratuje Polskę

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Dlaczego tylko PiS może uratować Polskę przed katastrofą gospodarczą i finansową, przed utratą suwerenności narodu polskiego a nie Tusk z PO, SLD czy PSL? O Palikocie nie wspominam , bo ten ruch pseudo polityczny nie zasługuje moją na uwagę.
Odpowiedź jest zupełnie prosta. Przypomnijcie sobie Państwo rządy poprzedników PO tj KLD i UW a następnie rządy SLD+PSL i PO+PSL. Charakterystyczną cechą rządów tych partii było i jest nastawienie na zyski. Oczywiście chodzi o zyski polityków, finansjery i ludzi dawnych służb PRL. Polska i Polacy traktowani są jak dojne krowy. Zadłużenie kraju, afery, defraudacje i korupcja. Żadne państwo tak rządzone nie będzie się rozwijać , każde państwo tak rządzone zostanie doprowadzone do bankructwa a jego obywatele do nędzy. PiS rządził Polską tylko 2 lata z czego Jarosław Kaczyński był premierem 1,5 roku. Były to trudne rządy. Totalny opór sił postkomunistycznych, trudni koalicjanci i wiele spraw do załatwienia. Rządy PiS to ciągła walka ze służbami specjalnymi PRL , które opanowały każdą gałąź gospodarczą Polski. Walka z WSI i korupcją, ciągła szarpanina z Lepperem i Giertychem. w latach 2005 - 2007 Polska zaczęła się rozwijać, zaczęło się lepiej żyć. Po prostu zyski ze swojej pracy czerpali wszyscy obywatele a nie grupka uprzywilejowanych. Łapownicy przestali brać bo wiedzieli , że państwo chroni obywatela. Petent w urzędach czuł się człowiekiem. Brak afer gospodarczych w latach 2005-2007. To najważniejsza różnica jaką można zobaczyć między rządami PiS a rządami PO +PSL i SLD+ PSL .
Gdyby Polacy ,tak jak Węgrzy, w 2007 wybrali prawicowych polityków(PiS) to tak jak teraz Węgrzy bylibyśmy państwem praworządnym i sprawiedliwym. Rozwijającym się gospodarczo państwem z przyszłością. Niestety Polacy wybrali złodziei, oszustów, kłamców i hochsztaplerów , walczących z Bogiem ateistów, bez Boga, Honoru i Ojczyzny postkomunistycznych pokurczy. Następne wybory pokażą czy nastąpi zwrot znad przepaści czy tez zrobimy następny krok do przodu.

0
Brak głosów

Komentarze

Owszem nastąpi pewien zwrot. Będzie to w tył zwrot nad przepaścią i jeden krok do tyłu.
Pokurczna, niewolnicza mentalność Polaków się nie zmieniła a może wręcz przez sącząną dzień po dniu propagandę pogłębiła.
Do wyborów pójdą przecież ci sami ludzie co poprzednio i znów zachwyci ich jakiś wprawny mówca i kłamca.

Jedyna(jedna z wielu) szansa w tym, że Jarosław się zmieni i przestanie wreszcie społeczeństwo (lemingi) traktować jak partnerów do rozmowy i potraktuje ich tak jak na to zasługują, czyli jak bandę podatnych na manipulację idiotów.
Jeżeli Jarosław nauczy się pięknie kłamać i roztaczać świetlane wizje, jest szansa, że społeczeństwo po wykonaniu zwrotu w tył nad przepaścią, kolejny krok zrobi do przodu a nie do tyłu.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#361008

Polacy potrzebują normalności , a tą normalność PiS może im zapewnić. Co do lemingów to nie widzę potrzeby przeciągania ich na prawicowa stronę. Widzę natomiast potrzebę przekonania tych co na wybory nie chodzą . Tutaj pan prezes Jarosław Kaczyński powinien znaleźć panaceum na przekonanie tych ludzi aby poszli na wybory i zagłosowali na PiS. To jest wyzwanie dla polityka.
bialogwardzista

Vote up!
0
Vote down!
0
#361009

Tych co nie chodzą na wybory, niczym do głosowania nie przekonasz. To tępa, zobojętniała tkanka społeczna, zdrewniała jak łodyga chwastu.
Pis potrzebuje tak samo głosów swojego żelaznego elektoratu, jak i głosów lemingów, a leminga do głosowania na PiS przekonać może jedynie wizja dobrobytu, skwierczącego grilla i łatwego życia.
Leming wyprany jest z Polskości, więc żadne racjonalne czy patriotyczne argumenty na niego nie działają, liczy się pełna micha i zagłosują na tego, który obieca wielką, pełna frykasów, parującą michę.

To wszystko o czym piszę to oczywiście fikcja, bo drogą wyborów w kraju totalitarnym a takim jest Polska, żadna patriotyczna partia nie wygra.

Rozwiązania należy szukać w innych formach.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#361015

W dużej mierze - zgoda.
Ale jakie 'inne formy'?
Rewolucja, pucz, zamach stanu?

Vote up!
0
Vote down!
0
#361034

Niektórzy mają zadrę do Jarka o to, że w 2007 roku nie zabarykadował się w Alejach Ujazdowskich, przez tajny telefon nie wezwał wiernych sobie jednostek wojskowych, nie wprowadził stanu wyjątkowego, nie wystąpił z "europy", nie wezwał sojuszników z zagranicy do wyrażenia poparcia, nie rozprawił się z komuną przystrajając okoliczne latarnie i drzewa tysiącami zdrajców i nie zaorał MHŻP.
Za Jarkiem przyszła by cała prawa Polska z pochodniami i ze śpiewem na ustach poszłaby za nim w ogień.

Przecież, rzecz jasna, odniósłby 100% zwycięstwo i dzisiaj, niemal sześć lat później, Polska byłaby hegemonem Europy i cała Europa żebrałaby o akces do Nowego Układu Warszawskiego.

Sukces był na wyciągnięcie dłoni, ale nie dla kogoś kto patologicznie nie chce władzy. Wszyscy na to tylko czekali, a ten wziął i "oddał władzę".

To są właśnie te "inneformy".

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#361064

Inneformy niepoprawne inaczej. ChWD.

Vote up!
0
Vote down!
0
#361065

Czy PiS na pewno chce dojść do władzy żeby uratować Polskę?
Póki co dobrze mu w roli opozycji,której nie boi się partia rządząca.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#361012

A ja dam 10.
Za wymowę notki.

pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#361033

Jan Bogatko

...proste i prawdziwe,

pozdrawiam,

ps: zawsze piszę o tym,że wybory to PLEBISCYT: albo rybka, albo pipka.

Głosując na partie kanapowe w poszukiwaniu trzeciej drogi wybieramy zawsze pipkę, czyli głosujemy na Tuska.

Nie dajcie się nabrać szczurołapom!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#361051

… pod warunkiem, że PiS w kampanii wyborczej zamiast kłamstw i oszustw, – które proponuje „Tańczący z widłami” – wskaże społeczeństwu, za których rządów (PiS-LPR-Samoobrona RP czy PO-PSL)) wiodło się lepiej przeciętnej polskiej rodzinie, a Polska miała lepszą reputację w świecie.
A może to zrobić poprzez porównanie pewnych danych statystycznych, a także wyliczeń, które nie są ujmowane w roczniku statystycznym dla analogicznego okresu rządzenia. I niech mi tu nikt „nie wsadza kija w mrowisko” twierdząc, że za rządów PiS-u do Polski jeszcze nie dotarł europejski czy światowy kryzys, a za rządów PO-PSL – owszem. Jakoś kraje spoza Unii Europejskiej, takie jak: Szwajcaria, Norwegia czy maleńkie europejskie księstwa: Monaco i Lichtenstein nie mówią, że dopadł je kryzys.

Należałoby zatem w kampanii wyborczej wskazać i porównać takie czynniki, jak:
– wysokość długu publicznego i długu wobec Banku Światowego,
– wysokość wzrostu/spadku PKB,
– wskaźnik bezrobocia,
– ilość sprzedanych zakładów pracy,
– ilość zlikwidowanych/stworzonych miejsc pracy,
– relacja wysokości średnich miesięcznych przychodów obywateli do cen art. konsumpcyjnych,
– wysokość stóp procentowych kredytów,
– ilość wybudowanych mieszkań, dróg i niezbędnych obiektów użyteczności publicznej,
– liczba wzrostu/likwidacji etatów w administracji państwowej, terenowych organach władzy państwowej i w organach samorządowych,
– ilość poważnych przestępstw, w tym afer o charakterze gospodarczym i korupcyjnym,
– ilość skandalicznych wyroków sądowych, krzywdzących obywateli RP, 
– ilość decyzji wydanych przez organy władzy państwowej, które skrzywdziły obywateli RP, itd. itd….

Długo by wymieniać, ale jest to do ogarnięcia przez PiS, – zwłaszcza, że przygotowanie się do kampanii już trwa. Oby tylko robili to… z głową i posłuchali mądrzejszych od siebie, którzy dobrze życzą nie tylko im, ale przede wszystkim Polsce i jej obywatelom.

W przeciwieństwie do opinii „Tańczącego z widłami” twierdzę, że leming jeśli zobaczy w „Tel-Awizorni” – ile stracił kasy i ile jeszcze może stracić za rządów PO, sam „rąbnięty w kieszeń” uruchomi swoje szczątkowe ilości kory mózgowej. W obawie przed straceniem jeszcze więcej i będąc w strachu, że jego stopa życiowa spadnie do niewyobrażalnie niskiego poziomu, – „podziękuje” platformersom, oddając głos na PiS.

Odrębnym problemem jest frekwencja przy urnach wyborczych, oscylująca około 50%. Ci, którzy nie biorą udziału w wyborach, robią to głównie z przeświadczenia, że ich głos i tak niczego nie zmieni. Otóż… zmieni i to bardzo, wszak tak myślących są miliony. I jeśli owych kilka milionów opowie się, kto ma pokierować państwem, to mając obraz przedstawiony przeze mnie wyżej, wyzbędzie się pojęcia „tumiwisizmu”, bo bieda także im się dała we znaki i może w końcu oprzytomnieją.

Kiedy już dojdzie do zwycięskich przez PiS wyborów, – z uporem maniaka po raz kolejny będę wołał i domagał się od PiS-u tzw. bilansu otwarcia, a więc stanu przejmowanego państwa od platformersów i pawlaków. Ma to zapobiec oszczerczym pomówieniom, że za rządów PiS-u jest gorzej w Polsce, niż za czasów rządzenia przez PO-PSL.

Na koniec wypada mi tylko rzec: mądremu dość! – Mądry wie, o co mi chodzi, a głupi – choćbym rozwinął ten temat do horrendalnych rozmiarów… i tak nie zrozumie.   

Pozdrawiam,
                   
   
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#361052

Doprecyzujmy :
- pięknych, słodkich kłamstw i
- przekonywujących oszustw.

Tylko jak spodziewać się po kawalerze, który nigdy nie uwiódł kobiety na słodkie kłamstewka i małe przekonywujące oszustwa, żeby był przekonywujący.
Przecież nie można mało urodziwej kobiecie powiedzieć, że jest mało urodziwa. Niedoskonałą kobietę, oczarujemy słodkimi kłamstewkami i pochlebstwami, wtedy zrobi dla nas wszystko........a nawet pod wpływem naszych kłamstewek wypięknieje.......naprawdę, wypróbowane, sprawdzone w 100%.

Czy Jarosław (kawaler) umie uwodzić kobiety w ten sposób ?
Czy potrafi w ten sam sposób uwieść społeczeństwo ?

Obawiam się, że nie. Brak mu w tym doświadczenia i finezji. On potrafi tylko operować prawdą i statystykami.

Przegra jeśli nie nauczy się finezji I SŁODKICH KŁAMSTEWEK MIŁYCH DLA UCHA.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#361061

[quote=tańczący z widłami]Doprecyzujmy :
- pięknych, słodkich kłamstw i
- przekonywujących oszustw.

Tylko jak spodziewać się po kawalerze, który nigdy nie uwiódł kobiety na słodkie kłamstewka i małe przekonywujące oszustwa, żeby był przekonywujący.
Przecież nie można mało urodziwej kobiecie powiedzieć, że jest mało urodziwa. Niedoskonałą kobietę, oczarujemy słodkimi kłamstewkami i pochlebstwami, wtedy zrobi dla nas wszystko........a nawet pod wpływem naszych kłamstewek wypięknieje.......naprawdę, wypróbowane, sprawdzone w 100%.[/quote]

Doprecyzujmy.

Co jest cechą charakterystyczną rządów PO i innych "uwodzicieli" spod znaku romantycznego Leszka M., czarującej klaty Wojtka O., nobliwego "jabaki" Buzka czy brata łaty i kumpla od kieliszka Olka K. ? Krótko mówiąc trzech formacji, które w ostatnich dwudziestu latach zadały najbardziej przerażające ciosy Polsce. Przy których Bitzkrieg Hitlera to stosunkowo uczciwa sprawa, zwłaszcza z tego powodu, że prowadzona z otwartą przyłbicą.

Cechą tych rządów była umiejętność rozsiewania afrodyzjaku:
- pięknych, słodkich kłamstw i
- przekonywujących oszustw.

Czy Ty aby Tańczący nie pomyliłeś portali ? Z takimi przekonaniami to tylko rzucić się na ratunek Costa Platformia.

[quote=tańczący z widłami]Czy Jarosław (kawaler) umie uwodzić kobiety w ten sposób ?[/quote]

A *uj Ci do tego, że się tak brzydko i retorycznie wyrażę ?

[quote=tańczący z widłami]Czy potrafi w ten sam sposób uwieść społeczeństwo ?

Obawiam się, że nie. Brak mu w tym doświadczenia i finezji. On potrafi tylko operować prawdą i statystykami.

Przegra jeśli nie nauczy się finezji I SŁODKICH KŁAMSTEWEK MIŁYCH DLA UCHA.[/quote]

Jak Ci mało, to sugeruję jak wyżej - zgłoś akces na agitatora PO, czy innego wehikułu, który zapewne jest gorączkowo montowany gdzieś na zapleczach 3RP. Trzecia noga, trzecia droga, trzeci obieg... jest tego w pytę.

"SŁODKIe KŁAMSTEWKa MIŁe DLA UCHA" ufundowały, zbudowały i rządzą tym tworem, który zwany jest cieciąerpe, nie Polską.

[quote=tańczący z widłami]NIEPOPRAWNY INACZEJ[/quote]

Fakt.
Tak jak "sprawny inaczej", "uczciwy inaczej", "mądry inaczej" - taki sam jesteś "niepoprawny".

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#361067

Na moje pytanie :
Czy Jarosław (kawaler) umie uwodzić kobiety w ten sposób ?
odpisałeś :
A *uj Ci do tego, że się tak brzydko i retorycznie wyrażę.

Nie zupełnie z tym ***em do tego, niezupełnie.
**j i nie tylko **j ma dużo do tego.
W niedzielę o 21.30 na jakimś programie (chyba ichnim) leci odcinkowy reportaż o kawalerach. Zalecam jego obejrzenie.
To co myślą, robią i mówią przypomina mi to co mówi i robi zacny J.
Mrzonki, marzenia, wielkie plany bez pokrycia a konkretów brak.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#361086

W miejsce odniesienia się do meritum - telewizor.

Z zalecenia nie skorzystam ponieważ nie posiadam urządzenia odbierającego jakiekolwiek kanały. Zatem ciężko byłoby mi polemizować z tym co na temat kawalerów ma do powiedzenia jakaś Magda Gessler, tow. Kraśko czy inny Gugała.

Bez wsparcia telewizyjnego autorytetu widzę natomiast, że groch z kapustą, który notorycznie serwujesz jest ciężkostrawny. Rzecz nie dotyczy tylko tego jednego wątku.

Dłubanie komuś w rozporku, jak dotąd myślałem, powinno być domeną ludzi o stabloidyzowanej mentalności. Rzutowanie umiejętności z jednej dziedziny na inną, całkowicie odległą, to jakiś kompletny nonsens.
Równie dobrze można na temat kawalera powiedzieć coś diametralnie odmiennego, choćby w stylu Wasiukiewicza:
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#361089

Reportaże, a tym bardzie reportaże z życia codziennego, w przeciwieństwie do książkowego bełkotu gryzipiórków i tych, którzy pół życia widzą wszystko jedynie przez pryzmat swojej klawiatury i ekranu, są autentycznymi zapisami wydarzeń.

Poleciłem ci obejrzenie autentyku, a nie "dziennika".
Szkoda, że tego nie odróżniasz.

Kawaler to taki "żonaty inaczej" i trudno mieć do nieboraka zaufanie. Skoro nie poradził sobie ze sprawą stworzenia i uporządkowania własnej rodziny, to jak poradzi sobie ze stworzeniem i uporządkowaniem społeczeństwa ?

Nie wspomnę już o sztuce społecznego uwodzenia, która często jest pochodną uwodzenia płci przeciwnej.
Nie umiesz uroczo czarować, uwodzić i pięknie kłamać.........PRZEGRYWASZ.
Prawda bywa bezbronna. Prawdzie trzeba pomóc.

Zapamiętaj :

PRAWDA ZWYCIĘŻA DOPIERO WÓWCZAS, GDY KŁAMSTWO UTORUJE JEJ DROGĘ. WTEDY JEST CZAS NA PRAWDĘ.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#361101

[quote=tańczący z widłami]Reportaże, a tym bardzie reportaże z życia codziennego, w przeciwieństwie do książkowego bełkotu gryzipiórków i tych, którzy pół życia widzą wszystko jedynie przez pryzmat swojej klawiatury i ekranu, są autentycznymi zapisami wydarzeń.

Poleciłem ci obejrzenie autentyku, a nie "dziennika".
Szkoda, że tego nie odróżniasz.[/quote]

Aha, rozumiem, w "dziennikach" kłamią, manipulują i podsuwają informacje i komentarze, które pasują do światopoglądowego profilu stacji, ale jeśli chodzi o dokument, program popularno naukowy czy socjologiczno-psychologiczny - tu już kierują się zupełnie innymi zasadami ?

A może podzielisz się informacją na temat tego jaki to kanał i jaki tytuł programu ?
Bo może ja zupełnie niepotrzebnie wyłączyłem TV z gniazdka.

Mam takie deja vu - parę lat temu, znajomy z kręgów ówczesnego 60% POparcia, znęcał się nade mną w podobny sposób. Wyczytał w szmatławcu pokroju Sukcesu, Obesranych Obcasów czy innej Vivy, że bliźniacy to rzecz straszna, często psychopaci i w ogóle ścierwo jakiego ze świecą szukać. Doppelganger, evil twin i inne, sięgające folkloru jak kula ziemska okrągła wytłumaczenia, miały dla tego kumpla bardzo głęboki sens.
Przeczytał bardzo rzetelne opracowanie na ten temat, które absolutnie nie miało związku, wiadomo z kim, w ogóle z niczym nie miało związku, tylko tak się jacyś eksperci postanowili podzielić swoją wiedzą z czytelnikami.
Ale on, mądra głowa, pokojarzył pewne fakty, które mu nie dawały spokoju od dwóch lat.
Jak w sam raz gdzieś tak w końcówce 2007 roku.
Wpienił mnie podwójnie bo znałem wówczas jednych takich bliźniaków co mi się dobrze kojarzyli (niedawno zostali połowicznie unieszkodliwieni), a poza tym sam mam bliźniaki.

[quote=tańczący z widłami]Kawaler to taki "żonaty inaczej" i trudno mieć do nieboraka zaufanie. Skoro nie poradził sobie ze sprawą stworzenia i uporządkowania własnej rodziny, to jak poradzi sobie ze stworzeniem i uporządkowaniem społeczeństwa ?

Nie wspomnę już o sztuce społecznego uwodzenia, która często jest pochodną uwodzenia płci przeciwnej.
Nie umiesz uroczo czarować, uwodzić i pięknie kłamać.........PRZEGRYWASZ.
Prawda bywa bezbronna. Prawdzie trzeba pomóc.[/quote]

W przeciwieństwie do książkowego bełkotu gryzipiórków i tych, którzy pół życia widzą wszystko jedynie przez pryzmat swojej klawiatury i ekranu, pragnę podzielić się taką refleksją z życia wziętą.

Znam dwa przypadki takich starych kawalerów, którzy chyba w życiu nie uwiedli płci pięknej - czarując i pięknie kłamiąc, oczywiście, bo tak gdy wina nie zbraknie to nie wiem. Tego nigdy nie wiadomo.
Tak się składa, że obaj są nieco dziwni (można by nawet rzec - stuknięci), każdy na swój sposób, ale w jednym są identyczni - w swoich dziedzinach są wyjątkowymi ekspertami. Można się z nimi nie dogadać na różne tematy, w szczególności gdy rzecz rozbije się o problemy z teściowymi, jednak gdy trzeba zaufać ich profesjonalnej wiedzy, można zamknąć oczy i łykać na ślepo to co dają.

I jak tak sobie myślę - na własny rachunek, bez suflera z TV, że może to jest właśnie cecha kawalerów, tak jak tych przysłowiowych singli MWZDM robiących zawrotne kariery, że jeśli mają jakąś idee fix, to wszystko inne nie jest już im potrzebne do szczęścia. Dzięki odrzuceniu pewnych obciążających (co tu dużo ukrywać) okoliczności życiowych, potrafią się bardziej skoncentrować na swojej pracy.

Dodatkowo gdy taki kawaler nie ma, jak to się mówi - nic do stracenia, a wszystko do zyskania i jeszcze rachunki do wyrównania... zaczyna się robić obiecująco.

Poza tym - co Ty, Tańczący, przysłowiowa "wsiowa baba" jesteś, że wybrzydzasz na "chłopa bez baby" albo "babę bez chłopa" ? Ostracyzm dla takich zachowań to cecha czasów raczej minionych. Garbaci (to znaczy "prości inaczej"), czarne koty przebiegające drogę, drabina, etc. to lipa. Żona patrzyła na księżyc, a dzieci łyse nie są.

[quote=tańczący z widłami]Zapamiętaj :

PRAWDA ZWYCIĘŻA DOPIERO WÓWCZAS, GDY KŁAMSTWO UTORUJE JEJ DROGĘ. WTEDY JEST CZAS NA PRAWDĘ.[/quote]

Żaden ze mnie przykładny chrześcijanin (nikt nie jest chodzącym ideałem, a ja to w szczególności), dlatego nigdy w życiu nie przypuszczałem, że przyjdzie mi uderzyć w kaznodziejskie tony - GieWu prawda !

Zapamiętaj:

NIE MA TAKIEGO DOBRA, KTÓRE ZŁEM UTORUJE SOBIE DROGĘ.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#361133

 ze w przyszlosci kazdy prezydent powinien raz w miesiacu stanac przed kamerami i dziennikarzami i w kilku minutach przedstawic "stan panstwa" a nastepnie odpowiadac na pytania.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#361141

Myślę że dużo Polaków przekonało się na własnej d.. jakie rządy obecnie panują, i wystarczy porównać zawartość portfeli ,z przed 6 lat, a obecnie .
Osobiście znam zatwardziałych zwolenników PO , którzy kruszeją i wstydzą się przyznać że głosowali na oszustów .
Mi osobiście takich ludzi udało się przekonać do głosowania na PIS . Nie oczekujcie że wszystko za was zrobi PIS i Kaczyński , my musimy również pomagać, aby uratować Polskę, a nie krytykować.

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#361077