Po prostu budujmy Niezależną Rzeczpospolitą

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Idzie wiosna... Polska się budzi i jak Państwo widzą dojrzewa powszechnie świadomość fasadowości demokracji i ustroju politycznego Polski, a za rozwojem świadomości idą czyny i powinny iść kolejne.

Ale chciałbym zwrócić uwagę na dokonujący się przez ostatnie dwadzieścia lat na naszych oczach modelowy wręcz proces destrukcji. Destrukcji całej tkanki spolecznej, ale w tym wypadku chciałbym ograniczyć swoje uwagi do destrukcji wiedzy. Destrukcja struktur przekazywania tradycji,przede wszystkim tradycji kulturowej, doprowadziła do likwidacji kanałów transmisji wiedzy historycznej z pokolenia na pokolenie. Przed 30 laty mieliśmy do czynienia z niezwykle szybkim procesem kumulacji wiedzy o organizacji społeczeństwa, który objął wszystkie warstwy społeczne zaangażowane w ruch "Solidarności". Obecnie cała ta wiedza została , aż trudno w to uwierzyć, utracona i społeczeństwo z ciężkim trudem próbuje uczyć organizować się od nowa. Najlepszym dowodem są strajki rolników w obronie ziemi w ciągu paru ostatnich miesięcy.

Wszelkie sprawy, gdy zawodzi panujący system, bierze się we własne ręce, jak do tego zachęcano nas po r.1989, po to by organizować nowy, własny system ze wszystkimi jego elementam składowymi, tak jak zrobił to w sposób wręcz modelowy ojciec Tadeusz Rydzyk. Teraz przyszła pora na aktywność pozostałych struktur spolecznych. W zwarciu z dotychczasowym systemem powstają nowe konserwatywne media internetowe i papierowe - "Gazeta Polska" i jej mutacje, portal "wpolityce", tygodniki "W sieci" i "Do rzeczy", porażką okazała się praktyczna likwidacja "Rzeczpospolitej" i brakuje stacji radiowych czy telewizyjnych, rozwijają się własne instytucje finansowe w postaci SKOKów. Nadszedł czas na budowanie sprofesjonalizowanej ochrony marszów i demonstracji niezależnych, która spełniałaby rolę i zalążek zastępczej policji. Należy zacząć myśleć o własnych sądach i powołać Obywatelską Radę Sądowniczą z wybitnymi prawnikami niezależnymi, by wywierać coraz silniejszą presję na aktualny system sądowniczy i korporację prawniczą, mając w perspektywie konieczność stworzenia niezależnego, solidnego wymiaru sprawiedliwości. Taka niezależna Rada Sądownicza mogłaby być wspomagana przez niezależne dziennikarstwo śledcze. W walce przeciwko fatalnym zmianom w szkolnictwie rozwinął się ruch oporu rodziców i powstały niezależne organizacje, ktorych dorobek należałoby wykorzystać w ramach Niezależnej Komisji Edukacji Narodowej.

W gruncie rzeczy czeka nas po prostu powtórka z r. 1980 - stworzenie zalążku Niezależnej Rzeczpospolitej. Ale żeby to miało ręce i nogi należałoby najpierw powołać Kongres Ruchów Niezależnych, który opracowałby taki sam kompleksowy program jaki przecież opracowała "Solidarność" w r.1981 tworząc projekt Samorządnej Rzeczpospolitej. Taki program musiałby obejmować pełny zakres projektowanych instytucji państwowych. Myślenie i dzialalność fragmentaryczne są bezsensowne i stanowią stratę czasu jako że poszczególne fragmenty okazują swoją sensowność i spójność tylko w kontekście całościowego projektu.

Tak więc, w nawiązaniu do pojawiających się w sieci pytań, czy będzie u nas druga Bułgaria albo Budapeszt, mogę powiedzieć, że mamy własną tradycję dokonywania zmian, opracowaną w latach 1980-81, która w zupełności wystarczy by pozbyć się obecnego reżimu. Należy się jedynie oderwać od komputera lub odłożyć pilota i podnieść tyłek z kanapy.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 W mediach atmosfera paniki przed prawicowym przewrotem.

 Do spotkania w Warszawie 10.04.Pozdrowienia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marekagryppa

#343710

Jan Bogatko

...jestem za działaniem.Stalinowcy boją się.

Pozdrawiam, (10!)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#343720

Ciekawy pomysł, ale propozycja Kongresu (prawdziwego Sejmu, vide: http://niepoprawni.pl/blog/4949/otium-dla-mas) na razie jest nierealna. Z podobnymi inicjatywami mieliśmy do czynienia przez ostatnich 20 lat; powstawały różne partie i partyjki i na tym się kończyło. Aby mógł powstać Kongres (Sejm), ruch musi mieć najpierw moc sprawczą taką jaka miała I Solidarność. Pierwsza "S" miała potężne - i nie do końca wykorzystane - narzędzie nacisku, jakim był lokalny i krajowy strajk generalny. My dzisiaj takiego narzędzia nacisku nie mamy, zatem idei Kongresu (Sejmu) nikt nie podchwyci.
Druga sprawa: aby odzyskać suwerenność i zwołać Kongres (Sejm), trzeba odpowiednio wielkiej liczby zaangażowanych w to ludzi. Nie umiem powiedzieć jakiej, ale wystarczającej, aby środowiska władzy były bezradne i zmuszone do użycia siły. Takiej "liczby krytycznej" także nie mamy.

Wreszcie póki co ciągle jeszcze istnieją środki legalne, choć coraz mniej wierzymy w ich skuteczność. Gdy one zawiodą, możemy się obudzić z ręką w nocniku bez jakichkolwiek struktur czy metod działania. Niech Pan sobie wyobrazi co by się stało, gdyby PiS został przymusowo rozwiązany, a większość czołowych działaczy - aresztowana. Czy jesteśmy przygotowani na taką sytuację? Co wtedy? Wkraczają manipulanci spod znaku nowego ekranu? Wojna uliczna? Przecież to najgorsze z możliwych rozwiązanie.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#343725

Nacisk był formą komunikacji. Obecnie mamy wiele nowych form komunikacji a zatem i wiele kanałów komunikowania się ze wszystkimi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#343753

oj zbiera ci sie jak wrzod na d...ie. Oj pęknie kiedys, pęknie." No i jak pękł, to bylo bez litosci. Tak bedzie z donciem, wrzod juz tak mocno sie zebral ze  płemieł i jego banda zbójców bedą  ciency.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#343727

ale emeryturki beda miec grube jak Kiszczak

- nikt ich nie zamknie jak nie przymierzajac Tymoszenko

- nikt ich nie powiesi jak nie przymierzajc lud warszawski AD 1794 wg Norblina , wiec?

Sukinsyny pod dachem polskim maja sie jednak ....dobrze!

stracic urzad prrrremierrra?

e co mu tam jak un jest zabezpieczony do 7go pokolenia teraz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#343743

"Wszelkie sprawy, gdy zawodzi panujący system, bierze się we własne ręce, jak do tego zachęcano nas po r.1989" -dziwne bo

Walesa puścił w skarpetkach

ale nie złodzieji tylko Narod !

Zeby budowac potrzeba:

- cementu ( wydany niemcom, belgom, irlanczykowm, francuzom)

- stali ( wydana w 70% hindusowi przez SLD i Dochnala)

- cegiel lub pustakow - to  teraz zwie sie Ytong lub Wineberger? , wiec nie polskie

- rurek miedzianych, kotlow -Wissmann, Vieland/niemcy

- zaworkow,pomp ciepla rozdzielnikow - Hertz? niemiecki....

- czasem kredytow z bankow ( Holenderski ING, hiszpański WBK, Deutsche Bank,włoski PKO SA, komusze Millenium )

ot z czego budowac?

co, nie doslyszalem !

nie bede wspominal o hiszpanskich/wloskich plytkach=kafelkach, niemieckich/austriackich dachowkach i papach oraz angielskich wełnach skalnych Rockwool

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#343741

To, że robiono co innego niż mówiono i zachęcano, nie oznacza,że zalecenia były złe.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#343755

tym byly najwidoczniej tamte bolkowe "zalecenia".
Predzej kłusownik powie ci jak złapać rybę/zwierza
niz Bolek....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#343783

 POLSKA WZYWA WSZYSTKICH PATRYJOTÓW DO WALKI O POLSKĘ NIEPODLEGŁĄ

(ten post należy sobie skopiować i innych poinformować ,aby posiadać linki do ważnych informacji  oraz mieć kontakt z Polakami którzy mają siłę , odwagę, patriotyzm)

                                                                                                                                                                     UWAGA!!! 23 MARCA OFICJALNIE WYCHODZIMY NA ULICĘ !!!!

10 kwietnia – wszyscy do Warszawy!

http://80sec.info/infos/251080_10-kwietnia-wszyscy-do-warszawy

Serdecznie zapraszamy na protest Was, Drodzy Czytelnicy, który odbędzie się 23 marca 2013r. o godz. 17.00 w Warszawie pod KPRM - (Aleje Ujazdowskie 1/3 Warszawa). Mamy dość nieudolnych rządów Donalda Tuska. Żądamy przyspieszonych wyborów. Manifestacja jest w 100 % legalna, zarejestrowana dziś w Urzędzie Miasta. Zabierajcie znajomych i przybywajcie, nie bądźcie bierni !!! AKCJĘ OFICJALNIE WSPIERA ANONYMOUS ! Szczegóły na facebooku po wpisaniu do wyszukiwarki " wychodzimy na ulicę, 50 000 ludzi" albo pod tym linkiem : http://www.facebook.com/events/382236131875147/

Pozostałe miasta tu znajdziecie:

Polska Godzina „W” wybiła 1 marca 2013 roku

http://naszeblogi.pl/36944-polska-godzina-w-wybila-1-marca-2013-roku

Oraz:  Polska Rewolucja Narodowa

9.300 osób lubi to · 51.618 osób o tym mówi

http://www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski

Tu Was zachęcam do korzystania z portalu gromadzącego wszelkie artykuły z różnych uczciwych  źródeł ,jest niesamowitą biblioteką informacji  których nie chce poruszać lub przekazuje w pokrętnie  zmanipulowany sposób Telewizja Polska oraz obce jak np. TVN24 i prasa przyjazna temu zakłamanemu Rządu z naczelnym wydawcą wrogiej propagandy Gazety Wyborczej

http://obroncakrzyza.wordpress.com/

UWAGA : bardzo ważne bądźcie czujni jest wielu takich co się podszywają pod Wielkich Polaków z „Klubu Bolka”. Członkowie Klubu Bolka przeczuwając nadchodzące zmiany właśnie podejmują w polskich mediach  własną promocje ,ten materiał pozwoli Wam odsiać ziarno od plew .

 

Towarzysz General - CAŁOŚĆ - Grzegorz Braun

http://www.youtube.com/watch?v=I175MRXX0_Y 

Kołakowski z pistoletem, Kuroń lżący Tatarkiewicza - polskie elity III RP

http://www.youtube.com/watch?v=WDWX49byFvA&feature=player_embedded

Red.Leszek Żebrowski."Mity przeciwko Polsce..."

http://www.youtube.com/watch?v=pCFX_8RJ5Qo

Szokujące dokumenty i fakty

http://janbeszta-borowski.blog.onet.pl/2011/12/11/szokujace-dokumenty-i-fakty/

"PO-pół-NOCY-moc-NO-pra-CO-wała"

https://docs.google.com/document/d/1ATvrVnAOyX9RR-eDZrR9vzwFYQTG4sC2JnLXpodMkBE/edit?pli=1#

 

PRZEKAŻCIE DALEJ ! :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#343749

kiedys pod ta data pare razy zlapali mnie kanary....
skonczylo sie mandatami.
24 Marzec - to jest data, Tadeusz Kosciuszko na Rynku w Krakowie AD 1794.....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#343754

To znów atak trolla!
PS
"Anonymous – zdecentralizowana grupa aktywistów internetowych sprzeciwiająca się ograniczaniu wolności obywatelskich, korupcji, konsumpcjonizmowi, cenzurze, fair use, katolickiej etyce seksualnej, wpływowi Kościoła katolickiego na życie publiczne czy łamaniu praw zwierząt"
Pomieszanie z poplątaniem za ruskie pieniądze?
"Grab nagrabione", "Księża na Syberię" i... wolnoć słowa na osłodę...:):):)
W sumie - klasyczny "łańcuszek", tyle, że nie świętego...:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#343765

PONIEWAŻ SALON 24 BLOKUJE PUBLIKACJE MOICH POSTÓW ORAZ POSTÓW MOICH ZNAJOMYCH ZAPRASZAM NA PORTAL NOWY EKRAN.TAM ZNAJDZIECIE PAŃSTWO WSZYSTKIE MOJE ARTYKUŁY. OPUBLIKOWAŁAM JE Z WIZERUNKIEM NIEMIECKIEJ FLAGI.

GOSKA W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

GOSA

#343786

Wywiad z H.W.Rosethalem z 1976 r. Opublikowany przez C.H.Weismana w 1992 r.

Ta książeczka zawiera tekst rewelacyjnego i wręcz wstrząsającego wywiadu, jakiego udzielił Żyd imieniem Harold Rosenthal patriocie Walterowi White’owi Juniorowi. Pan Rosenthal, wpływowy Żyd znający sprawy żydowskie i zaangażowany w prace rządu w stolicy Waszyngtonie, wytłumaczył przyczyny najważniejszych problemów, jakim stawiamy czoło dzisiaj i żydowski w nich udział.

Rosenthal przedstawiając niektóre aspekty “wewnetrznego niewidzialnego świata żydowskiego”, pokazał metody i taktyki żydowskie, jakie oni używają dla niszczenia cywilizacji chrześcijańskiej i dla kontrolowania naszego życia i rządów.

Rezultatem jest ”Ukryta Tyrania“ w stosunku do nas, podobna do tej, jaką przeciwko Świętym prowadził system Czerwonej Bestii określany jako “Tajemnice Babilonu”.

Ale jak mogła tak mała liczba Żydów zniewolić tak wielu ludzi i zyskać tak przygniatającą przewagę nad ich rządem, a zwłaszcza, że (Mieszkańcy) nie byli tego świadkami? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w słowach Jezusa Chrystusa o niesprawiedliwym słudze, który reprezentuje Żydów. Oni są zdolni do zdobycia przewagi w świecie pomimo bezbożnego postępowania, dzięki swojej chytrości i bystrości. Jak Chrystus powiedział: ”Bo synowie tego świata roztropniejsi są w stosunkach z ludźmi podobnymi sobie niż synowie światłości”(Łk 16;8).

Innymi słowy, Żydzi ze swoim światowym umysłem są mądrzejsi niż chrześcijański lud boży. Gdy czyta się słowa Rosenthala, realność tego stwierdzenia ujawnia się. Ten problem jest tak ważny dla nas, aby to przezwyciężyć zgodnie ze wskazaniami Chrystusa ”bądźcie mądrzy jak węże“(Mat 10;16). Ameryka i cały świat jest uwikłany w problemy polityczne, ekonomiczne, moralne i socjalne, które muszą rozwiązać Chrześcijanie. Jak powiedział Edmund Burke: „ Jedyną konieczną rzeczą, aby diabeł zatriumfował jest, aby dobrzy ludzie nic nie robili”. Jednak zanim my będziemy mogli właściwie działać, musimy mieć właściwe (nie tylko powierzchowne) zrozumienie problemu. Ta książeczka powinna ułatwić czytelnikowi działanie. (…) W wysoce poufnym wywiadzie z żydowskim asystentem wpływowego senatora żydowskiego, ten pierwszy powiedział: to jest wspaniałe, że naród amerykański nie wygnał wszystkich Żydów ze swego kraju. Żyd – pan Harold Wallace Rosenthal powiedział to po zaznaczeniu, że Żydzi dominują we wszystkich istotnych narodowych programach. Powiedział: my Żydzi stale jesteśmy zachwyceni łatwowiernością, z jaką chrześcijańscy Amerykanie wpadli w nasze ręce. Podczas gdy Amerykanie czekają aż bedą mogli pogrzebać Chruszczowa, my nauczyliśmy ich poddawać się każdemu naszemu żądaniu.

Zapytany – jak naród mógł zostać usidłany bez świadomości tego co się dzieje, Rosenthal przypisał to zwycięstwo całkowitemu zawładnięciu mediów. Chwalił się tym, że Żydzi mają całkowita kontrolę nad wszystkimi nowościami w prasie. Jakakolwiek gazeta, która by odrzuciła przyjmowanie kontrolowanych nowości, byłaby rzucona na kolana przez wstrzymanie reklam. Jeśliby to nie pomogło, Żydzi wstrzymaliby dostarczanie drukarek i atramentu. To jest bardzo prosta sprawa stwierdził. Zapytany o ludzi na najwyższych politycznych stanowiskach, odpowiedział, że w ciągu ostatnich trzech dekad żaden z nich nie doszedł do władzy bez aprobaty żydowskiej. Od 1932 roku Amerykanie nie mieli wyboru co do prezydenta. Roosevelt był naszym prezydentem i każdy po nim. W dyskusji co do Georg’a Wallace’a, pan Rosenthal uśmiechnął się i zwrócił uwagę, abyśmy spojrzeli, gdzie Wallace znajduje się obecnie. Gdy wspomniano politykę zagraniczną St. Zjed., poufałość wywiadu została zaniechana. Z pogardą i ironią drwił z amerykańskiej głupoty, że wpadli do morza dzięki całemu kompleksowi Kissingerowskiej polityki zagranicznej. To jest syjonistyczno-komunistyczna polityka od początku do końca. A mimo to obywatele sadzą, że żydowska polityka przyniesie dobrodziejstwa Ameryce. Zacytował „zagadkę” i Angolę jako przykłady żydowskiej dyplomacji. Łatwowierna natura Amerykanów wywołała u niego tylko odruch wzgardy.

Wywiad trwał dalej i poruszane były najróżniejsze aspekty.

- My Żydzi stwarzamy Amerykanom jedną kwestię sporną po drugiej. Potem podsycamy obie strony sporu, gdy panuje zamieszanie. Z oczyma wpatrzonymi w konflikt oni nie dostrzegają, kto jest za każdą stroną sceny.

My Żydzi bawimy się amerykańską publiką jak kot bawi się myszą.

(…) Żydowska myśl popycha każdą z etnicznych grup przeciw drugiej.

Pan Rosenthal powiedział chłodno „krew mas będzie płynęła, kiedy my czekamy na nasz dzień zwycięstwa”.

Po tej niesamowitej dyskusji, przez całe godziny pozostawało uczucie niedosytu. Czy jest możliwe, żeby jakaś inna grupa istot ludzkich była tak zdradziecka w swoim umyśle, tak zła w swoich intencjach ? Niemniej słowa słyszane i dowody pod ręką są realne. Czy jest możliwe, żeby naród amerykański pozostawał łagodny, gdy wytacza sie z niego żywą krew?

Wydaje się, że tak jest. Co to wszystko nam mówi? Po tym, co przeczytaliście plus długi wywiad, pan Harold Wallace Rosenthal, asystent administracyjny senatora Jakuba K. Javisa z Nowego Jorku, został zabity w sierpniu roku 1976, będąc w wieku 29 lat, w rzekomej próbie porwania samolotu izraelskiego w Stambule.

Wydaje się, że pan Rosenthal mógł się wypowiadać zbyt odważnie. Można tak sądzić, gdyż wprawdzie 4 osoby zostały zabite podczas próby porwania, a 30 było rannych, ale Rosenthal nie był zabity kulą jak inni. Z poufnego śledztwa, jakie ja, Walter White przeprowadzałem wynika,że Harold Rosenthal został bez wątpienia zamordowany w Stambule w czymś, co wyglądało na porwanie samolotu, a dokonane było przez jego współziomków. (…)

- Miliony dolarów wolnych od podatków są co roku wysyłane do Izraela i prawdziwi Amerykanin nie jest z tego zadowolony.

Pan Rosenthal powiedział: naiwni politycy z Waszyngtonu sa łatwowierni. Większość z nich to ludzie niezbyt bystrzy i potężni żydowscy lobbyści wpłynęli na te praktykę przed laty i nie ma teraz silnego, aby ją zatrzymać. Trochę tych pieniędzy nawet wraca do USA na propagandę syjonistyczną, duża część z tego przechodzi przez B’nai B’rith i przez Konferencję Żydowskich Organizacji oraz przez Żydowski Światowy Kongres. Żydowska Agencja jest ramieniem finansowym (rodzaj przedstawicielstwa) B’nai B’rith. Nie ma nic złego w przesyłaniu amerykańskich dolarów do Izraela bez podatków, tak długo jak my jesteśmy dość przebiegli, aby się ich pozbyć. (…) – Antysemityzm nie oznacza przeciwstawiania się Semitom. Nie ma czegoś takiego. To jest wyrażenie, które my Żydzi używamy skutecznie jako „obsmarowujące” słowo, używane po to, aby kogoś napiętnować jako fanatyka, jak Was chłopcy, każdego, który krytykuje Żydów. My używamy go przeciwko szerzycielom nienawiści.(…)

Czy historia dowodzi, że Żydzi ukrzyżowali Chrystusa? Na co on odpowiedział: – Ja sądzę, że zrobili to. Wydaje mi się, że 2000 lat temu Wasi ludzie zrobiliby to samo człowiekowi, który by ich Chrystus tak zmaltretował jak Żydów. – Pan mówi o Chrystusie jako o człowieku.- To jest wszystko kim był – człowiekiem, który chodził po ziemi jak każdy inny człowiek, a ten mit o Chrystusie, który powstał z martwych i powrócił na ziemię, aby odwiedzić swoich uczniów, to kupa bzdur. Żydzi, którzy wygnali Arabów z Palestyny zrobili to, aby zaprzeczyć misji Chrystusa – stworzenia królestwa duchowego. Widzi Pan, zamiast przywódcy, który stworzyłby imperium dla Żydów, ludzie podobni do Pana dali Żydom pokojowego kaznodzieję zwanego Chrystusem, który zamiast prawa „oko za oko” powiedział – nadstaw mu drugi policzek. Brednie! My budujemy i w rzeczy samej zbudowaliśmy światowe imperium bez waszego udziału i waszego Mesjasza.(…) Wasz rodzaj (ludzi) próbuje usunąć Chrystusa z Bożego Narodzenia. Szkoda mi was…Na co on szybko odpowiedział: Nie wciskaj mi tego gówna! Ja nie życzę sobie Waszej litości! Nie potrzebuję jej! Zbyt wielu Żydów nie ma odwagi powiedzieć Wam, jak my żyjemy i planujemy, ale ja nie tchórzę przed nikim i przed niczym. Ja wiem gdzie idę. Myśmy spytali – dlaczego Żydzi tak często zmieniają nazwiska? – Żydzi są najinteligentniejszym narodem na świecie, więc jeśli jest dla nich korzystne zmienić nazwiska, czynią to. To jest wszystko na ten temat. Oni mieszają się z Waszym społeczeństwem, które jest zupełnie skorumpowane, więc gdy to jest korzystne dla Żydów, głupi goj nie zdaje sobie sprawy z tego, że ci Żydzi, którzy mają nie-żydowskie nazwiska, są Żydami.(…)

Tylko frajerzy i ignoranci, źle poinformowani degeneraci znajdują spokój w Waszym społeczeństwie i Wy, bastardzi, ukrywacie wasze grzechy ubierając się w owcze skóry. Wy jesteście hipokrytami a nie Żydzi, jak to piszecie i mówicie. Aby odpowiedzieć na pytanie o Rosję: są tam dwa rządy, jeden widzialny i drugi niewidzialny.W widzialnym są ludzie różnych narodowości, a w niewidzialnym sami Żydzi. Potężna sowiecka tajna policja otrzymuje rozkazy od niewidzialnego rządu. W Rosji jest 6 do 7 milionów komunistów, z tego 50% to Żydzi i 50% nie-żydzi, ale tym ostatnim nie dowierza się. Komuniści Żydzi są zjednoczeni i ufają sobie, podczas gdy inni szpiegują się wzajemnie. Mniej więcej co 5 do 6-u lat tajna Żydowska Rada zarządza czystkę w partii i wielu ludzi jest wtedy likwidowanych. – Gdy spytaliśmy dlaczego? – odpowiedział: – Ponieważ zaczynają zbyt dużo rozumieć co do tajnego rządu żydowskiego. Rosyjscy komuniści mają Tajny Zarząd składający się tylko z Żydów. Oni rządzą wszystkim, co należy do widzialnego rządu. To jest ta potężna organizacja, która była odpowiedzialna za tajne przeniesienie centrum komunizmu do Tel Avivu, skąd teraz przychodzą wszystkie instrukcje. (…)dlaczego komuniści niszczą klasę średnią lub ludzi wykształconych i ich rodziny gdy najeżdżają jakiś kraj, pan Rosenthal powiedział: To jest ustalona zasada, aby zniszczyć wszystkich członków poprzedniego rządu, ich rodziny krewnych, ale nigdy Żydów. Oni niszczą wszystkich członków, państwowej policji, oficerów wojska i ich rodziny, ale nigdy Żydów. Widzi Pan, my wiemy, że gdy rząd zaczyna szukać komunistów wewnątrz swych granic, oni w rzeczywistości chcą znaleźć Żydów na tym terenie. Nie jesteśmy głupcami! Niewidzialni władcy w krajach komunistycznych mają światową kontrolę nad propagandą i rządami w wolnych krajach. Kontrolujemy wszystkie media włączając w to gazety, kolorowe periodyki, radio i telewizję. Nawet Waszą muzykę! Cenzurujemy piosenki, przedkładane do publikacji na długo, zanim są publikowane. Niezadługo będziemy mieli całkowitą kontrolę nad waszym myśleniem.(…)

My jesteśmy agresorami! Ponieważ Wy ukradliście mądre wierzenia religijne z naszego Talmudu. (…)

Czarni pomagają służyć „naszym” celom. Dyskutowaliśmy inwazję Czarnych na miasta, wieś i państwo, promowanie ich w telewizji, także, jak śmieszne jest dla Czarnych, gdy nawracani są na Żydów, jak np. Sammy Davies. – To nie ma znaczenia. My wiemy, że Czarny nie może być Żydem i że Sammy Davies jest nadal czarny. To jest jego korzyść, że został nawrócony. W rzeczywistości on nadal jest Murzynem a nie Żydem. – Powiedziałem mu o swoich głębokich studiach nad Żydami i że mało jest ludzi, którzy wykonali więcej badań nad żydostwem niż ja – o moich nieprzyjemnych odkryciach, m.in., że nie ma moralności wśród Żydów. Odpowiedział: – Pieniądze są ważniejsze niż moralność. Możemy dokonać wszystkiego za pomocą pieniędzy. Nasz naród dowodzi tego w Izraelu, gdzie ich siła przeciwko atakowi jest ich stałym stanem gotowości do wojny. Izrael może teraz zwyciężyć w każdym starciu. Intelektualne elementy są w stanie zamienić ten mały kraj Śrdk. Wschodu w cudowna krainę. Może nawet stać się bazą dla głównej kwatery Rządu Światowego. Dyskutowaliśmy tragedię Watergate i korupcję na wszystkich szczeblach rządowych i sugerowaliśmy, żeby reprezentanci rządu byli bardziej otwarci i uczciwi w ich działaniach. Pan R. powiedział: – A cóż dobrego by z tego wynikło? Co u diabła publika wie o rządzeniu? Ogromna większość to osły! – Czy możemy te Pana słowa zacytować? – Nie dbam o to, co Wy robicie, jak powiedziałem, niewielu miałoby odwagę powiedzieć. My wszyscy rozumielibyśmy się lepiej między sobą, Żydzi i nie-żydzi, jeśli rozmawialibyśmy bardziej otwarcie. Wasz naród nie ma odwagi. My ustalamy Wasze myślenie, my nawet wpajamy w Was kompleks winy tak, że boicie się krytykować Żydów otwarcie. (…)My Żydzi nigdy nie posiadaliśmy żadnej instytucji religijnej, która by rozwinęła się z naszej własnej świadomości, ponieważ nam brak idealizmu. Tak więc wiara w życie poza tą ziemską egzystencją jest nam obca. Istotnie, Talmud nie przedstawia zasad, przy pomocy których osoba mogłaby się przygotować na życie przyszłe, a jedynie dostarcza reguł do dostatniego życia tu na tym świecie. To jest zestaw instrukcji, aby utrzymać rasę żydowską i regulujące stosunki między nami a gojami. Nasze naucza-nie nie zajmuje się Þproblemami moralnymi, ale tym, jak coś zdobyć.(…) My Żydzi nigdy nie posiadaliśmy żadnej instytucji religijnej, która by rozwinęła się z naszej własnej świadomości, ponieważ nam brak idealizmu. Tak więc wiara w życie poza tą ziemską egzystencją jest nam obca. Istotnie, Talmud nie przedstawia zasad, przy pomocy których osoba mogłaby się przygotować na życie przyszłe, a jedynie dostarcza reguł do dostatniego życia tu na tym świecie. To jest zestaw instrukcji, aby utrzymać rasę żydowską i regulujące stosunki między nami a gojami. Nasze nauczanie nie zajmuje się problemami moralnymi, ale tym, jak coś zdobyć.(…) Żydzi wymyślili pięć głównych kłamstw, które służą, aby ukryć ich naturę oraz zachować stan i moc. Oto one:

1. Że Żydzi są Izraelitami i stąd, są narodem wybranym przez Boga.

2. Że Jezus Chrystus był Żydem.

3. Że 6 mln Żydów zostało zamordowanych w czasie holokaustu w II Woj.Światowej.

4. Że wszystkie rasy są równe i wszyscy są braćmi.

5. Że Żydzi są tylko inną grupą religijną.

My musimy ukrywać nasz specjalny charakter i sposób życia, abyśmy mogli nadal żyć w sposób pasożytniczy między innymi narodami. Nasz sukces w tej materii jest tak wielki, że wielu sądzi iż Żydzi między nimi są autentycznymi Francuzami, Anglikami lub Włochami czy tez Niemcami, którymi zdarzyło się należeć do wyznania religijnego innego niż przeważające w ich kraju. Zwłaszcza w kołach zbliżonych do rządu, gdzie urzędnicy mają tylko minimum historycznego zmysłu, my jesteśmy w stanie narzucać nasze kłamstwa stosunkowo łatwo. Tak więc nie ma nawet najmniejszego podejrzenia, że my Żydzi tworzymy odrębny naród, a sądzi się, że jesteśmy tylko wyznawcami innego wyznania. Mimo to jeden rzut oka na prasę, którą my kontrolujemy, powinien dostarczyć wystarczające świadectwo, że jest zupełnie inaczej nawet dla tych, którzy posiadają najniższy stopień inteligencji. (…)Spytany o to, w jaki sposób zdobyli swoją moc na świecie, p.R. powiedział: – Nasza moc wyrosła z manipulacji narodowym systemem monetarnym. My byliśmy autorami powiedzenia „Pieniądz to siła”. Jak było ujawnione w naszym głównym planie, najistotniejsze dla nas było założenie prywatnego banku narodowego. Federalny System Rezerw wspaniale nam pasował, gdyż był on naszą własnością, ale jego nazwa mówi, że jest państwową instytucją.(…) Przed 1968 r. łatwowierni goje mogli zanieść banknot 1-no dolarowy Federalnej Rezerwy do jakiegokolwiek banku w Ameryce i wymienić go na dolar, który wg. prawa zawierał 412 i pół grana90%-go srebra(gran=0,0648g.), natomiast w 1933 r. można buło wymienić taki sam banknot na monetę zawierającą 25 i 4/5 grama 90%-go złota. Wszystko co robimy, jest dać gojom więcej niewymienialnych banknotów lub lepiej – miedzianych krążków. Ale nigdy nie oddajemy im ich złota i srebra. Tylko więcej papieru. My Żydzi cieszyliśmy się powodzeniem dzięki papierowej machlojce. To jest nasza metoda, poprzez którą my bierzemy pieniądze i dajemy w zamian papier. – Czy może na Pan dać jakiś przykład na to, o co pytaliśmy?– Jest wiele przykładów, ale ale niektóre łatwo dostrzegalne to: rynek obligacji; wszelkie formy ubezpieczeń i system częściowych rezerw praktykowany przez korporacje Rezerw Federalnych;żeby nie wspomnieć o miliardach w złocie i srebrze, które zyskaliśmy na wymianie na papierowe banknoty idiotycznie nazywane pieniędzmi. Potęga pieniądza jest istotna dla przeprowadzenia naszego głównego planu podboju świata poprzez propagandę. (…)Na pytanie, jak oni zamierzają to zrobić, odpowiedział: – Po pierwsze, przez kontrolowanie systemu bankowego, jesteś-my zdolni kontrolować kapitał korporacyjny. Następnie, dzięki temu zdobyliśmy całkowity monopol w przemyśle filmowym, w sieci radiowej w rozwijającej sie ostatnio telewizji. Przemysł wydawniczy, gazety, periodyki i techniczne periodyki już wpadły w nasze ręce. Najlepsza gratka przyszła później, gdy opanowaliśmy publikacje wszystkich materiałów szkolnych,. W ten sposób możemy kształtować opinię publiczną tak, aby odpowiadała naszym interesom. Ludzie są tylko głupimi świnkami, które kwiczą i piszczą piosenki, które my im poddajemy, czy są prawdziwe czy kłamliwe. (…)Zapytany, czy Żydzi odczuwają jakieś zagrożenie ze strony „milczącej większości”, roześmiał się na tę myśl mówiąc: – Nie ma czegoś takiego jak milcząca większość, ponieważ MY kontrolujemy ich krzyk. Jedyna co istnieje, to jest nie myśląca większość i oni pozostaną niemyślący tak długo, aż do momentu, gdy wymkną się spod rygorystycznej naszej służby, to jest od narkotyku naszego przemysłu rozrywek. Przez kontrolowanie tego przemysłu staliśmy się nadzorcami, a naród (goje) niewolnikami. Kiedy ciśnienie codziennego znoju wzrasta do stanu eksplozywnego, my dostarczamy wentyl bezpieczeństwa w postaci chwilowej rozrywki. Telewizja i Film dostarczają koniecznej chwilowej rozrywki. Te programy są starannie dobrane tak, aby odwoływały się do emocji zmysłowych, a nigdy do logicznego myślenia. Dzięki temu ludzie są zaprogramowani zgodnie z naszym Dyktatem, a niezgodnie z rozumem. Oni nigdy nie są spokojni. Kontynuując swoją myśl o kontroli Żydów nad gojami, p.R. powiedział: – Wykastrowaliśmy społeczeństwo poprzez strach i zahukanie. Ich męskość egzystuje tylko w kombinacji z kobiecym zewnętrznym wyglądem. Będąc tak zneutralizowani stali się łagodni i łatwi do rządzenia. Jak u każdego trzebieńca w naturze, ich myśli nie krążą wokół przyszłości ( prosperity ) lecz są tylko zajęte obecnym znojem i następnym posiłkiem. (…)Mieliśmy sukcesy w podzieleniu społeczeństwa przez skierowanie przeciwko sobie pracowników kontra właścicieli przedsiębiorstw. To było, być może naszym największym wyczynem, gdyż w rzeczywistości to jest coś jak trójkąt, choć tylko dwa punkty wydają się występować. W nowoczesnym przemyśle, w którym jest kapitał, którą to siłę my reprezentujemy, on jest na szczycie trójkąta. Własność przedsiębiorstw i praca są w podstawie tego trójkąta. One stale przeciwstawiają się sobie i ich uwaga nigdy nie jest skierowana na główną istotę ich problemu. Właściciele stale zmuszani są do windowania w górę cen, gdyż my stale zwiększamy koszt kapitału. Pracowni-cy muszą zwiększać płacę i właściciele muszą zwiększać ceny, co stwarza diabelski krąg. My nigdy nie jesteśmy obciążani za naszą rolę, która jest prawdziwą przyczyną inflacji. Konflikt między pracownikiem a właścicielem jest tak duzy, że żaden nie ma czasu obserwować co my robimy. Powodowany przez nas wzrost kosztów kapitału powoduje cykle inflacyjne.

My nie jesteśmy pracownikami ani właścicielami, a mimo to otrzymujemy zyski. Dzięki naszym manipulacjom z pieniędzmi, kapitał którym my obdzielamy przemysł, nic nas nie kosztuje. Przez nasz bank narodowy, Federalne Rezerwy, rozciągamy kredyt, który stworzyliśmy z niego, na wszystkie lokalne banki, które są bankami członkowskimi. A one z kolei rozciągają kredyt na przemysł. W ten sposób stworzyliśmy więcej niż Bóg, gdyż całe nasze dobra powstały z niczego. Pan wydaje się zszokowany! Niech Pan nie będzie! To jest prawda, my obecnie więcej robimy niż Bog. Za pomocą tego niby kapitału, czynimy naszymi dłużnikami zarówno przemysł, jak i posiadaczy i pracowników. Ten dług tylko wzrasta i nigdy nie jest likwidowany. Dzięki temu stałemu wzrostowi jesteśmy zdolni przeciwstawić właścicieli …pracownikom, tak że oni nigdy się nie zjednoczą i nie zaatakują nas i nie zapoczątkują wolnej od długów przemysłowej utopii. My jesteśmy koniecznym elementem, ponieważ nic nie wydajemy. Własność może stworzyć swój własny kapitał – zyski. Ich przedsiębiorstwa mogą rosnąć i ich zyski też. Pracownicy mogą prosperować również, podczas gdy ceny produktów mogą zapewnić stałe powodzenie przemysłu, pracy i właścicieli. My Żydzi chlubimy się tym, że głupi goje nigdy nigdy nie zdali sobie sprawy z tego, że MY jesteśmy PASOŻYTAMI, które konsumują coraz to większe porcje produkcji, podczas gdy producenci otrzymują coraz mniej.(…) Religia także musi być nauczana i w tej dziedzinie my też pracowaliśmy. Ponieważ zawiadujemy przemysłem podręczników i nowymi mediami, możemy mieć pozycję jako autorytety religijne. Wielu naszych rabinów jest profesorami w rzekomo chrześcijańskich teologicznych seminariach. Jesteśmy zdumieni głupotą chrześcijan, którzy przyjmuja nasze nauki i rozpowszechniają je jako swoje. Judaizm jest nie tylko nauczaniem w synagogach, lecz także doktryną każdego „Chrześcijańskiego Kościoła” w Ameryce. Dzięki naszej propagandzie Kościół stał się naszym najbardziej entuzjastycznym stronnikiem. To nam dało nawet specjalne miejsce w społeczeństwie. Oni wierzą w to kłamstwo, że my jesteśmy „narodem wybranym”, a oni sa gorszym ludem (gentiles). To zwodzone dzieci Kościoła bronią nas do takiego stopnia,że aż niszczą swoją własną kulturę. Żydzi nie muszą trzymać swoich palców na wszystkich guzikach, które powodują zniszczenie lub judaizację chrześcijańskiej cywilizacji, ponieważ w wielu przypadkach oni maja swoich prozelitów lub gojów-posłańców, aby to czynić. Ta prawda jest oczywista nawet dla tępaków., gdy przyjrzymy się historii i widzimy, że wszystkie wojny polegały na tym, że biali walczyli z białymi po to, abyśmy my utrzymywali nasze zwierzchnictwo. My kontrolowaliśmy Anglię w czasie Rewolucji, północ w czasie amerykańskiej wojny domowej, Anglię i Amerykę w czasie I i II Wojny Św.. Poprzez nasz wpływ na religię byliśmy w stanie włączyć nieświadomych tego białych chrześcijan w wojny między sobą, które zawsze powodowały ubożenie obu stron, podczas gdy myśmy zbierali finansowe i polityczne korzyści. Zawsze gdy prawda wychodzi na wierzch, co odsłania nas, my zawsze przychodzimy do siebie i skupiamy nasze siły – o nieświadomi chrześcijanie! Oni atakują krzyżowców (uczestników wypraw krzyżowych) nawet gdy ci są członkami ich rodzin. Poprzez religię zdobyliśmy całkowitą kontrolę nad społeczeństwem, rządem i ekonomią. Żadne prawo nigdy nie zostało uchwalone, jeśli jego zalety nie były wcześniej wykazane z kazalnic. Jako przykład można przytoczyć równość rasową, co doprowadziło do integracji i w końcowym efekcie do skundlenia ludności. Łatwowierny kler jednym tchem instruował parafian, że my jesteśmy narodem specjalnym,wybranym, a drugim tchem głosił, że wszystkie rasy są takie same. Ich niekonsekwencja nigdy nie zoastała odkryta. Tak więc my Żydzi cieszymy się specjalna rolą w społeczeństwie, podczas gdy wszystkie inne rasy są zredukowane do równości. To dlatego właśnie przyczyny my popieramy równość, bujdę przez którą cała reszta (poza Żydami) jest zredukowana do niższego poziomu. Byliście uczeni, że nasze bieżące ekonomiczne praktyki pochodzą z dobrej woli, a więc są zgodne z religią chrześcijańską. Te papugi z kazalnic wysławiają naszą dobroć, że pożyczamy im pieniądze na budowę ich świątyń, nigdy nie zdając sobie sprawy z tego, że ich święta księga potępia wszystkie lichwy! Oni są gotowi płacić wygórowane procenty. Pod względem politycznym głoszą błogosławieństwa dla demokracji, a nigdy nie rozumieją, że przez demokrację myśmy opanowali ich naród! Ich księga (zwróćcie uwagę, że p.R. zawsze mówi o Biblii jako o „ich księdze” – księdze białych ludzi, nigdy jako o naszej księdze, czyli żydowskiej księdze) także uczy dobrowolnej despotycznej formy rządów zgodnie z prawem tej księgi, podczas gdy demokracja jest regułą motłochu, który my kontrolujemy poprzez ich Kościoły i media oraz instytucje ekonomiczne. Ich religia jest tylko innym kanałem, przez który możemy kierować siłę naszej propagandy. Głupotę tych religijnych marionetek przewyższa tylko ich tchórzliwość, ponieważ z łatwością można nimi kierować. (…)Podczas gdy Wy będziecie żyć i umierać dla dobra wspólnoty, my będziemy żyć i umierać tylko indywidualnie dla siebie. Idea samopoświęcenia jest obrzydliwa dla Żydów. Jest obrzydliwa dla mnie. Żadna przyczyna nie jest warta losu śmierci, skoro śmierć jest końcem.(…) My nigdy nie dajemy, tylko bierzemy. My nigdy nie pracujemy, tylko cieszymy się z owoców pracy innych. My nie tworzymy lecz zabieramy. My nie jesteśmy producentami lecz PASOŻYTAMI. My możemy fizycznie żyć w danym społeczeństwie, ale duchowo zawsze pozostawać osobno.(…) My bierzemy Waszą produkcję za marny grosz i przekształcamy ją w fortuny.(…) Obecnie robimy plany szybkiej ucieczki. Wiemy, że gdy zaczyna się świt, nic nie zdoła powstrzymać rodzącego się dnia. Wszystkie wysiłki z naszej strony wzmocnią tylko światło i skierują oczy w jego kierunku. My obawiamy się, że światło nadchodzi w ruchach w poprzek tego kraju, zwłaszcza powodowany przez Was,. Zadziwia nas, jak Wy byliście skuteczni w kontaktowaniu sie z ludźmi, kiedy my zamknęliśmy wszystkie drogi komunikacji. (…)Biada nam, jeśli oni kiedykolwiek dojrzą próżność tych wysiłków, odłożą pióro i wezmą się za miecz. Historia potwierdza fakt, że pasja powstańczej mniejszości, nieistotne jak mała to jest grupa, wytwarza dość siły, aby wywrócić największe mocarstwo. Ruchy, które kierują losem, to nie są te, które polegają na nieaktywnej większości, ale dokonują się poprzez siłę aktywnej mniejszości. Siłą jest wola, a nie liczba ( Bardzo to przypomina „wolę” niejakiego Adolfa Hitlera – H.P.), ponieważ silna wola zawsze rządziła masami.

A więc my jesteśmy bezpieczni tak długo, jak nasza wola jest silniejsza, albo jak wola narodu (białego) jest skierowana na manowce, rozproszona i bez przywództwa.

MY nigdy nie będziemy zwaleni z tronu słowami, tylko siłą!. (…)

My jesteśmy narodem wybranym przez Boga… Większość Żydów nie lubi tego mówić, ale naszym Bogiem jest LUCYFER, więc ja nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranymi dziećmi. Lucyfer jest bardzo aktywny.

(Całość wywiadu składa sie z 13 stron, powyższe stanowi tylko wybór tych, że tak powiem – „najsmakowitszych MYŚLI” p.Rosenthala.)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#343802

W ramach komentarza zapraszam serdecznie do lektury mojej notki na S24:

http://salonowcy.salon24.pl/493747,oburzeni-kukiz-duda-i-moze-sie-uda

Pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#343891