Homocenzura w sieci - już w Polsce!

Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

Wiadomo, że facebook broni homopropagandy. Jednak nie było nigdy tak, żeby blokował konta redakcji. Ten dzień już nadszedł - konto Polonia Christiana zostało zablokowane.

Tutaj info od PCH24: http://www.pch24.pl/facebook-zawiesil-konta-redaktorow-pch24-pl-,11342,i.html
Udało mi się jednak namierzyć winnych ataku. Jest nim homopropagandowy fanpage o 'słodkiej' nazwie 'Tęczowe Oko Saurona'. Jak czytamy na ich stronie (https://www.facebook.com/oko.saurona/info), 'Oko organizuje masowe zgłaszanie homofobicznych materiałów które łamią regulamin Facebooka'. Z kolei w dziale stron do zgłaszania (https://www.facebook.com/oko.saurona/app_221460014534454), widnieje sporo linków, między innymi właśnie PCH24.

Powiem krótko - absolutnie nie zgadzam się, by jakiekolwiek nazistowsko - tęczowe organizacje mówiły w Polsce, co może być udostępniane, a co nie. Mało tego - nie zgadzam się na cenzurowanie formalnie istniejących redakcji przez takie 'coś'!

Apeluję do wszystkich, którzy mają założone konto na fb: Wejdźcie na ich profil, zgłoście jako 'nękanie mnie lub osoby którą znam (nieraz zapewne czytaliście, że któryś z waszych znajomych został za podobne treści zablokowany - to zapewne ich dzieło!)', nie zapominając o zaznaczeniu potem 'zgłoś facebookowi'. Musimy działać, w przeciwnym razie za kilkanaście lat w szkołach będą uczyć, że homoseksualizm jest lepszy (już takie wykłady były!) od heteroseksualizmu.

Do dzieła! Obrońmy prawicowe media!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jak każde tego typu "dzieło", tak i to powstało
"z ramienia" i "w celu".
Inwigilacja i indoktrynacja różne mają twarze.
--------------
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#320359

dlaczego nie nazwali się "Kakaowe oko"?

jeśli geje będą przeginać w dążeniu do zdobycia dla siebie już nie równości a superpraw, to kiedyś wahadło wychyli się w drugą stronę

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#320375

Nie mam konta na fb właśnie dlatego, że drażnią mnie głoszone tam treści.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

GosiaNowa

#320383

Zachowują się jak bojówki Rohma w połączeniu z wizją Orwella.
Jak to czytam i widzę, to nie mogę uwierzyć, że normalni ludzie dają się tak za mordę prowadzić faszystom i zboczeńcom w skórach owieczek.
Napisałem im, że "nie dość, że geje, to jeszcze kapusie". :)To chyba najłagodniej jak mogłem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#320390

Właśnie skończyłem czytać książkę o działaniach lobby gejowskiego dążącego do zmiany ustawodawstwa w USA "SPISEK TĘCZOWEJ KOALICJI"-gorąco polecam.
W posłowiu autor Spenser Hughes w taki sposób pisze o Nas że poczułem dumę z tego że jestem Polakiem.

POZDRAWIAM

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#320574