Uważam Rze większego "gwna" nie widziano.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Na Nowy Rok - barani skok. Bloger Carcajou secundo voto RzBik wyskoczył nagle z hymnem pochwalnym tygodnika.Reklamował wejście smoka, który  faktycznie wygląda jak wąż-symbol szatana.

Tygodnik  co to w nim  zachwalają  nowego świętego : "Premier dany od Boga" .To podobno list - anonimowy . Pewnie pisany przez doświadczonego TW ( kobietę -ach ten rajski wąż) która napisała:

"To zgroza zamieścić poranioną twarz premiera Tuska. To brak obywatelskiej przyzwoitości i szacunku dla głowy państwa. Nie głosowałam na PO, ale moje dzieci tak. Ja głosowałam na PJN. Niezależnie od błędów obecnego rządu nikomu nie wolno tak obrażać premiera. Jestem praktykującą katoliczką, konserwatystką, kocham Ojczyznę i protestuję teraz i będę protestować zawsze, gdy ktoś znieważa najwyższe władze w państwie polskim. Przypominam, że władzę D. Tusk otrzymał w demokratycznych wyborach. Każda władza pochodzi od Boga, od Boga, choć za pośrednictwem ludzi. To mówi Pismo Święte. A Słowo Boże jest prawdą i czyni to, co mówi. O tym zapomina też Rydzyk i Radio M. To Bóg uczynił D. Tuska na kilka lat premierem RP. Nie wolno wam ani nikomu go poniewierać. Życzę mądrej krytyki, ale z szacunkiem dla osoby tego urzędu. "

Takie gnioty pisać każdy może , bo to niby wolny kraj . Ale jeśli ktoś drukuje to bez komentarza to adoptuje taki tekst jako swój i widocznie sie z nim zgadza. Nie jestem pewien czy nie wypożyczono tego "listu"  od panów ze Szkła Kontaktowego.

I jeszcze jeden kwiatek, świadczący o tym jak piękne i doborowe towarzystwo sie zebrało.

Artykuł " Peryskop Fałszywe łzy, prawdziwe zamiary"  Autorzy -Janusz Korwin-Mikke, Piotr Ikonowicz Pana Mikke znamy z jego osiągnięć. A pan Ikonowicz? Czynie jest to facet o którym w Wikipedii czytamy:

"W 2003 znalazł się wśród inicjatorów powstania Nowej Lewicy, objął funkcję sekretarza ds. organizacyjnych tej partii. W przedterminowych wyborach parlamentarnych w 2007 bez powodzenia startował z 1. miejsca na liście Samoobrony RP w okręgu warszawskim, otrzymując 2635 głosów. W 2011 został doradcą Ruchu Palikota" (Wiki)

Lustrator Mikke z lewakiem Ikonowiczem w parze.

Dumna palikocja. Czy można się dziwić  że JKM debatował z palikotem wprowadzając go do Sejmu ?
 
Zaczynacie się łotry odkrywać. Może się przez to przziębić bo to przecież zima.

Nie wróżę wam inie życzę nic dobrego w 2013 roku. Ani później.
 
Wyłazi szydło z worka. A o palikocich korzeniach przyjdzie jeszcze czas temu i owemu przypomnieć. Teraz jeszcze nie nadszedł właściwy czas.
 
Póki co najwyższy czas aby niektórzy przestali udawać katolików i patriotów. Trzecia droga wiedzie dzisiaj prosto do szamba.
 
PS.A to wejście smoka,to wygląda że odbywa się do otworu poniżej krzyża.Choć może to nie jest wejście, a wyjście z tego otworu - i do tego nawet  nie smoka.
 
 
Brak głosów

Komentarze

Hajda.., to ze WSI znajda.

Specjalista od wysysanie kasy dla swoich z oddanych mu w prywatyzację przedsiębiorstw.

W tym roku pęknie Bańka i Bajka Hajdarowicza.

I znowu będzie nikim, jak kiedyś.

Zwykły słup i przekaźnik, dozorca Pralni PO i służb.

Życzę Tobie i Twoim Bliskim Zdrowia i Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku i by Bóg Dobrotliwy nas w czynieniu Polski wspomagał.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#318262

Najlepsza kara Boska.Często nierychliwa lecz zawsze pewna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#318306

"To Bóg uczynił D. Tuska na kilka lat premierem RP."
Nie wierzę. ;)

Poza tym strasznie mi się podoba "osoba tego urzędu". ;p

Vote up!
0
Vote down!
0
#318279

  Nathanel zacytował: "Jestem praktykującą katoliczką, konserwatystką, kocham Ojczyznę i protestuję teraz i będę protestować zawsze, gdy ktoś znieważa najwyższe władze w państwie polskim. Przypominam, że władzę D. Tusk otrzymał w demokratycznych wyborach. Każda władza pochodzi od Boga, od Boga, choć za pośrednictwem ludzi."       Oto przykład doskonałej wręcz dysocjacji osobowości lub też może rozdwojenia jaźni. Doskonałe. Tak samo dobre, jak wczorajsze "występy" Młynarskiej i Ibisza w Polsacie wysławiające imię i wyczyny mafii TuSSka. Prawie zwymiotowałem. Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#318292

Stworzyli nową religię "demokrację" i mysla że ludzie uwierzą że ten przekręt jest dobry na wszystko. W tym dętym "liście" wypożyczonym ze szkla Kontaktowego wmawiają nam że jest teraz nowy Bóg który mianował Tuska Premierem.

Co najgorsze to oni w to wierzą.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#318293

 już raczej sekta, nie religia. Guru Tussk, zastępcy Komorusek i Paligłup, obstawieni zboczeńcami i degeneratami, mający za sobą rzeszę lemingów. Quo vadis, Polonia?! 

Vote up!
0
Vote down!
0
#318299

agentura WSIokowo POSBecka o zydokomuszych korzeniach majaca za zadanie destrukcje i manipulacje opinia publiczna,zagaospodarowanie energi patryjotyczno obywatelskiej i jej zniszczenie, a takze zbieranie danych o opozycji.

Vote up!
0
Vote down!
0
#318316

Wszystkiego Najlepszego, Wszelakiej Pomyślności i Niech Dobry Bóg, a jak trza Gromowładny prowadzi nas do Naszej Polski.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#318328

niech zydokomuchy jak trzezwieja maja dola i strachai i zeby na ich problemy byla gorzala zakonczona sznurem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#318340

definiuje się powoli, ale nieustająco rola NE. Szkoda tego portalu, bo miałem nadzieję, że to "tylko plotki". Ale jak sam widzisz, wchodzą w zgliszcza po URz jak głodne koty.

Vote up!
0
Vote down!
0
#318334

Te zacytowane słowa pasują jak ulał do wystąpienia przewodniczący Komisji Zakładowej Solidarności Stoczni Gdynia, który mniej więcej takie słowa wygłosił w dniu 17 grudnia 2010 roku pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców w Grudniu 1970 roku w Gdyni, po tym jak Bronisław Komorowski został tam wybuczany i wygwizdany.
Serio te słowa tu zacytowane pasują do tamtych jak dwa ziarnka maku.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#318336

 Nie jestem pewien tego, ze wszelka wladza pochodzi od Boga, nawet jezeli tak "stoi" w Biblii. Pisze Pani, ze jest Pani katoliczka i jednoczesnie broni Pani kanalii niszczacej Kosciol i Polske. To jakies rozdwojenie jazni. Czy nie widzi Pani, ze to media w rekach PO zrobily Pani dzieciom wode z ich mozgow? Czy nie slyszala Pani o dwoch miljonach uniewaznionych glosow i o serwerach liczacych glosy w Moskwie? Z rak Tuska kapie krew polskiego prezydenta, jego zony i prawie stu Polakow. Czy  Pani tego nie widzi?

P.S.

Czy nie widziala Pani zdjec i filmow na ktorych widac tysiace Niemcow wiwatujacych na czesc Hitlera? To wlasnie hitlerowskie media zrobily im wode z mozgow tak jak media PO-lszewikow zrobily wode z mozgow wielu Polakom, wliczajac do nich Pani dzieci, widocznie popelnila Pani jakis blad w ich wychowywaniu. 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#318338

moze sam Pinski odelegowany zeby naprawic a wlasciwie nalewic pismo ktore
wyrwalo sie tej PObolszewickiej bandzie z pod kontroli i ten agencik nieudolnie cos wyskrobal sam sie zagmatwujac logicznie za kim jest .

Vote up!
0
Vote down!
0
#318339

Każda władza pochodzi od Boga, od Boga, choć za pośrednictwem ludzi. To mówi Pismo Święte. A Słowo Boże jest prawdą i czyni to, co mówi.
---------------------------------------------
Bełkot. Ciekawe jak ta autorka (autor - często ci nawiedzeni występują jako kobiety) zachowywała by się w okresie okupacji. Podobnie myślącym jak ona musiano, w tamtym czasie, golić głowy dla opamiętania. Z myśli zawartej w zacytowanym zdaniu można domyślać się dlaczego Jaruzelski et consortes nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności za swoje zbrodnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#318342

Do tej pory chcieli głownie abysmy im nastawiali policzek. Tearz chca abysmy ich pomioty uznali za dar, a nie dopust Boży

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#318343

Ta pani zacytowała święte pismo sekty avatar.
w ichniejszej wierze, każdy wyższy w hierarhii jest świętym.
A najwyższy święty, to już bezpośrednio podlega szatanowi!
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#318365

Swoja drogą ciekawe,że nagle okazalo się iż nie wystarczą juz dmuchane sondaże do poprawy wizerunku PO. Zaczęto korzystać z usług politruków.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#318413

Przyznam się, ze obserwując bacznie te ekipę od początku,
widziałem bliskie konotacje.
Najpierw ze scientologami, a po Zamachu z avatarem.
Choćby w kreowaniu "światłego" towarzysza.
No i ten mojrzesz z Kaszub...
Swoją drogą, to warto zajrzeć w program tej sekty.
Łatwiej wtedy przewidywać następne etapy działań
szatańskiej mafii.
Jak do tej pory, to w 95% pokrywa się program rudego
z programem avataru...
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#318424