Zdjęcia spod dywanu

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Miałem pisać o czymś innym, ale, oczywiście dzisiaj informacja dnia stają
się, i z całą pewnością będą i dziś i jutro nowe „odkryte” zdjęcia ofiar, w tym Prezydenta. Nie są to jakieś sensacyjne odkrycia, wisiały w Internecie już dawno, dzisiaj stało się coś innego, nagle zaoferowano je na sprzedaż kilku redakcjom, nie wzięły, nie szkodzi, pojawiły się linki, tak, żeby każdy je sobie obejrzał. Znalezienie ich zajęło mi dwie minuty, oczywiście zajrzałem, po to, by w strasznym bólu jeszcze raz obejrzeć sobie, w jakim stanie były ciała naszej elity w tym smoleńskim błocie. I myślę, że po to je nam znowu podrzucono, by w tą ciągle niezagojona ranę wcisnąć ruski bucior. Może ktoś chce nam jednak cos nimi pokazać? Albo na coś zwrócić uwagę?

Może to ostatnia rozpaczliwa próba wyrzucenia biegnącym za rządowymi saniami watahom wilków czegoś, co je zajmie, choć na chwilę, skoro nic innego nie działa? Nie zadziałało osiemdziesiąte szóste expose, projekt Amber Rząd, czyli powtórzenie chytrej machlojki lokalnego cwaniaka, tyle, że na skalę tysiąc razy większą, sondaże dalej dołują, a opozycji szybują, no, to idzie Plan B, zawsze działało, więc, czemu nie i teraz? Nie zmienia się zwycięskiego składu, a ta rana jest tak świeża, że nie ma innej możliwości, emocje znowu przesłonią wszystko inne.

Do tej pory drażnienie ludzi, walenie kijem po prętach klatki zawsze przynosiło pożądany przez rządowych propagandzistów efekt. To umożliwiało pokazywanie przestraszonym lemingom wściekłych i zrozpaczonych ludzi na ulicach i straszenie ich- widzicie? Tym oszołomom chodzi tylko o ten Smoleńsk, a, owszem, przyznajemy, nie ma, co ukrywać, bo to i wy zaczynacie widzieć, w tej sprawie nie mamy czystego sumienia, no powiedzmy otwarcie, spieprzyliśmy to na maksa, będziemy iść w zaparte, ale i my sami wiemy, ze Kopacz, Tuska, czy Arabskiego nie da się w żaden sposób obronić, ani nawet logicznie wytłumaczyć. My, ale i wy, bo wściekli ludzie nie będą się bawić w subtelności, wszyscy „nasi” zwolennicy musza się bać zemsty i prawdziwego śledztwa.

Dlatego nie ma innego wyjścia, popierajcie nas, popierajcie Tuska, bo jak nie…

Powtarzam, zastanawia mnie, że na tych zdjęciach nie ma nic sensacyjnego, nic nie wnoszą, są jedynie straszne, maja nas zranić, upokorzyć. I tak się dzieje. Nikt ich nagle nie znalazł, ani nikt nagle nie postanowił ujawnić jakąś straszną prawdę. Nie, tyle, że ktoś właśnie dzisiaj, nie wczoraj i nie jutro, postanowił je wrzucić nam na stoły i ekrany. Ja się zastanawiam, kto i dlaczego.

Jeśli popatrzymy, co i jak się kolejno pojawiało, jako wrzutki, wszystkie bez wyjątku były dezawuowane potem, jako zwykłe kłamstwa, choć przeważnie bez żadnych konsekwencji, bez żadnych przeprosin, niektóre na minuty po katastrofie, niektóre w kilka dni po niej, niektóre w kilka tygodni po niej, niektóre do dzisiaj, jako bardziej, lub mniej subtelne sugestie i insynuacje, ostatnia dosłownie kilka dni temu wprost w bezczelnych, zatrutych „przeprosinach” Premiera Donalda Tuska sugerującego, że tylko delikatność nie pozwala mu sformułować pewnych pytań, ale, żeby go nie denerwować, bo wtedy te pytania sformułuje. Oczywiście, chodziło o ponowne sprowokowanie Jarosława Kaczyńskiego do wściekłej riposty, co w zasadzie załatwiłoby problem Premiera i pozwoliło wszystkim zaprzyjaźnionym telewizjom na zestawienie franciszkańskiej miłości i przeprosin Tuska i niezrozumiałej erupcji nienawiści i agresji opozycji. Nie wyszło, podobnie następująca po niej jawnie prowokacyjna wypowiedź Grupińskiego pozostała bez odpowiedzi i tu okazało się, że król jest nagi, że pojedynek na merytoryczne argumenty rządowe piłkarzyki przegrywają do zera.

Z innej, albo i nie, beczki, słynne zdjęcie Tuska i sędziego na telefon przybijających „piątkę” w loży na stadionie nie pochodzi z monitoringu, nie pochodzi z materiałów prasowych, zostało zrobione, jak wynika z analizy, z płyty stadionu. Nikt nie ”omiata” loży przypadkiem, lecz filmuje cały czas. Normalne materiały byłyby już dawno rutynowo skasowane, po, bodajże 6 miesiącach, taka jest rutyna. A ten się zachował, i w końcu wypłynął. Nie został znaleziony przez Indiana Jonesa w dżungli amazońskiej, ani w świątyni Słońca w Indiach. Ktoś dostarczył. I te wszystkie nagarnia też ktoś w pewnym momencie dostarcza po wielu miesiącach.

Powiem krótko, świetnie, że te wszystkie „kompromaty” wychodzą, to nasza szansa, że się te świnie, te gnoje gryzą pod dywanem i podrzucają na siebie nawzajem te zdjęcia, taśmy i zeznania. Tak trzymać. I tylko pamiętajmy, że nie podrzucają nam ich dobrzy wujkowie zatroskani o wolność, lecz jedna frakcja bandytów na drugą. Tylko tyle musimy pamiętać.

http://naszeblogi.pl/blog/69
http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/
http://wpolityce.pl/autorzy/seawolf

http://freepl.info/authors/seawolf

Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/

Brak głosów

Komentarze

"I tylko pamiętajmy, że nie podrzucają nam ich dobrzy wujkowie zatroskani o wolność, lecz jedna frakcja bandytów na drugą. Tylko tyle musimy pamiętać. "

Otóz to.

Vote up!
0
Vote down!
0
#298440

rozdrażnić! Boże, miej w opiece Rodziny.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#298446

w swoim wpisie na Niezaleznej http://niezalezna.pl/33877-tuska-juz-nic-nie-uratuje sformułował bardzo ciekawą opinię:
[quote]Wiem jednak, że zgodnie do niedawna zarządzające polską kondominium przeżywa trudne chwile. Berlin, a wraz z nim obóz premiera, chce Europy zjednoczonej pod swoim przewodem, a Rosja tego absolutnie nie chce. Do tego jeszcze rząd planuje wydobywać masowo gaz łupkowy, a to najbardziej stoi Moskwie ością w gardle. Tusk był dzieckiem politycznym małżeństwa, które się sypie. Wyraźnie poszedł za panią matką. Putin zamierza mu za to dać solidnego kopniaka. [/quote]
Ujawnienie zdjęć jako żywo pasuje do tej układanki.
"Ktoś" ze wschodu przestał lubić "swojego człowieka" w POlsce. Chyba, że nie tego "warszawiaka" miał na myśli.

Vote up!
0
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#298445

niechcący udowodnili, że kłamią w sprawie stanu zwłok. To tragiczne widoki ale jak widać na zdjęciach (tych opublikowanych) nie są to pokawałkowane zwłoki jak wmawia nam Bractwo Pancernej Brzozy a kompletne ciała.

Vote up!
0
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#298448

Ostatni co się chwalili że je ogladali, zaraz po katastrofie, to redaktorzy "Gównianej".

To kto to wypuścił?

Nasze lewackie Żydki, czy Ruscy?

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#298454

gość z drogi

albo, co pokazać

bo że nie jest to przypadek,to juz wszyscy wiemy....

smutne jest tylko TO,ze ten co GRA zdjeciami,za grosz nie ma sumienia i współczucia dla RODZIN Smoleńskich,szczególnie dla Dzieci

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#298457

Wszystko wskazuje na to, że układ doszedł do wniosku, że dla dobra układu trzeba się pozbyć Tuska.
I mniejsza w zasadzie to, czy jest to z Tuskiem uzgodnione czy nie, czy w odstrzeliwaniu siebie samego bierze udział świadomie czy nie, robiąc durne expose i chodząc do Lisa na jeszcze durniejsze przekamarzanki. Ma go być po prostu wszędzie pełno.
To wszystko prowadzić ma do tego, żeby układ pozostał cały, nienaruszony i żeby cała złość wybudzających się lemingów i nasza również poszła "w Tuska" czyli psu w dupę.
Ustrzelą jednego a układ przetrwa.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#298458

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#298464

1. dlatego ze moga
2. by cos innego przykryc

mysle ze to coraz mniej dziala

Vote up!
0
Vote down!
0
#298471

Athina

nie ogladałam tych zdjęć i nie wiem kogo oprócz śp Prezydenta sponiewierano upubliczniajac takie zdjęcie , ale współczuję im wszystkim.

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#298477

Ktoś tu na NP podał link, ale go nie otworzyłam. Nie tyle z powodu zapowiadanej drastyczności, ile żeby w jakiś - może naiwny - sposób uszanować prywatność zmarłych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#298479

Takim Go zapamiętajmy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#298481

Athina

i na cała kampanię pośmiertnej juz nienawiści łzy same napływaja do oczu.....

Trzeba być nielada nędznikiem ,żeby taka tragedię potraktować w ten sposób jak potarktował ją ten wszawy rząd i całkiem spora banda bezmózgich lemingów w społeczeństwie ,ale jedno sprawia mi gorzka satysfakcję - dzięki takim ludziom jak Macierewicz &co, i nam , którzy co wieczór siedza przed kompami , stawiaja się 10 kwietnia na KP, tłuką się godzinami, autokarami ,żeby dotrzeć na marsze, podpisujacy przerózne apele i petycje, pamieci nie udało sie zakłamać , zakrzyczeć i zarechotać

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#298498

http://www.youtube.com/watch?v=MWX1u1dt-Yg

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#298500

Na tym blogu napisane jest, że w Smoleńsku był mord rytualny.
Jestem na 100 % pewna, że to rosyjskie służby wiedzą, że nie da się utrzymać wersji katastrofy, więc odwracają uwagę od polskiego niezależnego śledztwa.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#298501

ten wzruszający portret ś.p. Prezydenta - tez jest niejako "spod dywanu" - za jego zycia nie widziało sie podobnych

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#298524

Teoria mordu rytualnego to jakaś bzdura... Pytanie, czy zdjęcia te były włączone do materiałów ze śledztwa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#298529

Żadna bzdura czytałam tekst z rosyjskiego portalu. I to oni sugerowali mord rytualny. To czyste FSB (KGB)

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#298545

Mnie to współgra z "maskirowką" FYM-a. U tego ruskiego "blogera" rodem z KGB pada sformułowanie "инсценировка смоленской катастрофы". Przypadek?

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#298556

jednania warto złożyć każdą ofiarę.
Czy jakoś tak...
Teraz to jak wskazanie palcem. A mógł tak gorliwie nie pyskować...
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#298562

[quote=Gadający Grzyb]Mnie to współgra z "maskirowką" FYM-a. U tego ruskiego "blogera" rodem z KGB pada sformułowanie "инсценировка смоленской катастрофы". Przypadek?

pozdrowienia

Gadający Grzyb[/quote]
A ja jestem pewien, że to jedno i to samo.
Tylko, że moga popełnic błąd i opublikowac zdjęcia które ich, czyli organizatorów tzw. udanej katastrofy- do końca obnażą.
A co chcą (np.Sikorski) nimi przykryć? Wszak wiszą ponoc od 2 tygodni już..
Może to:
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,15013224,wiadomosc.html?ticaid=1f5b8

Vote up!
0
Vote down!
0
#298582

"Pochwalił" Pan dzaień przed zachodem słońca a tu proszę zanim dzięń się skończył mamy nowe, ciekawe i rewelacyjne fakty.
Bo oto, ktoś (kto ?) zatkał rurę drenażową dziecku Donalda Tuska czyli stadionowi narodowemu. Zatkał i nie chce odetkać. Wzywano na pomoc melioratorów, irygarorów, drenatorów, ba nawet najlepszego warszawskiego hydraulika, który zgodnie z dyrektywą Donalda Tuska zna się nie tylko na przetykaniu kibli ale jest jednocześnie znawcą obcego języka i nic, woda jak stała tak stoi.
Pytam się zatem kto śmiał i jaka świnia ze służb zatkała tę rurę, żeby pogrążyć naszego umiłowanego wodza i ośmieszyć jego chlubę i (arcy)dzieło ?
Oj będzie teraz drenaż w pewnych kręgach zbliżonych do Tuska.............a może nawet lewatywa.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#298542

Stork

Najpierw podziękuję za piękne zdjęcie Pana śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Takiego właśnie sobie zapamiętałem, i takiego zawsze będę pamiętał. Zdjęć z int. nie oglądałem, na szczęście nie muszę. Muszę wiedzieć co stało się w Smoleńsku. Nigdy, od pierwszych chwil nie miałem żadnych wątpliwości, a potem każdy dzień przynosił nowe, niezbite dowody zbrodni. W zasadzie jest tylko jedno pytanie: kto to zrobił ? "Nasi" Ruskie, czy wspólnie. Niestety w moim przekonaniu wszystko wskazuje na doskonałą współpracę. Początkowo szło im ciężko ale gdy było już po spotkaniu na molo, sprawy znalazły się i na kursie i na ścieżce. Sataniści, zakasali rękawy i ramię w ramię……dokonali swojego dieła. 

Vote up!
0
Vote down!
0

Stork

#298686