Strzał w dziecko

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Nie od dzisiaj wiadomo, że w przypadku wrogów ludu pewne kulturowe bariery, czy tabu zostają uchylone, bo w końcu wróg, to wróg. Normalnie nie piszemy o nikim „ch. j”, ani „średniowieczny ch.j”, chyba, że znajdujemy się w dworcowej ubikacji. W druku raczej tego nie spotykamy, a jeśli spotykamy, to nie przedrukowujemy z nieskrywanym podziwem, że patrzcie, jaki autor odważny i bezkompromisowy. To tak generalnie. No, ale jeśli to pisze Hołdys o Jarosławie Kaczyńskim, no, to oczywiście wszystko jest OK., usprawiedliwiony jest i sam Hołdys i gazeta przedrukowująca te epitety bez kropek, za to z podziwem i akceptacją. No, bo wróg.

Normalnie, nie wyśmiewamy się z czyjejś choroby, ani kalectwa, no, chyba, ze robi się w stosunku do Przemysława Gosiewskiego, czy wobec Madzi Buczek. Wiadomo, wrogowie. To znaczy, w przypadku Gosiewskiego, wiadomo, z Madzią Buczek trochę trudniej, ale jakoś sobie poradzono. Oto w wywiadzie dla zagranicznej gazety Kazimiera Szczuka oświadczyła, że kara dla niej, za owo wyśmiewanie się z kalekiej dziewczynki, to antysemityzm, tak ją w Polsce nienawidzą antysemici, że się uczepili i karę wlepili. No, jakoś to wytłumaczyć trzeba, trudno byłoby wyjaśnić, dlaczego Madzia Buczek, to wróg i dlatego normy kulturowe mogą zostać uchylone. Z niepełnosprawnymi dziećmi na zachodzie też niełatwo, wyśmiewanie się z kalectwa mogłoby jednak zostać źle zrozumiane. To znaczy możnaby to wytłumaczyć, trzeba by jednak wykonać spora pracę. Już Lem pisał, że i papieskie konklawe można skłonić do ludożerstwa, jeśli się postępuje dostatecznie cierpliwie. W dzisiejszym świecie czasu nie ma na takie wdrukowywanie. A antysemityzm, to każdy zrozumie.
Ostatnio PO nie ma dobrej passy, stąd też i szczególne środki są nie tylko usprawiedliwione, ale wręcz wskazane. Wygrzebanie przez czekistów zdjęć ofiar smoleńskich, w tym Prezydenta i opublikowanie ich było niewątpliwie, poza zdyscyplinowaniem Tuska i całej tej kamandy i przypomnieniem, że jak będą chcieli, to dużo więcej wyciągną, próbą przejechania nam wszystkim kijem po prętach klatki, tak, żeby wszystkim udowodnić, że udawali pisowcy, jacy to są cywilizowani, a patrzcie, jak klną, jakiego języka używają. To samo PO robił od zawsze przy każdej okazji, wyzywając PiS od załganych hipokrytów, idiotów, moherów, drani, zapowiadając zastrzelenie i wypatroszenie lidera opozycji, tak, żeby dobry Pan Premier Tusk mógł po każdym spuszczeniu ze smyczy swoich terierków wyjść przed kamery i z głębokim smutkiem prosić WSZYSTKICH polityków o nieużywanie języka nienawiści, a do kolegi Janusza, czy Stefana zaapelować o nieużywanie „języka naszych oponentów”.

No, ale zdjęcia, to zdjęcia. Dzisiaj słyszę, że sięgnięto po coś, przed czym naprawdę w cywilizowanym świecie ludzie jednak się powstrzymują. Postanowiono, żeby właśnie dzisiaj wleźć komuś do łóżka, w najbardziej prywatne, rodzinne sprawy, zaatakować dziecko. Piszę: postanowiono dzisiaj, bo podobnie, jak z tymi zdjęciami, nie stało się nic ani dzisiaj, ani w tym tygodniu, ani nie miało się stać nic w ciągu kilku dni, no, cokolwiek, co usprawiedliwiałoby jakiekolwiek zainteresowanie się tematem. Zdjęcia leżały latami, niczego nowego nie wniosły, żadnej nowej informacji nie przyniosły. Podobnie też i teraz, nic nowego się nie stało, sprawa ma brodę, jak dwóch Świętych Mikołajów. Pochodzi z 2007 roku. Jedyne, co jest świeże, to panika i desperacja rządowych ośrodków propagandowych. Strach tuskoidów jest świeży, to wszystko.

Normalnie by tego nie zrobiono, no, ale ponieważ chodzi o Martę Kaczyńską i jej dziecko, wnuczkę znienawidzonego Prezydenta, oczywiście autorzy tej odgrzewanej wrzuty sprzed lat maja dyspensę. Normalnie, gdyby chodziło o inne dziecko, nikt by im do końca życia reki nie podał, bo co ich, do jasnej cholery obchodzi czyjeś życie prywatne? Niech sobie grzebią w swoich gaciach. No, ale w tej sytuacji, to, kto wie? Może i jaką nagrodę trzeba będzie przyznać?

Dziennikarskie hieny, no, trudno raz q.., zawsze q… nic nie poradzimy. Ale w tej sprawie mamy jeszcze panią prokurator z Sopotu, panią Barbarę S., która ujawniła owym asom informacje o sprawie z 2007 roku o ustalenie ojcostwa, jak mi, laikowi, się wydaje, najbardziej prywatną z prywatnych i najbardziej dyskretną z możliwych spraw sądowych. Pani Marta nie jest w żadnym rozumieniu, ani prawnym, ani żadnym innym osoba publiczną. Nie pełni funkcji publicznej, nie jest posłanką, senatorem, ustawa o dostępie do informacji publicznej jest przecież jasna i dokładnie określa, kogo dotyczy. Postępowanie w sprawie zaprzeczenia ojcostwa jest z mocy prawa wyłączone z jawności. W związku z tym bez zgody sądu nie można publikować informacji na ten temat. Była taka zgoda? Pan Prokurator Seremet powinien się chyba zainteresować, co się wyrabia w podległych mu urzędach. Wydaje się również, że sprawą powinien się zająć z Urzędu Rzecznik Praw Dziecka. W którymś miejscu należy powiedzieć stop łajdactwu.

P.S.
Zachęcam do czytania dzisiejszej „Warszawskiej Gazety”, od niedawna ogólnopolskiego tygodnika, z moim nowym felietonem! No, a poza tym, jak zwykle:
http://naszeblogi.pl/blog/69
http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/
http://wpolityce.pl/autorzy/seawolf
http://freepl.info/authors/seawolf
Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Niech Cię Bóg zachowa

Vote up!
0
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#301307

To odprysk od Gowina, lub Gowin odpryskiem... Prawo serii.
Kopy poniżej pasa dopiero się zaczną i to takie o jakich nam się jeszcze nie śniło. Po prostu - platforma robi "ból, ból, bóóóólll..." i ktoś musi za to beknąć.
Pozdrawiam.
contessa

PS. Regalistce od poprawnej polszczyzny wyjaśniam, że bąbelki napisałam celowo z błędem by nikt mi nie zarzucał, że sobie robię jaja z pana (p)rezydęta.

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#301332

  A gdzie sa purpuraci ?? z Nyczem,,Michalikiem no i Stasiem z Krakowa .

A tak na marginesie to do Polonii przysyla sie ksiezy poprawnych.A o bl.Jerzym to parafianie musza przypominac.

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0
#301365

bedziemy bić kurwy i złodzieji zdajcow i wnuka voksdojcza z jaczejka po na czele

Vote up!
1
Vote down!
0
#301375

Prawdopodobnie pracują nad umacnianiem pojednania z Cyrylem....

Odnośnie tego co na marginesie - jest coś na rzeczy, mam podobne obserwacje.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#301479

Dwa? Może więcej? A może gdy tak leją w ten jeden i w ten drugi wreszcie przyjdzie otrzeźwienie? Może czas i pora skończyć z kulturą wyższą i c...jów zacząć traktować w sposób taki jaki są w stanie zrozumieć? Przecież większość z tych c...jów złamanych (dziennikoli, politykoli, autorytetoli) ma tyle tyle za uszami (i nie tylko), że ho, ho albo i więcej. Sprawy obyczajowe, kryminalne, zdrowotne...jest w czym wybierać, a plotek (w każdej jest ponoć ziarnko prawdy) jest masa. A to podobno prezes jakiejś rady lał żonę, jakaś ministra rzuciła męża i dzieci, jakieś marszałki podkochują się w prezesach i rywalizują z ministrami, ktoś tam łoi wódę na potęgę i jeździ samochodem, ktoś tam handluje majątkiem państwowym, ów się przebiera w damskie ciuchy, a jeszcze inny lubi z dziećmi. Pełno tego. Wiem, że to jest słabe i tak nie powinno się robić, ale c...je połamane nie zrozumieją inaczej, że pewnych spraw nie należy poruszać tyle że nie pojmą tego jeżeli na własnej skórze tego nie poczują. Chyba inaczej się nie da bo biednej Marcie i wielu, wielu innym żyć nie dadzą. Sądy czy inne tzw. "działania prawne" nic nie dadzą bo sady są "niezawisłe" i "sprawiedliwe". Stara zasada mówi "Mieczem wojujesz - od miecza giniesz". Dajmy im zginąć. A może ktoś ma lepszy pomysł?

HdeS

Vote up!
1
Vote down!
0

HdeS

#301333

Brak słów na takie zbydlęcenie rządzących. Gowin z Cichockim "kontrolują" organa tuskolandu w Opolu, tam też się dziećmi zajmują, więc mają "alibi". Uderzenie w panią Martę Kaczyńską już oglądaliśmy w wykonaniu Dziurawego Stefana. Może wówczas nawet bawiło to część platformersko-palikotowej gawiedzi. Tym razem jednak obserwujemy rozpaczliwe łatanie dziur w sondażowym balonie, a w takiej gorączkowej atmosferze łatwo o pomyłkę i zamiast "wyciąć" potrzebną "łatkę" wycięto w tym balonie dodatkową dziurę. Obserwujmy gdzie ta ferajna spadnie, żeby nam się znów gdzieś nie wpakowała.

Pozdrawiam

MD 

Vote up!
1
Vote down!
0
#301356

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
1
Vote down!
0

HdeS

#301369

  redakcje i tych dziennikarzy nalezy podac do sadu. Jesli zmiena sie rzady w Polsce to Polonia cos z tym zrobi badzcie pewni.

Pozdrawiam zza..

Vote up!
1
Vote down!
0
#301362

Tylko patrzeć jak Biedroń, jakiegoś pisiora od pedałów nawyzywa
ukłony

Vote up!
0
Vote down!
0
#301413

W zasadzie rozumiem, dlaczego nie podał Pan nazwiska tej sopockiej prokuratory - ona też pewnie ma jakieś dziecko! Ale mimo wszystko... Może jednak trzeba to ogłosić, żeby ktoś z sąsiadów, albo z dalszej rodziny wytłumaczył chłopczykowi czy dziewczynce, że mamusia to kanalia i dlaczego. Przecież takie indywiduum nie wychowa dziecka na przyzwoitego człowieka. Trzeba pomóc! 

Vote up!
1
Vote down!
0

<p>ro</p>

#301458

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wpadka-sopockiej-prokuratury-Naruszono-prywatnosc-Marty-Kaczynskiej-i-jej-rodziny,wid,15043248,wiadomosc.html?ticaid=1f6b3&_ticrsn=3

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#301478

Jak się nazywa takie coś, że pierwszy mąż nie wie, że ojcem jest ktos inny?
Postawcie ją sobie z Sasinem jako wzorce, a elektorat katolicko-pisowski trzymajcie w ciemnocie, że w 2007 roku wystapiła o zaprzeczenie ojcostwa pierwszego męża, bo posiadała już własciwe badania DNA.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#301500

A ch.. cie to obchodzi, kto jest ojcem. Czego sie wpieprzasz w sprawy obcej rodziny?

seawolf

Vote up!
1
Vote down!
0

Pozdrawiam ;-) seawolf

#301512

Wiele osób glowiło się o co chodzi z tym Sasinem, który po 15 minutach olał odszukanie swojego szefa, a był i jest wspierany przez M.Kaczyńską.
Jedno warte drugiego.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#301558

tym tam Grodzkim /och, pardon Grodzkiej/ i całej tej sitwie chama z Biłgoraja. To dopiero jest wstyd na cały świat /cywilizowany, nie rusko-niemiecki, tam mają inne standardy/.

Vote up!
1
Vote down!
0

Joanna K.

#301519

Na podstawie tego, że osoba Barbara S. Się sama zrobiła "osobą publiczną" wziąć od jej lekarza kartę i sprawdzić, czy aby nie za często leczy się na rzeżączkę?
___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

Vote up!
1
Vote down!
0

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#301688