Przybij piatkę Premierowi

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Ja to mówią, lepiej raz zobaczyć, niż sto razy usłyszeć. Mówią, od razu powiem, słusznie. W tym sensie wyjątkowe znaczenie mają dwa zdjęcia, które wypłynęły ostatnio, jedno, z gdańskimi bur(ł)akami ciągnącymi samolot Marcinowi P., czy tam, komu naprawdę tam ciągnęli, bo wiadomo, że P. stanowczo za chudy w uszach na te kwoty, które się tam przewinęły. Oraz drugie, z Donaldem Tuskiem w sektorze dla VIPów z całą śmietanką towarzysko- prawną i jaką tam jeszcze, w tym z sędzią, z którym, Donald Tusk NIGDY nie miał nic wspólnego, jak zapewniał Graś, dokładnie: "Tusk nie ma żadnych, i nie było żadnych relacji towarzyskich, koleżeńskich, żadnych innych z sędzią Milewskim".

Pan rzecznik był również łaskaw zauważyć, że na zdjęciach, które robią furorę widać, że Tusk i Milewski nie siedzą na stadionie obok siebie. Prawda, Milewski siedzi przed Premierem. "Zresztą nawet, gdyby siedzieli, to, co z tego? Pan premier nie zajmuje się dystrybucją biletów na stadionie, organizacją miejsc i rozsadzaniem miejsc na stadionie. Pan premier na meczu Francja-Włochy rozmawiał również z Shakirą, więc nie wiem, czy na tej podstawie możemy wyciągnąć wniosek, że jest (z nią) w zażyłej znajomości, czy w kontaktach towarzyskich" - ironizował Graś. Przypomina to słynny tekst Belki o Jennifer Lopez, co wskazuje, że w kręgach rządowych panuje spora nerwowość i desperacja, bo, najwyraźniej biorą teksty z dolnych półek, potrzepaniu z kurzu i pajęczyn.

Oświadczenie Grasia ma duże znaczenie, bo, jak wiadomo nigdy nie kłamie, ma taki wstręt do kłamstwa, nawet zwraca innym kolegom uwagę, by nie kłamali, o czym zapewniał Donald Tusk, który również nigdy nie kłamie, („zwłaszcza w prokuraturze”), o czym z kolei zapewniał Graś. Tak więc, wystawili sobie krzyżowo zaświadczenie o dziewictwie, rzecz nie do obalenia, z przyczyn logicznych.

No, ale, co do zdjęć, myślę, że te dwa zdjęcia, umiejętnie rozplakatowane przed wyborami odegrają większą rolę, niż wszystkie mądre debaty, popisy krasomówstwa i śpiewania kolęd w „kawie na ławę”. Może nawet większe, niż marsz w Warszawie, no, tu może przesadziłem. Ale, zważywszy na procent ludzi, którzy nie rozumieją wiadomości w dzienniku, artykułu w gazecie (pomijając fakt, że w ogóle nie podejmują trudu przeczytania, zrozumienie, to już dalszy, bardziej ambitny etap), to może być właśnie to. Władza w pigułce. Adamowicz, Tusk. Milewski. „Piątka”. Zresztą, co chwila dochodzą kolejne nazwiska identyfikowane na tej fotografii, więc sprawa jest rozwojowa. Przy czym, oczywiście, nie mówię, że w tym zestawie jest cokolwiek złego, niech Pan Bóg broni. Podobnie, jak nie ma nic złego w tym, że tuż obok siebie stoi klasztor męski i żeński, a w płocie są liczne dziury, nie mówiąc o tym, że furtka odpadła jeszcze w poprzednim stuleciu. Ale zestaw ciekawy.

Można by jeszcze puszczać na okrągło ta reklamówkę OLT z Wajdą i Więckowskim, co to wsiadają, szczęśliwi, lądują jeszcze szczęśliwsi i w ogóle oda do radości za 3 bańki.
Niech sobie gadają, co chcą. Jennifer Lopez, Shakira, wszystko jedno. Ważne, żeby tylko porobić wszystkim z tego zdjęcia „dymki” wyjaśniające, kto zacz: premier RP, sędzia, prokurator, wojewoda, wicewojewoda, marszałek sejmiku, czołowy płatnik, Pan od Śrubek, itd. No i niech już tez będzie ta Shakira, z tyłu po lewej.

http://naszeblogi.pl/blog/69
http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/
http://wpolityce.pl/autorzy/seawolf
http://freepl.info/authors/seawolf
Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Załóżmy przez chwilę że Graś nie kłamie - tak teoretycznie tylko, dla poddierżki rozgawora, jak mawiali starożytni - to wtedy to jest jakiś niebywały skandal, za który te wszystkie BOR-u i ABW-sy powinni zostać natychmiast zdymisjonowani. No bo według ministra rządu premier nie ma pojęcia kto obok niego będzie siedział na stadionie, z kim będzie przybijał piątki... To jacyś mu zupełnie nieznani ludzie - wg Grasiowej wersji. Taka rada dla Grasia: niech Graś zapyta się kogoś mądrzejszego (np. może tego Niemca, u którego cieciuje) przed tym, zanim coś powie, bo te jego wersje rzeczywistości są przecież bardziej skandaliczne, niż prawda.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#295435

No to teraz aleś mnie Pan zdrzaźnił. Shakira z tyłu po lewej ? Jak można tak ignorować artystkę.
Przede wszystkim nie z tyłu, lecz jeżeli już, to OD TYŁU i nie stała, lecz klęczała i nie od żadnej lewej, lecz stale przemieszczająca się rzędami od lewej ku prawej, tj. od rozporka do rozporka w pozycji kolanowo-łokciowej.

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#295447

Ledwie Seawolf wspomniał Shakirę, a jużeś Waćpan się czepił biednej kobiety rzucając Ją na kolana między rzędy w pozycji wiadomej.

A mało to rodzimego samiczego elementu do cytowania, co to od lat usłużnie waruje między rzędami POpaprańców?

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#295511

z widłami, Ty dopiero mnie "zdrzaźniłeś". Jak by Ci tu powiedzieć, Twój dowcip o Shakirze nie trzyma poziomu, jest poniżej pewnego poziomu... Żenada i wstyd. Nie traktuj tego jako złośliwości z mojej strony, to po prostu niedobrze o nas świadczy kiedy piszemy w ten sposób. Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Mirkandos

#295514

Przyznaję, faktycznie przesadziłem. Gdzież by taka znana, ceniona i szanująca się gwiazda pomiędzy te ludzkie miernoty i obmierzłe członki chciała wejść.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#295531

graś powie, tvn przyklepie, leming kupi i koło się zamyka...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#295506

I mnie przyszły do głowy :)

Jedenasteczka.

Ps. Warto by tak i inne mecze przeanalizować. Kto wie, z kim niechcąco się ojcu młodego Bąka kibicowało? Tam na przykład nie daj Boże rysiu cyba albo kora z dupelkiem... A kto wie, może i inwestor katarski by się znalazł?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#295521

Przybij piątkę Premierowi

Bardziej by sie należała 'blacha' albo 'z czółka'

To ya.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#295537

Proponuje przybic jego klamliwy jezor do deski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#295597