Ruch Poparcia Putina

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Rzadko sie zdarza, by zdrajcy występowali otwarcie, właściwie, niczym z neonami na czołach , jak jakiś związek zawodowy volksdeutschów w Generalnej Guberni , na przykład. Zawsze się to towarzystwo trochę tajniaczyło, udawało, ze niby oni nic takiego, no, wicie, tego, racja stanu, reset, wszystko warto poświęcić na ołtarzu dla umocnienia przyjaźni , no, takie zwyczajowe pieprzenie. No, ale co tam, jak coming out, to coming out. Jak się człowiek chwali ulubioną pozycją kolanowo- łokciową, to i w tych sprawach nie ma co się obcyndalać. Oto Ruchpal, czyli Ruch Poparcia Putina, czy Palikota, nie ma pewności, jaka jest w końcu nazwa, wystosował adres wiernopoddańczy, połączony z donosem do obcego mocarstwa na jedną z polskich partii politycznych, trzeba przyznać, że tego, to od jakiegoś czasu w Polsce nie widzieliśmy.

„Całe polskie społeczeństwo jest postrzegane przez pryzmat kilkunastoosobowej grupy bandytów, inspirowanych przez środowisko związane z PiS, Radio Maryja oraz Solidarni 2010. Reprezentują oni niewielką część polskiego społeczeństwa o skrajnych poglądach narodowo katolickich. Wierzymy, że wczorajsze wydarzenia nie zaprzepaszczą niekwestionowanej przyjaźni oraz współpracy między naszymi krajami.”

Dobre, nie? Ostatni raz, coś takiego wysłano chyba do Imperatorowej Jekateriny? A może do Stalina? Zależy, jak patrzeć. No, ale , wszystko, jak widać przed nami, Ruchpal wystrzeliwuje sie z ekstrawaganckich pomysłów i nie ma innego wyjścia, musi eskalować, bo inaczej pies z kulawą nogą się nie zainteresuje. Wibrator był, chamstwo było, zapowiedzi morderstwa były, świński łeb był, kondomy były, pozostaje już chyba tylko goła d.. Palikota, albo Bierdonia, albo ruch w stronę szokowania otwartą zdradą i patrzeniem, kto się odważy zaprotestować. Taka razwiedka bojem.

Spontaniczności tam jest tyle, co brudu za paznokciami,. Ale jednak parę słów się Palikotowi wypsnęło poza kontrolą, i to parę razy. Pomijam już marzenia snute w 2010, na jesieni, gdy Palikot wzdychał rozmarzony, że ten rok będzie naprawdę udany, jak Jarosław stanie jeszcze przed końcem tego roku przed siłami ostatecznymi. Pomijam też żarciki, że zastrzelą Kaczyńskiego, a skórę zedrą, wyprawią i sprzedadzą.

Albo, skąd Palikot wiedział, że Lech Kaczyński leci na śmierć? Skoro Palikot oskarżał Jarosława, że posłał brata na śmierć, to znaczy, że lot miał się skończyć śmiercią, inaczej w żaden logiczny sposób tego zdania rozebrać się nie da, choćby prorządowe burki nie wiem, jak się natężały. Zdanie „Jarosław posłał brata na śmierć” oznacza tylko tyle, że 1- lot miał się skończyć śmiercią i 2- Jarosław o tym wiedział. Oraz 3- ten, kto to mówi też ma świadowość tego, że lot miał się skończyć śmiercią. Pomijam punkt 2, jako oczywiście kretyński. Ale przy tej okazji Palikot chlapnął „freudowską pomyłkę”. Podobnie zresztą swego czasu Schetyna, mówiąc o zamachu smoleńskim. Zatem, proste i jasne pytanie, Palikot, skąd wiedziałeś?

Nawiasem mówiąc, mam taka swoją teorię, czy może podejrzenie, że morderstwo w Łodzi było taka razwiedką bojem, sprawdzeniem, jak daleko sie można posunąć i kto im powie, albo zrobi. Powiem szczerze, reakcja nie była zbyt silna, ale też i dość silna, by powstrzymać kolejnych Ryśków Cybów. To znaczy , Ryśków w sensie , tych, którzy im daja broń do ręki i piorą mózgi, że tak trzeba. Był to czas, w którym nawoływania do likwidacji, delegalizacji partii opozycyjnej były na porządku dziennym,. Jeśli zajrzymy na archiwalne strony magazynów i stacji z tego okresu, padały z najszacowniejszych celebryckich ust, a nawet pyszczków ich piesków i suń. No, te pieski i tak prezentowały wyższe IQ, więc nic dziwnego. Po tym mordzie jakoś jednak to przycichło, bo te nawoływania idą falami, jak sekta, to sekta, jak delegalizacja, to delegalizacja, jak wojna z Nemcami i Rosją, to wojna, pojawia się to tu, to tam, to w tym wywiadzie, to w tamtym komentarzu, wszystko zgrane, jak w orkiestrze, zero przypadku i improwizacji.

Tylko Niesiołowski z Kuczyńskim jadą na maksa, nie oglądając się na smsy, no, ale oni i tak powtarzają te same trzy- cztery frazy, na jaki temat by się nie wypowiadali.

No, ale wróćmy do Palikota i jego egzotycznej zbieraniny. Przede wszystkim, lekkie zdziwenie budzi fakt, że wszystkie nasze, prawackie media, autorytety , blogerzy itp, zgodnie, jak nigdy, nawoływały, by marsz Rosjan olać, zwyczajnie olać i zignorować. Nie dać się sprowokować, rozumiejąc, że właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Tymi, którzy podgrzewali atmosferę, byli, podaję Palikotowi dla ułatwienia, żeby się aż tak bardzo nie musiał natężać intelektualnie przy kolejnym donosie, byli Donald Tusk, oraz Hanna Gronkiewicz Waltz, udzielając zgody i poparcia owemu marszowi. A wcześniej odmawiając tej zgody Solidarności, motywując to faktem, że takie zgromadzienie kibiców stanowi zbytnie zagrożenie. Zatem, w tym samym czasie, dodatkowo mając pełną wiedzę na temat pobicia we Wrocławiu polskich organizatorów przez specnazowców na gościnnych występach madame Bufetowa daje zgodę na rosyjski marsz, a Tusk apeluje , jak się domyślam, nie do kogo innego, jak do swoich zwolenników, przecież, do masowego udziału w owym marszu. Nic nie zmyślam, nagrało się. Zatem, czyi zwolennicy wzięli udział w rozróbach, nasi, mimo nawoływań do zachowania spokoju, czy Tuskowi,. Po jego nawoływaniach do masowego udziału?

Nadążamy? No, to jedziemy dalej. Prorządowe media od kilku dni podsycały histerię, przedstawiając mecz, jako nową odsłonę wojny polsko – rosyjskiej, a Smudę przedstawiając, jako inkarnację Piłsudskiego.
Większość kibiców rosyjskich nie zdradzała specjalnej agresji, ot robiła to, co każdy kibic, przeszła ze swoimi flagami, nie ma się czego czepić. Natomiast rozróby robiła grupka dobrze udokumentowanych ludzi, po rosyjskiej i po polskiej stronie. I znowu pojawiły sie te same wyfasowane w jednym miejscu kominiarki, ludzie rozpoznani, jak policjanci, albo ich współpracownicy. Sfotografowani w różnych miejscach w tym samym składzie. Nie trzeba dodawać, że najdzielniej stawali i najdramatyczniej padali.Czy to nie Korwin – Mikke, znany rusofil i prowokator był wśród tych zadymiarzy?

Jak wynika z danych oficjalnych, aresztowano 150 Polaków i 20 Rosjan, rannych było 140 Polaków i 7 Rosjan. Zatem 150 Polaków pobiło 7 Rosjan , a 20 Rosjan pobiło 140 Polaków. Sorry, ale ta matematyka się nie zgadza, chyba, że liczymy metodą Palikota z jego zeznań podatkowych, jak pamiętamy, niewiele tam się zgadza, bo on, bedąc filozofem, ma wstręt do dóbr materialnych i materialistycznego patrzenia na świat, co odzwierciedlają jego PITy właśnie. Ostatnio nawet się okazało, że on je tylko podpisuje, wypełnia ktoś inny, zatem on sam nie ponosi odpowiedzialności za to, co tam jest w tych wszystkich dziwnych rubrykach. Taki troszkę niedbaluch jest, ale to wszystko, co można zarzucić. W każdym razie tak orzekła prokuratura, umarzajac postepowanie.

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w Freepl.info, oraz w GPC ( jak wydrukują)
http://freepl.info/seawolf
http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/
http://niezalezna.pl/bloger/69/wpisy

Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

i sqrwiałe otumanione goje - polactwo i wszelkiej maści agentura ze wschodu  i zachodu, z sąsiedniego kraju i z Synaju, khazyrskie parchy. Gnębią resztę narodu polskiego, to co pozostało w kraju, polonie na całym świecie, ale czas wasz jest POliczony. A tak swoja droga sianie nienawisci i nakłanianie do nienawiści przez (P)osła Stefana jest karalne, powinno być ukarane - wiem , ale nie w Polsce płemiełe Tuska i Bula Komoruskiego. A wracając do "zadymy w Warszawce", Putin jest w stanie wszystko zrzucić na Polske. "Polski rząd"? jest umoczony po same uszy w zamach smolenski - współudział  z ruskimi, dlatego robią i będa robić co car PO - wie i rozkaże, przełkną wszystko i zaakceptują każde oszczerstwo w obec POLSKI. (Tak naprawdę oni to zmontowali i chcieli, żeby zadyma w Warszawce była na wielką skalę.) Bo się boją ujawnienia prawdy o zamachu, ruscy grają tą karta od pierwszych minut po zamachu. Nie dziwmy się że oddali śledztwo, że fałszuja wszystko co się da na temat zamachu, nie chcą zwrotu czarnych skrzynek i wraku. Bo to są dowody na ich współudział w zbrodni, stefek dobrze o tym wie i zadanie jakie ma do wykonania to robienie zamętu i sianie nienawiści dla odwrócenia uwagi od istotnych spraw w panstwie, nasuwa się tylko jeszcze pytanie - czy państwo POLSKIE jeszcze istnieje?

Vote up!
1
Vote down!
0
#265615

Athina

Wydarzenia 12  czerwca były dawno zaplanowane i wykonane, Wiadomo było ,że bufetowa zazwoli na marsz ,za co krytykuja ja rosyjskie władze ,żeby było smiesznniej, wiadomo było ,że będą zamieszki , jesli nie samych kiboli , to wsiowych chłopaków co to z nejednego pieca chleb już jedli , a my mamy grubą skórę od dawna i przy całej tej szarpaninie i kłamstwach(smoleńskich), możemy podziwiać ruska agenture ,która zmuszona była się ujawnić (w mediach , polityce, "kóltuże")i teraz chodzi z gołą dupą czy też lepiej żopą po kraju , ale kudy im do wstydu.....

Vote up!
1
Vote down!
0

Athina

#265625

Bezkarne chamstwo,zdurniały naródcałkowity rozkład moralno-etyczny.o ja gadam- jakie morale,jakaetyka?Pojęcia nieznane, jak dzieła Platona dla matoła.

Vote up!
1
Vote down!
0
#265621

Już nasi dziadowie śpiewali : Jak to na wojence ładnie, jak to na wojence ładnie, kiedy ułan z konia spadnie............
No cóż gołym okiem widać, że rozróby potrzebne były po to, żeby w świat poszedł wizerunek Polaka, bandyty, pijaka, zadymiarza a do tego rasisty i nacjonalisty.
W ten sposób rząd Tuska legitymizuje w światowej opinii publicznej wprowadzenie zamordyzmu w Polsce, powszechnej inwigilacji i odbierania swobód obywatelskich.
Teraz wprowadzenie czegoś na wzór stanu wojennego - bis potraktowane będzie na świecie z przymrużeniem oka a przeciętny Angol, Niemiec czy Amerykanin pomyśli : dobrze Polaczkom, dobrze im tak za te rozróby, żydo i rusofobię za te polskie obozy zagłady.......i za całość.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#265622

wyrażnie pokazuje, że ten rząd wybitnie boi się Putina. Jaka tego przyczyna? ano może być tylko jedna. To "nasi" są odpowiedzialni za katastrofę smoleńską a Putin obiecał Tuskowi ,że wszystko będzie wyjaśnione jak trzeba, tylko oni muszą poprowadzić to śledztwo. No i prowadzą a to co robi nasz rząd, te niby petycje i protesty to tak dla oka aby otumanić i tak już w 80% otumanione społeczeństwo. Nie trzeba tego nawet udowadniać bo to wynika z podpisanych i niepodpisanych umów Tuska z Putinem, które wielokrotnie na ekranie Niepoprawnych były udowodnione. Gdyby to się potwierdziło oficjalnie ten rząd i ta cała celebrycja oraz ci wszyscy poplecznicy musieli by dokonać Harakiri bo inaczej zostaliby zlinczowani przez te 20% sprawiedliwych. Ja osobiście mam nadzieję,że prawda zwycięży i pokaże Polakom kto nami rządzi.

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#265640

Lucy
Świetnie napisane,bo goła prawda.Nic dodać.
Jestem wściekła na to cholerne zakłamanie polskie.Ten rządzik jest na usługach Putina tak jak kiedyś.

Vote up!
1
Vote down!
0

banitka

#265641

z własnoręcznymi odpisami:
http://niepoprawni.pl/grafika/list-poslow-zdrajcow
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
1
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#265643

Cenzuralnych.

Vote up!
1
Vote down!
0

mukuzani

#265667

Ostatnio taki adres do cara wysłali "konserwatyści" od Wielomskiego po "wygraniu" przez Putina wyborów prezydenckich. Potwierdza się, że Rosja gra na wielu fortepianach i lubi mieć zarówno swoich lewaków, jak i konserwatystów. Niby jedni od drugich są tak daleko, a jak przychodzi co do czego, to śpiewają z jednej partytury...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
1
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#265676

Tego Wielomskiego tez mam na oku od dawna.

Pozdrawiam ;-)

seawolf

Vote up!
1
Vote down!
0

Pozdrawiam ;-) seawolf

#265684

Pływałem przez 15 lat na statkach oceanicznych w PLO, uwielbiam Twoje "pióro" i może nakłonię Cię Wilku o wpisach Twoich przygód nie tylko o "Carze Rosyji" etc, pofolgujesz sobie w innych tematach, które będą zrozumiałe i pasjonujące dla młodych wilków. Uwielbiam Twoje wpisy i uwierz mi, że będą one wspaniałą pożywką dla wilczków :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#265681

No, tych "morskich" opowieści też było juz trochę, ale miały mniej czytelników.

Pozdrawiam ;-)

seawolf

Vote up!
1
Vote down!
0

Pozdrawiam ;-) seawolf

#265683

Oj! Wilku jak się bardzo mylisz, przeplecieć swoje "zjadliwe" wpisy, krotochwiliami. Przykład:
Jesteśmy statkiem "Sniadecki" w port Guayaquil (Equador), obok nas stoi statek rosyjski na, który ładuja banany. Załodze z ruskiego statku nie wolno było wyjść do portu(w odróznieniu od naszych jednostek). W kazdym porcie są "panny". Ponieważ, wiedzielismy o tym, postanowilismy ulżyć ciężkiej doli majtka ruskiego. Udało się nam przeprowadzić jednego z załogi na nasz statek. Aha!, żeby było jasne, przypływający statek jest natychmiast oblegany przez krajowców, rzucają linki panny wchodzą na pokład, kapitan nie reaguje, gdyż wie, że marynarze są wyposzczeni(miesiąc przelotu, pisze o roku 1972).
Załatwiliśmy, "panna" zamkneła sie z ruskiem w kajucie. Mija 15 min, 20 jakis rumor, coraz glosniej. Zaczelismy sie niepokoić co się dzieje. Prośba do ochmistrza, żeby otworzył drzwi swoim kluczem. Otwiera, wypada "panna" z okrzykiem Tomese de mi! Zabierzcie go ode mnie. Coz wiecej pisac, dla jednych smieszne, dla drugich nie. Ale o takie wtrety mi chodzi. Pewna doza humoru i ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#265691

Mnie, oprócz oczywiście samego aktu zdrady, przeraża brak reakcji na to wystąpienie przedstawicieli MSZ jak i rzecznika rządu. Ta zaćpana hołota, niczym agresorzy niemieccy w 39 roku, zniszczyła kolejne granice polskiej państwowości.

Vote up!
1
Vote down!
0
#265703

Putina!
AntyPOlskie ścierwa!
Zaprzańcy!
pzdr

Vote up!
1
Vote down!
0

antysalon

#265719