Chcesz być wolny- Zostań GANGSTEREM

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Czy to kpina czy skandal nie stanowi żadnej różnicy. Raz jeszcze się okazało że Konstytucję i prawo pisali gangsterzy "pod siebie". Musieli się zabezpieczyć na wypadek zmiany rządów, bo ustawę zasadniczą zmienić nie tak łatwo.

Można trzymać w więzieniu niewinnego Obywatela ,niewygodnego kibica, blogera ale nie daj Boże bandyty gangstera. Nie wolno ujawnić jego wizerunku, nazwiska.

Oglądając wczorajsze widowisko miało się wrażenie że miedzy Bugiem a Odrą ostał się skansen w którym odgrywa się widowisko pt : " Jak bandyta z bandytą".

Widać szykuje się "grubsza robota" skoro tylu zleceniobiorców zdecydowano się wypuścić.

  Wolny jak gangster.

Przyszła mi też na myśl inna refleksja. Pytanie raczej : " jak długo stosować się będzie w Rzeczypospolitej odpowiedzialność zbiorową. Rozumiem że za nieodpowiedzialną działalność gospodarczą można ukarać całe społeczeństwo , i to nawet przyszłe pokolenia, podnosząc wiek emerytalny.

Ale zbiorowy proces 40 słowików,szpaków i skowronków i to pod parasolem?

Tylu oskarżonych w jednym procesie nazwanym "Proces Gangu Pruszkowskiego" ?  A cóż to ? Czyżby gang posiadał osobowość prawną? To może będą też sądzić Amber Gold a nie M.P -jej szefa i jego kolesi ?

Przecież każdy z tych bandytów prowadził działalność na własny rachunek i własną odpowiedzialność.Powinni tez być sądzeni każdy we własnym odrębnym procesie. Byłaby to gratka i dla tych łotrów adwokatów , którzy zrobili cyrk z polskiej Temidy, która jest nie tylko ślepa ale i głupia , głucha i na usługi jak prostytutka.

 Chcesz mieć pewność że zawsze będziesz niewinny- zostań gangsterem. I to nie jakimś tramwajowym , prostym rzezimieszkiem ale prawdziwym Al Capone , Corleone . Nike bądź tylko Don Kichotem.

Brak głosów

Komentarze

Gdy inaczej się nie dało, to Ala Capone wsadzono przynajmniej za podatki. Nasi widocznie płacili wzorowo ;-).

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#290167

..ale gdy usłyszałem wczoraj newsa o wyrokach dla gangsterów ogarnęła mnie niekontrolowana wesołość.
W samym powiecie pruszkowskim żyje kilkuset biznesmenów( właścicieli sklepów, zakładów usługowych i lokali gastronomicznych) którzy płacili regularnie haracz, byli zastraszani i szantażowani.
Skoro jednak sędzia podczas rozprawy ochoczo nakładał mandaty 1000 zł na wszystkich, którzy chcieli powiedzieć coś "kontrowersyjnego" to nie mam już pytań.
Nadszedł po prostu czas, kiedy wybrani spłacają długi swojemu elektoratowi :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#290175

jesteście socjopaci, elementy niezdolne do adaptacji w społeczeństwie. Leczyć się nie da, izolacja zbyt kosztowna.Konieczna jak najszybciej ustawa eutanazyjna.
Bardzo podobał mi się dzisiejszy filmik z kamery przemysłowej: pijany spada na tory,wskakuje za nim człowiek, kradnie portfel, ucieka, pijanego przejeżdża pociąg.
Moim zdaniem to powinien być klip wyborczy PO.

Vote up!
0
Vote down!
0
#290192

W państwie, w którym nigdy nie podsumowano "zasług" komunistycznych rozbójników z sektora wymiaru tak zwanej "sprawiedliwości", owi rozbójnicy poczuli się bezkarni. W takim duchu wychowywali swoje dzieci, a te z kolei... nadal uważają się za bezkarnych, i to oni dziś "dają d..." w zbieraniu materiałów dowodowych i osądzaniu gangsterów. Dla nich ważniejsze jest nie narażanie się mafiozom, którzy mają swe umocowania w środowisku władzy RP. 

A jak się ma do tego sprawiedliwość? - No cóż,... rekrutacja młodych i prawych absolwentów wydziałów prawa z wielu uczelni (mówię o tych, którzy starają się na aplikację prokuratorską, adwokacką i sędziowską), nadal nie przebiega według zdolności, wiedzy i kompetencji, a według... koneksji rodzinnych i spowinowaceń i tzw. "układów" w myśl zasady: "mierny, bierny,... ale wierny". Więc od takich prokuratorów i sędziów trudno wymagać, aby swoje obowiązki wykonywali bez skazy na honorze i rzetelności zawodowej. Oni nie wiedzą, co to honor i rzetelność zawodowa. To są po prostu... gnidy, których trzeba jak najszybciej pogonić na cztery wiatry z dożywotnim zakazem pracy w tych zawodach i wysłać na bezrobocie bez prawa do zasiłku. Ciekawi mnie, czy gangsterzy, którym byli tak przychylni, pomogą biednemu bezrobotnemu byłemu sędziemu, prokuratorowi czy adwokatowi. Jak znam życie, to takich "oleją", bo... po co im tacy prokuratorzy i sędziowie, którzy nie mogą już decydować o ich losach na wokandzie?

Jeśli dziś ktoś w Polsce mi powie, że sąd jest niezawisły, że znajdę sprawiedliwość w sądzie, to... pojadę na Wybrzeże i wykopię "kałasznikowa", który zakopałem w stanie wojennym. 

Pozdrawiam, Satyr

__________________________ 

"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta"

(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#290203

Wykop.

Zakończenie Twojego komentarza to chyba jakieś niewczesne żarty.

Vote up!
0
Vote down!
0
#290209