Horror w Arizonie. Czyżby zmierzch człowieczeństwa?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Sześć osób nie żyje,12 osób rannych. NWO. Nowy "porządek" świata.

Niszczenie autorytetów, absurdalne pojmowanie WOLNOŚCI , dają efekty.

22 letni zamachowiec strzelił z bliska w głowe kongresmenki z Arizony Gabielle Giffords . Kula weszła przez skroń i wyszła przez czoło. Są jednak cudowne szanse że przeżyje.

Gabrielle Giffords jest żoną kosmonauty Marka Kelly ,który przygotowywał się dwłaśnie do kolejnego lotu Endouvour w kwietniu.

        

 Pani Kongresman była w opozycji do głównego nurtu socjalliberałów parti Demokratycznej i ośmielała się głosować przeciw ich pomysłom.Należala do grupy tzw "bluedogs" wśród demokratów.Była ostro krytykowana przez lewckie media sponsorowane przez Sorosa ( takie jak nasze "słuszne") typu "Szkło...". Daily Kos dwa dni temu umieścił artykuł :“My Congress WOMAN voted against Nancy Pelosi! And is now DEAD to me!”

Przyznacie, że to brzmi jak "  może Prezydent będzie gdzieś leciał i się wszystko zmieni"....

Zginęło jednak conajmniej pięć osób w tym sędzia federalny John Roll oraz dziewięcioletnia dziewczynka. 9-10 rannych jest w szpitalach.

      

 Kolejne wiadomosci dodaję na bieżąco, gdy zostają potwierdzone.

 CD. Przeczytałem a właściwie obejrzałem przed chwilą ostatnie przesłanie zamachowca na video YT. Nie myślę,że powielanie tego przekazu ma sens. Faktycznie jednak moja wstępna refleksja oddaje to co tam wyczytałem.

 Wspomnę tylko jeden fragment w którym wyraża on dezaprobatę dla tego z czym i my  w Polsce mamy do czynienia. Zawłaszczanie umysłów ludzkich  i pranie mózgów przez władzę . Wspomina też o swoim braku wiary w Boga. Lista jego lektur zawiera m.inn. : Manifest Komunistyczny i Main Kampf.

 Teraz, w kilka godzin po zamachu, lewackie media usilują przerzucić winę za terrorystyczny atak LEWAKA, na prawicową Sarę Palin.

 To zupełnie tak samo, jak usiłowanie zrobienia odpowiedzialnymi za "wypadek" smoleński gen Błasika lub pilotów nie pomijając Prezydenta.

 Lewactwo jest podłe i bezczelne pod każdą szerokościa geograficzną.

Oto obrazek ,znany z polskiego podwórka ,na dowód tej tezy: Obrazek ze stacji telewizyjne 12 ( polowa z 24). Zapytał dziennikarz  jadącego do szpitala ojca poszkodowanej , czy córka miała jakiś wrogów. W ostanich wyborach konkurowała z kandydatem Tea Party z którym minimalnie wygrała , więc ojcec rzekł " cała Tea Party" . Możecie sobie wyobrazić teraz panią Monikę lub Miecugowa. W podobnym stylu jak w jedynie słusznych mediach padło znamienne: " a co jesli zamachowiec jest członkiem Tea Party" ( PiS w Łodzi) . Na szczęście w Ameryce jeszcze nie wszyscy dziennikarze zgłupieli więc współprowadzacy program kolega powstrzymał go przed kontynuacją dzieła politruka.

 Nasi politrucy lewcko liberalni nie maja takich skrupułów i dziarsko zaczęli już lewacko-liberalnego anarchistę kryć. Żwawo okrzyknięto chorym psychicznie tak jak mordercę z Łodzi i mordercę ministra Wróbla . Ogłoszono już w nagłówku ,że zamachowiec leczył się psychicznie. Podano; "jak się okazało, Loughner przez pewien czas leczył się psychiatrycznie." , zapomiano tylko podać komu i gdzie sie to "okazało". Przypuszczenia i plotki z twittera podaje się za prawdę w co ich  wierni uczniowie wychowani na szkle kontaktowym bez wahania uwierzą.

  Nie ma ŻADNEJ oficjalnej informacji na ten temat i najprawdopodobniej długo nie będzie. Szeryf podał jedynie ,że aresztowany ma 22 lata a jego dane osobowe nie zostały podane do wiadomości publicznej.Nazwisko pochodzi z policyjnego przecieku.Jak więc można  podawać jako prawdziwe jakiekolwiek informacje z jego życia? Polskim  mediom tabloidowym nic nie przeszkadza.

  Władze poinformowały że podejrzewają iż w zamachu brał udział drugi osbonik, którego intensywnie poszukują.Pierwszego zatrzymano dzięki pomocy dwóch osób obecnych na wiecu, które zamachowca obezwładniły.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

czego najlepszym dowodem jest morderstwo w burze PiS w Łodzi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#122602

To jest jednak tylko 22 letni chłopak, ale jego manifest daje wrażnie ,że po "praniu mózgu" w libertyńskiej pralce jednak sie pogubił.

Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#122608

ale wierze w Boga i jego slowa jakie skierowal do Sw.Piotra. "Ty jestes opoka na niej zbuduje Swoj Kosciol a bramy piekielne Go nie przemoga. " Te i wiele innych prawd gloszonych przez Chrystusa nigdy nie stracily i nie straca na wartosci, agonia diabla zbliza sie tak szybko jak szybko chca doprowadzic do konca Globalizacje. Ale przyjdzie dzien kiedy Niewiasta Obleczona w Slonce zdepcze mu leb. Matko Najswietsza Przyczyn sie za nami!!!!!  Wyprane mozgi to efekt neopoganstwa, to tak jak z diablem ktory odnosi zwyciestwo wtedy gdy ludzie watpia w jego istnienie lub uwazaja ze on nie istnieje ze to wymsl bajkopisarzy o Borucie czy Twardowskim. Gdzie mozna doszukiwac sie zrodla sukcesow  tworcow NWO  -  media, kto jest posiadaczem mediow , kto ma ludzi mediow i polityki w swoich portfelach, na postronkach jak psa na smyczy? Dla kogo wlasnie jak psy  prawego czlowieka zagonia na smierc a z lachudry i ostatniej mendy zrobia bozyszcze , idola, salonowca ? Tak jest teraz. Tak bylo rowniez pod krzyzem w Warszawie, tak jest i bedzie az do dnia Paruzji. Zlo nie potrafi sie bronic zlo tylko atakuje i zabija, pamietamy wszyscy zamach na Papieza Polaka naszego Jana Pawla II, tam tez uderzylo zlo bo widzialo swoj upadek ktory wczesniej czy pozniej nastapi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#122632

Ludzie zbierają się, przynosza kwiaty, palą świeczki i znicze.

Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#122634

Pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistosci. Tego typu wypadki zdarzaly sie wczesniej, jak widac zdarzaja sie nadal i zdarzac sie beda tak dlugo jak ludzkosc istnieje bo .. to tego typu zdarzenia tez sa czescia czlowieczenstwa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#122640

Ale częstotliwość i bezsens w porownaniu choćby z okresem sprzed ,powiedzmy 20 lat, muszą skłaniać do reflesji i pytania : " co się z człowieczeństwem stało"?
Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#122649

Nie lękajcie się!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#122661

Robienie wody z mózgu to ich specjalność.Mam naoczne przykłady z Niemiec,gdzie neonazistowskie partyjki czy ruchy,prowokujące zamieszki na ulicach miast- chociażby coroczne "zadymy" na Kreuzberg-u w Berlinie 1-go maja,przedstawiane są przez ichnie "merdia" jako "rechtsradikal".Daremne jest tłumaczenie młodemu Niemcowi,że hitleryzm był narodowo-socjalistyczny,jak sama nazwa NSDAP wskazuje.Wg Niemca Hitler i wszyscy nazi byli rechts- prawicowcami.A bycie prawicowcem jest be,bardzo be.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#122663

.... do czego mnie namawiasz ?? Każdy normalny człowiek -musi się lękać , bo jeszcze trochę , to na tej Ziemi zostanie tylko wspomnienie o Bogu !!
........ Ten Wielki i Ponadczasowy , nie załtwi naszych zaniedbań.
Czerwoną, lewacką zarazę wyplenić musimy My i każdy z osobna !!
Papieża Polaka, będziemy mieć za 2000 lat, dlatego zadbajmy o naszą Ojczyznę i nasz Kościół - sami i teraz.
ps.
...... takie gówna jak Palikot, Tusk czy Komorowski -Dziadzia, wyrosły na naszych oczach.
pozdrawiam Ucziwych Ludzi.
Marek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#122667

Mediokracja zbiera żniwo !!! Ne mylić z demokracja ....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#122730